برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 38
    Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

[Homeland] هر هفته احمقانه تر از هفته ی پیش!

سریال هوملند به خاطر اپیزود اخیر خودش که مسائل بسیار احمقانه ای رو نمایش داده، داره انتقاد های زیادی دریافت میکنه. براتون چندتا مثال میزنم:
    نکنه ما باید باور کنیم که CIA موبایل تروریستی رو که اخیرا یه بمب به خودش بسته بود تا معاون رئیس جمهور رو ترور کنه کنترل نمیکنه؟
    نکنه باید باور کنیم که هیچ ماموری از امنیت ملی یا هیچ گونه دوربین امنیتی در خونه ی معاون رئیس جمهور وجود نداره؟ و تو خیلی راحت بگی که میخوام برم بشاشم، بعد هرجا دلت خواست سرک بکشی؟
    اوه، و از کی تا حالا میشه روی بلک بری با اسکایپ چت تصویری کرد؟ این چندتا نمونه ی خیلی کوچیک از مسائلی هست که وقتی این سریال رو تماشا میکنیم سعی در هضمش داریم
    و باید بگیم که فقط این مسائل مربوط به اپیزود های اخیر نمیشه بلکه در چندین قسمت قبل هم از این دروغ های مضحک به خورد ما دادن. احتمالا به خاطر بازی فوق العاده ی شخصیت های سریال هست که ما چشم به روی این چرندیات بستیم و زیاد این چیزا به چشممون نمیاد...
    نظر شما در رابطه با این فصل سریال و قسمت اخیر چیه؟ آیا به نظر شما باید این اشتباهات مضحک رو نادیده گرفت و ازش چشم پوشی کرد؟ به نظرتون این همه تعریف و تمجید از این سریال الکی نیست؟

ترجمه و تکمیل از idin
    اختصاصی TV.WORLD

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Homeland] هر هفته احمقانه تر از هفته ی پیش!

نقل قول نوشته اصلی توسط Patriot نمایش پست ها
    داری میگی درام. مستند که نیست!!

این سریال ها همه داستانی هستند. بر پایه واقعیت هم نیست. مشخصه که تخیلیه. برای اینکه داستان رو بر اساس فکر و تخیل (حالا چه جهت دار چه بی جهت) نویسنده پیش بره ممکنه یه سری تکنولوژی ها اختراع بشه یا یه سری اصلاً استفاده نشه!!

در کل اشتباه کردن. میتونستند خیلی بهتر در بیارن داستان رو. اما به نظرم این باعث نمیشه که به یه سریال درجه 2 تبدیل بشه. هیچ کدوم از سریال های آمریکایی از این سوتی ها مستثنی نیستند. حتی همون Breaking Bad که نوژن گفت.

در ضمن ژانر سریال 24 Crime | Drama | Thriller هست.
    خوب این برمی گرده به تعریفت از ژانر ها.این جوری باشه که دیگه نباید ژانر فانتزی داشته باشیم.چون همه فیلما تخیلی ان.حرفت درسته ها.داستان یعنی یه موضوع غیر واقعی اما این خیلی کلیه.وقتی صحبت از سبک می کنی یعنی تفکیک پذیری همین داستان ها.این جوری باشه که دیگه دلیلی نداشت ژانر بندی داشته باشیم.دیگه همه فیلما میشدن داستانی تخیلی.چون همشون داستانن داستان هم تخیله
    فرق سریال با فیلم تو اینه که شما وقتی میشینی یه فیلمو می بینی بعدش می تونی درباره ژانر فیلم صحبت کنی.اما سریال اینطوری نیست یعنی مثلا یه کارگردان سیزن اول رو میسازه یهو می بینی تو سیزن بعدی کلا ژانر سیزن قبلو ژیر سوال می بره.دقیقا مثل لاست که تا سیزن سوم یه درام تریلر بود یهو شد یه اکشن سای فای.این تغییرات توی سریال تو ذهن مخاطب خوش نمیاد چون تو طرفدار سبک قبلی سریال بودی و دنبالش می کردی بعد یهو طوری دنبال میشه که تو خوشت نمیاد و شروع به از دست دادن مخاطبش می کنه.
    در مورد 24 هم شما زیاد به imdb توجه نکن. یه فیلم یا سریال می تونه 10 تا ژانر داشته باشه اما imdb فقط از 3 تا استفاده می کنه
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

3. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad----- نمایش پست ها
    یکی از اون طنزها...طنز تلخ (طنز سیاه) نام دارد که سر شار از دروغ است که گاهی برای تلنگر زدن به دیگران استفاده می شود
    این موضوعی که من گفتم که سفارش ایران بوده خودش یک نوع طنز هست که متاسفانه خیلی ها هنوز فرق بین طنز جدی و تلخ و طنز واقعیت رو نمی دانند
    تمامی جملات و کلمات به کار رفته درپست قبلی من یک جور طنز محسوب می شود که فقط طنز شناسان و طنازها قادر به شناخت اون هستن
    متشکرم از دوستانی که به من محبت خودشون رو بابت اون پست قبلی ام در پخ و یاهو اثبات کردن
    داداش مهرداد مارو سیاه نکن با بلک طنزت ما خودمون اینکاره ایم... (;
    چیزی که واضحه اینکه که ما میخوایم همه دنیا به ساز ما برقصن و اصطلاح امروزی ترش ما جهان رو مدیریت کنیم غافل از اینکه این حرفا همش برا مردم خودمون مفهومه و وقتی بازتاب پیدا میکنه اونوریا اصلا نمیفهمن این کمدینه که داره حرف میزنه یا رئیس جمهوری و گماشته... سیاست کلا پدر و مادر نداره... خیلیم کثیفه، هر چیزی رفت تو کار سیاسی کثیف میشه، حالا میخواد مطهر ترین چیزام باشه.

از همه ی اینا بالاتر... ما تو مملکتی زندگی میکنیم که اتوبوس و با آدماش تو اردو میفرستیم ته دره، تو کلاسای درسش بخاری نفتی میذاریم که بچه ها کباب شن... هاله نور دور کله رسم میکنیم... سر سفره بشقاب برای (عج) میذاریم... با قمه سر خودمون رو شکاف میدیم که امام حسین راضی باشه و احساس تنهایی نکنه! حالا فکر میکنی اون سریال احمقانه تره یا شکل زندگی ماها؟!
    امید کوکبی

5. 5 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط s4mt نمایش پست ها
    داداش مهرداد مارو سیاه نکن با بلک طنزت ما خودمون اینکاره ایم... (;
    چیزی که واضحه اینکه که ما میخوایم همه دنیا به ساز ما برقصن و اصطلاح امروزی ترش ما جهان رو مدیریت کنیم غافل از اینکه این حرفا همش برا مردم خودمون مفهومه و وقتی بازتاب پیدا میکنه اونوریا اصلا نمیفهمن این کمدینه که داره حرف میزنه یا رئیس جمهوری و گماشته... سیاست کلا پدر و مادر نداره... خیلیم کثیفه، هر چیزی رفت تو کار سیاسی کثیف میشه، حالا میخواد مطهر ترین چیزام باشه.

از همه ی اینا بالاتر... ما تو مملکتی زندگی میکنیم که اتوبوس و با آدماش تو اردو میفرستیم ته دره، تو کلاسای درسش بخاری نفتی میذاریم که بچه ها کباب شن... هاله نور دور کله رسم میکنیم... سر سفره بشقاب برای (عج) میذاریم... با قمه سر خودمون رو شکاف میدیم که امام حسین راضی باشه و احساس تنهایی نکنه! حالا فکر میکنی اون سریال احمقانه تره یا شکل زندگی ماها؟!
    داداش من میخوام از مهرداد حمایت کنم چون اومد حرفی زد هم با مسخره کردن یکی از کاربرا مواجه شد هم با دونظر مخالف شما -
    اول اینکه میخوام بگم مهرداد یه "ایرانی هست"که نه اتوبوس ته دره فرستاده نه قمه میزنه و نه کسی رو سوزونده و ...
    شما هم یه ایرانی هستی که نه قمه میزنی نه کسی رو میکشی پس کسی که اینکارو میکنه صرفا جهت ایرانی بودنش نیست
    اینکارا زندگی ما نیست زندگی اندکی ادمه که شما ازش به نام ایرانی بودن یاد میکنی ما ایرانی هستیم و از اینکارا نمیکنیم و شدیدا مخالفیم

اگه کسی اومده اتبوس فرستاده ته دره سعی کرده به یه جایی برسه تا اینکارو بکنه اونم یه ادمه مثل ما
    شما مخالف این کارش هستی خودت رو به جایی برسون که جلوش رو بگیری - نمیتونی؟ پس نباید بشینی یه گوشه بنالی - این درست نیست و یا عقیده ی کسی دیگه رو زیر سوال ببری

شما گفتین :"""چیزی که واضحه اینکه که ما میخوایم همه دنیا به ساز ما برقصن و اصطلاح امروزی ترش ما جهان رو مدیریت کنیم"""
    دقیقا اینحرف اشتباه هست
    من نمیدونم چند واحد تاریخ پاس کردین ولی با این حرف میتونم بگم خیلی کم و حتی میتونم بگم یه ادم سطحی نگر هستین
    چون هرکاری یه دلیل داره
    تا حالا از "نظم نوین جهانی " چیزی شندیدی؟ اگه نشنیدی یکم سرچ کن توی گوگل یکم ازش مطالعه کن ببین چه خبره ببین داره چی میشه
    وقتی متوجه این نظم نوین جهانی شدی میفهمی همه چیز یه دلیل داره و واقعا هیچی بی دلیل نیست هیچ کاری
    حتی کارهای ایران که شما میگین میخواد همه به سازش برقصن ولی اینجوری نیست - این کار ایران یه واکنش هست در مقابل یه کاری که داره باهاش میشه
    حمایت ایران از سوریه لبنان فلسطین فقط به دلیل مسالمان بودن ومظلوم بودن نیست یه دلیل خیلی بزرگ تر داره من میتونم واست بگم ولی بحثم زیاد میشه میتونی پیام بدی واست بگم
    حمایت روسیه چین از ایران الکی نیست - باز برمیگرده به نظم نوین جهانی که کسایی از این نظم حرف میزنن
    معذرت از مدیران بحث یکم سیاسی شد من خودم مدیر هستم درک میکنم ولی نمیتونستم این حرفارونزنم بحث ما کلا از تاپیک جدا شد
    سریال دکستر رو دیدی ؟دکستر توی جزیات میره شمام برو توی جزئیات
    سریال گلی رودیدین ؟ اگه دیدین میبینین چقد اونا توی سریال خودشونو مسخره میکنن
    همه جا مشکل هست
    ولی همه جا با یه مشکل یه طور برخورد نمیکنین - شما از مشکلات مینالی
    کشور دیگه یکی مثل شما خودشومیرسونه به جایی تا جلوگیری کنه
    رئیس جمهور امریکا یه سیاه پوست هست میدونین این چقد مشکل ایجادکرده؟

ساخت هوملند الکی نیست الکی نمیاد نماز خوندن رونشون بده الکی اسم ایران توش نمیاد هدف داره
    اگه یجای تند حرف زدم من قصد توهین نداشتم - معذرت

7. 4 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

به نظر من هم سریال اُفت داشته اما دیگه نه اینقدر! موضوع اینه که فصل اول اینقدر سریال بالا برده شد که حالا وقتی این مسائل پیش میاد همه ناامید بشند، ولی من اینقدر سریال رو تاپ ندیدم که حالا به نظرم احمقانه بیاد، به شخصه فقط این سریال رو به خاطر جوایز زیادی که در اِمی بُرد دیدم، و باید قبول کنیم سیاسی بودن اون باعث توجه زیاد و کنترل نشده روی این سریال شد، وقتی اوباما قبل جوایز امی گفت که این سریالی هست که بنده به شخصه دنبال می کنم! خوب باید توقع چنین جو گیری رو هم می داشتیم، و در مورد صحبت های مهرداد هم باید بگم، بعـــله! مسلمه که این سریال سیاسی ـه، مسلمه که این سریال اهداف پشت پرده داره، و مطمئن باش بیننده های ایرانی این سریال هم این رو می دونند، اما واقعاً شما به عنوان یه تماشاگر چه اقدامی می تونی صورت بدی که اینقدر حرص می خوری برادر من؟ امریکا، چی بخواهی و چه نخواهی با فاصله بسیار زیاد ابرقدرت جهان ـه، بنده هم مثل شما مطمئنم که داره روی حمله به ایران در مدیا خودش به شدت کار می کنه، خاطرم هست قبل از حمله به عراق تمام بازی هایی که می کردم یک تم عربی داشت، یک جایی در عراق بود، و الان می تونم راحت به شما بگم که در یک سال اخیر بیشتر بازی های فرست شوتر و اکشن همه مواردی که عراقی، عربی و غیره بود به دیالوگ های ایرانی، مکان های ایرانی و ... تبدیل شده، بله مهرداد جان، ما هم مثل شما متوجه این مسائل میشیم، مطمئن باشید، اما این جنگ ـه، همون طور که امریکا از حمایت از اسرائیل دست نمیکشه، ایران هم بی خیال سوریه و لبنان نمیشه، مطمئن باشید سران هر دو کشور، به خوبی دارند کارت های خودشون رو بازی می کنند، من از شما خواهش می کنم زیاد حرص نخورید و خودتون رو تنها فردی که این چیزها رو می بینه ندونید، میگذرد برادر، میگذرد. ما اینجا فقط می خواهیم از سریال ها لذت ببریم.

9. 3 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    اول اینکه میخوام بگم مهرداد یه "ایرانی هست"که نه اتوبوس ته دره فرستاده نه قمه میزنه و نه کسی رو سوزونده و ...
    شما هم یه ایرانی هستی که نه قمه میزنی نه کسی رو میکشی پس کسی که اینکارو میکنه صرفا جهت ایرانی بودنش نیست
    اینکارا زندگی ما نیست زندگی اندکی ادمه که شما ازش به نام ایرانی بودن یاد میکنی
    خوب مگه من گفتم ایشون جرم مرتکب شده! اون کسی که ترتیب دهنده اینجور قضایاست که آشکارا مقصره... من هم وقتی حرفی نزنم یه جورایی شریک جرمم! من شخص خاصی رو خطاب قرار ندادم... من یه ایرانیم! اصلا منم همون ایرانیم که اینارو میبینه و هیچی نمیگه!
    ظاهرا همین اندک آدما دارن زندگی مارم میچرخونن بعد به آمریکا با کمال پر رویی میگن 99 و 1 درصد!
    کشور 223 میلیونی 25-26 میلیون فقیر و زیر خط فقر داره، کشور 75-80 میلیونی ما همشون فقیرن از دم!

اگه کسی اومده اتبوس فرستاده ته دره سعی کرده به یه جایی برسه تا اینکارو بکنه اونم یه ادمه مثل ما
    شما مخالف این کارش هستی خودت رو به جایی برسون که جلوش رو بگیری - نمیتونی؟ پس نباید بشینی یه گوشه بنالی - این درست نیست و یا عقیده ی کسی دیگه رو زیر سوال ببری
    مگه من چند نفرم فکر میکنی! یا فکر میکنی منی که حتی بگیم دلسوز چندتا جا با هم میتونم باشم؟! از اون حرفا بود.... یا مثلا قدرت اجرایی دارم؟ یا اصلا میذارم داشته باشن...

شما گفتین :"""چیزی که واضحه اینکه که ما میخوایم همه دنیا به ساز ما برقصن و اصطلاح امروزی ترش ما جهان رو مدیریت کنیم"""
    دقیقا اینحرف اشتباه هست
    من نمیدونم چند واحد تاریخ پاس کردین ولی با این حرف میتونم بگم خیلی کم و حتی میتونم بگم یه ادم سطحی نگر هستین
    چون هرکاری یه دلیل داره
    تا حالا از "نظم نوین جهانی " چیزی شندیدی؟ اگه نشنیدی یکم سرچ کن توی گوگل یکم ازش مطالعه کن ببین چه خبره ببین داره چی میشه
    وقتی متوجه این نظم نوین جهانی شدی میفهمی همه چیز یه دلیل داره و واقعا هیچی بی دلیل نیست هیچ کاری
    همیشه پای یک دجال درمیان است! p:
    فرضم که بذاریم واقعا دارن همچین کارم میکنن... خوب میتونن! ما فقط تبل تو خالییم! کمتر فیلم های تخیلی ببین شمام...

حتی کارهای ایران که شما میگین میخواد همه به سازش برقصن ولی اینجوری نیست - این کار ایران یه واکنش هست در مقابل یه کاری که داره باهاش میشه
    حمایت ایران از سوریه لبنان فلسطین فقط به دلیل مسالمان بودن ومظلوم بودن نیست یه دلیل خیلی بزرگ تر داره من میتونم واست بگم ولی بحثم زیاد میشه میتونی پیام بدی واست بگم
    حمایت روسیه چین از ایران الکی نیست - باز برمیگرده به نظم نوین جهانی که کسایی از این نظم حرف میزنن
    نکتش اینه که حرفای ما فقط بین خودمون خریدار داره! مثلا ما دست کسی رو که به کشورمون تجاوز کنه با چاقویه دست زنجانی میبریم! خوب منم برم سر کوچمون تا دلت بخواد آدم اینطوری میتونم بیارم که تازه جدی جدی تیزی هم میزنن!
    همش سیاسیه! کشوری که به مردم خودش اهمیت نده به نظرت به مردم مملکت دیگه اهمیت میده؟! صد سال! برا همینه میگم سیاست کثیف ترین چیزه....
    شما اسمش رو بذار نظم نوین جهان ولی در کل سیاسته... سیاست...

همه جا مشکل هست
    ولی همه جا با یه مشکل یه طور برخورد نمیکنین - شما از مشکلات مینالی
    کشور دیگه یکی مثل شما خودشومیرسونه به جایی تا جلوگیری کنه
    رئیس جمهور امریکا یه سیاه پوست هست میدونین این چقد مشکل ایجادکرده؟
    ساخت هوملند الکی نیست الکی نمیاد نماز خوندن رونشون بده الکی اسم ایران توش نمیاد هدف داره
    اگه یجای تند حرف زدم من قصد توهین نداشتم - معذرت
    معلومه که هدف داره! اصلا من نمیدونم چه بحث بی نتیجه ی که داریم با هم میکنیم! مثلا سیاه پوست بودن رئیس جمهور یه مملکت یا اینکه پروژه فلان انجام میدن برا من برا چی باید برا من اهمیت داشته باشه؟ ما هنر کنیم کلاه خودمونو سفت بچسبیم باد کشورهای دوست و همسایه خلیج فارس نبردش!
    اونا مشکلات حقیقی دارن... ولی ما هنوز مشکلات مجازیمونم حل نشده! به شدت ترجیح میدیم جای واقعه نگری خرافه پرستی کنیم...
    امید کوکبی

11. 5 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

دوستان به نظرم دارید از اصل موضوع تاپیک خارج میشید
    خواهشا فقط اگر نظری در رابطه با داستان سریال دارید در این تاپیک مطرح کنید تا مشکلی پیش نیاد

ممنون از همکاری همه ی شما دوستان عزیز و محترم

13. 12 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

دوستان اگر بحثی خارج از این سریال دارید لطفاً در پروفایل یا پیام خصوصی مطرح کنید. اصلاً موضوع این خبر و اصلاً این انجمن این بحث ها نیست.

از این به بعد پست های نا مربوط پاک میشه. تازه از فیل تر گریختیم!

15. 10 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.... There must be some way out of here
    سپاس
    59
    از این کاربر 41 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

بابا دمت گرم آیدین ! دیگه داشتم می ترکیدم خدایی ! به قضاوت خودم تو ارزیابی سریال شک کرده بودم ... ملت می گن خیلی تاپه ! ... فصل 1 خیلی خوب نوشته شده بود , خیلی خوب هم پیش برده شد . یکی از سریال های مورد علاقه خودم بود . ولی فصل 2 واقعا افت کرد سریال . اون برودی که اونقدر سرسخت بود و نم پس نمی داد زرتی با دو تا قربونت برم کری گریه ش دراومد و واداد ! در حالیکه کل کل این دو تا واسه بروز ندادن اطلاعات و کنترل احساساتشون در برابر کار (حتی با وجود رابطه شون) باعث جذابیت فصل قبل شده بود . و چقدر پایان فصل 1 نویدبخش یه داستان پیچیده با روابط پیچیده تر و جذابتر رو میداد . ولی تو همون اوایل فصل 2 همه چی لو رفت , داستان آبکی شد و ... به جز نکاتی که مطرح کردن دوستان , جوایز گلدن گلاب هم خیلی مشکوک بود ! خدایی Downton Abbey و breaking bad و Boardwalk Empire از یه طرف و این فصل homeland از طرف دیگه از نظر کیفی اصلا تو یه سطح هم قرار نمی گرفتن , چه برسه به اینکه homeland بهترین سریال درام و بهترین بازیگری مرد (که اگه واسه فصل قبل بود منصفانه بود) رو ببره .

17. 6 کاربرِ زیر از vahid0 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,488
    از این کاربر 90,539 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

یه جورایی فصل دوم سریال آبرو CIA برده قسمت آخرشم واقعا چندتا سوتی داشت تو قسمتا قبل ماشین برودی و سایر مقاماتو همیشه قبل ورود به اماکن سیاسی چک میکردن که بمب گذاری نشه ولی قسمت آخر فصل دوم اونم تو ورود ماشین به ساختمان مرکزی CIAاینکار انجام نشد!!؟؟؟؟

19. 3 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser63 نمایش پست ها
    یه جورایی فصل دوم سریال آبرو CIA برده قسمت آخرشم واقعا چندتا سوتی داشت تو قسمتا قبل ماشین برودی و سایر مقاماتو همیشه قبل ورود به اماکن سیاسی چک میکردن که بمب گذاری نشه ولی قسمت آخر فصل دوم اونم تو ورود ماشین به ساختمان مرکزی CIAاینکار انجام نشد!!؟؟؟؟
    دقیقا.
    کلا فشار برای ساختن فکر رو از تیم سازنده گرفت!
    الان معلوم نیست برای فصل سوم واقعا آماده باشن
    گاهی اوقات درخواست و فشار شبکه و تهیه کننده ها و عوامل غیر هنری و اثری باعث ایجاد اینجور سوتی ها میشه.

21. 3 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین