برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 از مجموع 38
    Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

[Homeland] هر هفته احمقانه تر از هفته ی پیش!

سریال هوملند به خاطر اپیزود اخیر خودش که مسائل بسیار احمقانه ای رو نمایش داده، داره انتقاد های زیادی دریافت میکنه. براتون چندتا مثال میزنم:
    نکنه ما باید باور کنیم که CIA موبایل تروریستی رو که اخیرا یه بمب به خودش بسته بود تا معاون رئیس جمهور رو ترور کنه کنترل نمیکنه؟
    نکنه باید باور کنیم که هیچ ماموری از امنیت ملی یا هیچ گونه دوربین امنیتی در خونه ی معاون رئیس جمهور وجود نداره؟ و تو خیلی راحت بگی که میخوام برم بشاشم، بعد هرجا دلت خواست سرک بکشی؟
    اوه، و از کی تا حالا میشه روی بلک بری با اسکایپ چت تصویری کرد؟ این چندتا نمونه ی خیلی کوچیک از مسائلی هست که وقتی این سریال رو تماشا میکنیم سعی در هضمش داریم
    و باید بگیم که فقط این مسائل مربوط به اپیزود های اخیر نمیشه بلکه در چندین قسمت قبل هم از این دروغ های مضحک به خورد ما دادن. احتمالا به خاطر بازی فوق العاده ی شخصیت های سریال هست که ما چشم به روی این چرندیات بستیم و زیاد این چیزا به چشممون نمیاد...
    نظر شما در رابطه با این فصل سریال و قسمت اخیر چیه؟ آیا به نظر شما باید این اشتباهات مضحک رو نادیده گرفت و ازش چشم پوشی کرد؟ به نظرتون این همه تعریف و تمجید از این سریال الکی نیست؟

ترجمه و تکمیل از idin
    اختصاصی TV.WORLD

IM PATHETIC
    سپاس
    63,493
    از این کاربر 90,552 بار در 4,561 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Homeland] هر هفته احمقانه تر از هفته ی پیش!

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    دقیقا.
    کلا فشار برای ساختن فکر رو از تیم سازنده گرفت!
    الان معلوم نیست برای فصل سوم واقعا آماده باشن
    گاهی اوقات درخواست و فشار شبکه و تهیه کننده ها و عوامل غیر هنری و اثری باعث ایجاد اینجور سوتی ها میشه.
    دقیقا موافقم.وقتی داری یه همچین سریالی میسازی که بیننده روی جزییاتش خیلی دقیق میشه عجله کردن یه همچین چیزایی به بار میاره

3. 6 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036

بعد از مدت طولانی تونستم فصل دوم سریال رو کامل ببینم و یاد این تاپیک که چندماه پیش اینجا ایجاد کرده بودم افتادم و گفتم بیام دوباره یه نظری بدم
    این سریال یک مشت دروغ مضحک و احمقانه به خورد ما میده! واقعا این جمله درسته
    من نمیدونم چرا بعد از دیدن این همه خالی بندی!! باز هم سریال رو ادامه دادم! البته میدونم چرا... به خاطر بازیگرای خوبش بوده
    سریال هیجان خوبی داره ولی خب با دروغ قراوان میخواد این هیجان رو ایجاد کنه که باور کنید بعضی جاهاش خندم میگرفت از این همه دروغ!
    ولی با این وجود فصل سوم رو هم نگاه میکنم، بلکه سر عقل بیان و یه خورده سریال رو به واقعیت نزدیک تر کنن تا لذت دیدنش هم بیشتر بشه

5. 11 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Life , No Pain
    سپاس
    814
    از این کاربر 1,098 بار در 122 پست سپاس گزاری شده

این سریال جزء بهترین سریالهاییه که تاحالا دیدم..دلیلش هم بازی زیبای بازیگراشه..که آدم رو میخکوب میکنه..
    ولی هیچ سریالی بی نقص نیست و ممکنه یه سوتی یا یه نکته ای از دستشون در بره..ولی نباید چیزای کوچیک
    و بی محتوا باعث بشه کلیت سریال رو زیر سوال ببریم .. یا یه سریال خوبه یا بده دیگه..
    به نظر من این سریال اونقدری خوب هست که از سوتیهاش چشم پوشی کنیم..

7. 7 کاربرِ زیر از A w e s o m e بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

این تاپیک اومد بالا من هم دیگه جو گیر شدم یه چیزایی بگم
    در مورد سوتی یه مسائلی مطرح شد باید بگم به عنوان یه مخاطب اگه با نگاه اول و یکبار دیدن سریال متوجه یه تناقض بشم اونو میذارم به حساب سوتی ولی اگه بعدا یه جا دیدم به یه موضوع اشاره شده و اومدم چک کردم دیدم درسته ، دیگه این به نظرم سوتی نیست . مثلا همون قضیه بلک بری و اسکایپ رو خود من هم نمیدونستم و نمیتونم به عنوان سوتی ازش یاد کنم ولی اون قضیه هلیکپتر ـه و خونه معاون رئیس جمهور خیلی بد بود . ماشین برودی هم خیلی ضایع بود . یه نکته دیگه وقتی برای اون دولت معلوم شد که از برودی یه فیلم دست اون طرفی هاست دیگه برودی مهره سوخته است و خیلی راحت تر از این ها و زودتر میبایست حذف بشه. شروع سریال هم با پیشفرض حمله به ایران شروع شد و تو هیچ قسمت دیگه ای هم هیچ اشاره ای به این موضوع و ساید افکت هاش نشد !!
    در کل نظرم روی این بود که سریال میبایست توی همون یک فصل تموم بشه ( حالا برودی بمب رو منفجر میکنه یا نمیکنه یا منصرف میشه و غیره ) و الان ایده و یا تئوری خوبی برای فصل سوم و ادامه سریال شاید وجود نداشته باشه و یه جور کش دادن الکی باشه امکان هم داره یه هیجانی به سریال تزریق بشه که حتی بهتر از فصل یک باشه .
    حالا کری خوبه ، برودی خوبه و غیره اینها مسائل نسبی هستن و هرکس برداشت خودش رو داره

یادمه برای پوستر این فصل یکی یه تحلیل جالب کرده بود ، بیشتر صورت برودی خاکستری ـه و قسمت کمی ـش سفیده ، بیشتر صورت کری سفیده ـه و قسمت کمی ـش تیره است .

در کل این فصل هم هیجانات خاص خودش رو داشت ولی به نظر من به پای فصل اول نمیرسید.

9. 12 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,339 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

دوستان دوشنبه هفته بعد قسمت اول از فصل سوم این سریال زیبا میاد

11. کاربر زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Wanted female roommate : Non smoker, Non ugly
    سپاس
    504
    از این کاربر 300 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط homeland نمایش پست ها
    دوستان دوشنبه هفته بعد قسمت اول از فصل سوم این سریال زیبا میاد

دوست عزیز قسمت اول فصل سوم حدودا 10 روزی هست که اومــــــــــــــده !

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036

خب دقیقا نظر منم همینه پویا
    ببین اینا از یه طرف cia رو خیلی گنده و محافظ کل کشور نشون میدن که کارش خیلی درسته و کوچیک ترین اشتباه هم نمیکنه، از اون طرف شاهد این جور صحنه ها و تصمیم ها هستیم که خب اسمش رو سوتی نمیشه گذاشت.
    این میشه نقص داستان و سریال...
    منم موافقم که باید توی فصل اول تموم میشد سریال و با این فصل خرابش نمیکردن

14. 5 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
    ببین اینا از یه طرف cia رو خیلی گنده و محافظ کل کشور نشون میدن که کارش خیلی درسته و کوچیک ترین اشتباه هم نمیکنه، از اون طرف شاهد این جور صحنه ها و تصمیم ها هستیم که خب اسمش رو سوتی نمیشه گذاشت.
    موافقم.یه مقاله ی ترجمه شده از یه منتقد عرب (لبنانی) درخصوص این سریال و دروغ هاش میخوندم جالب بود
    یه بخشی داشت با عنوان "ملیت ها" که درخصوص نمایش و ظاهرسازی فیلم درخصوص کشور لبنان بحث کرده بود
    اگه یادتون باشه در فصل دوم قرار بود بین نیروهای حزب الله و گروه القاعده یه جلسه ایی برگزار بشه این منتقد به طور کل منکر وجود چنین محله ایی در بیروت شده بود
    یا در قسمتی که "کری" توی بازار از دست یکی از عوامل نیروهای جهادی در حال فرار بود که نوع پوشش و حجاب زنان کاملا با بیروت لبنان متفاوت بود این منتقد گفته بود حتی یه شلوار لی هم پای مردم بازاری نیست و همه دشداشه و جلباب و چادرهای سرتاسری دارند در حالیکه "لبنان" به اروپای خاورمیانه معروفه و فضای بازار این شهر شباهت عجیبی با فضای شهری کشور فرانسه داره و تا چشم کار میکنه پر از مدل های بلوند عربی!

16. 5 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234