برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

صحبت هاي برخی از ستاره های مشهور هالیوودی به کاندید شدنشان در 70مين مراسم گلدن گلوب

نامزدهای هفتادمین دوره جایزه گلدن گلوب (2013) پس از شنیدن نام خود عکس‌العمل‌های جالبی داشتند كه آنها را با هم ميخواينم:

کوئینتین تارانتینو

(نامزد بهترین فیلمنامه، کارگردانی فیلم برای جانگوی آزاد شده):

به خاطر این تعداد زیاد نامزدی توسط HFPA برای فیلمی که با جان و دل بر روی آن کار کردم، بسیار قدردان و خوشحال هستم. منتظرم تا در مراسم گلدن‌گلاب همراه با گروه فیلمم و دوستان همکارم لحظات خوشی را داشته باشیم.
    لئوناردو دی کاپریو
    (نامزد بهترین بازیگر مکمل برای جانگوی آزاد شده):
    حقیقتا به نامزدی توسط انجمن مطبوعات خارجی هالیوود افتخار می‌کنم. جانگوی رها از بند تجربه‌ای قابل توجه بود و من خوش‌شانس بودم که با کوئینتین و همه گروه این فیلم کار کردم. من به خصوص احساس غرور می‌کنم که در کنار همکارم در فیلم جانگو نامزد گلدن گلاب شده‌ام.
    نیکول کیدمن
    (نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل برای فیلم پسر روزنامه فروش، نامزد بهترین بازیگر مجموعه‌های کوتاه یا فیلم‌های تلویزیونی برای فیلم همینگوی و گلهورن):
    به عنوان بازیگر همواره به دنبال نقش‌هایی هستی که غنی و پیچیده باشند و تو را رشد دهند و امسال دو تا از این نقش ها نصیبم شد. شانس بازی‌کردن این نقش‌ها خودش یک هدیه بود و اینکه اینگونه مورد توجه قرار بگیری این هدیه را تکمیل می‌کند. ممنون از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود.
    انگ لی
    (نامزد بهترین فیلم درام برای زندگی پای):
    دو روز پیش می‌دانستم که اعلام نامزدهای گلدن گلاب در راه است و تلاش کردم که به آن فکر نکنم که موفق بودم! من برای همه کمک‌ها و حمایت‌ هایی که از این فیلم شد تشکر می‌کنم. به نظرم زیبایی این فیلم این است که ما درباره ایمان صحبت می‌کنیم و وقتی که آنونس فیلمی را می‌بینی که در آن فقط یک پسر، ببر و اقیانوس دارد بسیار جالب است! من امروز یک روز کامل مصاحبه در مکزیکو سیتی را در پیش رو دارم، در نتیجه این برنامه من برای جشن گرفتن است!
    ماریون کوتیارد
    (نامزد بهترین بازیگر فیلم های درام برای زنگار و استخوان):
    برای فیلم و برای سینمای فرانسه خوشحال هستم. برای فیلم‌های فرانسوی زبان خوشحال هستم ( عاشق و طرد شدگان). بسیار جالب است که یک فیلم فرانسوی با مخاطبان آمریکایی ارتباط برقرار کند. این فیلم یک داستان عاشقانه زیبا و غیر معمول است. داستانی که نشان می‌دهد می‌توان خشنونت را به قدرت تبدیل کرد و یک داستان زیبا و مثبت است.
    كاترین بیگلو
    (نامزد بهترین کارگردانی و فیلم درام برای Zero Dark Thirty):
    انتخاب توسط HFPA برای ما یک افتخار است. ما برای حمایت آن‌ها متشکر هستیم و این موجب تشویق ما می‌شود، به خصوص اینکه در گروه ما از اقصی‌نقاط جهان حضور دارند. و یک تبریک بزرگ به جسیکا چاستین و همکار تهیه کننده و فیلمنامه نویس‌ام، مارک بول.

تیم برتون

(نامزد بهترین انیمیشن برای فرانکن وینی):
    از اینکه فیلمم توسط HFPA مورد توجه قرار گرفته خوشحالم. فرانکن وینی فیلمی بسیار شخصی برای من است و این نامزدی بیشتر برای انیماتورهایی است که فریم به فریم این فیلم را زندگی بخشیدند.

آن هاتاوی

(نامزد بهترین بازیگر مکمل برای فیلم بینوایان):
    چه روش خوبی برای از خواب بیدار شدن! من نمی توانم خوشحال تر و قدردان تر از این باشم. تبریک به همه و همه همکاران در فیلم بینوایان.

وس اندرسون

(نامزد بهترین فیلم کمدی یا موزیکال برای قلمرو طلوع ماه):
    این خبر از طریق مسیج در قطار تندرو به سمت برلین به من رسید. انجمن مطبوعات خارجی هالیوود یک روز برفی در آلمان را برایم درخشان کرد.
    منبع(++)

2. 15 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :