برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 84
    I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

Tbbt | بیگ بنگ تئوری در آستانه ی تصرف قلمروی فرندز

.

قبلا در تاپیک دیگه ای از استقبال گسترده ی بیننده ها از فصلِ ششم سریال بیگ بنگ تئوری گفتیم. بطوریکه فصلِ جاری پربیننده ترین فصلِ این سریال بوده. اما بنظر میرسه اگر فصل های آینده‌ی بیگ بنگ هم به روند عالیِ خودش ادامه بده، در آینده شاهد خواهیم بود که دکتر شلدون کوپر با نگاهی حق به جانب به اهالی فرندز خواهد گفت You are In My SPOT !! و بدین ترتیب جایگاه پربیننده ترین سریال رو از فرندز خواهد گرفت...

اینکه Big Bang Theory سال بسیار خوبی رو در Rating ها سپری میکنه به هیچ وجه یه راز نیست. این سریال در کل برنامه های تلویزیونی 2012 تونسته رتبه ی سوم رو به دست بیاره, همچنین در Rate بیننده های بین 18-49 سال هم رتبه ی دوم رو...

البته آخرین DVR Rating ها ( DVR دستگاهی برای ضبط برنامه های تلویزیونی ) نشون دهنده ی یه نکته ی بسیار عجیبه، Big Bang Theory میتونه در این فصل پر بیننده ترین کمدی نیم ساعته ی تلویزیون بعد از Friends باشه.

بار اول پخش اپیزود های این سریال CBS به طور متوسط 20.3 میلیون بیننده دارند، به همراه ریتینگ 7 و همچنین 7.1 بین بیننده های 18-49 سال. اگه بخوایم کل فصل رو حساب کنیم ( علاوه بر تکرار ها ) میشه بگیم که BBT میتونه 19.05 میلیون بیننده و ریت 6.5 رو در بین بیننده های 18-49 سال داشته باشه.

BBT در سال جاری فقط دو سریال رو جلوی روی خودش میبینه , NCIS با 21.2 میلیون بیننده و Sunday Night Football با 20.9 میلیون بیننده.

اعدادی که Big Bang به دست آورده به احتمال بسیار زیاد از الان تا ماه می کم میشه و افت پیدا میکنه. چون توی این دوره زمانی تکرار قسمت ها بیشتر میشه. همچنین طبق شواهد وقتی Daylight Saving Time شروع میشه اکثر سریال ها افت بیننده رو تجربه میکنن، اما اگه بتونه نزدیک به متوسطی که الان ثبت کرده بمونه، باید فصل 2012-2013 رو به عنوان پر بیننده ترین سریال کمدی بعد از فصل آخر Friends به پایان برسونه.

فصل پایانیه Friends که بین سال های 2003-2004 پخش شد تونسته بود میانگین 20.8 میلیون بیننده رو ثبت کنه. پر بیننده ترین کمدیه نیم ساعته بعد از فصل پایانیه Friends فصل آخر Everyone Loves Raymond بود که تونسته بود متوسط 17.4 میلیون بیننده برای هر اپیزود رو در بین سال های 2004-2005 ثبت بکنه، با توجه به اینکه Big Bang 13 اپیزود رو باید در 20 هفته ی باقیمونده پخش بکنه، میشه گفت که شانس بالایی برای گذشتن از Raymond و ثبت کردن یه رکورد برای خودش داره، پر بیننده ترین کمدی نیم ساعته بعد از Friends.

این هم لیست 10 سریال برتر در دستگاه های ضبط DVR ( عدد این لیست به تعداد بیننده ها اضافه شده )

1. "Modern Family," +4,501,000 (12,318,000 to 16,819,000)
    2. "Revolution," +4,353,000 (8,030,000 to 12,383,000)
    3. "The Big Bang Theory," +4,109,000 (16,191,000 to 20,305,000)
    4. "Elementary," +3,778,000 (10,963,000 to 14,741,000)
    5. "Castle," +3,688,000 (10,166,000 to 13,854,000)
    6. "Grey's Anatomy," +3,592,000 (9,487,000 to 13,079,000)
    7. "NCIS," +3,482,000 (18,321,000 to 21,803,000)
    8. "Person of Interest," +3,378,000 (14,331,000 to 17,709,000)
    9. "Criminal Minds," +3,182,000 (11,847,000 to 15,029,000)
    10. "The Mentalist," +3,149,000 (9,451,000 to 12,600,000)
    -----------------

TvWorld.INFO
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

سپاس
    91
    از این کاربر 44 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Tbbt | بیگ بنگ تئوری در آستانه ی تصرف قلمروی فرندز

من سیت‌کام رو با HIMYM شروع کردم و TBBT سریالی بود که از قبل منتظرش بودم و می‌تونم بگم سریال محبوبم هم بوده (خودم هم گیکم آخه) تازه اخیرا سریال فرندز رو کامل دانلود کردم و هر ۱۰ فصلش رو توی چند هفته دیدم. TBBT رو دوست دارم ولی به نظر من این سریال حتی اگر آمار بیننده رو هم بزنه (که مقایسه خوبی به خاطر پیشرفت‌های تکنولوژیک نیست) باز در حد و اندازه‌های فرندز نیست. شخصیت پردازی کاراکترهای فرندز خیلی خوب پرداخت شده بود و یه جور coherency بین کارارکترها هم به لحاظ اجتماعی و بویژه روانشناسی درش حفظ شد. هرچند فرندز هم افت و خیز داشت اما چیزی که نه TBBT و نه HIMYM در قیاس با فرندز ندارند خط قوی داستانی و رو به جلو هست. در بین این سه تا به نظر من اول Friends بعد TBBT و بعد HIMYM (اونم به احترام ۶ فصل اولش).

3. 16 کاربرِ زیر از ToX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16
    از این کاربر 107 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

به نظر من بیگ بنگ و فرندز در یک سطح هستن با این تفاوت که برای من دکتر کوپر از همه ی بازیگرای هر دو سریال بهتر و قویتر و بعد از اون جویی از سریال فرندز من هر دو سریال را به یک اندازه دوست دارم با این تفاوت که بیگ بنگ اگه بتونه پیشرفتی رو که در 3 فصل اخر داشته به خصوص فصل 6 را ادامه بده به نظر من میتونه فرندز رو جا بذار و به عنوان بهترین سیتکام تاریخ شناخته بشه بقیه سریال های طنز هم که به نظر من خیلی با این 2 سریال فاصله دارن و اصلا نزدیکشون هم نیستن که قابل مقایسه باشند

5. 2 کاربرِ زیر از bikaran1384 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 3 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

فرندزو من به زور سه قسمت نگاه کردم .واقعا چرت بود.
    خسته کننده و افتضاح.
    بدبختی همه فصلاشم یه جا دل کردم

7. 3 کاربرِ زیر از ALIKOYALAM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

زماني كه من سريال Friendsرو ميديدم،سريال هاي مشابه اَعَم از The Big Bang Theory يا How I Met Your Mother تو فصل ٢يا حداكثر٣بودن،به اوون صورت كسي اين ٢تا سريال رو نميشناخت،به مرور زمان تو اين ٣-٢سالِ اخير جمعيت طرفداري اين ٢سريال مخصوصا تئوري بيگ بنگ روندي صعودي پيدا كرد...
    من هم خودم اوون موقع اين ٢تا رو نديده بودم،اما وقتي ديدم فهميدم كه چقدر اين دو سريال از Friends وام گرفتن مخصوصا تو موقعيت هاي كمدي...

The Big Bang Theoryبرگ برندش،جيم پارسونز در نقش دكتر شلدون لي كوپرِ،اگر اين كاراكتر فقط به اندازه ي ٢اپيزود از يك فصل نباشه ميبينيد كه چجوري آماره تماشاگراش كم ميشه،از اين جهتِ كه ميبينيم تو فصل ٧ كل بار كمدي رو دوش اين كاراكترِ و بقيه تو حاشيه قرار گرفتن...
    پ.ن١:يادش بخير تو فصلهاي ١و٢ موضوعي كه خيلي جذاب بود،سوالاي بعضا پرتِ پني و جواباي خيلي دقيقِ كوپر بود،اما تو اِپيزود ١٩فصل٧ ميبينيم كه وقتي لئونارد به پني ميگ دليل اين كار كوپر رو ميخواي بدوني يا نه،پني ميگه مگه تازه اوومدم اينجا...
    يا تا فصلِ پايانِ فصل ٥ مشكل صحبت نكردن راجش با زنها خيلي فان بود،مخصوصا تو اپيزودي كه با پني از تو رخت خواب بيدار شد،بعد بازهم نتونست با پني حرف بزنه و پني با صداي بلند گفت،Now Reallyyyyyyyyyyyy ولي اين موضوع هم از داستان كنار رفت...
    ديگه بعد از مدتي جاي شلدون رابطش با دوس دخترش همه تو حاشيه قرار گرفت،انگار همه چيز طبيعي شده،فقط سازندگان رو برگه برندشون 'شلدون' سرمايه گذاري كردن...

و اما Friends...
    سريالي كه بنظرم پتانسيل اينو داشت كه حداقل فصل ١١اُمي براش بسازن،يكي از فاكتورهاي مثبت اين سريال كه خيلي به شخصِ براي من جذابيت داشته 'پايداريِ' شخصيت هاست از اِپيزود ١ فصل ١ تا اِپيزود ١٧/١٨ فصل ١٠
    جالبِ اين پايداري بهيچوجه براي تماشاگر خسته كننده نشد،بلكه بنوعي نوستالژي هم شد،چون نويسنده ها تو هر اِپيزود به ٦شخصيت اصلي توجه ميكردن چه از نظر ديالوگ چه از نظر موقعيت هاي طنز هم چنين ايده هاي نابي داشتن كه بعدها سرمشقي شد براي سريال هاي كمدي مثل بيگ بنگ يا آشنايي با مادر...

بنظرم اگر The Big Bang Theory از نظر آمار بيننده ها ركورد Friends رو بشكنه بازهم به محبوبيت Friendsنميرسه

9. 22 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,004
    از این کاربر 45,685 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

من خودم بیگ بنگ میبینم ولی اصلا در حد و اندازه های فرندز نیست اصلا شوخیش هم زشته

11. 18 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIKOYALAM نمایش پست ها
    فرندزو من به زور سه قسمت نگاه کردم .واقعا چرت بود.
    خسته کننده و افتضاح.
    بدبختی همه فصلاشم یه جا دل کردم
    شما حتما باید به فصل 3 فرندز برسید تا ببینید چه شاهکاریه خود منم تو اوایل حتی تا انتهای فصل 1 خیلی باهاش حال نمی کردم و دلیل اینم معرفی و پرداخت دقیق به هر 6 شخصیت بود در حالی که در بیگ بنگ به قول دوستمون یه شخصیت اصلی داره و اونم شلدونه به این دلیل از اول جذابیت داره ولی این جذابیت تا یه حدی می تونه باقی بمونه اگه به فصل 5 فرندز برسید با این که قدیمیه ولی سریالی مثل آشنایی با مادر را به سطل آشغال می اندازید و بیگ بنگ را هم می بینید ولی بعد دیدن همون قسمت از رو هارد پاکش می کنید ولی فرندز را بارها و بارها می تونید ببینید و تو هر بار دیدن به همان اندازه دیدن بار اول لذت ببرید و برای 20 دقیقه مشکلات شخصی در زندگی را از یاد ببرید.

13. 12 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 6 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

مردم بیکارن مجبورن این سریال ها رو هم نگاه کن
    تا حالا شده بشینید از اول بیگ بنگ و نگاه کنید؟
    گزاشتن اسم فرندز کنار این سریال ها اشتباه چه برسه به مقایسه

15. 6 کاربرِ زیر از agency47 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

بیگ بنگ هیچ وقت به فرندز نمیرسه.یه سیتکام لوس و حوصله سر بر

17. 6 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mvt نمایش پست ها
    بیگ بنگ هیچ وقت به فرندز نمیرسه.یه سیتکام لوس و حوصله سر بر
    نگو بابا آادم سر این سریال از خنده جر میخوره
    امیدوارم جای فرندز رو بگیره ! احتمالا هم میگیره ...
    پشت هر قسمت این بیگ بنگ ساعت ها مطالعه واسه ایده های قسمت ها همچنین کلی اطلاعات علمیه همه اینا هست به اضافه دو موجود به نام شلدون و پنی
    نمیگم فرندز بده ها ، نظر شخصیم بود

پ.ن:اونایی که میگن بار کلی سریال بر دوش شلدون راست میگن منتها قسمت هایی که به بقیه کرکتر ها اختصاص دادن هم خیلی خفنن و همشون عالین
    Trump2016

19. 6 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Samu3L نمایش پست ها
    نگو بابا آادم سر این سریال از خنده جر میخوره
    امیدوارم جای فرندز رو بگیره ! احتمالا هم میگیره ...
    پشت هر قسمت این بیگ بنگ ساعت ها مطالعه واسه ایده های قسمت ها همچنین کلی اطلاعات علمیه همه اینا هست به اضافه دو موجود به نام شلدون و پنی
    نمیگم فرندز بده ها ، نظر شخصیم بود

پ.ن:اونایی که میگن بار کلی سریال بر دوش شلدون راست میگن منتها قسمت هایی که به بقیه کرکتر ها اختصاص دادن هم خیلی خفنن و همشون عالین
    به هر جهت نمیدونم مشکل از منه یا از سریال

21. 2 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 56789 آخرینآخرین