برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 36
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

Banshee ، شهری کوچک با رازی بزرگ [معرفی، بحثِ کلی]

.

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    سازندگان و نویسندگان: Jonathan Tropper و David Schickler
    تهیه کننده: Alan Ball
    شبکه: CINEMAX (با مالکیت HBO )
    تعداد فصل های تایید شده: یک فصل 10 قسمتی/ادامه برای فصل دوم
    زمان هر اپیزود: 60 دقیقه
    .
    "بانشی" درام جدید شبکه CINEMAX است که توسط "جاناتان تروپر" و "دیوید شیکلر" ساخته شده و از 11 ژانویه مهمان خانه های ما خواهد بود. فصل اول این سریال که ساخته ی CINEMAX است شامل 10 قسمت یک ساعته می باشد.
    کارگردان پایلوت این سریال مهیج نیز بر عهده ی "Greg Yaitanes" است که در کارنامه ی خود یک جایزه امی برای کارگردانی سریال به یادماندنی "House M.D" دارد. کارگردانی بقیه قسمت های سریال نیز بر عهده ی دوست وی "Miguel Sapochnik" است که در سریال هاوس با وی همکاری داشته است.
    و اما نکته ی جالب در مورد سریال این است که تهیه کنندگی این کار بر عهده ی "Alan Ball" می باشد که هر چه از کارنامه ی پر افتخار او بگوییم کم است.
    به جرئت می توان گفت که او در هر اثری قدم گذاشته به موفقیت چشم گیری دست پیدا کرده است.

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

Allan Ball
    .
    آلن بال سازنده و نویسنده ی سریال های موفقی همچون "True Blood" و "Six Feet Under" بوده و از همه مهمتر برنده ی یک جایزه ی اسکار برای نویسندگی فیلم به یاد ماندنی "American Beauty" است. پس مطمئن باشید که او بی گدار به آب نمیزند و بدون اطمینان از موفقیت یک اثر تهیه کنندگی آن را بر عهده نمی گیرد.

بعد از اینکه نگاهی به دست اندرکاران قوی این سریال داشتیم, بد نیست که گذری هم به داستان این اثر داشته باشیم.
    داستان سریال درباره ی وقایعی است که در شهر کوچک بانشی در ایالت پنسیلوانیا میگذرد.
    تمرکز اصلی سریال بر روی " Lucas Hood" است. یک دزدِ کاملا حرفه ای و دارای سوء پیشینه که موفق میشود خود را به عنوان کلانتر جدید اما به قتل رسیده این شهر جا بزند تا هویت اصلی او ناشناخته باقی بماند. وی قوانین جدیدی در شهر بر قرار میکند به گونه ای که خود او نیز از آن قوانین سود ببرد و به کار های خلاف خود ادامه دهد. اما کار به اینجا ختم نمی شود زیرا گروه گنگستری خطرناکی که او سال ها پیش به آنها خیانت کرده است تصمیم به آسیب زدن به او گرفته اند و اینجاست که کار برای کلانتر قلابی قصه بسیار سخت میشود.
    اما "لوکاس" تنها کسی نیست که در این شهر گذشته ی خود را پنهان میکند. "Carrie Hopewell" دختری که در گذشته سارق حرفه ای جواهرات بوده نیز به این شهر آمده و همراه با خانواده ای زندگی میکند که هیج اطلاعی از گذشته ی وی ندارند.
    این سریال داستان افراد دیگری در این شهر را نیز به تصویر میکشد از قبیل:
    .
    Kei Proctor یک تاجر بی رحم و پولدار که خود را بالاتر از قوانین میداند.
    Sugar Bates یک فرد باهوش و قدرتمند که سوءپیشینه داشته و قبلا بوکسور بوده است ولی اکنون مالک یک مکان تفریحی در این شهر است.
    Gordon Hopewell یک قهرمان جنگ که اکنون نماینده و وکیل منطقه ی بانشی به حساب می آید.
    Mr. Rabbit یک گنگستر بی رحم اوکراینی که به دنبال ضربه زدن به "لوکاس" و "کری" (هر دو قبلا برای او کار میکردند) می باشد.
    اما بازیگران این سریال که با آنها در سریال ها و فیلم های مختلف آشنایی دارید :
    Antony Starr (“Rush”) as Lucas Hood
    Ivana Milicevic (“Charlie’s Angels,” HBO’s “Mind of the Married Man”) as Carrie Hopewell
    Frankie Faison (“The Good Wife,” HBO’s “The Wire”) as Sugar Bates
    Rus Blackwell (“Burn Notice,”HBO’s “Recount”) as Gordon Hopewell
    Ulrich Thomsen (“The Celebration”) as Kai Proctor
    در زیر صحبت های کارگردانِ پایلوت و شو رانر این سریال یعنی Greg Yaitanes در مورد این اثر رو میخونید :
    Greg Yaitanes
    .
    "من به عنوان کارگردان پایلوت سریال و شو رانر آن افتخار میکنم که در این اثر همکاری داشته ام. تجربه های بسیاری از این سریال بدست آوردم که در هیچ جای دیگر نمیتوانستم بیاموزم. ده قسمت فصل اول این سریال همه پر از اتفاق و هیجان و احساسات است که از دیدن آن لذت میبرید. نحوه ی فیلم برداری این کار هم به شیوه ی جالبی انجام شده است به گونه ای که اول اپیزود چهارم آن فیلم برداری شده و پایلوت سریال حدودا در اواسط کار گرفته شده است. چون ما از اول فیلم نامه را کامل در اختیار داشتیم پس با دست باز سراغ فیلم برداری سریال رفتیم و این کار بسیار به ما کمک کرد زیرا بازیگران و بقیه عوامل کاملا با فضای سریال آشنایی پیدا میکردند. مطمئن باشید با دیدن حتی پایلوت این سریال عاشق آن میشوید."
    Antony Starr بازیگر نقش کلانتر نیز گفته است :
    .
    "سالهاست که در انتظار این لحظه ام. لحظه ای که سریالی با چنین کیفیتی میخواهد شروع به پخش کند و من هم جزء بازیگران آن باشم."
    Antony Starr
    گفتنی است که شبکه سینماکس قصد دارد با ساخت این سریال فعالیت خود را در زمینه سریال های تلویزیونی افزایش دهد. پس بعد از این نیز باید شاهد سریال های خوب دیگری از این شبکه باشیم.
    اختصاصي
    TvWorld.INFO

.
    .

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Banshee ، شهری کوچک با رازی بزرگ [معرفی، بحثِ کلی]

یکی از بهترین سریالهای این سه چهار سال اخیر.
    بین کاراکتر های سریال از اون دختره خواهر زاده خیلی خوشم میاد.
    حضور ذهن ندارم بگم اسمش چیه.

3. 8 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32
    از این کاربر 101 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

قبل از اینکه این سریال رو ببینم فکر نمیکردم به این خوبی باشه.یک سریال کامل با صحنه های هیجان انگیز و اکشن فوق العاده،انتخاب بازیگر ها با اینکه معروف نیستن بسیار خوب بوده و همینطور کارگردانی خوب الن بال امیدوارم این شبکه(سینمکس)سریال های بیشتری با این کیفیت کار بسازه و پیشرفت کنه.و همینطور پیشنهاد میکنم که حتما این سریال زیبا رو ببینید واقعا هر قسمت این سریال هیجان و زیبایی خودش رو داره.

5. 7 کاربرِ زیر از AmirGoody بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان یه سریال میخوام با ریتم تند و اکشنی که صحنه های الکی نداشته باشه و حرکات و صحنه های رزمی و نظامی توش خوش فرم باشه! و در عین حال که مثل hawaii five-0 بچه گانه نباشه ، مثل justified هم بی بخار نباشه!
    به نظرتون بانشی میتونه انتخاب مناسبی باشه؟؟ ریتم داستان تند هست یا نه؟

.

7. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    382
    از این کاربر 470 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سریال میخوام با ریتم تند و اکشنی که صحنه های الکی نداشته باشه و حرکات و صحنه های رزمی و نظامی توش خوش فرم باشه! و در عین حال که مثل hawaii five-0 بچه گانه نباشه ، مثل justified هم بی بخار نباشه!
    به نظرتون بانشی میتونه انتخاب مناسبی باشه؟؟ ریتم داستان تند هست یا نه؟
    فصل اول خیلی خوبه. فصل های بعدی نسبت به فصل اول نمره کمتری میگیرن از نظر من، ولی همچنان جذابه.
    یه خورده هم اغراق داره کل سریال

9. 10 کاربرِ زیر از hasssan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

یکی از بهترین سریالهایی که یه نفر میتونه تو زندگیش ببینه .
    خداوکیلی فصل پیش به نظر من و اکثر دوستان سریال باز بهترین فصل یه سزیال بود که پخش شده بود .

رو کردن شخصیت های جدید انقدر خوب کار میشه که به انفجار میرسه .

پارسال که سازندگان اعلام کردن فصل 4 دیگه فصل آخر شه من یکی خیلی ناراحت شدم ولی دونستن اینکه فصل اخر یه سریال خوب رو میخوان ببینم و دوچندان قراره بهر بشه و جمع بشه جای خوشحالی داره ..

شروع این فصل هم با یه حال گیری شروع شد و داف سریال که قربونش بشم هم به لقای ابدی پیوست و لوکاس جونمون هم خیلی ناراحت شد .

11. 14 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

■ have a "wanna get drunk" beard ■
    سپاس
    1,050
    از این کاربر 2,838 بار در 155 پست سپاس گزاری شده

لوکاس هود هستم، ملقب به قیصـ*ـر*!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    تعطیلاتِ عید فرصت شد که بعد از مدت‌ها یک سریال جدید شروع کنم و توی همون تعطیلات هم یک فصلش رو ببینم. امروز هم فصل دوم رو شروع به دیدن کردم. داستان و شخصیت‌های سریال رو واقعا دوست داشتم اما نحوه‌ی جلو رفتن داستان رو اونقدری دوست نداشتم و برام هیجانِ خاصی نداره اتفاقات. [همون مشکلی که با آمریکنز داشتم و دارم و هیچ هیجانی واردِ داستان نمیشه] یجوری میشه گفت جز اون دسته از سریال‌ها قرار داره که فقط بدردِ سرگرمی میخوره و برای دیدنش اونقدری شوق و ذوق ندارم اما خب بعنوانِ یک سریالِ متوسط رو به بالا میشه در نظر گرفتش.

6.5 / 10
    - - - - - -

*
    من به فیلم‌های دور دستِ سینمای ایران وارد نیستم و چیزی ندیدم و شناختی از شخصیتِ "قیصـ*ـر" هم ندارم. اما شخصیتِ لوکاس هود برای من این واژه رو فقط در یک لحظه زنده کرد.

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

پايان سريال
    بعد از 4 سال اين سريال هم به پايان كارش رسيد و با اينكه مي تونستن 1 فصل ديگه هم براش بسازن ولي شبكه
    ترجيح داد تو همين فصل تمومش كنه.البته دليلش فكر كنم سريال جديد اين شبكه Quarry هستش كه چند ماهه
    ديگه شروع ميشه ويه چيزي شبيه به همين Banshee هستش.
    با اينكه تو فصل 4 از سر و ته داستان خيلي زده بودن تا تو 8 قسمت تموم كنن ولي باز هم روند قابل قبولي داشت،اگه
    داستان هاي همين فصل رو دو فصل طولش مي دادن سريال از اينم بهتر مي شد ،همون داستان كارتل ها خودش قد
    يه فصل مي تونست ادامه داشته باشه.
    «بانشي» براي من بدون شك جزو بهترين سريال هايي هست كه تا بحال ديدم.اونچه كه «بانشي» رو جذاب كرده تنها
    شخصيت ها و داستان متفاوتش نيست، 38 قسمت از سريال پخش شده و هيچ قسمتي بدتر از قسمت قبلش نبوده
    و برعكس بقيه سريال ها كه ميان يكي دو قسمت آخر رو مهيج مي سازن و كل فصل روند آرومي داره ولي «بانشي»
    همه قسمت هاش اندازه يه سيزون فينالي مهيج هستش.علاوه بر اين كلاس ساخت سريال اصلا" شبيه به بقيه
    سريال ها نيستش،نمونه اش سكانس هاي حركت دوربين بدون كات ،خشونت از نوع تارانتينويي كه معمولا" نمونه اش
    تو دنياي تلويزيون خيلي كم هستش.به جرات ميشه گفت صحنه هاي مبارزه هاي دو نفره سريال جزو بهترين صحنه هاي
    مبارزه اي هستش كه دنياي تلويزيون به خودش ديده، مبارزه «هود» با «سانچز» تو اپيزود 3 .مبارزه «هود» با «آلبينو»
    اپيزود 6 .«كري» با «اولك» قسمت 8 فقط تو فصل اول نفس آدم رو بند مياره واين طوريه كه هر فصل دو چند تا مبارزه
    خونين اين شكلي داريم و بدون شك بهترين صحنه مبارزه سريال براي مبارزه «بارتون» با «نولا» هستش اونم با دوربين
    بدون كات هستش.
    اونايي كه سريال رو ديدن خوب مي دونن اين سريال چقدر عالي هستش ولي اونايي كه نديدن بدون شك يكي از
    بهترين سريال هاي چند سال اخير رو از دست دادن و فقط از روي كنجكاوي اينكه وقتي بهترين سارق آمريكا وقتي مياد
    ميشه كلانتر يه شهر چي ميشه ،حداقل دو سه قسمت سريال رو ببينيد حتما" از ديدنش پشيمون نمي شيد
    در هر حال «بانشي» هم به پايان كار رسيد و همونطور كه هيشكس اونو نشناخت و مثل راز بود ،همونطورم شهر رو ترك كرد

14. 12 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

چند سال پیش وقتی برای اولین بار این سریال شروع شد با خوندن خلاصه اش گفتم عجب سریال چرتی!ولی 4 سال بعد وقتی دیدم امتیازش اینقدر بالاست گفتم حتما یه چیزی داره دیگه وگرنه مردم گاگول که نیستن!
    حالا که فصل اولش رو تموم کردم میتونم در مورد این سریال بگم که :
    در یک کلام به شدت جوگیرانه و بی منطق!یعنی 30 درصد سریال برمبنای روابط جنسی امتیاز بالا گرفته 60 درصد امتیاز بالاش مربوط به کسایی میشه که احتمالا تازه میخوان وارد سوم دبیرستان بشن!و 10 درصدش هم مربوط میشه به کسایی که واقعا قبل از این سریال ، تجربه ی دیدن سریال خوب رو نداشت و فکر میکنن که این چــــــــــــــــــی هست!
    حداقل میتونستن یه ذره هود و انا رو از نظر آی کیو و توانای های رزمی و نظامی بزرگ تر و برتر ظاهر کنن تا حداقل اینقدر بی کیفیتی سریال تو ذوق نمیزد
    الحق که یه سریال خوب برای تینیجرهاست فقط موندم که اگه برای نوجونا ساخته شده پس چرا این همه صحنه های جنسی داره!!
    اگه بخوام یه سریال مشابه این بهتون معرفی کنم قطعا TeenWolf کپی این سریاله فقط اون فانتزیه و این مثلا رئال!!! اون تعلیق زیاد داره و این سرعتش یه کم زیاد تره.
    این سریال خیلی امتیاز بگیره 7 بیشتر نمیگیره اونم با ارفاق.

.

16. 2 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

چند سال پیش وقتی برای اولین بار این سریال شروع شد با خوندن خلاصه اش گفتم عجب سریال چرتی!ولی 4 سال بعد وقتی دیدم امتیازش اینقدر بالاست گفتم حتما یه چیزی داره دیگه وگرنه مردم گاگول که نیستن!
    در یک کلام به شدت جوگیرانه و بی منطق!یعنی 30 درصد سریال برمبنای روابط جنسی امتیاز بالا گرفته 60 درصد امتیاز بالاش مربوط به کسایی میشه که احتمالا تازه میخوان وارد سوم دبیرستان بشن!و 10 درصدش هم مربوط میشه به کسایی که واقعا قبل از این سریال ، تجربه ی دیدن سریال خوب رو نداشت و فکر میکنن که این چــــــــــــــــــی هست!
    حداقل میتونستن یه زره هود و انا رو از نظر آی کیو و توانای های رزمی و نظامی بزرگ تر و برتر ظاهر کنن تا حداقل اینقدر بی کیفیتی سریال تو ذوق نمیزد
    الحق که یه سریال خوب برای تینیجرهاست فقط موندم که اگه برای نوجونا ساخته شده پس چرا این همه صحنه های جنسی داره!!
    اگه بخوام یه سریال مشابه این بهتون معرفی کنم قطعا TeenWolf کپی این سریاله فقط اون فانتزیه و این مثل رئال!!! اون تعلیق زیاد داره و این سرعتش یه کم زیاد تره.
    البته بحث سریال دیدن و پسندیدن سلیقه ای هستش ولی قضاوت شما اصلا منطقی نیستش.
    الان HBO & STARZهمه سریالاش صحنه های جنسی داره پس 30 درصد بیننده هاش به خاطر اون هستش؟
    یا شما میگین تینیجری!!تو کل سریال بیشتر از دو سه تا شخصیت تینجر نیستش که اصلا اونا هم جمع بزنی نیم ساعت تو کل 4 فصل نبودن .هر کی فقط دو قسمت از سریال رو ببینه متوجه میشه که این سریال برای تینیجر ها مناسب نیستش.هنوز همه این ها به کنار شما فقط یه نگاه به آمار رای دهندگان به سریال تو سایت Imdb بنداز ,اونکه دیگه هیچ جای بحثی نمی زاره
    اینو هم مطمین باشید که الان هیچ کس هیچ سریالی رو جاخالی نمی ده و مطمئن باشید اونی که Banshee رو می بینه بدون شک کلی سریال معروف و غیر معروف رو دیده که اینم امتحان کرده و به قول شما ملت گاگول نیستن که وقتشون رو این سریال بزارن.
    خلاصه دوست عزیز اینکه نپسندید قابل قبوله ولی ایرادایی گرفتید که اصلا ربطی به سریال نداشت
    اگه لحن صحبتم هم تند بود من معذرت می خوام

18. 9 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

حداقل میتونستن یه زره هود و انا رو از نظر آی کیو و توانای های رزمی و نظامی بزرگ تر و برتر ظاهر کنن تا حداقل اینقدر بی کیفیتی سریال تو ذوق نمیزد
    اگه بخوام یه سریال مشابه این بهتون معرفی کنم قطعا TeenWolf کپی این سریاله فقط اون فانتزیه و این مثل رئال!!! اون تعلیق زیاد داره و این سرعتش یه کم زیاد تره.
    سلام
    بنظرتون یکم نظرتون بی منطق الکی نیست؟!سریال دقیقا کجاش اومده گفته که من یه اثر رئال و واقعگرام که توم کوچکترین اثری از تخیل نیست؟!وقتی وارد یه اثری میشید باید ببینید اون اثر چه ادعایی داره.بنشی یه سریال سرگرم کنندس که کمتر کسی برای محتوا و تفکر سراغش میره(هرچند که این سریالم مث بقیه کارهای آلن بال بک گراوند داستانش یه عالمه حرف و فلسفه داره).بعضی جاهاشم زیادی فیلم هندی و تخیلیه(موضوع اصلی خودش تخیلیه قضیه کلانتر شدن هود) ولی خب سبکشه.Banshee و رئالیسم؟!مثل Mulholland Drive و رئالیسم میمونه
    مطمئن باشید هم من و هم خیلیای دیگه که طرفدار سریالن بیشتر از شما سریال دیدن و بیشتر حالیشون میشه.کاش حداقل یه "نظر شخصی"هم اضافه میکردین.
    Veezus

20. 8 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین