برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 58
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

[ Louie ] معرفی , بحث و تبادل نظر

ژانر : کمدی - درام
    خالق : Louis C.K.
    کشور سازنده : آمریکا
    محصول : شبکه FX
    سال تولید : 2010
    تعداد فصل های پخش شده : 3 فصل و تمدید شده برای فصل چهارم
    بازیگران : Louis C.K., Hadley Delany and Ursula Parker
    مدت : 25 دقیقه

داستان سریال :

سریال ماجرای زندگی مردی به نام لویی رو نشون میده که یک کمدین تازه طلاق گرفته هست و با دو تا دخترش در شهر نیویورک زندگی میکنه و با مشکلات زیادی تو زندگیش مواجه میشه و اون یک کمدین استند آپ هست و جلوی مردم داستانهایی رو تعریف میکنه که به نحوی از زندگی روزمرش الهام گرفته شده.

درباره سریال :

سریال اساسا زندگی تلخ لویی رو به تصویر میکشه و هر قسمت سریال حول یک داستان مجزا میگرده و کمدی این سریال میشه گفت کمدی سیاه هست و اصلا از شوخی های جلف و مسخره خبری نیست و داستان های سریال مفهومی هستند و حرفهای زیادی برای گفتن دارن که گاهی میشه درباره یک قسمت ساعتها صحبت کرد
    هر قسمت از این سریال 13 قسمت هست و فصل چهارم این سریال با کمی تاخیر در سال 2014 پخش خواهد شد

Louis C.K در نقش لویی(Louie)

لویی بازی خیلی خوبی رو در این سریال به نمایش میزاره و در کل یک نفره داره سریال رو جلو میبره و تا حالا تونسته 4 فصل رو از شبکه بزرگ FX بگیره چون تهیه کنندگی و نویسندگی و کارگردانی و به طور کلی همه چی سریال با خودشه
    و نبوغ بالایی داره این آدم

Louis C.K در سالهای 2012 در 7 قسمت تونست نامزد دریافت جایزه امی برای این سریال بشه که در نوع خودش کم نظیر بود و از جمله نامزدی ها میشه به بهترین کارگردان برای سریالهای کمدی و بهترین نویسندگی و بهترین بازیگرنقش اول مرد در سریالهای کمدی اشاره کرد که تونست در بخش نویسندگی جازیزه امی دو جایزه امی رو به خودش اختصاص بده

افتخارات سریال
    برنده جایزه بهترین برنامه تلویزیونی از مراسم AFI Awards, USA
    نامزد جایزه بهترین برنامه تلویزیونی از مراسم AFI Awards, USA
    نامزد دریافت بهترین بازیگر مرد در سریالهای کمدی از مراسم Golden Globes
    برنده جایزه بهترین نویسندگی در سریالهای کمدی از مراسم Emmy
    نامزد دریافت بهترین کارگردانی در سریالهای کمدی از دEmmy
    و چندین و چند جایزه دیگر

اختصاصي
    TV.WORLD

Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [ Louie ] معرفی , بحث و تبادل نظر

آقا قسمت آخر چقد تاثیر گذار بود، من از فردا سفت خودمو میچسبونم به ورزش
    اون تیکه که نشست تو وان دیگه نهایتش بود.

3. 16 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,104
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

هارد اکسترنال رو باز کردم و چشمم به لویی افتاد ، فصل 1 ... 2 ... 3 ، خیلی وقت پیش با همین تاپیک شروع کردمش و یاد گذشته و خاطراتم باهاش باعث شد دوباره به سراغش برم و اولین اپیزود رو بصورت رندوم وار پلی کردم که چشمم به این صحنه افتاد ...
    مشاهده محتوا اسپویلر

Louie.S03E06

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» خب بلاخره فرصتی پیش اومده و کائنات دست به دست هم دادند و این سریال رو دانلود کردم و دیدم. هرچند که حالم اصلا خوب نبود، اما باز بخاطر سریال (که فصل جدیدش در حال پخش هست و دو دوست عزیزم دارن ترجمه اش می کنن) تصمیم به نوشتن این مختصر کردم. کار فوق العاده اس و برای کسایی که دوست دارن "حقیقت" رو صاف عین کف دست بدون هیچ پیچشی بشنون، 22 دقیقه ی رویایی رقم می خوره. تمام اپیزود های (فصل یک) که دیدم در جای خودشون عالی بودن. داستانک های ناب، چینش و تدوین فوق العاده هم یکی از مشخصه های سریال بود. ترکیب سریال یکی از منحصر به فرد ترین چیزهایی که داره و مطمئنا چشم شما رو میگیره. اگر بخوام کار رو در یک جمله خلاصه کنم: "لویی، مثل یک بهشت برای استندآپ-سیتکام دوستانه." باور کنید یه شکل خودش، هرچیزی که به دنبالش هستید رو بهتون میده. دنبال یه کار جدید برای شروع می گردید؟ لویی قطعا گزینه ی فوق العاده ایه!
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

منم این سریالو همین امروز شروع کردم/باید بگم

عالی توپ/مشتی دیدنی/
    خیلی خوشم اومد به نظر من ی سبک جدیدی بود سبکه لویی ای مثلااز تک تک سکانساش لذت بردم.مخصوصا سکانسایی که حرف میزنه عالی بود/من به هر کی که این سریالو ندیده پیشنهاد میکنم حتما تو لیستش بذارتش.

7. 18 کاربرِ زیر از Trinity Killer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

چرا لویی سی.کی اکانت توئیترش رو دیلیت کرد؟

به گزارش رولینگ استون، لویی درمورد کنار گذاشتن "خلاصه کردن افکارش توی 140 حرف"، گفته:

«حس خوبی بهم دست نمی داد، در عوض باعث می شد حس بدی داشته باشم. پس منم دیگه انجامش ندادم.»

«هر دفعه که یه چیزی توئیت می کردم، اینجوری بود که "اَه، خوشم نمیاد نوشته ام اینجوری
    از آب دراومد، بعدشم 4 و نیم میلیون نفر می دیدنش! بدترین چیزی بود که تا به حال گفته بودم،
    و توسط بیشتر مردم دیده و شنیده شده بود. بدترین سناریوی ممکن بود.»

حالا حتی اونایی مون که 4 میلیون فالوعر هم نداریم، وقتی آدم یه چیزی توئیت می کنه، یا پست می کنه،
    سریع آپلود میشه و همه می بینن... همیشه یه استرسی هست که حالا چی آپ کردم، به کسی برنخوره، مزخرف نباشه،...

«خیلی فوری و سریع ـه، فک نکنم سرعت به گفت و گوی آدم کمک کنه. فک کنم به همین خاطره که
    همه چی انقد به گند کشیده شده و پولاریزه شده (یعنی همه ی عقاید تو دو جبهه ی متضاد قرار گرفتن)،
    چون مردم دارن خیلی سریع جلو میرن، سعی دارن زیادی سریع واکنش نشون بدن.»

حالا به جای تمرکز روی رسانه های اجتماعی، لویی روی "لویی" تمرکز کرده، که فصل پنجمش هست،
    می خواسته یه وقفه ی خیلی طولانی بین فصل ها بندازه ولی نظرش رو عوض کرده چون: "مواد زده بوده"

«یه شب، مواد زدم، علف کشیده بودم. و درمورد یه ایده ی کلی واسه فصل بعد هیجان زده شدم.
    شروع کردم به نوشتنش و واکنش ـم اینجوری بود که "خیلی عالی میشه، می خوام انجامش بدم این برنامه رو."
    بعدش بیدار شدم و به تمام چرت و پرت هایی که وقتی مواد زده بودم نگاه کردم، و واکنشم اینجوری بود که
    "افتضاحه!" از یه ایده هم استفاده نکرده بودم. ده صفحه نوشته بودم، ده صفحه ی نئشه یی!»
    Ma nama Jeff

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

من همین یکی دو ساعته پیش سریال رو شروع کردم
    اگه میخواین از خنده ج ر بخورین صد در صد پیشنهاد میشه
    سریال پر محتوایی ـه در عین حال ج ر میخورین
    Trump2016

10. 9 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,001
    از این کاربر 45,671 بار در 2,812 پست سپاس گزاری شده

عالی بود اینجا

S02 E01

12. 19 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

وای این سریال به معنای واقعی کلمه خداست . همین امروز بعد از مدتها شروعش کردم ترکیدم از خنده . یه کمدی فوق العاده و با مفهوم و حتی اموزنده! نه مثل بعضی کمدیا که لیم و مسخره بازیه که تعدادشونم کم هم نیست ولی کمدیایی مثل لویی تعدادشون کمه که هم از خنده بترکی در عین حال یه سریال پرمحتوا ببینی

در کل یه کلمه : این سریال محشره
    Farewell

14. 6 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

این صحنه سقوط هواپیما، ری_دم ب خودم از خنده یعنی کفایت نمیکنه

دقت کردین توی تیتراژ شروع، جایی که داره پیتزا میخوره یک نفر بیلاخ فا_ک نشون میده ؟

16. 8 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    284
    از این کاربر 313 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

این سریال رو خیلی دوست دارم ، عامل موفقیتشم واقعی بازی کردن لویی و اشاره به نکات ریز زندگیه یعنی خیلی مسایل که تو زندگی براتون پیش میاد با خانوادتون که صمیمی هستین در میون میزارید و بعضیاشو نمیشه با خانواده در میون گذاشت به دوستاتون میگید که مثلا شما هم این طوری هستید ؟! حالا یه سری مسایل دیگه هم هستن که خودم یه شخصه با دوستای مجازی یا اینترنتی در میون میزارم ! لویی دقیقا مثه یه دوست اینترنتیه ، چیزایی که فکر میکنی فقط خودتون اون مدلی بهش فکر میکنی لویی هم همون طوریه ! از قسمت های اول سریال که با چه لذتی بستنی میخوره همه مون شاید اون حس تنهایی بستی خوردنو داشته باشیم ولی با کسی در میون نزاریم برای مثال !

استند آپ های سریال بی نظیر بودند ، آدمو به فکر و خنده وا می داره ! فصل چهارم ( به جز قسمت های آخر) سریال افت کرد و استند آپ هم چنتا بیشتر نداشت که باعث شد فکر کنم شاید به خاظر استند آپ هاست که سریال انقد خوب بوده تا حالا ولی فصل پنجم فوق العاده بود و استند آپ هم کم توش اجرا شد با این حال عالی بود !

شخصیت لویی یه کمدینه که میشه گفت تو دنیای واقعیش و موقعی استند آپ اجرا نمیکنه آدم جدیه زیاد اهل رفیق بازی نیست و زیاد بگو بخند نداره ! با این حال اصلا مشکلی با این قضیه نداره یعنی خودش این مدلی حال میکنه {تو فصل های اولش یه جاش دقیقا لویی منو یاد خودم انداخت ، همسر لویی میاد بچه ها رو تحویل میده و میگه امشب برو بیرون! لویی میره بیرون و بر میگرده میگه جایی ندارم بمونم همسرش شروع میکنه به گریه کردن که چرا تنهایی و جای نداری بری فک میکنی بچه هات نمیدونن که تنهایی . در حالی که مدل زندگی و شخصیت لویی این جوری و اصلا براش این حرفا مهم نیست ، دقیقا آشنا ها میان خونمون این حرفا رو به من میزنن که همینجوری پای کامپیوتری برو بیرون فلان در صورتی که منزوی دیوونه نیستم ولی خودم این مدلی حال میکنم و شخصیتم این جوری ،

تو فصل پنجم هم یه جاش دقیقا منو یاد خودم میندازه که راننده میاد باهاش حرف میزنه که فلان کمدینو میشناسم با هم رفتیم بیرون اینا لویی بهترین جوابو میده ، که خوش حالم این آدما رو دیدی ، اونا شخصیتشون این جوری دوست دارن با آدما آشنا بشن ولی من فرق میکنم ! 47 سالمه همه جای کشور رو دیدم و انتخابم اینه تنها باشم و با هات صحبت نکنم

یکی از دغدغه های خودم همین تو یه ماشین میشینم راننده شروع میکنه به صحبت کردن ولی من اصلا تمایلی به حرف زدن ندارم آخه منطقی به موضوع فکر کنید خودم آدم کم حرفی هستم این مکالماتو هزار دفعه داشتم نیازی نمیبینم با کسی که قرار نیست دوست بشم و احتمالا پنج دقیقا بعد چهرشم یادم نمیمونه شروع کنم به وراجی کردن بعدشم ممکنه خیلی ها بگن چرا سردی اجتماعی نیستی در صورتی که شخصیت من این جوریه و لویی نه تنها این موضوع بلکه بقیه موضوع هار رو هم به همین خوبی و ظرافت تو سریالش گنجونده از نظر من بی نظیر این سریال و هرکسی باید اونو ببینه !

18. 13 کاربرِ زیر از Yelawolf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین