برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 از مجموع 45
    Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

[Homeland] اخبار, اسپویلرها و تریلر از فصل سوم وطن

اخبار و تریلر های این فصل در این تاپیک قرار می گیرد

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Homeland] اخبار, اسپویلرها و تریلر از فصل سوم وطن

Alex Gansa مدیر اجرایی و سرپرست تیم نویسندگان سریال خداحافظی با یکی از کارکترهای اصلی سریال در فصل سوم را غیر قابل اجتناب دانست او همچنین اعلام کرد که در این فصل بیشتربه ابعاد مختلف شخصیت و زندگی Saul خواهیم پرداخت

عنوان قسمت هشتم این فصل "A Red Wheelbarrow" و قسمت نهم "Horse and Wagon" خواهد بود
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

3. 14 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

واقعا خیلی خوشحالم که این سریال زیبا شروع شده از شخصیت کری خیلی خوشم میاد چون فوق العاده ایفای نقش میکنه

5. 5 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406

پخش اصلی قسمت اول سریال از شبکه کابلی شوتایم 1.9 میلیون نفر بیننده داشت که باوجود لو رفتن این قسمت نسبت به قسمت اول فصل قبل 9% افزایش بیننده داشت.بدین ترتیب قسمت یازدهم فصل قبل با 2.3 میلیون نفر بیننده همچنان پرمخاطب ترین قسمت سریال باقی ماند.

Sneak Peak هم از قسمت دوم این فصل"Uh... Oh... Ah..." منتشر شده است:

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

7. 9 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406

پس از شروع نسبتا خوب سریال با 1.9 میلیون نفر در در قسمت اول داشت تعداد بینندگان سریال در قسمتهای دوم و سوم با اندکی افت مواجه شد به طوریکه قسمت دوم 1.83 میلیون نفر بیننده داشت و تعداد بینندگان قسمت سوم سریال با کاهشی دوباره به 1.809 میلیون نفر تنزل یافت.

تصویری ازClaire Danes و Martin Donovan (در نقش Leland Bennett ) در قسمت چهارم

پرومویی از قسمت چهارم این فصل سریال با عنوان Game On که بیستم اکتبر ( بیست و هشتم مهرماه) پخش خواهد شد:

کد:
           http://www.rodfile.com/a2zhsssv9vs9
    Sneak Peek از قسمت چهارم فصل:

کد:
          http://www.rodfile.com/7oa6i37etch8

9. 12 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

بالاخره Damian Lewis سکوت خودش رو در قسمت پایانی Homeland شکست. وی که دارنده ی جایزه Emmy بخاطر این سریال نیز هست ، یکشنبه ی گذشته با کاراکتر Nicholas Brody بخاطر اعدام در ملا عام(که در موناکو فیلمبرداری شده بود) خداحافظی کرد . ENTERTAINMENT WEEKLY مصاحبه ای رو با وی انجام داده تا ببینیم حس او هنگام شکنجه در لحظه ی اعدام و نظرش راجع به سریال بدون حضور وی در فصل

کی فهمیدی که کاراکتر برودی قراره این فصل بمیره؟
    از همون شروع فصل

عکس العملت چی بود؟ اصلا تعجب نکردم ، چون از همون اول که کاراکتر “برودی” رو به من سپردن میدونستم عمرش به اندازه ی بقیه ی بازیگرا نیست و از همون جلسه ی اول شروع کار ساخت فصل سوم هم واضح بود که قراره “برودی” کشته شه و اون لحظه با شورانر سریال آقای “الکس گانسا” توی لابیِ هتل Hay-Adams بودیم که به شوخی بهش گفتم ، مثکه باید برم بارو بندیلم رو از Carolina شمالی جمع کنم؟ یه نگاهی بهم کردو گفت آره ، بساتت رو جمع کن و اونجا بود که فهمیدم این فصل آخرین فصل حضور من در این سریالِ…

کجای داستانِ خروج برودی از سریال بیشتر راضی ات کرد؟
    بنظر من خیلی خوب داستانِ برودی رو جمع و جور کردن و از اونجایی که کاراکتر محبوبی هم شده بود خیلی دوست داشتم پایانِ خوبی داشته باشه. نه که مثلا توقع داشته باشم خیلی قهرمانانه از سریال خارج شه ، نه ، اون اصلا قهرمان نیست که ، اونم بخصوص بعد از سه فصل و مشکلاتی که داشته و این در هم شکستگی هاش بخصوص در فصل سوم. یه جورایی دلم میخواست وقتی میمیره ، کلی کاره نکرده مونده مونده باشه ، کلی حرف نگفته مونده باشه ، دلم میخواست بیننده با گوشت و خون حسِ بین برودی و کری رو بفهمه و امیدوارم همینطور هم بوده باشه.

فیلمبرداری صحنه ی اعدام چطور بود؟
    خیلی تنش زا و عصبی کننده بود. وقتی با ماشین آوردنم ، طناب رو دور گردنم انداختن و من داشتم مردم رو میدیم و اون همه اغتشاش و شلوغی ، واقعا استرس آور بود.

دقیقا اون لحظه ای که طناب دورِ گردنت بود و آویزون شدی چه حسی داشت؟
    در همون حالت هم بهرحال من باید نقشم رو بازی میکردم. برودی دلش نمیخواست کری بیاد اونجا ولی خوب تو همون شرایط باز هم داشت بین جمعیت دنبالش میگشت و بالاخره پیداش هم کرد. فکرش رو کنید ، کشور غریب ، مردم غریب و تنها چیزی که اون لحظه آرومش میکرد دیدن یه چهره ی آشنا بود ، یعنی کری…

روز آخرِ فیلمبرداریت با گروهِ هوملند چظور بود؟
    چون فیلمبرداری تو شب انجام میشد ، همه واقعا خسته شده بودن و سریع همه چی جمع شد و یکم اشک ریختیم و به همین راحتی تموم شد.

لحظه ی به یاد موندنی یا اپیزودِ بیاد موندنی ای هم در سریال داشتید؟
    هلیکوپتر سواریِ فصل دوم و گشتن تو اسمون باحال ترین چیزی بود یادم میاد

از همه بیشتر دلتنگ چی میشی؟
    خاواده ، شامل همه ی این کسایی که دورِ هم جمع شدیم ، همه ی این افراد با استعدادی که با کمک هم به جون دادنِ به کاراکتر برودی کمک کردند.

امکانش هست بخاطر صحنه های فلش بک ازت باز هم در سریال استفاده شه؟
    به من که چیزی نگفتن

باز هم سریال بازی میکنی؟
    صدالبته ، ولی نه که فکر کنید بلافاصله همین امسال در سریالِ دیگه ای من رو ببینید…

و سوالِ آخر ، سریال رو دنبال میکنی باز هم؟
    آره خوب ، من هنوزم طرفداران سریال هستم و ادامه میدمش…

11. 10 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345