برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 23
    Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

رشد 17درصدي بيننده‌هاي گلدن گلوب 2013

تعداد بيننده‌هاي 70مين مراسم ساليانه گلدن گلوب يك ركورد جديد خلق كرد.
    طبق آمار ارائه شده از شبكه ملي نيلسن تعداد بيننده‌هاي اين مراسم از شبكه NBC نسبت به سال گذشته با رشد 17درصدي همراه بوده و نزديك به 19.7 ميليون نفر اين برنامه را به صورت زنده تماشا كرده‌اند. (حدود 2.8 ميليون نفر افزايش)
    اين تعداد بيننده بيشترين آمار در 6 سال گذشته مي‌باشد و همچنين تعداد بيننده‌هاي اين مراسم بين افراد 18 تا 49 سال نسبت به سال گذشته 28 درصد افزايش داشته است.
    فرش قرمز اين مراسم را نيز 4.8 ميليون نفر به تماشا نشستند كه افزايش 26درصدي نسبت به سال گذشته داشته است.

منابع(+)
    اختصاصي TvWorld

2. 15 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : رشد 17درصدي بيننده‌هاي گلدن گلوب 2013

من به فرقه های مذهبی و فکری که معتقدند وقتی ستاره دنبال دار عبور میکنه باید دست به خودکشی جمعی بزنند تا روحشون سوار بر ستاره بشه و به جهان آرمانی سفر کنه میگم غیر عادی و هزار و یک گونه ی دیگه تفکرات عجیب و غریب دیگه که رایجه در امریکا و شما خرافاتی تر از اون مردم گیر نمیارید.
    جنگیدن برای اعتقادات عملی ستایش شدست، چه میخواد در راستای دین باشه و چه موراد دیگه ...

4. کاربر زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Shane Walsh نمایش پست ها
    من میگم که چیزی که اونا بهش گلدن گلاب دادن گلچینی از بدبختی ها و شرایط بد(دولت) و تصمیمات دینی ما بود.... چرا باید اونا همچین چیزیو انتخاب کنن ... چرا به نکات خوب ما اشاره نمیکنن!
    ( این نظر شخصیه منه ... قضاوت یا بحث نمیکنم)
    خوب انتخاب دیگه ایم مگه دارن؟! نه اینکه خیلی از فرهنگ های شادمون مونده یا خیلی دست سازنده ها بازه.
    مشکل ما اینه که همه چیمون سی/اسی هست، به نوعی که منم یکم کامنت تیز بدم حذفش میکنن چون عواقب داره! در هر صورت همه چیمون به همه چیمون میاد.
    بچه های آسمان هم سیا/سی بود؟
    منم قصدم مجاب کردن شما نیست.
    امید کوکبی

6. کاربر زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

کلا فیلمایی که توی جشنواره ها از ایران تحویل میگیرند یا یک دیدگاه سنتی و عقب مونده از جامعه ما نشون میده یا جنبه سیاسی داره، مد شده بود برند توی خرابه ها فیلم بسازند فیلماشون رو بفرستند جشنواره، حالا از کیفیت خود آثار بگذریم، دیدگاه جشنواره ها رو داریم بررسی میکنیم ...

8. کاربر زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    161
    از این کاربر 222 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط s4mt نمایش پست ها
    خوب انتخاب دیگه ایم مگه دارن؟! نه اینکه خیلی از فرهنگ های شادمون مونده یا خیلی دست سازنده ها بازه.
    مشکل ما اینه که همه چیمون سی/اسی هست، به نوعی که منم یکم کامنت تیز بدم حذفش میکنن چون عواقب داره! در هر صورت همه چیمون به همه چیمون میاد.
    تنها چیزی که من میخوام به شما بگم اینه که اینا دارن با این مراسم گلدن گلوب و اینا ایران و معروف میکنن اما معروفیت بد
    شما که خودت ایرانی هستی چه احساسی بهت دست میده اگه
    مثل من توی یه بازی اینترنتی ازت پرسیدن where are you from?
    و شما جواب دادی iran
    بعد کل بازیکن ها تایپ کردن:
    iran???
    muslim??
    terorist??
    bomber?

10. کاربر زیر از Shane Walsh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    33
    از این کاربر 501 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

چون اسم بچه های اسمان اومد نظرمو بگم.بچه های اسمان به هیچ وجه سیاسی نبود.یه فیلم بود که معصومیت دوتا بچه رو نشون میداد که فقیرند.نماینده ی قشر فقیر جامعه بود.قشر فقیر همه جای دنیا هست جایی نیست که مردم همه مرفه باشند.ولی جدایی نماینده ی جامعه ی ما بود.کاری به جدایی و جایزش ندارم ولی بچه های اسمان هزاربار فیلم بهتری نسبت به جدایی بود ولی اون هایپی که پشت جدایی بود ، پشتش نبود و بهش توجه نشد.شاهکار واقعی این سینما بچه های اسمانه نه جدایی.فرهادی جدا واقعیت رو گفت ( البته با مقداری اغراق ) ولی واقعیت جامعه ی ما اینه.

چیزی هم که منو ناراحت میکنه جایزه بردن جدایی نیست جو زدگی بیش از حد مردم ماست.وقتی میبینم که جو زدگی به حدی میرسه که فرهادی رو کوبریک و هیچکاک مقایسه میکنن از درون اتیش میگیرم ( دیدم که میگم ).خدا به مردم ما یکم جنبه بده.

این جایزه ها ارزش نداره. 80 نفر ادم نامعتبر انخاب کردنش. اسکار بازم بهتره، نظر 1000 نفر مد نظره.
    اتفاقا من اسکار رو هم قبول ندارم دیگه ( قبل از جداییشم قبول نداشتم ).یادم نمیاد کی بود یه مصاحبه از کلینت ایستوود کبیر خوندم که اونم اسکار رو زیر سوال بود.

در مورد سیاسی بودن اسکار هم به تاپیکی که چند شب پیش زده شد استناد میکنم که منتقدی میگه فیلمی که کشور منو بد نشون بده برای من فیلم خوبی نیست.یه مشت ادم اینطوری منتقد این سینما هستند.زیاد جدی نگیرید.

12. 2 کاربرِ زیر از Amin-K بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048

نقل قول نوشته اصلی توسط Shane Walsh نمایش پست ها
    تنها چیزی که من میخوام به شما بگم اینه که اینا دارن با این مراسم گلدن گلوب و اینا ایران و معروف میکنن اما معروفیت بد
    شما که خودت ایرانی هستی چه احساسی بهت دست میده اگه
    مثل من توی یه بازی اینترنتی ازت پرسیدن where are you from?
    و شما جواب دادی iran
    بعد کل بازیکن ها تایپ کردن:
    iran???
    ....
    منم گفتم که ما خیلی چیز دندون گیری برای مطرح کردن نداریم (: سر و ته همینیم.
    بدون شک برا من که فقط میخونمش هم سنگینه.
    اونا از خیلی وقت پیش عرب جماعت رو نژاد وحشی نشون دادن ما هم که تا دلت بخواد لفظ و دعای عربی به هر نحوه و شکلی چپوندیم(ن) تو فرهنگمون. انتظار نداشته باشید که ایرانی رو از عراقی و پاکستانی تشخیص بدن. اونا که دلشون به حال ما نمیسوزه اما ما هم دلمون به حال خودمون نمیسوزه!
    من دیگه حرفی ندارم (قبول دارم اونا با قدرت و نفوذ سیاسیشون خط میدن که ایرانی ها مثلا چطور آدماین اما به اینکه ما هم هیچوقت خودی نشون ندادیم و کلا باد هوا بودیم هم شک ندارم)
    امید کوکبی

14. 2 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

اي بابا. دوستان يعني كل دنيا نشسته كيسه دوخته واسه ايران؟ اصلا فيلم آرگو رو ببينين. خدايي فيلم واقعا خوش ساخت و عاليه. بابا اين همه منفي گرايي رو بزارين كنار. خدايي فكر ميكنين ما كي هستيم كه دنيا واسمون بخواد خودشو مچل كنه كه مارو بد نشون بده؟ خب عزيزان من ما خودمون داريم خودمون رو بد نشون ميديم با هزار و يكجور روش ديگه كه اصلا از دنياي سينما و هنر هم جداست.
    به قول شاعر:
    چشمهارا بايد شست
    جور ديگر بايد ديد...

16. 5 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

انتظار نداشته باشید که ایرانی رو از عراقی و پاکستانی تشخیص بدن
    و من همچنان نمی فهمم چرا بایدخودمونو به دیگران اثبات کنیم در حالی که هنوز خودمونو به خودمون ثابت نکردیم.
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

18. 4 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,733
    از این کاربر 471 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

من تو بحث های بالا کاری با فیلم جدایی نادر از سیمین ندارم توش اصلا قضاوت نمی کنم

اما چند سالی هست که توی هالییود خیلی وقته که دیگه هنر فیلم سازی جای خودشو به سیا**ست و فساد داده من ایرانی هر مشکلی هم داشته باشم کشورم دچار هر عقب ماندگی شده باشه
    باز هم به تاریخ و تمدنش باید افتخار کنه من هرمشکلی هم با کشورم داشته باشم باز هم دور از جون همه ی بچه های سایت خیلی بی غیرتم که اجازه بدم هر بازیگر،کارگردان بی تمدن بی علمی هر کسی هم که می خواد باشه بیاد هر توهین و هر ... تو فیلمش به مردمم بکنه یه نگاه کلی به فیلم ارگو بندازی می بینی ایرانیا یک مشت ادم عقب مانده ووحشی هستندو... صدتا توهین دیگه که توی سکانس های این فیلم به ایران شد و این اولین بارشون نیست که جامعه مون رو این قدر نامنصفانه نشون می دن من نمی گم ما اوج تمدنیم ولی حداقل یه ذره غیرت اعتقادی که با هر دین و با هر نوع جهت سیاس***ی که داریم !من خودم به شخصه پدرم تو این مملک**ت در اومده تا دلتون بخواد از سرای مملک***ی ازار دیدم ولی من ایرانیم واین ایران من نیست مسلم این فیلم با هر دروغ ساختاری که داره برای تخریب ایران تولید شده ومطمئن باشین انقدر بی کار هستن که برای تخرین یه فرهنگ وقت بزارن و این فقط در مورد ایران نیست بیشتر کشور های آسیایی رو به همین صورت تخریب می کنن و خودشون رو مردمی معرفی می کنند که می خوان همه ی ما رو نجات بدن
    در مورد کار ضعیف کارگردانی ،ضعف ساختاری شما اگر دقت کنین برای صحنه سازی هیچ زحمتی به خودشون ندادن ولی قضاوت پای خودتون این قدر نگین که خوب ما همین جوریم خوتون رو نگاه نکنین یعنی مادرم پدرم و خانوادم این جورین یه مشت ادمی هستند که دچار عقب ماندگی فرهنگی و ....

داشتم مستقیم مراسم رو میدیم و وقتی گفت بهترین کارگردانی و ... مطمئن بودم و قبلش می گفتم خوب اینم ارگو این چه جایزه دادنیه که برنده از قبل مشخصه و مطمئن باشین که اسکار هم
    می گیره !!!
    شاید بگین من ادم تندرویم ولی خوداییش خسته شدم انقدر ما رو می کوبن وخودشون رو آزاده و شجاع و بافرهنگ نشون می دن

20. 3 کاربرِ زیر از arefeh-7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,048

نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh-7 نمایش پست ها
    باز هم به تاریخ و تمدنش باید افتخار کنه من هرمشکلی هم با کشورم داشته باشم باز هم دور از جون همه ی بچه های سایت خیلی بی غیرتم که اجازه بدم هر بازیگر،کارگردان بی تمدن بی علمی هر کسی هم که می خواد باشه بیاد هر توهین و هر ... تو فیلمش به مردمم بکنه یه نگاه کلی به فیلم ارگو بندازی می بینی ایرانیا یک مشت ادم عقب مانده ووحشی هستند و...
    تنها نکته ی که میشه به حرفای این دوستمون اضافه کرد اینه که اگه تاریخ یا گذشته یک کشور تو هر سلسله ی مشکل داشته باشه (هر مشکلی، سیاه باشه.. ننگین باشه یا هرچی) واقعا جای افتخار و مبالات نداره دیگه! مثل این میمونه که مردم آلمان بگن ما افتخار میکنیم که هیتلر از بین ماها طلوع کرد و جماعتی رو به درگاه حق هدایت کرده! مسلما مردم تو هر شکل و نژادی به اتفاقات زشت گذشتشون نمیبالند.
    من منتظرم آرگو با کیفیتش منتشر بشه و هنوز ندیدم.
    امید کوکبی

22. کاربر زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین