برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 از مجموع 23
    Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

رشد 17درصدي بيننده‌هاي گلدن گلوب 2013

تعداد بيننده‌هاي 70مين مراسم ساليانه گلدن گلوب يك ركورد جديد خلق كرد.
    طبق آمار ارائه شده از شبكه ملي نيلسن تعداد بيننده‌هاي اين مراسم از شبكه NBC نسبت به سال گذشته با رشد 17درصدي همراه بوده و نزديك به 19.7 ميليون نفر اين برنامه را به صورت زنده تماشا كرده‌اند. (حدود 2.8 ميليون نفر افزايش)
    اين تعداد بيننده بيشترين آمار در 6 سال گذشته مي‌باشد و همچنين تعداد بيننده‌هاي اين مراسم بين افراد 18 تا 49 سال نسبت به سال گذشته 28 درصد افزايش داشته است.
    فرش قرمز اين مراسم را نيز 4.8 ميليون نفر به تماشا نشستند كه افزايش 26درصدي نسبت به سال گذشته داشته است.

منابع(+)
    اختصاصي TvWorld

2. 15 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,733
    از این کاربر 471 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : رشد 17درصدي بيننده‌هاي گلدن گلوب 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط s4mt نمایش پست ها
    اگه تاریخ یا گذشته یک کشور تو هر سلسله ی مشکل داشته باشه (هر مشکلی، سیاه باشه.. ننگین باشه یا هرچی) واقعا جای افتخار و مبالات نداره دیگه! مثل این میمونه که مردم آلمان بگن ما افتخار میکنیم که هیتلر از بین ماها طلوع کرد و جماعتی رو به درگاه حق هدایت کرده! مسلما مردم تو هر شکل و نژادی به اتفاقات زشت گذشتشون نمیبالند.
    دوست عزیز من اشتباهی مفهوم رو رسوندم وحرف شما درسته من نباید از کلمه بی تمدن استفاده می کردم حرف خودمم هم نژاد پرستانه شد ممنون از توجهتون

4. کاربر زیر از arefeh-7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Lucifer60

یک سوال از همه
    رشد 17درصدي بيننده‌هاي گلدن گلوب 2013 چه ربطی به ایران و سیاست داخلی و خارجی ایران و کلا سیاست آمریکا و جدایی نادر و تمدن 2500 ساله ای که بهش می نازیم داره
    اگر این سوال رو جواب بدید ممنون می شوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam نمایش پست ها
    اي بابا. دوستان يعني كل دنيا نشسته كيسه دوخته واسه ايران؟ اصلا فيلم آرگو رو ببينين. خدايي فيلم واقعا خوش ساخت و عاليه. بابا اين همه منفي گرايي رو بزارين كنار. خدايي فكر ميكنين ما كي هستيم كه دنيا واسمون بخواد خودشو مچل كنه كه مارو بد نشون بده؟ خب عزيزان من ما خودمون داريم خودمون رو بد نشون ميديم با هزار و يكجور روش ديگه كه اصلا از دنياي سينما و هنر هم جداست.
    اگر چنین باوری ندارید که کیسه برای ایران دوخته نشده است پس چرا ایران رو تحریم می کنند چرا ایران رو وادار می کنند که مثلا دست از یک سری کارها بر دارد
    پس کیسه دوخته شده که که می گویند که هر سازی می زنیم باید شما برقصید
    منفی گرایی ما به خاطر این است که ذهن و روح و جسم ما رو آلوده کرده اند کاری کرده اند که نه می شود به آمریکا اعتماد کرد و نه دیگر به سران خودمون
    رفتار شان و حرکاتشان همیشه جوری هست که مردم عوام رو فریب می دهد واین به خاطر این است که رسانه ها در دست اون هاست
    هر جور که بخواهند میتوانند با ذهن و روح و جسم مردم ایران و یا هر کشور دیگری بازی کنند
    اون ها خودشون رو مچل نکرده اند دوست من اون ها میدانند که دارند چیکار میکنند این ما هستیم که نمی دانیم داریم چه کار کنیم
    این سناریوی بد نامی ایران فکر می کنی مال همین یکی دو روز پیش هست
    نه خیر سالهاست که این سناریو رو دارن اجرا می کنند و سال هاست که دارن بین مردم ایران با همین داستان ها تفرقه می اندازند
    چرا که ایران یکی از غنی ترین و ثروتمند ترین کشورها می باشد. دوست عزیز این که بگوییم آنها کیسه ندوخته اند برای ما حرف اشتباهی است
    آنها با همین تفرقه ای که بین ما درست میکنند وارد ذهن ما می شوند و باعث دعواهای این چنینی می شوند که یک سری از مردم فکر کنند که انها دوست هستند و هیچ کیسه ای دوخته نشده است
    ویک سری هم مثل من فکر کنند که کیسه دوخته شده است و این کار یک برنامه ریزی بلند مدت بوده است
    و حالا دارن چیزی که کاشته اند رو درو می کنند
    در مورد اینکه گفتید ما کی هستیم فقط میتونم بگم که ما خودمون رو دست کم گرفتیم و گر نه خودت هم می دونی که ایران و ایرانی ارزشش خیلی بیشتر از اینهاست که بگوییم کسی نیستیم

6. 4 کاربرِ زیر از Lucifer60 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نوشتم و نوشتم . بعدش كه اومدم بخونمش ببينم غلط املايي دارم يا نه ديدم راست ميگه دوستمون رشد 17درصدي چه ربطي داره به اين بحث ها. تازه ار اون مهمتر متاسفانه تو فضا و جايي زندگي ميكنيم كه هر حرفي رو نميشه به عنوان نظر و عقيده بيان كرد و همون خاموشي بهترين راهه تا متهم به بي غيرتي و بي تعصبي و هزار انگ ديگه نشي.
    اكي دوستان اصلا همه چي سياسيه.!!!

8. کاربر زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123