برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

Threaded View

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[Downton Abbey] معشوقه ای جدید در فصل چهارم (اسپویلر)

در صورتی که نمیخواهید بدانید فصل سوم چطور تمام میشود و فصل چهارم چگونه شروع میشود خبر زیر را نخوانید چون شامل 2تا اسپویلر بزرگ است.
    بعد از پایان بسیار ناراحت کننده ی عشق متیو و مری خبر رسیده است که مرد تازه ای در فصل چهارم وارد زندگی مری میشود. گرچه اطلاعات زیادی درباره ی فصل بعد منتشر نشده است اما TVline اعلام کرده است که عوامل سریال به دنبال بازیگری برای نقش لرد "انتونی گیلینگام"، مرد جوان حدودا 30 ساله و خوش تیپی هستند که به داونتون میاد.
    به عنوان شخصی که به شدت از مرگ متیو ناراحت هستم و براش سوگواری میکنم (و در طول فصل بعد هم به این کارم ادامه میدم) اصلا امادگی این رو ندارم که مری رو در حال خوش گذارانی با مرد دیگه ای ببینم (این در صورتی است که فصل بعد چند ماه بعد از اتفاق اخر فصل سوم شروع شود.) مثلا قرار بود که عشق متیو و مری از اون هایی باشه که یکبار در طول زندگی اتفاق می افتد، و درحالی که مری برای پیش رفتن روند داستان مجبور است به این کار تن دهد، من برام راحت تر که فصل بعد، بعد از یکی دو سال از اتفاقات فصل قبل شروع شود. یا به نظرتون زیاده؟
    خب حالا نظر شما رو میپرسم، دوست دارید که مری در فصل بعد دنبال عشق دیگری بگردد یا اینکه روی اداره ی داونتون تمرکز کند؟ یا شاید هم ترجیح میدید که با یکی که قبلا دیدیم ملاقات کنه؟ (شاید اصن اقای پاموک نمرده باشه!!)
    منبع +
    اختصاصی انجمن TVworld

2. 18 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :