برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Deadwood | معرفی, بحث و تبادل نظر

شهر "ددوود" (Deadwood) واقع در داکوتای جنوبی آمریکا هفته ها پس از قتل عام کاستر تبدیل به منجلابی بی قانون و آلوده به جرم و فساد شده. دو کلانتر, یکی سرخورده از گذشته ی خود و بدخلق به نام "بیل هیکاک وحشی" (Wild Bill Hickok) و دیگری "سث بالاک" (Seth Bullock) مردی که امیدواره شروع جدیدی رو در این شهر تجربه کنه پا به "ددوود" می زارن. هردوی اونها به زودی خودشون رو در تقابل با اخلاقیات و بی قانونی "اَل سورنجن" (Al Swearengen) گرداننده ی سالن, هتل دار و رئیس و همه کاره ی ددوود می بینن. زندگی این سه نفر و بسیاری دیگر در هم می آمیزد و جامعه ی بزرگ اندیش و در عین حال پست ددوود در سال 1876 را خلق می کند.

کپی برداری از این مطلب با ذکر لینک مستقیم به این صفحه مجاز می باشد. TvWorld ©

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Deadwood | معرفی, بحث و تبادل نظر

بیخود نیست شبکه ای مثل اچ بی او تو این بازار شدید رقابت شبکه های تلویزیونی و اینترنتی ذره ای از اعتبارش کاسته نمیشه. این که بعد از چند سال پرونده یک سریال کنسل شده رو با حضور تمام بازیگرهاش و صرفا به خاطر تمام کردن داستان، دوباره در قالب یک فیلم به جریان بندازی، کار معمولی نیست که بگیم قبل از این به کرات دیدیم یا حتی بعد از این می بینیم.

وقتی فیلم ددوود رو نگاه می کردم با خودم فکر می کردم چرا دیگه سریال هایی از این دست ساخته نمیشن؟ ددوود سریال بسیار سنگینیه و شاید برای بسیاری از مخاطب های امروزی حوصله سر بر. به قدری رو نوشتن خط به خط دیالوگ های این سریال کار و دقت شده که می تونم با جرات بگم حتی شاید مخاطب بومی هم تو فهم برخی از جملات با مشکل روبرو بشه. تمام تصورات بیننده از غرب وحشی به معنای واقعی تو این سریال نشون داده میشه. شخصیت های عوضی ولی در عین حال خوش قلب و دوست داشتنی، زندگی هایی که صرف جمع آوری ثروت از هر طریقی میشه، بی ارزش بودن جون آدم و در عوض تعصب روی چیزهایی که برای منه قرن بیست و یکی اصلا قابل درک نیست.

اخ که چقدر دلم برای کله شقی های بولاک تنگ شده بود، برای مذاکرات دو نفرشون با ال سورنجن که یکی از بی نظیرترین شخصیت های تلویزیونیه، برای زیر نظر داشتن اوضاع از پنجره های کثیف، فاح*شه های رنگارنگ، کمپ گلی و کثیف ددوود، برای وو با اون تیکه کلام مشهورش کاک*ساکر. چقدر همگی پیر شده بودن و چه پایان خوبی داشت. کاش میشد هر چند سال یه بار یه فیلم از سریال های تموم شده رو با تمام عوامل بسازن و مثل تماشای ددود، ما از دیدنشون کلی کیف کنیم.

3. 22 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    336
    از این کاربر 156 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

واقعا سریال با پرستیژ و فوق العاده های هست. به خاطر Timothy Olyphant که در سریال justified نقش ریلن گیونز رو بازی می کرد و شبکه ی HBO شروع کردم به دیدنش و کاملا انتظاراتم رو برآورده کرد.روند سریال خیل کنده یک جاهایی حوصله سربر می شه به ویژه در فصل 2 و اوایل فصل 3 منتها همیشه در پایان فصل پاداش بردباری بیننده رو می ده. فیلمی هم که برای پایانش در نظر گرفتند واقعا یک پایان درجه یک برای سریال بود و به شدت پسندیدمش. از تموم کردنش ناراحتم که در مورد سریال ها کم پیش می آد. تیم بازیگری، فیلمنامه، کارگردانی و ... همه چیز در بالاترین سطح ممکنه. اگر آدم با حوصله ای هستید ببینیدش که صد در صد لذت خواهید برد.

5. 16 کاربرِ زیر از s1378 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

اگه دوست دارید نزدیک ترین تصویر به یه زندگی روستایی امریکایی رو ببینید, ددوود رو پیشنهاد میکنم.
    واسه خود من این بازه زمانی امریکا همیشه جذاب بوده, انصافا ددوود هم رومو زمین نزد
    کستینگ عااالی, طراحی صحنه عالی, قصه گویی با کلاس بالا ...
    سریال کاملا حول یه بخش نه چندان بزرگ به اسم ددوود میچرخه که یه نمونه کوچیکتر از جامعه خودمونه. اگه با سبک سریال حال میکنید مطمئنا جذابیت های خودشو براتون داره.
    زیرنویس داره
    پ ن: نسخه با کیفیت دانلود کنید ارزششو داره
    از نتفلیکس بپرهیزید

7. 16 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234