برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18

Threaded View

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

[The Americans] معرفی و بحث و تبادل نظر

در تاریخ 9 اگوست 2012, مدیر شبکه FX, یعنی "John Landgraf" دستور ساخت یک فصل 13 قسمتی از سریال امریکاییها را صادر کرد. سریالی که در اوایل 2013 پخش آن از این شبکه شروع خواهد شد.
    آمریکایی ها ساخته ی "Joe Weisberg" است و بازیگرانی همچون "Kerri Russel" و "Matthew Rhys" در آن به ایفای نقش میپردازند.
    داستان این سریال جنجال برانگیز درباره ی ازدواج پیچیده ی دو جاسوس KGB است که به عنوان شهروند آمریکایی در حومه ی واشنگتن زندگی میکنند درست کمی بعد از انتخاب شدن "Ronald Reagan" به عنوان رئیس جمهور آمریکا در دهه ی 80 میلادی و زمان اوج درگیری های روسیه و آمریکا و درگیری هایی موسوم به "جنگ سرد". ازدواج "فیلیپ و الیزابت جنینگز" که از قبل ترتیب داده شده بود و بدون هیچ عشقی صورت گرفت, حاصلش دو بچه است که از هویت اصلی پدر و مادرشان هیچ نمیدانند. ازدواجی که برای پوشش هر چه بهتر آنها صورت گرفت رفته رفته علاقه را بین آن دو بیشتر میکند تا اینکه آین دو جاسوس به طور حقیقی عاشق هم میشوند.
    علاقه ای که باید از روس ها و KGB مخفی بماند و همین کار را برای آنها سختتر میکند , زیرا باید هم نگران آمریکایی ها باشند هم روس ها که از راز آن دو بویی نبرند مخصوصا اینکه در زمان جنگ سرد به سر میبرند و مدام باید به سازمان گزارش دهند و به وظیفه ی خود عمل کنند.

داستان این دو زمانی پیچیده تر میشود که یک مامور FBI به نام "Stan" در همسایگی آنها اقامت میگزیند.
    مدیر اجرایی این سریال "Graham Yost" است که مدیر سریال های موفق دیگری همچون "Justified" و "Falling Skies" نیز بوده است. کار نویسندگی سریال هم بر عهده ی خود "جو ویزبرگ" است که نویسندگی سریال هایی چون "Falling Skies" را نیز بر عهده داشته است. او همچنین در واقعیت یک مامور CIA نیز بوده است و تجارب زیادی در جاسوس بازی دارد که مطمئنا در نوشتن سریال به کمکش خواهد آمد.
    مدیر شبکه FX درباره ی سریال این گونه گفته است:
    ما بسیار به "آمریکایی ها" غرور میکنیم.سریال محکم و تمام عیاری که میتواند تمام سریال های آمریکا را در هم بشکند حتی سریال های شبکه ی خودمان! شخصیت پردازی سریال بی نظیر است, چیزی که ما همیشه بدنبال آن بوده ایم. بسیار خرسندیم که "گراهام یوست" و "جو ویزبرگ" با استعداد را در کنار خود داریم.
    "ویزبرگ" نیز در اینباره گفته است:
    بسیار خوشحالم که دو سال پیاپی برای شبکه FX و کارکنان بی نظیرش کار کرده ام. تیم خوبی روی این سریال کار کردند و با اضافه شدن"Ganin O'Connor" به تیم ما به عنوان کارگردان این تیم کامل تر هم شده است. من خودم نویسنده ی سریال هستم پس نمیتوانم از کار خودم تعریف کنم و فقط این را میگویم که منتظر این سریال باشید و مطمئن باشید که انتظاراتتان را بر آورده خواهد کرد.
    شبکه: FX
    تاریخ پخش: چهارشنبه ها , شروع از january 30 (یازده بهمن)
    بازیگران: Keri Russel , Matthew Rhys ,Noah Gamerich
    تریلر +
    منابع + + +