برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15

Threaded View

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

[چندلر بینگ] محبوب ترین شخصیت به انتخاب کاربران

همونطور که میدونید بعد از یک ماه و خورده ای نظر سنجی، قهرمان این رقابت کسی نبود جز چندلر بینگ. این شخصیت از میان تمامی شخصیت های حاضر تونست به فینال راه پیدا کنه و در آخر با پشت سر گذاشتن شلدون کوپر، تونست مقام اول رو به خودش اختصاص بده .توی این تاپیک هم پیروزیش رو اعلام کردیم ولی خب دیدیم تنها چند خط نوشته برای این قهرمان کافی نیست! پس تصمیم گرفتیم یه کار جدید کنیم! طبق پیشنهادی که اشکان عزیز داد، قرار شد یک ویدئوی کوتاه و 10 دقیقه ای از لحظات جالب چندلر در سریال درست کنیم و این ویدئو رو تقدیم به تمام طرفداراش و خود متیوی عزیز کنیم
    کار ساخت این ویدئوی زیبا رو دوست و برادر بسیار عزیزم، Ebi.Delson بر عهده داشته. و با توجه به وقت خالی بسیار کمی که داشت، زحمت کشید و این ویدئو رو برامون آماده کرد که همینجا ازش تشکر میکنم
    این ویدئو رو با دو حجم متفاوت میتونید از لینک های زیر دانلود کنید که امیدوارم لذت ببرید. بازهم به همه ی طرفدارای این شخصیت تبریک میگم و از تمامی دوستانی هم که در این نظر سنجی شرکت کردن تشکر میکنم. یه تشکر ویژه هم از تیم مدیریت میکنم که تمامی زحمات این نظر سنجی و برقراری نظم و رعایت اعتدال در آرا به عهده ی اونا بود