برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
72. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

3 4.17%
  • 2

0 0%
  • 5

0 0%
  • 4

3 4.17%
  • 5

3 4.17%
  • 6

4 5.56%
  • 7

21 29.17%
  • 8

19 26.39%
  • 9

10 13.89%
  • 10

9 12.50%
صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 60
    Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود نهم

Season 3, Episode 9
    "The Suicide King"

خلاصه داستان اين قسمت : ریک و مگی برای نجات دادن دریل به وودبری بر میگردن و به هنگام درگیری های بوجود اومده مرل هم آزاد میشه ، در راه بازگشت به زندان وقتی میشون و گلن متوجه میشن مرل هم همراه ریکه ، جو متشنج میشه و ......

2. 28 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,999 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود نهم

نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    یه عده از دوستان میگفتن همش زامبی شده
    یه عده میگفتن از ماجرای خودش که زامبی هست خارج شده
    خب هر دو دسته ناراضی پس کی راضی؟ ؟؟
    حرفات مثل حرفهای اندریا رو من تاثیر گذاشت موافقم با نظرت نکته خوبی بود
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

4. 3 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

من تازه همین هفته ی پیش رسیدم به پخش، واسه من بعد از یک هفته واقعا کسل کننده بود، شماها چی میکشین خدا میدونه ...

اپیزود واقعا ضعیفی بود، بعنی اگه بخوان همچین روندی رو ادامه بدن سریال رسما نابود میشه، اینکه هی شخصیت بیارن، هی بکشنشون این سریال یه منبع فوق العاده داره، کمیک بوکش، باید از شخصیت های اون کمک بگیرن، برای مثال همین گاورنر که واقعا شخصیت جالبی داره، بر عکس نظر شماها به نظر من همین که معرفیش نمیکنن باعث شده مرموز بشه و من اینو دوست دارم.

صحنه های پر هیجان کم نداشت، ولی درمجموع خسته کننده بود.

چند تا صحنه ی مضحک داشت، یکی دعوای مگی و گلن، اونیکیش مردم که میخواستن برن از شهر، آخریش هم سخنرانیه بی معنیه آندریا اونجاییش هم که نشون داد زامبی ها اومدن تو شهر انتظار داشتم شهر از بین بره، یا حداقل اینکه نصفشون بمیرن، ولی با کمال تعجب فقط یه زامبی دیدیم توی شهر.

با ریک هم مخالف بودم، یعنی شاید اگه لوری رو نمیدید میزاشت که اونا بمونن، ولی آخرش خیلی داغون بود، یعنی همین موقعیت شاید اعتماد بقیه رو از بین ببره و دیگه اونجوری که باید به عنوان یه رهبر بهش نگاه نکنن. مطمئن هم باشین که لوری رو باز هم خواهیم دید، نمیدونم چه افکار پلیدی تو سرشونه این نویسنده ها، ولی مشکوکم بهشون!

حرکت دریل هم کاملا منطقی بود، از نظر من حرکت ریک بود که منطق نداشت، باید میزاشت دریل و مرل بیان باهاشون، الان ضعیف تر از همیشه ان، یه بچه هم که باهاشونه، دیگه کاراییه قدیم رو ندارن و نمیتونن از خودشون دفاع کنن ( حالا مقابل گاورنر یا واکر ها )

آندریا هم که دیگه رسما ازش متنفرم، اول که به میشون پشت کرد، حالا هم که به ریک و تیمش، عین شینه ...

من که 7 میدم

به امید بهتر شدن سریال
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

6. 11 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

یه عده از دوستان میگفتن همش زامبی شده
    یه عده میگفتن از ماجرای خودش که زامبی هست خارج شده
    خب هر دو دسته ناراضی پس کی راضی؟ ؟؟
    خب سلیقه ها فرق میکنه برادر من، این چه حرفیه
    شما امدی فرینج رو که ساختار اپیزودیک داره با واکینگ دد مقایسه کردید، کلا ساختار سریال های فرینج مانند یا سوپرنچرال به عنوان مثال فرق میکنه، اون یه خطر داستان اصلی دارن که اخر هر فصل به سرانجام میرسه و تو هر اپیزود هم یه پرونده رو دنبال میکنند، بحث واکینگ دد جداست!! کلا یه خطر داستانی داره که اگه واقع بین هم باشیم زیاد جای مانور نداره!! مگه تلاش برای زنده موندن در اخر الزمان چقدر میتونه پیچیده بشه و داستان پر بار براش نوشت؟
    شما بیا دکستر و واکینگ دد رو مقایسه کن، 12 قسمته اما هر اپیزود از اپیزود قبلی بهتر و پر هیجان تر!! چون فیلمنامه ی قوی داره.
    ===========================
    فربد باهات موافقم، به جای اینکه هی شخصیت اضافه کنند و بکشند بهتر همون ها رو پرورش بدن و به قولی بپردازن!! فکر میکنی چرا ریک و بقیه اعضی گروه اصلی خوبن؟ چون زمان بیشتری از سریال رو به خودشون اختصاص دادن!! اینکه هی شخصیت های مسخره بیاری به امید اینکه بتونند جای شین رو بگیرن که نشد کار!!
    امیدوارم که بهتر بشه.

8. 14 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FarboƉ نمایش پست ها
    من تازه همین هفته ی پیش رسیدم به پخش، واسه من بعد از یک هفته واقعا کسل کننده بود، شماها چی میکشین خدا میدونه ...

اپیزود واقعا ضعیفی بود، بعنی اگه بخوان همچین روندی رو ادامه بدن سریال رسما نابود میشه، اینکه هی شخصیت بیارن، هی بکشنشون این سریال یه منبع فوق العاده داره، کمیک بوکش، باید از شخصیت های اون کمک بگیرن، برای مثال همین گاورنر که واقعا شخصیت جالبی داره، بر عکس نظر شماها به نظر من همین که معرفیش نمیکنن باعث شده مرموز بشه و من اینو دوست دارم.

صحنه های پر هیجان کم نداشت، ولی درمجموع خسته کننده بود.

چند تا صحنه ی مضحک داشت، یکی دعوای مگی و گلن، اونیکیش مردم که میخواستن برن از شهر، آخریش هم سخنرانیه بی معنیه آندریا اونجاییش هم که نشون داد زامبی ها اومدن تو شهر انتظار داشتم شهر از بین بره، یا حداقل اینکه نصفشون بمیرن، ولی با کمال تعجب فقط یه زامبی دیدیم توی شهر.

با ریک هم مخالف بودم، یعنی شاید اگه لوری رو نمیدید میزاشت که اونا بمونن، ولی آخرش خیلی داغون بود، یعنی همین موقعیت شاید اعتماد بقیه رو از بین ببره و دیگه اونجوری که باید به عنوان یه رهبر بهش نگاه نکنن. مطمئن هم باشین که لوری رو باز هم خواهیم دید، نمیدونم چه افکار پلیدی تو سرشونه این نویسنده ها، ولی مشکوکم بهشون!

حرکت دریل هم کاملا منطقی بود، از نظر من حرکت ریک بود که منطق نداشت، باید میزاشت دریل و مرل بیان باهاشون، الان ضعیف تر از همیشه ان، یه بچه هم که باهاشونه، دیگه کاراییه قدیم رو ندارن و نمیتونن از خودشون دفاع کنن ( حالا مقابل گاورنر یا واکر ها )

آندریا هم که دیگه رسما ازش متنفرم، اول که به میشون پشت کرد، حالا هم که به ریک و تیمش، عین شینه ...

من که 7 میدم

به امید بهتر شدن سریال
    واقعاً باهات موافقم کمیکش یک شاهکار به تمام معناست شخصیت گاورنر خیلی بهتر از این شخصیت لوس سریال هست الان تایریس رو خیلی دیر وارد کردن میتونستن ازش خیلی بهتر بهره بگیرن
    کسی که کمیک رو بخونه اصلا سریال ارضاش نمیکنه، سریال بد نیست ولی در حد کمیک نیست به شخصه فقط منتظر هستم ببینم تیکه های مهم کمیک رو چجوری در میارن
    قسمت توهم زدن ریک هم دارن الکی کش میدن و زیادش میکنن
    به امید بهتر شدن سریال

10. 5 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    خب سلیقه ها فرق میکنه برادر من، این چه حرفیه
    شما امدی فرینج رو که ساختار اپیزودیک داره با واکینگ دد مقایسه کردید، کلا ساختار سریال های فرینج مانند یا سوپرنچرال به عنوان مثال فرق میکنه، اون یه خطر داستان اصلی دارن که اخر هر فصل به سرانجام میرسه و تو هر اپیزود هم یه پرونده رو دنبال میکنند، بحث واکینگ دد جداست!! کلا یه خطر داستانی داره که اگه واقع بین هم باشیم زیاد جای مانور نداره!! مگه تلاش برای زنده موندن در اخر الزمان چقدر میتونه پیچیده بشه و داستان پر بار براش نوشت؟
    شما بیا دکستر و واکینگ دد رو مقایسه کن، 12 قسمته اما هر اپیزود از اپیزود قبلی بهتر و پر هیجان تر!! چون فیلمنامه ی قوی داره.
    منم همینو میگم سلیقه فرق داره - ولی هر دوسلیقه از اول میدونستن که این سریال زامبی داره پایه اساسش زامبی ه - پس باید خودشو وفق بده با سریال
    منظور من از فرینچ فقط واسه مثال بود از هر نوعی هم یه مثال زدم حتی بریکینگ بد

دکستر هم بین این 12 قسمت میرفت یکی رو میکشت به داستان ربط نداشت
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ماجرای ارتور میچل چقد دکستر توی این فصل به اینور اونور داستان کشیده شد و اینو اونوکشت و سمت ارتور نرفت تا فصل 12 قسمته شه

بحث من سر فیلم نامه نیست - واکینگ دد هم کمیک داره تنها فرقش فیلم نامش با کمیک حضور دریل هست که دریل توی کمیک نیست

دریل رو اوردن که مانور بدن بنظرت دریل که توی کمیک نیست این قسمت چجوری بوجود اومده که اصل این قسمت دریل بود ؟
    اگه دریل نبود اصلا این قسمت از اونجا شروع نمیشد که بخوان دریل رو نجات بدن
    اخر قسمت قبل هم به اونجا نمیرسید من به این میگم مانور

کل منظور حرف من اینه که میگم این قسمت جز داستان اصلی نبوده همینطور که کلی سریال دیگه اینکارومیکنن
    من میگم اگه اخر فصل اپیزود های خوب رو بشماریم 6تا باشه میدونی چرا ؟ چون ما دوست داریم به داستان بپردازه که این 6تا هم داستان اصلیه و به حاشیه نره و اگه بخواد به حاشیه نره هر فصل 6 اپیزوده میشه مثل
    فصل اول که همه راضین و همش داستان ه سریاله - حالا اگه این سریال 6 اپیزوده میموند همه دوست داشتن بیشتر باشه
    ولی حاشیه بردن توی سریال ها یه چیزه عادیه که توی هر سریالی هست ..

12. 2 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

where's my money bitch?!
    سپاس
    1,537
    از این کاربر 1,076 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

اگه یدفعه ول کنن برن سر اصل داستان اونوقت میاین میگین که پس گاورنر اینا چی شدن ...
    خب همه ی اینایی که گفتی برمیگرده به متن داستان و شیوه ی روایتش. هیچ وقت نمیشه از کلیت بیننده ها ایراد گرفت! ایراد از فیلمنامه است. خودشون داستان رو اینجوری پیش بردن و الانم موندن توش.
    بریکینگ بد هم به دور از تعصب هیچ وقت لغزش ندیدم توش مگر همون قسمت مگس که گفتی. اونم در کنار انسجام کلی کار قابل چشم پوشی بود. شاید اون موقع هم خیلی ها از اون قسمت ناراضی بودن. ولی اینو در نظر داشته باش، که اون قسمت شبیه یه وقت استراحت برا بیننده ها بود و هیچ خللی هم به کل داستان وارد نکرد( فقط یه روز از زندگیِ جسی و والتر رو تبدیل کردن به یه اپیزود!) ولی کاری که واکینگ دد داره میکنه لغزش رو رد کرده! رسیده به گند کاری در داستان! حتی اگه سریال به نقطه ی ثبات هم برسه، من هیچ وقت یادم نمیره که با چه دروغ گفتن ها و ماست مالی کردن هایی به ثبات رسیده. هرچند که فکر نمیکنم که دوباره بتونن داستان رو کنترل کنن. با همه ی اینها، سریال رو باید با خودش مقایسه کرد! این فصل رو با فصل هایی قبلی مقایسه کن. فصل دوم که دیگه 13 قسمتی بود! من وقتی تعداد دروغ هایی که تو این فصل حس کردم بهم گفته شده رو با فصل پیش مقایسه میکنم، فک میکنم وقتشه که دیگه واکینگ دد رو بزارم کنار! و امیدوار بشم که اونا هم کنسلش کنن.

14. 6 کاربرِ زیر از Eternal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

بی استرس ترین
    بی هیجان ترین
    بی مربوط ترین
    قسمت واکینگ دد!
    ایده ی گلاویز شدن این دو گروه واقعا خسته کننده و کش دار شده!
    از وقتی "استاد فرانک دارابنت" کشید کنار و حضورش کم رنگ شد به طور کل سریال با مغز خورده زمین.
    امتیاز من: یه 4 گنده!

اضافه شده در : 6 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    صحنه حرف زدن آندریا با اون جماعت و قانع شدن
    همش دنبال یه جای خلوت بودم بالا بیارم!
    چقدر این سیالشگر فیلم بد بازی می کردن!

اضافه شده در : 7 minutes

مثال بود از هر نوعی هم یه مثال زدم حتی بریکینگ بد
    این مثالت که اصلا قابل هضم نبود
    اون قسمت کل حرف فیلم و فرم فیلم و انگیزه‌ی دو شخصیت به نمایش دراومد
    اینجا نه مثل بازی‌های کامپیوتری از این سمت میرن اون سمت یه ذره دیالوگ میگن بعد در باز میشه میرن بیرون!!! ... روال بازی‌های کامپیوتری دیگه!
    معلومه که کار و فکر پشت کار با دو فصل قبل به شدت فاصله گرفته.

16. 9 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    142
    از این کاربر 393 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

خواب آور، بدون هیجان

یادش بخیر چقدر با فصل های اول و دوم حال می کردم
    حتی فصل دوم با این که هیجانش کم بود واقعا عالی بود

کاشکی فرانک درابونت نمیرفت

در مورد این قسمت هم اصلا نیاز به بحث نداره این قسمت رو فقط برای کش دار کردن سریال ساختن

سکانس صحبت کردن اندریا که کاملا مضحک و غیر واقعی بود
    فقط اون توهم ریک و بازی زیباش تو اون قسمت یکم جالب بود

7 دادم

امیدوارم سریال عین قبلا بشه

پ.ن: جون هر کی دوست دارین بریکینگ بد رو با واکینگ دد مقایسه نکنین

18. 5 کاربرِ زیر از F.U.S.E بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

محتوای اسپویلر
    ماجرای ارتور میچل چقد دکستر توی این فصل به اینور اونور داستان کشیده شد و اینو اونوکشت و سمت ارتور نرفت تا فصل 12 قسمته شه
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هدف از این کارا این بود که بیشتر با شخصیت ارتور اشنا بشیم.اگه یه دفعه ارتور دختره رو میکشت به این قشنگی که تموم کردن نبود.

مشکل اینه که اگه یادتون باشه تا تقریبا 3 قسمت قبل با کمبود شخصیت مواجه بودن.من یادم خیلی ها میگفتن که کمبود شخصیت احساس میشه.اینا برای اینکه کمبود شخصیت رو جبران کنن یه دفعه یه عالمه کاراکتر وارد فیلم کردن.
    ولی به نظرم نباید اینجور سخت بگیریم.تقریبا همه سریال های ناب همچین قسمت هایی دارن.

20. 2 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

دوستان من هنوز استوار پای امتیاز 1 که به این قسمت دادم هستم و مویدش هم ایناس
    اونایی که بیشتر از همه حرص درآوردن تیره کردم:
    1. مردمی که حلقه زده بودند دور مریل و داداشش، افتضاحترین سیاهی لشکر ممکن، مصنوعی ترین نوع داد و فریاد و تحریک مخاطب و به هیجان آوردن اون
    2. مبارزه دریل و مریل با زامبی ها، واقعا مسخره بود، اینا مثکه فقط گوشت خانواده دیکسون رو مصرف میکردند، وگرنه 100 بار روشون برگشت و میتونستن آدمای دیگه رو طعمه کنن (جا داره باز یادآوری کنم که زامبی ای که کلاه کاسکت از سرش بر میداشتن، سرش با کلاه کنده میشد، الان اینا با اون دست آهنی مریل ضربه میخوردن و هیچیشون نمیشد؟)
    3. راه رفتن گاورنر با ریلکسی تمام تو دودا، نپیوستن آندریا به گروه ریک با وجود اینکه دیگه میدونست اونا کین (اصلا هیچ تردیدی نشون نداد)
    4. درگیر شدن بیش از حد با احساسات گلن (باو این چیزا دیگه غیرتی شدن نداره که )
    5. اون یاروهه که زامبیا به جونش افتادن تو منطقه گاورنر مصنوعیترین درخواست کمک و مصنوعیترین مجروح ممکن بود
    6. حاجی وقتی پسر ریک در زندان رو برای باباش باز کرد زنجیر افتاد، بعد اینم دوید و رفت پیش باباش، اصن در رو نبستن، ولی نشون داد که در کاملا زنجیر شد
    7. این گاورنر با یک چشم سوراخ شده انقدر باید سر درد داشته باشه که نتونه راه بره، بعد خعلی ریلکس راس راس هر ... میخوره
    8. سخنرانی فجیع اندریا و قانع شدن ضایعتر مردم
    9. بچه هه کمتر از یک هفتشه، بعد یک بچه یک ساله آوردن (از اون بدتر پارچه ای بود که دست دختره داده بودن موقع حرف زدن با کارول، خوب حداقل یکم واقعیتر میساختین لامصبا)
    10. اند دِ لست بات نات دِ لیست، صحنه توهم ریک

میدونم که تو همه قسمتاش سوتی زیاد داشته، ولی چون حرصم در اومده بود گفتم بگم تا بلکه یکم تخلیه شم
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

22. 12 کاربرِ زیر از 9353980174 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین