برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 7 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 62
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[انجمن سینما] پیشنهادات و انتقادات مربوط به اکران ها

در این تاپیک میتوانید پیشنهادات و انتقادات خود را درباره ی پروژه ی اکران های 10 روزه ی انجمن بنویسید که در اسرع وقت به ان ها رسیدگی میشود. از پیشنهاد ها در رابطه با تم ماهانه ی پروژه ی اکران به شدت استقال میشود.
    موفق باشید.

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [انجمن سینما] پیشنهادات و انتقادات مربوط به اکران ها

البته طنز نه، کمدی، و فکر هم نمیکنم کمدی کار دوست عزیزمون رو راه بندازه، این پروژه کلا راه افتاد برای دوستانی که علاقه مند به فکر کردن هستند و دوست دارند سینما رو جدی تر بررسی کنند، جذب مخاطب به مرور اتفاق میفته و مسلما با دخیل کردن نظرات دوستان علاقمند کم کم به جاهای خوبی میرسیم ...

3. 6 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 501 بار در 53 پست سپاس گزاری شده

وهاب ِ عزیزم اشاره ی به جایی کردید به "خود گویی و خود خندی"، بگو بخند بیشتر بخش های سایت که مطابق میل اکثریت است و شما هم از اعضای فعال این بخش ها هستید و البته در هنرمند بودن شما که شکی نیست. اما متوجه نمی شوم کجای باز کردن 3 تاپیک در ماه(آن هم وقتی هر خبری در بخش سینما می تواند یک تاپیک جدگانه داشته باشد) برای بررسی تخصصی تر بعضی فیلم ها که تاکید دارید از حوصله ی شما خارج است مورد انتقاد است؟ اگر بناست میزان حوصله را مبنای انتقاد کردن قرار بدیم حقیقتا خیلی از فعالیت های شما هم از حوصله ی بنده خارج است اما جسارت تعمیم سلیقه ی شخصیم تا حد انتقاد را ندارم و البته هر چقدر هم مصادیق خود گویی و خود خندی برایم بارز باشد باز در زدن برچسبش به شما احتیاط بیشتری می کنم.
    ضمن اینکه فکر نمی کنم فعالیت در تمام بخش ها برای همه ی اعضا اجباری باشد و با توجه یه اینکه جایگاهی در ابتدا و انتهای پیاز اکران ندارم صرفا دوستانه از شما می پرسم حالا اگر فیلم مورد علاقه ی شما هم برای ماه بعد اتنخاب شد، چه طور انتظار دارید فرآیند اکران که به حوصله ی حداقلی برای خواندن نقدهای بچه ها نیاز دارد با سلیقه ی شما تطبیق پیدا کند؟

5. 7 کاربرِ زیر از freeda بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

بسمه تعالی
    در جوابیه شما عارض است بر حسب نگارش، احتمال میرود کلام اینجانب به طور صریح منعقد نشده باشد، از همین بابت نیاز میدانم توضیحات مختصری از این مقوله ارائه نمایم.

نقل قول نوشته اصلی توسط DΩℝΚ نمایش پست ها
    خدا وکیلی اینا جزو فیلم های پر دانلود انجمنه؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوب یه فیلمی بزارین که 4 نفر آدم معمولی هم ببینن، نه که خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی
    این دو سطر به پیوست هم حاکی از این است که پیشنهاد میشود فیلمهای پر بازدید و محبوبتر به عنوان مباحث اکرانهای انجمن گزینش شوند، چه بسا بهتر بود من حیث برخورداری از گیرایی و جذابیت بیشتر از منظر کل اعضا، رفراندوم و نظرسنجی جامعی صورت میگرفت که متعاقبا عدم وجود حوصله و وقت کافی ملموس و مقبول است. لذا پیشنهاد میشود در پی خاتمه هر اکران، نظرات شرکت کنندگان از بابت تمایلات ایشان به موضوع اکران بعدی خواسته شود.

من که اصلا حوصلم نمیکشه این فیلمای جدی رو ببینم، چه برسه بخوام نقد کنم
    به پیگیر این کلام عارضم Arp Johnson یکی از ادبای بزرگ غرب به همراه بزرگان این مقوله به کلامی واحد رسیده اند که اثری هنریست که بیننده پس از مشاهده/قرات/استماع آن، از زمانی که برای آن صرف کرده لذت برده باشد چه آن ساخته ای ادبی باشد و چه ساخته ای commercial.

حتی تا به حال یک کلمه نخوندم ببینم مباحثتون چی هست، بس که حرفایی که میزنید میکادوئیه
    پیش از این دانش میکادوی عزیز را ستوده بودم و همچنین علایق و رغبت شخصی من به چنین مباحثی سوق نداشته و ندارد، لذا نظر شخصی اینجانب را مطرح کرده، بلکه عقده در گلو نماند.

پیش از این از شما بانوی گرانقدر ادبیاتی سبکتر دیده بودیم، ثقل کلام در میزان تاثیر برای عقلا فرقی ندارد، از این رو کلام بنده فقط در این مبحث ثقیل شد و از این مبحث کنار میکشم.
    توفیق روز افزون شما عزیزان را از خدای متعال خواستارم
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

7. 4 کاربرِ زیر از 9353980174 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

عزیز بحث این حرف ها نیست.مشکل این اکران از اونجایی شروع شد که وقتی بحثش پیش اومد،من و یه سری از بچه های دیگه اینطور فکر می کردیم که قراره یه مقدار جدی تر فیلم ببینیم.همین
    وگرنه که اگه بنا به تعداد دانلود و این صحبت ها بود که بچه های سینما زحمت جدید ترین و ها با کیفیت ترین ها و hd ترین هارو می کشن.حالا هم مشکلی نیست.من که به شخصه کلا دیدم عوض شد و فکر می کنم این حرکت(اگه اصلا قرار بود اینطور پیش بره)کلا جاش تو این انجمن نبود.حالا هم ایشالا بچه ها3 تا فیلم کمدی خوب انتخاب می کنن که با هم ببینیمو لذت ببریم
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

9. 2 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 501 بار در 53 پست سپاس گزاری شده

والله ظاهرا انتظار دارید علاوه بر فیلم های انتخابی اکران ها نوع نگارش من هم با میزان حوصله ی شما تطبیق داده شود، که به جد از توانم خارج است گمان نمی کنم این 40 تا پست موجود هم چیز دیگری را ثابت کند. من در آن چند خط یک پرسش ساده مطرح کردم که حالا اگر فکر می کنید پیچیدن پستتان در کلمات کتابی کمک می کند تا پاسخ پرسشم را بگیرم باید بگویم اشتباه می کنید. بنابراین به امید بافتن پاسخ یک بار دیگر پرسشم را مطرح می کنم، اکران گروهی با هدف بررسی چند فیلم در ماه آغاز به کار کرد، بررسی فیلم ها در فضای مجازی هم میسر نیست مگر با نوشتن نقد و نظر، حالا برای همراه کردن عزیز دلی چون شما که حوصله ی خواندن نقد را ندارد، با یک فرآیند نقد محور چه باید کرد؟
    پ.ن: خارج از این اگر انتقادی بر بنده سبک نگارشم، آواتارم، نام کاربری ام و سایر مشخصاتم دارید در چت باکس در خدمتتان هستم.

11. 3 کاربرِ زیر از freeda بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

برادر دورک دام ظله
    پیرو مباحث مطرح شده و اینکه نامی از بنده آوردید که البته هیچ ربطی هم به بنده نداشته، من باب شفاف سازی اموری که در جریان آن ها بودم، بر خود لازم میدانم چند نکته ای را اشاره کنم.

اول) بدانید و آگاه باشید دوست عزیز که وقتی تصمیم بر اکران خصوصی گرفته شد، بیش از چند نفر مایل به انجام نبودند و حتی به طور جد هم به این مقوله نگاه نمی کردند، انرژی زیادی از طرف دوستان و به طور خاص اشکان عزیز کشیده شد تا دوستان تمایل به انجام این امر داشته باشند. در همان زمان تصمیم گرفته شد تمی انتخاب شود و انتخاب از روی یک امر ساده بود و آن اینکه چه کسی برای انتخاب و بحث مایل تر است، برای این مایل بودن فراخوانی گذاشته نشد و به سادگی تصمیم گرفته شد کسانی که مشارکت بیشتری در مباحث دارند تصمیم بگیرند.

دوم ) تم ابتدایی که انتخاب شد قرار بود تمی باشد که شما کمتر در انجمن های دیگر با آن برخورد داشته اید، جسارت دوستان در انتخاب این تم، با توجه به اینکه می دانستند امکان دارد بیننده زیادی نداشته باشند، آن هم برای شروع تحسین برانگیز است، این دوستان در بحث های سختی که این تم داشت با تمام وجود شرکت کردند و به قول معروف چراغ اکران را روشن نگه داشتند. اما مطمئناً با توجه به تعداد افراد شرکت کننده در بحث ها به انتخاب دیگری برای تم بعدی رسیدند. دوست دارم به سرعتی که این امر تجربه و بازخوردها برای دوستان داشت به دقت بیشتری نگاه کنید.

سوم) پیشنهادی در هر دو پست ملو و اینتلکچوال شما بارز بود و اینکه تمی پر بیننده انتخاب شود، دوستان البته جواب دادند اما من هم باز اشاره میکنم، سعی تیم انتخاب این است که رضایت اکثریت را فراهم آورد و امید است شما نیز دوستان را در مباحث جدید همراهی کنید.

چهارم ) دو مورد را اشاره کردید که سعی میکنم بر اولی یک نقد دوستانه بنویسم و برای دومی جمله ای را نقل کنم، اول اینکه دوست من، اگر شما تمایلی به بحثی ندارید الزامی هم به شرکت در آن ندارید، این را کاملاً دوستانه عرض می کنم، همین که می بینید دوستانی مایل به بحث و شرکت در تم تناسخ بوده اند و آن را جدی ادامه می دادند باید به شما تلنگری بزند از این باب که اگر چیز جدیدی دارید وارد بحث شوید، جمله شما "خود گویی و خود خندی" بار منفی زیادی دارد، بهتر بود نمی گفتید.
    دورک عزیز، دوست من، انتقاد کاری ندارد، ساختن است که ارزش دارد، در کنار دوستان خود باشید و آن ها را دلسرد نکنید.

امیدوارم من و شما و همه دوستان تی وی وُرلد لحظات خوبی در کنار هم داشته باشیم. موفق باشید.

13. 10 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417
    از این کاربر 3,007 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    عزیز بحث این حرف ها نیست.مشکل این اکران از اونجایی شروع شد که وقتی بحثش پیش اومد،من و یه سری از بچه های دیگه اینطور فکر می کردیم که قراره یه مقدار جدی تر فیلم ببینیم.همین
    وگرنه که اگه بنا به تعداد دانلود و این صحبت ها بود که بچه های سینما زحمت جدید ترین و ها با کیفیت ترین ها و hd ترین هارو می کشن.حالا هم مشکلی نیست.من که به شخصه کلا دیدم عوض شد و فکر می کنم این حرکت(اگه اصلا قرار بود اینطور پیش بره)کلا جاش تو این انجمن نبود.حالا هم ایشالا بچه ها3 تا فیلم کمدی خوب انتخاب می کنن که با هم ببینیمو لذت ببریم
    با سلام خدمت شما . در پست های قبلی که قرار داده بودید مکررا به اکران فیلم های بعدی که کمدی و یا طنز هست اشاره کردید . البته که تمامی اثار سینمایی جا برای بحث دارد اما بنده فکر میکنم پیگیری همین فیلم های مفهومی تر و اثار بزرگ سینما بسیار بهتر باشد . خواهشمندم مضمون اکران بعدی رو تغییر بدید . بطور کل این قسمت از انجمن ها معمولا از حوصله بسیاری خارج هست اما دلیل نمیشود که سطح این بخش را پایین بیاوریم تا تعداد کثیری در بحث ها شرکت کنند . فیلم های کمدی و طنز نهایتا در حوزه ی فیلم های خوب و عالی باقی میمانند حال انکه اثاری هنری و حتی فراتر از هنر وجود دارد که کمتر دیده می شود . امیدوارم هیئت انتخاب موضوع فیلم ها را به سمت سینمای مفهموم سوق دهند .

15. 3 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_pd09 نمایش پست ها
    امیدوارم هیئت انتخاب موضوع فیلم ها را به سمت سینمای مفهموم سوق دهند .
    ما برای ماه اول سه فیلم مفهومی انتخاب کردیم؟ شما شرکت کردید؟ نه!
    ما یه هیئت انتخاب فیلم و تم داریم که از چند نفر سینما شناس تشکیل شده، شما هم اگه میخواید عضو این هیئت بشید تو بحث ها منتقد خوبی باشید تا به این هیئت وارد بشید.
    اگه به جای اینکه اینجا همه دوستان اینهمه داستان بگند میرفتند تو تاپیک فیلم ها نظر میداند الان همه چیز حل بود.
    بحث رو ادامه ندید که شدیدا بیهوده است.

17. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417
    از این کاربر 3,007 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    ما برای ماه اول سه فیلم مفهومی انتخاب کردیم؟ شما شرکت کردید؟ نه!
    ما یه هیئت انتخاب فیلم و تم داریم که از چند نفر سینما شناس تشکیل شده، شما هم اگه میخواید عضو این هیئت بشید تو بحث ها منتقد خوبی باشید تا به این هیئت وارد بشید.
    اگه به جای اینکه اینجا همه دوستان اینهمه داستان بگند میرفتند تو تاپیک فیلم ها نظر میداند الان همه چیز حل بود.
    بحث رو ادامه ندید که شدیدا بیهوده است.
    با سلام . در ابتدا باید خدمت شما عرض کنم که بنده فقط پیشنهاد دادم همانطور که از نام تاپیک مشخص هست . و کسی اینجا داستانی نگفت . بهتر هست نسبت به این پیشنهادات دید بازتری داشته باشید .اگر شما پیشنهادات بنده رو بیهوده تلقی میکنید به من اطلاع بدید تا دیگه در این انجمن پیشنهادی قرار ندم .
    اینکه من نتونستم در بحث شما شرکت کنم به دلیل کمبود وقت در برنامه ی من هست و این جای تاسف برای بنده داره . و اگر نه بسیار خوشحال میشم تا نظراتم رو در اختیار دوستان بگذارم . البته زمانی خواهد بود که من هم به یکی از فعالان این تاپیک تبدیل بشم ولی الان نه . البته با همین کمبود وقت هم سعی کردم حداقل پست ها رو بخونم تا قدری به علم و فرهنگ سینمایی بنده افزوده بشه.

19. 5 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

با سلام
    چون بلد نبودم تاپیک بزنم با وردآفیس یه فایل نوشتم، اگر براتون مهم بود، دانلود کنید، اگر نه هم که خدا خیرتون بده
    میکادو، ما شما را دوست میداریم، شخصیت جالبی دارید
    Download Doc1 docx
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

21. کاربر زیر از 9353980174 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

wlh

صفحه 2 از 7 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین