برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 62
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[انجمن سینما] پیشنهادات و انتقادات مربوط به اکران ها

در این تاپیک میتوانید پیشنهادات و انتقادات خود را درباره ی پروژه ی اکران های 10 روزه ی انجمن بنویسید که در اسرع وقت به ان ها رسیدگی میشود. از پیشنهاد ها در رابطه با تم ماهانه ی پروژه ی اکران به شدت استقال میشود.
    موفق باشید.

Israel Hands
    سپاس
    26,418

پاسخ : [انجمن سینما] پیشنهادات و انتقادات مربوط به اکران ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_pd09 نمایش پست ها
    با سلام . در ابتدا باید خدمت شما عرض کنم که بنده فقط پیشنهاد دادم همانطور که از نام تاپیک مشخص هست
    دلیل رد پیشنهات تون مشخصه!!! یه تم مفهمومی انتخاب کردیم، مشارکت که نکردند هیچ، فحش مون هم دادند. حالا هم تصمیم گرفتیم پروژه رو به سمت دور هم فیلم دیدن ببرم و کم کم بچه ها رو با خودمون همراه کنیم تا در اینده برسیم به جایی که میخوایم.
    یه فیلم دو ساعته هم وقت زیادی نمیبره!! با توجه به اینکه یه ماه فرصت داشتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط DΩℝΚ نمایش پست ها
    چون بلد نبودم تاپیک بزنم با وردآفیس یه فایل نوشتم،
    اینکه من چرا نظر ندادم یا نظرم به قول شما نامربوط بود به خودم ربط داره نه کس دیگه ای! فکر کنم کل بچه های انجمن از حجم کاری بنده اطلاع داشته باشند و اینکه تو تاپیک ها شرکت نمیکنم براش دلیل موجه دارم!
    ما امدیم یه تم مفهومی انتخاب کردیم همون جور که گفتم!! در حد بچه ها نبود، تصمیم گرفتیم اسون تر کنیم تم ها رو!! حالا برای فروردین هم میبینیم دیگه!! کمدیه تم ماه بعد!
    خواهیم دید که شما شرکت میکنید یا نه!

3. 3 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417
    از این کاربر 3,007 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    دلیل رد پیشنهات تون مشخصه!!! یه تم مفهمومی انتخاب کردیم، مشارکت که نکردند هیچ، فحش مون هم دادند. حالا هم تصمیم گرفتیم پروژه رو به سمت دور هم فیلم دیدن ببرم و کم کم بچه ها رو با خودمون همراه کنیم تا در اینده برسیم به جایی که میخوایم.
    یه فیلم دو ساعته هم وقت زیادی نمیبره!! با توجه به اینکه یه ماه فرصت داشتید
    دوست عزیز همیشه در هر کاری سختی هست . اگر هم فحشی بوده از جانب بنده نبوده . پس لزومی نداشت در برخورد با پیشنهاد من پاسخی تند بدید .

از طرف دیگه باید بگم که من برای نظر دادن درباره ی فیلم نیاز به وقت زیادی دارم . برای مثال وقتی میخواستم نقدی بر فیلم زندگی دوگانه ی ورونیکا بنویسم این فیلم رو در یک هفته سه بار مشاهده کردم . چون من باید به تمام جنبه های فیلم اگاه بشم و بعد نظر بدم . و الان چنین وقتی ندارم .

از طرف دیگه شما که تحمل پیشنهاد و انتقاد نداری چرا این تاپیک رو باز کردید ؟ بنده فکر کردم این تاپیک باز شده تا من بتونم نظراتم رو به پرسنل منتقل کنم اگر چنین هدفی پشت تاپیک نیست در پست اول بگید .

5. 4 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_pd09 نمایش پست ها
    از طرف دیگه شما که تحمل پیشنهاد و انتقاد نداری چرا این تاپیک رو باز کردید ؟ بنده فکر کردم این تاپیک باز شده تا من بتونم نظراتم رو به پرسنل منتقل کنم اگر چنین هدفی پشت تاپیک نیست در پست اول بگید .
    کسی حق پیشنهاد و انتقاد داره که تو تاپیک شرکت کرده باشه، نه کسی که از دور شاهد بوده!! تاپیک برای کسایی که تو بحث ها شرکت میکنند و جواب زحمت هایی مارو که کلی با بچه ها سر کله میزنم رو با پست هاشون میدن!! شما که تو هیچ یک از بحث ها شرکت نکردید حقی هم ندارید که بگید تاپیک رو فلان کنید بیسال کنید!! همین.
    من دیگه دلیلی نمیبینم که جواب پست های شما و یادوست هایی دیگه ای رو بدم که در اکران ها حضور نداشتند.
    موفق باشید.

7. کاربر زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

wlh

سپاس
    396
    از این کاربر 501 بار در 53 پست سپاس گزاری شده

سامان جان خب تم مفهومی که امتحان شد و به هر دلیلی جواب نگرفت، به نظر "اکران اختصاصی" هنوز در حال آزمون و خطاست، باید صبر کنیم تا بعد چند ماه یه ساختار منسجم به خودش بگیره، هم شما اگر علاقه دارید به بررسی جدی تر فیلم ها، حتما در جریان هستید که فیلم خوب و قابل بررسی صرفا به خاطر محتواش نیست که قابلیت نقد داره، میشه فیلم های خوش ساختی رو انتخاب کرد که بشه حرفه ای تر هم نقدشون کرد و موضوع پیچیده ای هم نداشته باشن.تا فیلم های ماه بعد مشخص نشن نمیشه قضاوتی کرد... اجازه بدید تا اون موقع صبر کنیم....

9. 4 کاربرِ زیر از freeda بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417
    از این کاربر 3,007 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    کسی حق پیشنهاد و انتقاد داره که تو تاپیک شرکت کرده باشه، نه کسی که از دور شاهد بوده!! تاپیک برای کسایی که تو بحث ها شرکت میکنند و جواب زحمت هایی مارو که کلی با بچه ها سر کله میزنم رو با پست هاشون میدن!! شما که تو هیچ یک از بحث ها شرکت نکردید حقی هم ندارید که بگید تاپیک رو فلان کنید بیسال کنید!! همین.
    من دیگه دلیلی نمیبینم که جواب پست های شما و یادوست هایی دیگه ای رو بدم که در اکران ها حضور نداشتند.
    موفق باشید.
    من برای زحماتی که شما و سایر افراد در این فروم می کشید بسیار متشکرم . و تا ابد هم خواهم بود . ولی من برای پیشنهاد دادن نیاز به حق ندارم . به عنوان یک انسان میتونم نظرم رو بیان کنم . حق نزد شماست که میتونید نظرات من رو عمل کنید و یا توجه نکنید . و از طرف دیگر من پست های شما و سایرین رو در تاپیک اکران تا جایی که بتونم مطالعه میکنم پس میتونم نظراتم رو بیان کنم . و نظرات من فقط نشانه اهمیت دادن به فروم هست . و تا وقتی هم که این تاپیک باز باشه و نظری داشته باشم بیان خواهم کرد .

اضافه شده در : 11 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط freeda نمایش پست ها
    سامان جان خب تم مفهومی که امتحان شد و به هر دلیلی جواب نگرفت، به نظر "اکران اختصاصی" هنوز در حال آزمون و خطاست، باید صبر کنیم تا بعد چند ماه یه ساختار منسجم به خودش بگیره، هم شما اگر علاقه دارید به بررسی جدی تر فیلم ها، حتما در جریان هستید که فیلم خوب و قابل بررسی صرفا به خاطر محتواش نیست که قابلیت نقد داره، میشه فیلم های خوش ساختی رو انتخاب کرد که بشه حرفه ای تر هم نقدشون کرد و موضوع پیچیده ای هم نداشته باشن.تا فیلم های ماه بعد مشخص نشن نمیشه قضاوتی کرد... اجازه بدید تا اون موقع صبر کنیم....
    بنده در پست های قبلی خودم عرض کردم که همه ی فیلم ها و اثار سینمای قابلیت این رو دارند که مورد بررسی قرار بگیرند . ولی حال که داریم بصورت جدی فیلم میبینیم چه بهتر که فیلم هایی ببینیم که ارزش وقت من و شما رو داشته باشه . برای همین من تم نخست انجمن که فیلم ها دارای مفاهیم ارزنده ای بودند رو بهتر میپسندم .
    از طرفی بهتر هست تا کار در مرحله ی ازمون و خطاست و پایه های کار محکم نشده نظرات رو انتقال داد . چون بعد از این که ساختمان کار محکم شد کمتر به نظرات توجه میشه . چه بسی هم اکنون هم باید برای نظرات خودم مورد بی مهری دوستان قرار بگیرم .

11. 5 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

سامان جان نظرات شما برای من به شخصه قابل احترامند، اما ژانر کمدی رو دست کم نگیرید دوست من، فیلم هایی داره که در حد اثار کیشلوفسکی قابلیت بحث دارند که شاید عام پسند ترینشون عصر جدید چاپلین باشه، مطمئن باشید آثاری سعی بر انتخابش میشه که جای بحث زیادی داشته باشه، منتها امدن اسم کمدی، باعث میشه دیدن فیلم برای مخاطب جذاب تر بشه و هر کس با هر دیدی که خواهانشه به موضوع نگاه کنه ...

13. 5 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    863
    از این کاربر 642 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

به نظر بنده یه فیلم (به قول دوستان) مفهومی یا جدی بایستی از بار هنری لازم برای جذب مخاطب کافی برخوردار باشه تا بشه یه فیلم قوی حسابش کرد.در غیر اینصورت اکثر فیلسوفها میتونستن بهترین فیلمهای هنری رو بسازن! فیلمهایی که هم مفهومی باشن و هم جذابیت هنری داشته باشند و دیده بشن کم نیستند.

15. 2 کاربرِ زیر از arhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط voldemort نمایش پست ها
    الان ژانری که برای فروردین ماه انتخاب شده،ژانر کمدی ست.شما 3 تا از فیلمهای پیشنهادی خودت را بگو تا ببینیم که چه فیلمهایی حوصله شما را می کشه تا برای انتخاب های بعدی اگر شد مد نظر داشته باشیم از این دست فیلم ها را!!!
    Borat - Kulturelle Lernung von Amerika um Benefiz für glorreiche Nation von Kasachstan zu machen (2006) - IMDb
    Juno (2007) - IMDb
    Die Simpsons - Der Film (2007) - IMDb
    Hangover (2009) - IMDb
    Religulous (2008) - IMDb
    Ich - Einfach unverbesserlich (2010) - IMDb
    Sterben für Anfänger (2007) - IMDb
    Der Diktator (2012) - IMDb
    50/50 - Freunde fürs (Über)leben (2011) - IMDb
    Little Miss Sunshine (2006) - IMDb
    Kindsköpfe (2010) - IMDb
    اسمتون رو که نمیدونم ولی ولدمورت عزیز ( بازیگرش رو خیلی دوست دارم-عکس پروفایلت گیراست)
    مقصود خاصی از نام بردن اشخاص در چارتها نبوده، تقسیم بندی بر اساس اولین تاپیک اکران فیلمهاست که اسامی در آن بود و از آن برای تمیز افراد دخیل و غیر دخیل استفاده کردم
    لازم به ذکر است طراحی چارت برای من فرآیندی وقت گیر نیست و این کار برایم از فارسی نویسی آسانتر و همچنین سریعتر است، زمان تقریبی که صرف چارت کردم حدود 5 دقیقه بود
    چشمم آب نمیخورد که در اکران طنز نیز استقبال چشمگیر باشدف چون حتی من که خودم پیشنهاد این چند فیلم را دادم، نمیدانم شرکت خواهم کرد یا نه
    شاید به این دلیل باشد که طریقه شروع کردن و یا خاتمه دادن مطلبم را در ارسال نظر برای اکران نمیدانم
    احساس میشود بهتر باشد چهارچوبی اولیه و زمین تمرینی برای افراد مبتدی هم تعبیه شود
    چه بسا افرادی با استعداد درونی در این انجمن باشند که به طرح چنین مباحثی راغب باشند
    از آنجا که من به اشتباه یا به درستی میپندارم که این تاپیک به قصد دفاع تعبیه شده و نه نقد، از این مبحث کنار میکشم و در گوشه میایستم، باشد که همگی موفق و بهروز شوید
    الان یک ربعه یا بیشتر که دارم فارسی تایپ میکنم و جمله سر هم میکنم، چون فارسیم خوب نیست، پس چارت راحتتره

موفق باشید
    از این به بعد در چت باکس دوستانه همراهی میکنم و ملالی نیست جز دوری شما
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

17. 3 کاربرِ زیر از 9353980174 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

--------
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

19. 3 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

من معمولا دوست ندارم داخل یه سری از بحث ها بشم، ولی این یکی یه خورده ...

ببینید دوستان تیم مدیریت و دوستان قعال در بخش سینما دست به یه حرکتی زدند، ممکنه که ناقص باشه یا جای کار داشته باشه، ولی نباید شروع به اعتراض های نابجا کرد، بیاین خیلی راحت نقد بکنین، مطمئن باشین پاسخ هم خواهید گرفت.

نکته ی دیگه ای هم که میخوام بگم اینه که قرار نیست هر عملی مورد پسند همه باشه، اصولا هنر یه چیز کاملا سلیقه ایه. یعنی نه کسی که جارموش و کیشلوفسکی و ... رو دوست داره میتونه به کسی که اسپیلبرگ و کمرون رو دوست داره معترض باشه، و نه بالعکس. چون نه این باعث میشه سطح انسان بالا بره، نه اون باعث میشه سطح انسان پایین بیاد. الانم شماها نمیتونین بگین این موضوع مشکل داره و ما دوست نداریم و ... . موضوعی بر اساس نظر تیم انتخاب شده که از دید شخصیه من موضوع به شدت قابل بحثیه. به شخصه در مورد تناسخ مطالعات زیادی دارم و خیلی مشتاق بحث در این زمینه ام، ولی از اونجایی که بچه ها در جریانن در حال حاضر وقت ندارم.

اینکه شما بیاین بگین چرا بحث نشده، یا بخواین چارت درست کنین که کیا شرکت کردن و ... خیلی بی احترامی به زحماتیه که دوستان کشیدند. خودم رو در زمینه ی سینما مطلع نمیدونم و خیلی از آثار برتر سینمایی رو ندیدم، ولی بحث هایی که از یه سری دوستان میخونم و نقد هایی که میبینم ازشون باعث میشه که اطلاعاتم بالاتر بره، جوری که جدیدا دوست دارم آثار کارگردان هایی مثل جارموش و ... رو ببینم و از سینمای هالیوود کمی فاصله بگیرم.

یه پشنهادی که داشتم اینه که برای اکران های بعدی هر سه تا فیلم رو از اول معرفی بکنید، تا فرصت دانلود مهیا باشه. من فیلم Master رو تازه دیشب تونستم دانلود بکنم و بعد از دیدنش هم توی تاپیکش شرکت خواهم کرد.

از همینجا به خاطر این حرکت از همتون تشکر میکنم و امیدوارم که شاهد ادامه ی این کار هم باشیم
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

21. 9 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین