برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    We're Chasing The Dream , So Real
    سپاس
    699
    از این کاربر 3,335 بار در 294 پست سپاس گزاری شده

Black Books | به کتابفروشی برنارد بلک خوش آمدید ! [معرفی و بحث کلی]

.

فروختن کتاب خیلی لذت بخشه ، اما خیلی کوتـاه ـه !

-----------------------------------------------------
    "بلک بوکس" سریال تلویزیونی کمدی کوتاه (سیتکام) که به تهیه کنندگی ـه "دیلن موران" و "گراهام لینهـان" در سالهای 2000 تا 2004 از شبکه 4 بریتانیا پخش شد . این سریال با حمایت شرکت Big Talk Productions و شبکه 4 انگلیس به مرحله ساخت و پخش رسید .
    نحوه فیلم برداری سریال ، دوربین چندگانه یا همزمان هست ، فضای فیلم در استودیوی Teddington Studios به انجام رسیده و لوکیشن اصلی آن در شهر لندن قرار دارد ، این سریال محبوب ترین سریال کمدی بین سالهای 2001 تا 2005 شناخته شده و به نوعی طنز کمدی را برای اولین بار به بینندگان تلویزیونی در قالب سریال سیتکام معرفی کرد .

داستــان اصلــی : داستان اصلی سریال پیرامون فردی به اسم "برنارد بلک" هست که کتابفروشی اوراقی دارد و به نظر میرسد که به کتاب و اینجور چیزها علاقه ای نداره ، در کنار مغازه او یک مغازه کادو فروشی وجود دارد که توسط "فرن" اداره میشود و از قرار معلوم این دو تنها دوستان یک دیگر هستند ، در این هنگام "منی" نیر به دلیل اتفاقاتی که می افتد به کمک برنارد آمده و به او در مغازه اش کمک میکند .

ایا میدانستید که فامیل "منی" به ایتالیایی به معنای سفید است ، که تضادی برای برنارد محسوب میشود ؟

000000000000000000000000000000
    ســایر عوامل :
    کارگردانان :
    Martin Dennis
    Graham Linehan (کارگردان It Crowds)
    Nick Wood
    --------------
    نویسندگان :
    Dylan Moran
    Kevin Cecil (نویسنده ی Gnome & Juliet)
    Andy Riley (نویسنده ی Gnome & Juliet)
    Graham Linehan (نویسنده It Crowds)
    ----------------
    تهیه کنندگان :
    Karen Beever
    William Burdett-Coutts
    Nira Park (تهیه کننده ی Scot Pilgrim vs. World )
    Julian Meers
    بازیگران اصلی سریال عبارتند از "دیلن موران" ، "بیل بیلی" و "تمسین گریگ" که به ترتیب نقش های "برنارد " ، "منی" و "فرن" را بازی میکنند .

دیلن موران : یک کمدین و مجری شـو های طنز بریتانیایی است ، او اصالتن ایرلندی است ، شهرت او بخواطر سریال "بلک بوکس" و طنز تلخ "فیلمی که منم توش هستم" بدست آمده است ، او در سال های 2001 و 2005 برای نویسندگی در سریال کتابهای سیاه جایزه ای BAFTA را گرفته .

بیلی بِیلی : کمدین ، بازیگر و موزیسین انگلیسی که شهرت او به خواطر "بلک بوکس" ، اسکینز ، برت خبر دارم ؟ و QI است ، او پس از بازیگری بیشتر به موسیقی خود چسبیده است و تور ها و کنسرت های زیادی در انگلیس انجام داده ، وی همچنین در یکی از قسمت های سریال Doctor Who نیز حضور داشت .

تمسین گریگ : بازیگر و کمدین بریتانیایی که وی نیز شهرتش برای حضور در سریال "بلک بوکس" و سریال جدید BBC ، Episodes هست ، او اکنون مشغول بازی در سریال شبکه BBC ، White Heat است .

جوایز : سریال "بلک بوکس" در سال های 2001 و 2005 برنده بهترین سریال کمدی موقعیت در جشنواره BAFTA شد ، این سریال همچنین در رشته های زیر برای سال های مختلف نامزد دریافت جایزه شده :
    جشنواره کمدی بریتانیا : بهترین سریال کمدی ، بهترین بازیگر کمدی ؛ جشنواره فیلم ایرلند : بهترین بازیگر در سریال های کمدی (دیلن ) . همچنین در جشنواره فیلم رز روشن هم جایزه ی بهترین سیتکام سال رو دریافت کرده . "الن براون" نویسنده سریال تایمز نیز این سریال را "نابود کننده ترین سریال بعد از سه فصل " نامید .

.

سپاس
    821
    از این کاربر 268 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Black Books | به کتابفروشی برنارد بلک خوش آمدید ! [معرفی و بحث کلی]

من زیرنویس قسمتهای 5 و 6 فصل دوم رو نتونستم پیدا کنم دوستان اگر لینکی دارید دست به دست کنید برسه به من
    و بابت معرفی این سریال هم خیلی ممنونم

3. 5 کاربرِ زیر از fasol بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,967
    از این کاربر 798 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط fasol نمایش پست ها
    من زیرنویس قسمتهای 5 و 6 فصل دوم رو نتونستم پیدا کنم دوستان اگر لینکی دارید دست به دست کنید برسه به من
    و بابت معرفی این سریال هم خیلی ممنونم
    توی تاپیک ترجمهٔ فصل دوم سریال موجودن.

قسمت ۵: Subscene
    میرور
    قسمت ۶: Subscene
    میرور

5. 7 کاربرِ زیر از Filmer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

هجده اپیزود عالی و بی نظیر
    کمدی های بریتانیایی یه خصوصیت خوب که دارن تعداد اپیزود کم هست و این باعث میشه که به اصطلاح توی داستان آب نبندن!
    تا به الان سه تا کمدی بریتانیایی دیدم و هر سه عالی بودن: کاپلینگ, آفیس و بلک بوکس
    هر سه اینها دارای اپیزودهای کم بودن و به نوعی وقتی تموم شدن یه نوع حسرت رو برای من گذاشتن که چرا انقدر کم؟ چرا انقدر کوتاه؟!!!
    (بر خلاف خیلی از سیتکام های آمریکایی که تا بیننده رو از سریال و کاراکترها و داستان زده نکنن ول کن ماجرا نیستن)

اگه کمدی باز هستین بلک بوکس رو توصیه میکنم. کاراکتر برنارد بلک و شخصیت و کارهای دیوانه وارش حتما شما رو راضی خواهد کرد.

من که میرم چهارمین کمدی بریتانیاییم یعنی The Inbetweeners رو ببینم.
    با حال و احوال این روزای ما فقط کمدی میچسبه و بس!
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

7. 21 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    229
    از این کاربر 28 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

فصل اول‌اش واقعا چسبید. همون مدل موفق سریال‌های بریتانیایی. بازیگرهای خوب شوخی‌های جالب... الان فکر می‌کنم نسبت به زمانش احتمالا خیلی جلوتر بوده. الان شاید خیلی از شوخی‌ها و مضامین‌اش برامکن تکراری باشه. به عنوان یک گزینه برای آخر هفته که وقت زیادی هم نمی‌بره پیش‌نهاد خوبیه

9. 4 کاربرِ زیر از arya100 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع