برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

[Sons of Anarchy] اپیزود سوم، فصل پنجم، اسپویلر بزرگ

این خبر محتوی اسپویلری بزرگ از اپیزود سوم هست:

مرگ در سریالی مثل پسران انارکی میتواند داستان عالی ای به وجود بیارود، اما قدرت شکستن قلب ادم های بسیاری هم دارد. اتفاقی که در 25 سپتامبر سال گذشته اتفاق افتاد وقتی که یک عضو "سم.کرو" یعنی....
    مشاهده محتوا اسپویلر
    هری "اپی" وینستون (رایان هرست) برای انتقام مرگ دختر پوپ تا سر حد مرگ کتک خورد. هرست اولین بار در ماه اپریل درباره ی سرنوشت کاراکترش خبردار شد، وقتی که از سازنده ی سریال کرت ساتر تماس تلفنی دریافت کرد.
    هرست به یاد میاورد "نمیتونستم جلوی گریه ام رو بگیرم، سعی کردم منصرفش کنم"، کسی که از ابتدای سریال نقشش حکم هوریتو برای جکس (هملت) را داشت. "کتاب مراحل غم نوشته ی الیزابت کابلر راس رو خوندم. کرت از جزئیات خبری نداشت، فقط میدونست که خونی و بزرگ خواهد بود.... نمیفهمیدم که چطوری ممکنه به داستان کمک کنه. اما بعد دوباره باید بگم که، من تو جایگاهی نیستم که نظری بدم. سریال کرت ـه، حالا چه تصمیم غلط باشه چه درست به عهده ی خودشه."
    مراسم فیلمنامه خونی اپیزود مرگ اپی رسما ناراحت کننده بود، چارلی (جکس) به یاد میاره "خوندن فیلمنامه رو تموم کردیم و رسما 45 دقیقه بعدش رو نشستیم همون جا در سکوت گریه کردیم. هیچ کدوم مون نمیتونستم برگردیم به سرکار. مسئله ی بزرگی بود."
    پس هرست اطمینان حاصل کرد که اخرین روزش به یادماندنی بشه. گرچه فقط جکس، چیبز و تیگ در سکانس اخر حضور داشتند، اما هرست از تمام برادرهای "سم.کرو"یی اش درخواست کرد که وقتی اخرین ضربه ی مرگبار را دریافت میکند در جلوی دیدش بی ایستند. "میخواستم همه پشت دوربین بی ایستند تا در اخرین لحظه بتونم به همه شون نگاه کنم. اگه به اخرین سکانس اپی نگاه کنید، میبیند که داره به همه برادرهاش نگاه میکنه و میگه ممنونم."
    چیزی که هرست انتظار نداشت این بود که چقدر برای بقیه ترکش سخته. هونام میگوید "این اولین و اخرین تجربه اشه که کاراکترش از ذهنش پاک نمیشه. اپی درونش زنده بود و کارهاش ناتمام مونده بود و نمیدونست که چطور اپی رو بکشه. در یک وضعیت ناراحت کننده، خودش رو در ساعت 4 صبح انلاین پیدا میکنه. میگفت در ضمینه ی گسترش کاراکتر و پیدا کردنش صدها کتاب وجود دارد اما هیچ کتابی درباره ی اینکه وقتی میخوای از دست یه کاراکتر راحت بشی وجود نداره.
    خب منم گفتم، چرا نمیای خونه من پسر، و ما اینو به شیوه ی درست تموم میکنیم. به چندتا از بچه ها میگم بیان و ریشت رو میزنیم تا برای همیشه از یادت بره."

هونام به هرست به عنوان هدیه جدایی یک شمشیر سمورایی داد و بون (بابی) قرار بود ازش برای زدن ریش های هرست استفاده کنه. هونام میگوید "شروع کردم به گریه کردن، و بعدش بون شروع کرد به گریه کردن. در انتهای روز، "این تهطیری بود که امیدوارم بودیم هرست رو برای بازی در سریال King & Maxwell محصول شبکه ی TNT اماده کنه. اما وقتی صبحت از "مردان میهم" میشود هنوز چیزی تغییر نکرده بین ما."
    هرست میگوید "این انسان ها از دوست یا اشنا به هم نزدیک ترند. من یا یکی از اون ها هستم یا هیچکس. من 18 سالمه که با همسرم هستم و 22 سال با مدیر برنامه هام. اما وقتی با اینا دوست شدم با خودم گفتم، خیلی خب، تا زمانی که واقعا بمیریم با هم خواهیم بود."
    مشاهده محتوا اسپویلر

توئیت رایان هرست درباره ی مرگش

سپاس
    5,955
    از این کاربر 3,269 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Sons of Anarchy] اپیزود سوم، فصل پنجم، اسپویلر بزرگ

واقعا دردناک بود ...

3. 3 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    124
    از این کاربر 286 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

هیچی نمی تونم بگم جز اینکه آرزویه همچین رفیقی دارم....

5. 7 کاربرِ زیر از amiromidi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    291
    از این کاربر 489 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههه

7. 5 کاربرِ زیر از MEHDIATB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    881
    از این کاربر 341 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

آخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا ؟
    چرا تیگ نباید بمیره ؟
    اول زنش بعد پدرش حالا هم خودش
    خدا بیامرزتش موهاش فوق العاده بودن

9. 6 کاربرِ زیر از vampire021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

این تاپیک محتوی اسپویلری بزرگ از اپیزود سوم، فصلِ پنجم SOA هست. اگر ندیدید، سریال رو برا خودتون خراب نکنید لطفا...

مطلبِ خیلی خوبی بود. مرسی اشکان جان...
    خیلی وقتا ما بعنوان بیننده ی چیزی احساس همذات‌پنداری باش میکنیم و جدا شدن ازش برامون سخته اما میبینیم که برای خودِ بازیگر اینطور نبوده و فقط در حد یه بازی براش مونده. اما توی SOA شخصیت پردازی و پرداخت داستان و شخصیت ها انقدر خوبه که میبینی برای خود بازیگرِ جدا شدن از نقشش به همون سختی بوده که برای منِ بیننده و طرفدار هست. بشخصه این حسِ خوبی بم میده...

ویدئوی تاثیرگذاری هم بود تراشیدن ریش رایان هورست... .
    اولین باری که ویدئو رو دیدم (که اتفاقا خیلی قبل‌تر از این بود که به این قسمت و اتفاق برسم متاسفانه و قضیه بدجور اسپویل شده بود برام) مثلِ چارلی هانام گریه کردم. در واقع این ویدئو و موزیکی که روش پخش میشد چاره ای جز گریه باقی نمیزاشت .

بهرحال امیدوارم اگر روزی یه ورژنی از انسان ساخته شد که تونست مثل این کارکتر "رفیق" باشه، بتونیم یه دونش رو تهیه کنیم !.

11. 12 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Hey Hey , My My
    سپاس
    4,251
    از این کاربر 4,580 بار در 461 پست سپاس گزاری شده

من دیشب قسمت های 3 و 4 و 5 رو دیدم و یه شکایت خیلی بزرگ دارم از سازنده ی سریال !

به مرگ اوپی آنچنان که باید , پرداخته نــــشد ..

این قضیه برای من اسپویل شده بود و میدونستم که تو قسمت 3 اوپی دار فانی رو وداع میگه !
    ولی واقعا انتظار نداشتم که اینقدر کم به مردنش بپردازن !

باید حداقل یه قسمت کامل رو فقط به غم و ناراحتی و احساسات مردن اوپی اختصاص میدادن که اصلا اینطور نبود .. داستان ادامه پیدا کرد و انگار نه انگار ...

یه مثال میزنم :

اسپویلر فصل 4 دکستر

ولی توی قسمت 4 سانز , داستان سریال و حتی خاله زنک بازی های جما ادامه داشت و فقط 5 دقیقه ی آخر ,غم مردن اوپی حس میشد !
    من میگم حداقل باید این قسمت 4 رو کامل اختصاص میدادن به غم از دست رفتن اوپی ..
    داستان سریال میتونست یه قسمت صبر کنه !

اگه ساتر میخواست داستان معمولی سریال رو ادامه بده دیگه مرض داشت که اوپ رو کشت ؟!

سکانسی که مغز اوپی رو داشتن نابود میکردن من تحمل نگاه کردن نداشتم .. وقتی اوپی زانو زد و با لوله زدن تو سرش من چشمام خودبه خود بسته شد . اصلا نمیتونستم نگاه کنم .. بعد که چشمام رو باز کردم دیدم جما نشسته و داره با این یارو فک میزنه !
    واقعا بعد از سکانس به اون سنگینی و حذف شدن کارکتر محبوب سریال , سکانس خاله زنک بازی های جما قابل تحمله ؟؟

باید کشته شدن اوپی آخرین سکانس قسمت 3 میشد و قسمت 4 هم ادامه ی غم و ناراحتی میبود .. 5 دقیقه ی آخر قسمت 4 کافی نبود برای خداحافظی با اوپ !

قسمت 5 هم که کمدی شده بود و همه یادشون رفته بود که اوپی خودش رو با چه وضعی قربانی کرده بود .

به هرحال به نظر من این یه کلیشه ی خیلی مهم بود که آقای ساتر رعایت نکرد ..

===========================================

توی این کلیپ ــه هم عجب گریه میکردن اینا
    چه وضعی بوده !
    کاش یه ذره ی این گریه هارو توی سریال میکردن ...

به هر حال من اصلا صحنه ی کشته شدن اوپی رو کامل ندیدم .. نصفش چشمام بسته بود ! تحمل نگاه کردن نداشتم .. واقعا دردناک بود

Opie Went Down a Warrior

... سه دقیقه سکوت ...

13. 10 کاربرِ زیر از Shayea بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    27
    از این کاربر 145 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

جدا عجب قسمتی بود وااااو خیلی حال کردم کم مونده بود اشکم در بیاد

15. 5 کاربرِ زیر از llvll4hdi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

نههههههههه! آخه چرااااا! (((((((((
    عاشق اوپ بودم. چرا کشتش این ساترِ.... !
    تازه فکر میکردم الان میشه معاون جکس و کم کم کلاب یه جونی میگیره و...
    یعنی از آخر فصل3 که اوپ، استال رو کشت تا اینجای فصل یه اتفاق خوب نداشتیم تو سریال! همش اعصاب خوردی! همش بدبختی!
    مردن اوپ دیگه منتهاش بود!
    اون هم به این وضع! همش منتظر یه معجره بودم ... که نشد!
    اون ضربه آخر... آخ آخ آخ دیگه هیچی نگم! ((
    اون تاپیک درمورد سکانس های آخر و ریش زدن و... هم خوندم! ممنون خیلی جالب و متاثر کننده بود!
    (عه! قرار بود تو بحث اپیزودیک بزنم این حرفارو اشتباهی همینجا زدم)

17. 5 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :