برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Suits : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل هشتم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل هشتم سریال Suits که پخش آن از هجدهم جولای 2017(پنجشنبه بیست و هشتم تیرماه 97) از شبکه USA آغاز گشته است بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 13 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Suits : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل هشتم

قـسـمـت اول

مشاهده محتوا اسپویلر
    چقدر دلم برای سوتس تنگ شده بود و اصلاً حواسم نبود که امروز میاد تا اینکه دیشب پستِ سارا رو تو اینستاگرام دیدم و ذوق مرگ شدم

به نظرم شروع خیلی خوبی داشت و این قضیه‌ی مِرج شدن با شرکت رابرت رو به خوبی به تصویر کشیدن و حالا که قراره رابرت رو پر رنگ‌تر تو سریال ببینیم به نظرم فصل خوبی رو پیش رو خواهیم داشت و رقابت رابرت و هاروی رو هم به نوعی خیلی دوس دارم.

درمورد سامنتا که جدیدترین شخصیت سریال هست هم خیلی راضیم، یعنی به نظرم بهترین نقشی بود که میتونستن الآن وارد سریال کنن، مخصوصاً حالا که مایک رفته، یه شخصیت مکملِ هاروی واقعاً برای سریال از نون شب هم واجب تر بود.

دانا، دانا، دانا. این شخصیت واقعاً اعجوبه‌ست و خیلی هم دوست داشتنی و من از دیدن دانا واقعاً سیر نمیشم و نقشی که تو سریال ایفا میکنه به نظرم یکی از پر رنگ‌ترین هاست و بدون دانا سوتس اصلاً معنی نمیده. الآن بدون مایک میشه سریال رو دید و لذت هم بُرد ولی بدون دانا نمیشه اصلاً سریال رو تصور کرد واقعاً.

من همیشه از کاترینا خوشم میومد و به نظرم خیلی شخصیت جالبی داره، حالا که مِرج کردن خیلی دوست دارم اونو هم بیشتر ببینم و امیدوارم این اتفاق هم بیفته چون رابطه‌ی کاترینا و لوئیس خیلی خوبه، و واقعاً یکی از فان ترین رابطه ها رو هم دارن باهم حالا باید منتظر بمونیم لوئیس خان با شیلا به کجا میرسن

4. 9 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :