برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

0 0%
  • 8

3 60.00%
  • 9

2 40.00%
  • 10

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    خدایا خسته ام فردا بیدارم نکن
    سپاس
    1,760
    از این کاربر 2,425 بار در 480 پست سپاس گزاری شده

The Americans | بحث اپیزودیک | فصلِ اول ، قسمتِ هفتم

Season 1, Episode7, Duty and Honor
    فصل اول, قسمت هفتم, وظیفه و افتخار

خلاصه داستان اين قسمت : الیزابت و فیلیپ در حالی که در تلاش برای فراموشی گذشته و اختلافات مابین همدیگر هستند، فیلیپ به ماموریتی کی رود که زنی که قبلا با او در گذشته رابطه داشته در آن حضور خواهد داشت ......

I'm Done trying to get her

2. 6 کاربرِ زیر از H@RiR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا خسته ام فردا بیدارم نکن
    سپاس
    1,760
    از این کاربر 2,425 بار در 480 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Americans | بحث اپیزودیک | فصلِ اول ، قسمتِ هفتم

دوستانی که دوست دارند بجث اپیزودیک این سریال ادامه داشته باشه لطفا در بحث مشارکت کنن ......
    خیلی این بجث کم فروغ شده و شاید به این نیجه برسیم که اون رو دیگه ادامه ندیم ....
    پس لطفا مشارکت کنید .....
    I'm Done trying to get her

4. 3 کاربرِ زیر از H@RiR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

از هفته ی بعد اگه به حد نصاب نرسه براش بحث کلی میزنم
    =====================
    با نقشه شون برای بد نام کردن مرد خیلی حال کردم!! خیلی حرفه ای بود (الان یکی میاد به همین میگه ایراد)، فقط یه چیزی رو که درک نکردم انگیزه ی استن با نینا بود!
    یعنی اصلا تو کتم نمیره، زنش داره تو خونه میپوسه مرتیکه امده .....!! خیلی مسخره بود.
    همچنان هم با فیلیپ خیلی حال میکنم!! کارش خیلی درسته. فقط روسی رو خودش حرف نمیزد نه؟ دوبله شده بود.
    8 دادم

6. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط H@RiR نمایش پست ها
    دوستانی که دوست دارند بجث اپیزودیک این سریال ادامه داشته باشه لطفا در بحث مشارکت کنن ......
    من فقط توی قسمت اول نظر داده بودم ولی همیشه سر می زدم و می خوندم بچه ها چی نوشتن الان هم چون شما گفتی خواستم یک چیزی نوشته باشم
    فقط به این نکته اشاره کنم که توی قسمت اول 20 نظر داده شده ودر قسمت دوم 15 تا ولی در بقیه قسمت ها بیشتر از 7 تا نظر داده نشده
    فقط می خواستم بگم که به نظرم سریالش زیاد بحث برانگیز نیست که بشه توی هر قسمت بیایی مثل واکینگ دد 50 الی 60 تا نظر بچه ها بدهند
    بعدش هم خیلی ها مثل اینکه خودشون سریال رو کنسل کردن و یا زیاد براشون شرکت کردن توی بحث این سریال مهم نیست...
    البته این نظره منه که چون زیاد برام جذاب نیست شرکت نکردم...حالا نمیدونم چرا بقیه کم شرکت میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    با نقشه شون برای بد نام کردن مرد خیلی حال کردم!! خیلی حرفه ای بود (الان یکی میاد به همین میگه ایراد)،

نه داداش شب عیده و کسی دیگه ایراد نمیگیره

فقط 2 سوال توی ذهنم بود می خوام بپرسم اگه بقیه نظرشون رو درباره این دوتا سواله من بدهند واقعا ممنون می شوم
    اول اینکه به نظرم این ایرینا اصلا سنش به فلیپ نمی خورد که بخواد بچه بزرگ ازش داشته باشه اول که نشونش داد من گفتم نهایت 28 الی 30 سالش باشه
    ولی وقتی گفت بچه اش بزرگه تعجب کردم ؟؟؟ حالا نمی دونم دوستان نظرشون درباره سن ایرینا چیه و فکر میکنند چند سالش بود در فیلم ؟؟؟
    البته آخرش هم نفهمیدم بچه ای که می گفت داره واقعا راست بود یا داشت دروغ می گفت به فیلیپ تا باهاش بره

دوم اینکه من هر چی فکر میکنم یادم نمی یاد توی سریال گفته باشه مثلا فیلیپ یا الیزابت فلان شغل رو هم دارن
    کسی یادش هست که گفته باشن این دو تا چی کاره هستن یا نه
    چون نمیشه که شغل دیگه ای نداشته باشند که ... چون همه بهشون شک میکنند
    اگه کسی یادش هست ما رو هم روشن کنه بدونیم این دو تا چیکاره هستن

خوب من می خواستم 7 بدهم ولی فقط به خاطر دوستان و اینکه شبه عید هست 8 میدهم تا همه راضی باشند

.

8. 3 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

با نقشه شون برای بد نام کردن مرد خیلی حال کردم!! خیلی حرفه ای بود (الان یکی میاد به همین میگه ایراد)، فقط یه چیزی رو که درک نکردم انگیزه ی استن با نینا بود!
    نه رفیق منم باهات موافقم ... البته اولش شوکه شدم ... اینکه برای رسیدن به اهدافشون چه کارهایی میکنند که به عقل هیچکس نمیرسه .... حتی خوده اون بدبخت هم فکر نکنم بفهمه که واسش پاپوش دوخته بودن

والا منم نفهمیدم انگیزه اش چیه ... میشه گفت به خاطر کارهایی که نینا براش کرد بهش احساس پیدا کرده بود چون نینا واسه استن ریسکهای خطرناکی کرده بود ... خیلی کارشون رو جلو انداخت ... باعث اخراج سفیر روسی شد ... کم نیست ... وبه نظر من این برمیگرده به اینکه استن با حرفاش کاری کرد که نینا بهش علاقه مند بشه و حاضر به این کارها بشه ... اونم برخلاف میلش !

ولی وقتی گفت بچه اش بزرگه تعجب کردم ؟؟؟ حالا نمی دونم دوستان نظرشون درباره سن ایرینا چیه و فکر میکنند چند سالش بود در فیلم ؟؟؟
    اگه اشتباه نکنم فیلیپ به الیزابت گفت که بیست ساله اون رو ندیده ... پس حتما پسرش یه 18-19 سالیش هست .
    به نظر من هم سن فیلیپه ... یکی دو سال اینور اونور دی:

البته آخرش هم نفهمیدم بچه ای که می گفت داره واقعا راست بود یا داشت دروغ می گفت به فیلیپ تا باهاش بره
    راست میگفت دیگه ... چون دیگه کم آورده بود ... همش بازیچه دستورات و اهداف دولت روس شده بود ... دیگه نمیتونست تحمل کنه .

دوم اینکه من هر چی فکر میکنم یادم نمی یاد توی سریال گفته باشه مثلا فیلیپ یا الیزابت فلان شغل رو هم دارن
    از اتفاق محل کارشون رو هم نشون داد ... چند بار هم بهش اشاره شد ... مثلا تو مکالمه ای که با استن اف ابی آی داشتن ... گفت شغلت چیه ... گفت آژانس ( مسافرتی فکر کنم ) کار میکنم .

سریال قشنگیه ... ولی دلم میخواد خیلی بیشتر بدونم .. خیلی !!!

10. 4 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :