برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر میگیرید ؟

رأی دهندگان
53. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

3 5.66%
  • 2

1 1.89%
  • 3

1 1.89%
  • 4

2 3.77%
  • 5

0 0%
  • 6

7 13.21%
  • 7

14 26.42%
  • 8

5 9.43%
  • 9

9 16.98%
  • 10

11 20.75%
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 40
    سپاس
    36
    از این کاربر 20,240 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود چهاردهم

Season 3, Episode 14
    Prey

خلاصه داستان اين قسمت : ...

2. 16 کاربرِ زیر از Ohadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود چهاردهم

من که از این قسمت خوشم اومد (البته در حد یه سریال متوسط)
    با اینکه کم شخصیت بود و فضای محدودی داشت ولی با داستان پیش رفت خوب بود
    و هیجان داشت
    البته یه کات نافرم داشت اونم بعد از سکانس گفت‌وگوی اولی که بین فرماندار و برادرش اتفاق افتاد بلافاصله یه کات کرد به روی صحنه حرف زدن بین برادر فرماندار و اون زنه! اصلا خوشم نیومد!
    7 دادم.

4. 9 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    186
    از این کاربر 46 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

این قسمت خوب بود ولی به نظرم در کل٬ سریال خیلی افت کرده، زمانی که ما این سریال رو شروع کردیم هر ۲و ۳ قسمت یه موضوع جدید پیش میومد یه چالش جدید جلوشون بود ولی الان یه season که این دو گروه میخوان با هم بجنگن و هنوزم که نجنگیدن!!!

6. 8 کاربرِ زیر از mohammadrmp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

قسمت بدی نبود خیلی بهتر از قسمت قبل بود و تقریبا راضی کننده بود
    توی درگیری آندریا و گاورنر من یکی که خدا خدا میکردم زودتر آندریا بمیره تا از دستش راحت بشیم ...
    ولی تنها چیزی که حس میکنم اینکه فیتیله ی گاورنر توی این فصل پیچیده میشه و خواهد مرد چون دیگه اطرافیان نزدیکش هم بهش اعتماد ندارن
    ولی امیدوارم واقعا این فصل جوری تموم بشه که انگیزه بیششتری داشته باشیم تا فصل بعد رو ببینیم

چندش آور ترین و حال به هم زن ترین صحنه های این قسمت هم به نظرم این دو تا صحنه بودن

خدایی توی فصل های قبل خیلی زیاد تر از این صحنه های حال به هم زن می دیدیم .به نظرم توی این فصل خیلی کمتر بود
    در کل تقریبا راضیم از این قسمت
    9 می دهم

8. 8 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

واقعا 10 و 9 به این قسمت دادید؟ 6 هم زیادش. داشت خوابم میبرد وسطش. واقعا قسمت بی خود و اضافی ای بود، چطور میگید داستان پیش رفت؟ فقط سر دعوای اندریا و گاورنر بود، رسما درجا داره میزنه سریال. بیشتر از این درباره ی این قسمت توضیح نمیدم، یه چیز دیگه میگم.
    AMC یه شبکه ی بسیار طمع کاریه، دوتا سریال شاخ داره، برکینگ بد و همین واکینگ دد، تمام زورش هم میزنه تا فصل هاش رو طولانی تر کنه تا یه چیزی برای پخش داشته باشه، مثلا برکینگ بد رو دوتا نیم فصل میکنه و 1 سال بینش فاصله میندازه یا همین واکینگ دد رو بینش 2 ماه استراحت میده که اصلا همچین چیزی تو شبکه های کابلی مرسوم نیست. این داستان اصلا قد و اندازه ی یه فصل 16 قسمته نیست، باید فشرده اش میکرد و تو 10 قسمت تموم میکرد هر فصل رو. شما اینو با اسپارتاکوس مقایسه کنید، هر اپیزود چقدر داره اتفاق می افته، حالا واکینگ دد، یه اپیزود خوب داره سه تا بد. واقعا نامید کننده است.

10. 15 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

من امروز صبح که این قسمتو دیدم، مستقیم اومدم و اینجا نمره ی 6 رو دادم، چون به نظرم یکی از ضعیف ترین اپیزودای این فصل بود... ولی بعدش که نظرا رو خوندم که همه خوششون اومده بود،
    به خودم شک کردم که نکنه من خوب ندیدم این قسمتو. دوباره یه خلاصه ای دیدم ازش ولی نظرم بدتر هم شد!!!
    این قسمت هیچی نداشت، هیچی!!! یعنی کسی این قسمتو ندیده باشه، هیچی از دست نمیده. داستان که یه ذره جلو نرفت. فقط گاورنر و آندریا افتادن دنبال هم و آخرشم خیلی مسخره گاورنر گرفتش و
    روز از نو، روزی از نو. حتما هم باید میذاشت تا آخرین لحظه آندریا رو بگیره که مثلا هیجان بده به داستان!!! به این میگن هیجان کاذب
    نمیدونم چرا واکر ها اینقد ضعیف شدن. فصلای قبلی همه از زامبی ها میترسیدن ولی این فصل یارو با یه چاقو 5 سانتی همشونو لت و پار میکنه! دیگه ترسی رو که از واکر داشتیم از بین بردن.
    تو بحث اپیزودیک قسمت قبلی گفتم به سه قسمت پیش رو خیلی امیدوارم، ولی این قسمت واقعا نا امید کننده بود به نظرم. یکی از سه قسمتو حروم کردن. ولی بازم میگم که به دو قسمت پیش رو امیدوارم.
    به این قسمتم همونطور که گفتم، 6 دادم.

12. 9 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,178
    از این کاربر 457 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

آخیش خیالم راحت شد
    دیروز صبح حدود 12 بود اومدم سریال دیدم نه داستان پیش رفت نه جذابیتی داشت تازه با توجه به اینکه تنها 2 اپیزود به انتهای این فصل مونده بود انتظار داشتم جنگ این دو گروه به نوعی شروع بشه که متاسفانه این اتفاق نیفتاد منم اومدم تو تاپیک 6 دادم بعد نگاه کردم دیدم اکثر دوستان 9 و 10 دادن دیگه کم کم داشتم فک می کردم شاید من بی انصافی کرده باشم که شکر خدا امروز صبح دیدم نه چند دوست دیگه هم 6 دادن .

شرلوک: این قلبته و تو هیچوقت نباید اجازه بدی به مغزت حکمرانی کنه.

14. 8 کاربرِ زیر از Ashkan_crash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    57
    از این کاربر 179 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

به نظر من هم این قسمت لا اقل نسبت به اون قسمتهایی که ریک روانی میشه، بهتر بود و تعلیق نسبتا خوبی داشت. به نظر من نیم فصل قبلی بهتر از همه فصل ها بود و بد ترین فصل هم فصل دو بود که فقط حرف زدن بود! واقعیت اینه که من تنها به دلیل اینکه فضای کلی داستان جالبه میبینمش، یعنی اینکه یه همچین فاجعه ای پیش اومده و شما توی یه همچین دنیایی تقریبا تنهایی و دائما باید با واکرها بجنگی! وگرنه خود سریال زیاد چنگی به دل نمیزنه! به خصوص شخصیت آندریا واقعا روی اعصابه، یا بازیگر ریک به نظر من واقعا بازی ضعیفی داره. تازه با تموم این چیزا، کلی سیزن ها و فاصله بین اون ها رو هم لفت میدن! به نظر من نمره 6 برای این اپیزود خوبه ولی با توجه به اینکه انتظارم خیلی پایینتر از این بود ولی نسبت به چند ایپیزود قبل بهتر شده بود، بهش 7 میدم.

16. 6 کاربرِ زیر از rahavix بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

where's my money bitch?!
    سپاس
    1,537
    از این کاربر 1,076 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

من دو قسمته که توی بحث اپیزودیک شرکت نمی کنم. دلیلش هم اینه که واقعا نمی دونم از چه دیدی باید به سریال نگاه کرد. یه جورایی توی بُهت تغییر ماهیت این سریال، از یک سریال قوی و منسجم، به یک سریال معمولی و پیش پاافتاده، گیر کردم! ولی کم کم دارم عادت میکنم. انتظارم از سریال اومده پایین.

این قسمت، برای یک سریال معمولی که اکثر بیننده هاش بانوان خانه دار باشن، بسیار هم عالی بود
    ولی با کلیتی که ما از واکینگ دد میشناسیم، هیچ کدوم از قسمت های این فصل حتی به پای ضعیف ترین قسمت های فصل های قبلی هم نرسید. برای دو قسمت بعدی هم امیدی ندارم به سریال. بعید میدونم چیز "خارق العاده" ای برای نمایش داشته باشن. البته به غیر از مشخص شدن تکلیف مورگان که یکمی برا من جالبه بدونم سرنوشتش چی میشه.

چند تا نکته که برای سریال واکینگ دد (قدیم!) ضعف های بزرگی به حساب میومد، ایناست:
    *فلش بک بی سر و ته اولِ سریال(آندریا و میشن) که من نفهمیدم واقعا هدفش چی بود و چه کمکی به داستان این قسمت کرد!
    *واکر ها زانو دوست ندارن که آندریا 2تا واکر رو با زانوش نگه داشته بود؟! نمیدونم "قضیه ی حمار" رو یادتونه یا نه ولی کلا، چرا اون زامبیه درخت رو دور نزد بیاد از جلو آندریا رو بگیره؟!
    *اون سطل پیچ و مهره ای که آندریا پاش بهش خورد و صداش در اومد خیـــــــــــــــلی بزرگ بود!
    *استراتژی آندریا برای گرفتار کردن گاورنر با زامبی های توی راه پله، فوق العاده مسخره بود. و اینکه معلوم نشد زامبی ها گاورنر رو میخورن یا نه از اونم مسخره تر و کلیشه ای تر بود! همون موقع میدونستم که گاورنر نمرده ولی حداقل فک نمیکردم دیگه توی همین قسمت دوباره نشونش بدن و اون حرکت مسخره در چند قدمیِ زندان رو ترتیب بدن! ( در این مورد سریال منو غافلگیر کرد!)
    *نگاه ها و استایلِ ریک! فوق العاده رو مخه! حتی برای همون چند لحظه!
    *این آهنگ هایی هم که آخر هر قسمت پخش میشه جالبه، ولی من فکر میکنم چون کل سریال دیگه هیچی نداره، آخرش یه ترک پخش میکنن مردم شاد شن! دیگه هر هفته منتظر معرفی یه آهنگ از طرف دست اندرکاران باشیم!

ولی به هر حال، من آهنگ این قسمت رو از قبلیا خیلی بیشتر دوست داشتم ♥
    Voxhaul Broadcast - You Are the Wilderness - YouTube

.There's nothing but chemistry here

18. 11 کاربرِ زیر از Eternal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,967
    از این کاربر 798 بار در 111 پست سپاس گزاری شده

قسمت جالبی بود، اون فلاش بک اولش که مثلاً میخواستن ازش به عنوان یه گوشه ای از شخصیت سازی برای میشون استفاده کنن ولی فقط "مثلاً میخواستن" استفاده کنن. خب حداقل دهن این میشون رو باز می کردن که 4 کلام حرف بزنه، به جای ناز کردن و سر تکون دادن اگه میگفت این آقایون واکر که همراش بودن کی هستن به نظرم تأثیر مثبت تری توی شخصیت پردازیش میذاشت.
    این این قسمت 9 دادم و البته امتیازم فقط در مقایسه با اپیزودهای قبلی بود. داشتم توی این قسمت امیدوار میشدم که بازم واکر ها دارن توی روند سریال تأثیر گذار میشن ولی با این اتفاق چرتی که آخر سریال افتاد...
    اونجایی که اندریا به درخت تکیه داده بود واضح بود الآن واکر میاد سراغش، اصلاً خودم منتظر بودم الآن یه دست واکر بیاد تو صورتش. اینقدر از این چیزا دیدیم که دیگه غافل گیر که نمیشیم هیچ، خودمون میدونیم کی چه اتفاقی میفته.
    به امید اینکه دوباره واکرها تبدیل به مشکل بشن و اینقدر چرت نباشن که خیالمون راحت باشه که هرجا واکر دیدن مطمئن باشیم که الآن مثل ماست میزنن همشونو لت و پار میکنن تا شاید قضیه کمی جذاب تر بشه. اگه بخواد در پایان این فصل شخصیتی از سریال کم بشه امیدوارم توی جنگ و با تیر تفنگ کم نشه بلکه با گاز گرفته شدن توسط واکر کم بشه : ))

20. 11 کاربرِ زیر از Filmer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Filmer نمایش پست ها
    ....و البته امتیازم فقط در مقایسه با اپیزودهای قبلی بود. داشتم توی این قسمت امیدوار میشدم که بازم واکر ها دارن توی روند سریال تأثیر گذار میشن ولی با این اتفاق چرتی که آخر سریال افتاد...
    اونجایی که اندریا به درخت تکیه داده بود واضح بود الآن واکر میاد سراغش، اصلاً خودم منتظر بودم الآن یه دست واکر بیاد تو صورتش. اینقدر از این چیزا دیدیم که دیگه غافل گیر که نمیشیم هیچ، خودمون میدونیم کی چه اتفاقی میفته.
    به امید اینکه دوباره واکرها تبدیل به مشکل بشن و اینقدر چرت نباشن که خیالمون راحت باشه که هرجا واکر دیدن مطمئن باشیم که الآن مثل ماست میزنن همشونو لت و پار میکنن تا شاید قضیه کمی جذاب تر بشه. اگه بخواد در پایان این فصل شخصیتی از سریال کم بشه امیدوارم توی جنگ و با تیر تفنگ کم نشه بلکه با گاز گرفته شدن توسط واکر کم بشه : ))
    کاملا درسته

اگر اشتباه نکنم ، اولین و آخرین نفری که تو این فصل توسط واکرها گازیده شد و تلف شد تی داگ بود!

حتی اون سیاه پوسته که تو قسمت 4 در زندان رو باز کرد واکرها نخوردند انم تو شرایط محاصره شدن تو حیاط پشتی زندان یا همین گاورنر : من دو سه بار قسمت حمله واکرها به اون رو دیدم : گلوله های اسلحه تمام شده و فقط یک بیل دستش است و 7-8 تا واکر هم به اون چسبیده اند! اما تونست فرار کنه! من دنبال منطق نیستم ولی توی خود بی منطقی این سریال یک منطقی وجود داشت که حالا سازندگان سریال به اسم غافلگیری اون رو بیخیال میشوند و همین به سریال ضربه زده!

22. 8 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین