برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 34
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

Hannibal | اخبار، تریلر و اسپویلرهای سریال

.

اخبار و اطلاعات منتشر شده از سریالِ هانیبال، شاملِ تیزر و پوسترها در این تاپیک قرار خواهد گرفت

(برای قرار دادن خبرهایی که داستان رو لو میده حتما از تگِ اسپویلر استفاده کنید)

[معرفیِ کاملِ سریال].[زیرنویس فارسیِ اختصاصی]

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Hannibal | اخبار، تریلر و اسپویلرهای سریال

NBC نمی تونه نگه داره این سریال رو اگه یه شبکه کابلی ادامه بدتش خیلی بهتره ، ترجیحا FX باشه خیلی خوب میشه
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

3. 6 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    NBC نمی تونه نگه داره این سریال رو اگه یه شبکه کابلی ادامه بدتش خیلی بهتره ، ترجیحا FX باشه خیلی خوب میشه
    بزور خودشو تا دو فصل نگه داره اوضاعش داغونه

5. 3 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    584
    از این کاربر 3,800 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

فصل اول سریال درام برایان فولر۱ به نام Hannibal که پنجشنبه ها روی شبکه NBC پخش می شود با ۱۳ اپیزود به پایان رسید .

Episode 1.01 (4th April - Apéritif) : 4.36 million viewers (1.6% on A18-49).
    Episode 1.02 (11th April - Amuse-Bouche) : 4.38 million viewers (1.7% on A18-49).
    Episode 1.03 (18th April - Potage) : 3.51 million viewers (1.4% on A18-49).
    Episode 1.04 (Unaired - Œuf).
    Episode 1.05 (25th April - Coquilles) : 2.40 million viewers (1.0% on A18-49).
    Episode 1.06 (2nd May - Entrée) : 2.61 million viewers (1.1% on A18-49).
    Episode 1.07 (9th May - Sorbet) : 2.62 million viewers (1.1% on A18-49).
    Episode 1.08 (16th May - Fromage) : 2.46 million viewers (1.1% on A18-49).
    Episode 1.09 (23rd May - Trou Normand) : 2.69 million viewers (1.0% on A18-49).
    Episode 1.10 (6th June - Buffet Froid) : 2.40 million viewers (1.0% on A18-49).
    Episode 1.11 (13th June - Rôti) : 2.36 million viewers (0.9% on A18-49).
    Episode 1.12 (20th June - Relevés) : 2.10 million viewers (0.7% on A18-49).
    Episode 1.13 (27th June - Savoureux) : X.XX million viewers (X.X% on A18-49).

— Average of season 1 (Addition) : 2.90 million viewers (1.15% on A18-49).

1: Bryan Fuller

7. 9 کاربرِ زیر از brad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

پروموی قسمت آخر سریال.

Hannibal 1x13 Promo Savoureux_ (HD) Season Finale

کد:
    http://www.rodfile.com/0dx1fkm2m4nf
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

9. 12 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

"Kaiseki" به عنوان اسم اپیزود اول فصل دوم انتخاب شد

در حالی که فقط چند ساعت از پایان فصل اول نگذشته است، برایان فولر، سازنده سریال، اسم قسمت اول از فصل دوم را مشخص کرد. Kaiseki نام این اپیزود است که اسم یک شام سنتیِ ژاپنی میباشد. گویا قرار است عنوان قسمت های فصل دوم از روی غذا های ژاپنی انتخاب شود. همانطور که میدانید عنوان های فصل اول از غذا های فرانسوی انتخاب شده بود. برایان اعلام کرده که در فصل دوم منتظر سوپرایز های بیشتر باشید.

11. 17 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

یه چیز جالبی که در مورد سریال هانیبال وجود داره اینه که یکی از قسمتهاش(فصل1) با بقیه ی قسمتها هم خونی نداره ! اگه تونستین حدس بزنین یه جایزه پیش من دارید! وقتی میگم همخونی نداره منظورم سبک بازی و اون خصوصیات کاراکتریستیکیه که هر کدوم از بازیگرا تو همه ی قسمتها از خودشون بروز دادن و فقط در اون قسمت فکر میکنم کمی افراطی و یا متفاو از اونچیزی که هستند بودن!
    من قسمت 1 تا 12 رو نگاه کردم و بعد وقتی قسمت 13 رو شروع کردم در کمال تعجب متوجه شدم که قسمت 12 و 13 کپی هم هستن و یکی از قسمتها جا افتاده !! ویکی از قسمتهای وسطی سریال از پک جدا شده و به این صورت اشتباه از 1تا13 شماره گزاری شده و قسمت 13 و 12 یکی هستن!!
    رفتم متن دیالوگها رو با فیلم مقایسه کردم و متوجه شدم که قسمتx دانلود نشده بوده و من ندیدمش اصلاً . خلاصه دانلود کردم و دیدمش و در کمال تعجب دیدم که اصلا این قسمت پر از تناقض در سبک بازی و الگو و اون طعم همیشگی بازی بازیگرای سریال شده! یعنی همه ی قسمتهای سریال مثل یک اثر موسیقیایی کلاسیک با تم دارک و خیلی خیلی باکلاسه طوری که ضرب آهنگ رفتار ، تن صدا برخورد تعجب ها دادو فریاد ها و صمیمیتها حتی صحبت کردنها در این 12 قسمت یه جوره ولی تنها فقط اون قسمت،! انگار اصلا یه جو و الگوی دیگه ای داره و ه جورایی انگار کارکترها خودشون نبودن وبازی ها یه کم افراطی بودن و شخصیت ها و رفتارهایی که از بازیگرا دیده بودم به کل تو این قسمت فرق داشت با بقیه یعنی من اونطور احساس کردم!!
    کسی میدونه کدوم قسمتش رو میگم؟؟؟؟ بگم!!؟؟؟ بگم؟!؟!

قسمت چهارم رو یه بار نگاه کنید خودتون متوجه تفاوتش میشین!!

.

13. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    بعنوان کسی که سریال رو 3بار دیده چیز عجیبی ندیدم از شخصیتها؟!
    ولی خب جالبه بدونید که این قسمت کلا پخش نشده از تلویزیون و فقط تو بلوری سریال بوده
    دلیلشم موضوع و تم این قسمته...
    Veezus

15. 16 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    یه چیز جالبی که در مورد سریال هانیبال وجود داره اینه که یکی از قسمتهاش(فصل1) با بقیه ی قسمتها هم خونی نداره ! اگه تونستین حدس بزنین یه جایزه پیش من دارید! وقتی میگم همخونی نداره منظورم سبک بازی و اون خصوصیات کاراکتریستیکیه که هر کدوم از بازیگرا تو همه ی قسمتها از خودشون بروز دادن و فقط در اون قسمت فکر میکنم کمی افراطی و یا متفاو از اونچیزی که هستند بودن!
    من قسمت 1 تا 12 رو نگاه کردم و بعد وقتی قسمت 13 رو شروع کردم در کمال تعجب متوجه شدم که قسمت 12 و 13 کپی هم هستن و یکی از قسمتها جا افتاده !! ویکی از قسمتهای وسطی سریال از پک جدا شده و به این صورت اشتباه از 1تا13 شماره گزاری شده و قسمت 13 و 12 یکی هستن!!
    رفتم متن دیالوگها رو با فیلم مقایسه کردم و متوجه شدم که قسمتx دانلود نشده بوده و من ندیدمش اصلاً . خلاصه دانلود کردم و دیدمش و در کمال تعجب دیدم که اصلا این قسمت پر از تناقض در سبک بازی و الگو و اون طعم همیشگی بازی بازیگرای سریال شده! یعنی همه ی قسمتهای سریال مثل یک اثر موسیقیایی کلاسیک با تم دارک و خیلی خیلی باکلاسه طوری که ضرب آهنگ رفتار ، تن صدا برخورد تعجب ها دادو فریاد ها و صمیمیتها حتی صحبت کردنها در این 12 قسمت یه جوره ولی تنها فقط اون قسمت،! انگار اصلا یه جو و الگوی دیگه ای داره و ه جورایی انگار کارکترها خودشون نبودن وبازی ها یه کم افراطی بودن و شخصیت ها و رفتارهایی که از بازیگرا دیده بودم به کل تو این قسمت فرق داشت با بقیه یعنی من اونطور احساس کردم!!
    کسی میدونه کدوم قسمتش رو میگم؟؟؟؟ بگم!!؟؟؟ بگم؟!؟!

هوووم عجیبه منم سریال رو دوبار نگاه کردم ولی هیچوقت همچین حسی نسبت به اپیزود چهار نداشتم، ولی خب جالبه که همین اپیزود خاص هم جا افتاده. دونستن این که اپیزود چهار پخش نشده بوده و اینا، خودش تاثیر میذاره. البته اون اپیزود فیلمبرداری شده بوده که بعدا فولر تصمیم میگیره پخشش نکنه.
    مور اینفو: http://variety.com/2013/tv/news/nbc-...gs-1200390579/
    Ma nama Jeff

17. 11 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها
    هوووم عجیبه منم سریال رو دوبار نگاه کردم ولی هیچوقت همچین حسی نسبت به اپیزود چهار نداشتم، ولی خب جالبه که همین اپیزود خاص هم جا افتاده. دونستن این که اپیزود چهار پخش نشده بوده و اینا، خودش تاثیر میذاره. البته اون اپیزود فیلمبرداری شده بوده که بعدا فولر تصمیم میگیره پخشش نکنه.
    مور اینفو: http://variety.com/2013/tv/news/nbc-...gs-1200390579/

نه من اصلا نمیدونستم که پخش نشده یا جریانش اینطوری که شما دارین میگین بوده .فکر میکردم ویدئو کلوپی که این سریال رو برام زده بود اشتباه کرده و یک قسمت رو جا انداخته .
    بعد این که کل سریال رو دیدم قسمت چهار رو خودم دانلو کردم و آخر از همه نگاه کردم و به نظرم یه جوری اومد یعنی اگه بخوام مثال بزنم:
    1-وقتی هانیبال رفت به خونه ی ویل تا به سگهاش غذا بده و طعمه ی ماگیری رو داشت درست میکرد و وقتی انگشتش سوراخ شد و خونی ،اون خون رو که مکید، من یه جوری شدم!!! یعنی این رفتار با رفتار روتین هانیبال فرق داشت و تو هیچ یک از قسمتهای سریال (فصل یک) این چنین رفتار آدم خوارانه ای از طرف هانیبال نشون داده نشده بوده!! و ما همیشه هانیبال رو نهایت موقع خوردن گوشتی پخته ای که احتمالا منتصب به یک قربانی بوده میدیدیم.
    2- صحنه ای که آنابلوم به دیدن هانیبال میره و اونجا دارن با هم نوشیدنی میل میکنن به شخصه یادم نمیاد این همه به هم نزدیک رفتار کرده باشن!!شاید به خاطر این بوده باشه که همیشه هانیبال و دکتربلوم همیشه به عنوان همکار و در یک محیط کاری با هم برخورد داشتن!
    3-جایی که جک وارد کلاس ویل میشه و کارآموزهارو بیرون میکنه هیچ وقت چنین رفتار غیر حرفه ای و پرخاشگرایانه ای رو از جک ندیده بودم و همیشه حتی وقتایی که عصبانی میشد آروم بود و این طوری فریاد نمیزد!و باز در همون جا شاهد اعتراض ویل به جک هستیم که حتی نمیزاری درست و حسابی تدریسم رو انجامبدم!!تا به حال تو هیچ قسمتی ندید هبودم ویل به جک اینطوری و به این علت اعتراض کنه یا ندیده بودم جک ویل رو با زور به جایی ببره!!
    4- اونجایی که دکتر لکتر در جلسه ی تراپی از ویل در مورد مادرش میپرسه و ویل برای اولین بار بود که میدیدم با گستاخی با هانیبال صحب میکنه و بهش میگه روانشناس تنبلی هستی!(انگار که با هم شوخی خواهر مادری دارن!) در صورتی که همیشه جلسات رواندرمانیشون یه جورای حالت جدی مودب و خشک داشت.
    5-صحنه ای که هانیبال جک رو برای شام دعوت کرده بود و بهش گفت این گوشت خرگوشه و با هم در مورد این که نتونسته سریع فرار کنه با هم خندیدن برام عجیب بود چون هانیبال برای من شخصیتی نشون داده بود از خودش که با غذا ، غذا خوردن و اغلام غذاییش شوخی نداره و احترام زیادی برا ی گوشت هاش قائله!میدونم این شوخی از طرف جک بوده ولی باز هم به نظرم کمی با برخوردهای روتین قبلی و حتی بعدی این دونفر این گفتگوی سر میزی کمی لودهگونانه نشون میده!!
    در کل به نظرم این قسمت کاراکترها کی لوده تر راحت تر بودن حتی ویل هم وقتی وارد حس شخصیتی قاتل سر میز شام میشه کمی این حالت شوخ بودن و لودگی رو داره (همونجا که به دختر کوچیکه تذکر میده که تا سبزیجاتت رو تمومنکنی از دسر خبری نیست!) یا صحبت آنا بلوم با ابیگل که احساس میکنم ابیگل تو اونصحنه و اونقسمت خیلی سرحال تر یا صمیمی تر.
    شاید اینکه بعد دیدن 12 قسمت یهویی بخوام قسمت چهارمی که جا اقتاده رو ببینم ،این قسمت رو برام کمی متفاوت کرده باشه چون بالاخره سریال بعد از قسمت4 نه قسمت دیگه هم پخش شده و شاید اون موقع(قسمت4) کارگردان هنوز در حال شکل دادن به کاراکترها و کلیت شخصیتیشون بوده و به مرور حالت جدی تر دارک ترو خشک تری به خودش گرفته!!!و منی که بعد 12 قسمت میام وقسمت 4 رو میبینم احساس کمی تفاوت میکنم!!
    و در اخر شاید حق با شما باشه و همه اینا یه جور پارانویایی متاثر از دیدن 13 قسمت از این سریال بوده که در من این حسو به وجود اورده

.

19. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

وای وای وای ! تا به حال با یه سریال این همه حال نکردم .هر قسمتش بدون اضافه کاری و بدون وقت تلف کنی . همه ی دیالوگهاو سکانس ها در جهت خدمت به سناریو و اهداف مشخص شده ی نویسنده و کارگردان بوده.
    حتی تو سریالی مثل GOT هم بار ها شده که احساس خسته کنندگی بهم دست بده ولی این سریال یه چیز دیگه است.
    کلاس و سطحی که درش قرار داره قابل مقایسه نیست
    یه حس یونیک و بدون ایرادی رو نسبت به کاراکترهای این سریال در آدم ایجاد میکنه که نظیرش رو تو کمتر سریالی دیدم.
    یک قاتل فوق العاده باهوش و متخصص ، یک مجموعه ای از جستجو گران با Level متوسط که دارن برای رسیدن به سلاخ تلاش میکنن و یک تحلیلگر نابغه که رفته رفته داره تبدیل به یکی ازابر قهرمانان دنیای مارول میشه!!!
    اون حسی که کارگردان به آدم میده ، حسی که از غیر قابل دسترس بودن هانیبال و اینکه نمیشه گرفتش و حسی که به آدم این نوید رو میده که ویل گراهام داره تبدیل به یک ابر انسان هم طراز با هانیبال میشه آدمو محسور میکنه! و لبخند به لب آدم میاره. قابل پیش بینی نبودن سریال کاراکترهای بی نظیری که انگار برای همین نقش آفریده شدن. تا الان دارم قسمت 6 فصل دوم رو نگاه میکنم و امیدوارم تا اخر سریال این حس منو همراهی کنه.

.

21. 9 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین