برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 232
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 62 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل سوم بازی تاج و تخت | پایان فصل

.
    .

با سلام و تبریک سال نو.
    مثل سالهای قبل با زیرنویس سریال زیبای بازی تاج و تخت (Game of Thrones) در خدمتتون هستم. پخش فصل سوم این سریال در قالب 10 قسمت از دوشنبه 12 فروردین (31 مارچ) آغاز می شه و در صورتی که مثل سالهای پیش بدون وقفه پخش بشه 13ام خرداد (2 ژوئن) به پایان می رسه. از اونجایی که این سریال طرفدارای آتیشی خاص خودش رو داره من هم تمام سعیم رو می کنم که زیرنویس رو در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به دستتون برسونم. امیدوارم فصل خوبی در پیش داشته باشیم. :Smiley35:

در فصل قبل شاهد کشمکشی بر سر قدرت بودیم که بین مدعیان تاج و تخت ایجاد شده بود. "استنیس باراتیون" برادر شاه "رابرت" که به تازگی با توطئه ی ملکه از دنیا رفته و "رنلی باراتیون" از طرف دیگه مدعیان اصلی تاج و تخت هستن. در همین حال "راب استارک" که به خون خواهی پدر به سمت جنوب لشگرکشی کرده قصد حمله به مقرِّ فرماندهی رو داره و خودش رو "شاه شمال" نامیده. به همین خاطر خطر جنگی بزرگ مقرِ پادشاهی که اکنون فرزند حرام زاده ی شاه "رابرت" یعنی "جافری باراتیون" در اون حکومت می کنه رو تهدید می کنه.
    آنسوی سرزمین وستروس و در پس دریای باریک "داینریس تارگرین" اژدهاهای کوچکش و قبیله ی دوتراکی همراهش سعی می کنن تا در کویر قرمز جان سالم به در ببرن که در پی تلاششون به شهر "کارث" می رسن. شهری زیبا, آباد و عجیب! در شمال دیوار هم "جان اسنو" فرزند "ند استارک" به همراه برادران نایت واچ به سمت قلمرو وحشی ها حرکت می کنن تا از نقشه ی "منس ریدر" شاه آنسوی دیوار مطلع بشن. "رنلی" به دست ساحره ی برادر خودش کشته شد.

"داینریس" تونست دربرابر توطئه ای که بزرگان شهر "کارث" برعلیهش ترتیب داده بودن پیروز بشه, "راب استارک" به پیروزی های خودش در برابر "لنیسترها" ادامه داد و "استنیس" در جنگ "بندر سیاه" در برابر گارد پادشاهی به فرماندهی "تیریون لنیستر" دانا شکست سختی خورد. در این فصل خواهیم دید که "داینریس" و افرادش سوار برکشتی و عازم وستروس هستند. "راب استارک" به مسیر خودش ادامه می ده. "تیریون" بایستی جای خودش رو در مقرِّ پادشاهی در بین خانواده ای که بهش خیانت کردند باز کنه و "جان اسنو" بایستی به عنوان یک نفوذی در بین افراد "منس ریدر" قرار بگیره. سازنده های سریال ادعا کردند که این فصل, فصلیه که از ابتدا براش برنامه ریزی کردن و اگر اونطور که در ذهن دارن ساخته بشه, به این معنیه که تمام زحماتشون نتیجه داده. در این فصل زیاد شاهد جنگ و درگیری نخواهیم بود و بیشتر تمرکز بر روی شخصیت ها و ابعاد اون ها هست.
    .

.
    .

• اگر پیش نمایش های فصل سوم رو مشاهده نکردین, بهتون پیشنهاد می کنم تا شروع سریال اونها رو ببینین.
    • فصل سوم رو مثل سالهای قبل می تونین از بخش دانلود این سریال دریافت کنین.
    • هواداران این سریال توی انجمن ما هم توی بخش سریال مطالب جالبی رو قرار می دن که می تونین دنبال کنین.

1 Valar Dohaeris 12 فروردین 1392 Farsi/Persian S03E01
    2 Dark Wings, Dark Words 19 فروردین 1392 Farsi/Persian S03E02
    3 Walk of Punishment 26 فروردین 1392 Farsi/Persian S03E03
    S03E03 WEB-DL-NTb
    4 And now his watch is Ended 2 اردیبهشت 1392 Farsi/Perisna S03E04
    S03E04 WEB-DL-NTb
    5 Kiss By Fire 9 اردیبهشت 1392 Farsi/Persian S03E05
    ALL VERSiONS
    6 The Climb 16 اردیبهشت 1392 Farsi/Persian S03E06 IMMERSE
    Farsi/Perisna S03E06 2HD
    S03E06 WEB-DL-NTb
    7 The Bear and the maiden Fair 23 اردیبهشت 1392 Farsi/Persian S03E07
    S03E07 WEB-DL-NTb
    8 .... 30 اردیبهشت 1392
    9 The Rains of Castamere 13 خرداد 1392 Farsi/Persian S03E09 EVLV
    S03E09 WEB-DL-NTb
    10 Mhysa 20 خرداد 1392 Farsi/Persian S03E10
    S03E10 WEB-DL-NTb

تمامی زیرنویس های منتشر شده برای این فصل هماهنگ با تمامی نسخه ها در یک پک:

فایل های پیوست شده
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 204 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,.::KingSlayer::.,.:MILAD:.,0UnknowN1,123u,202020202020,4lirez4,9353980174,:Mehrnaz:,A w e s o m e,abbas63,Achillies,AdibTE,Adius,Ali.99,ali361,aliakbar64,alireza s,alireza-hbh,AlirezAlirezA,alitondar,alonso,amingeneral,AmiR RezA,Amir2009t,amiromidi,amir_maxpayne,amir_thor,amrtat71,anzalichi,Apocalypse Now,AR!@N,Ar@sH,Arateh,ARCTIC,arhi,arso,asgharax,ashkan2005,ashram,atradat,azadehm,babak1365,bardia20,Barkeep,Batlaghi,bbas,behzadee,bigjump,BOSS,brad,bradi,bysnco,Chandler Bing,D O R D I,Dark Passenger589,De PALMA,DivaN,DOMINO,Drama,ehsan7,Ehsan_keen,eli99,emadtvw,emilydikenson,erfanjafari,fanoudi,FarboƉ,Find,fj86,gearboy,Ghazalll,ghpaaa,gollum,H!TMAN,hadi2006mi,HAMID13,hapezeshki,Headache,hero of iran,Hesam,hesam220,Hmv-,Ho3!En,homam,HONOORI-20,hossein 2,idin,ifarzam,Irag,jaav,jack1991,jacket,javad48,JenabPargaar,Joey,Johnny Cash,joker8,justUnited,kianomid,kingmiladkh,KOOROSH,koroushbadi,lastshepherd,lich-king,M.pirate,mahdi-gh,mahdy61,MaMaD,marya,matrixh,mehdiaragorn,mehrzadds,meshkat,Mikado,Milad eMJey,milad341,MILANO,mkanikzadeh,Moh3eN,mohsen1979,mohsenshinobi,mortazaeek,msoltan,nakhodaanosh,nima6699,Nimoo,nokhbeh,Notion,Oceanic 6,OMID40,onlyraulgonzal,osture,Others,parvazpd,Patriot,pedram136,pesar_amoo,peterlchr,phamtasm,Phoebe,pmn,pooriaTtan,pooya,poriya_f,Prince Caspian,prongz,pro_translator,pucira_mja,rahavix,raha_91,Raylan Givens,realdota,Reza Soprano,Reza-G,rezarbn,roshan_gh,S.A.B.E.R,S@eeƉ,saeedbahari,saeedband,saeedson,saeed_iri,saeidorelios,sajad1370,sajad44,SaRaL,sasy20,shifter,sir bob paisley,slimshady,smgh470,smh2011,smm1389,stalker,Sub Master,s_sa,t-rock,teknosys,The Emperor,The Pianist,thisone,tiivaa,V8HID,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vampire021,Vertigo,voldemort,w5b,WalTer WhiTe,wlh,WolF_PiR,yaser63,zodiac,zodyakiiii,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,آریا,بردیا,رها

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه ی 62 تی وی وُرلد | زیرنویس فصل سوم بازی تاج و تخت | از 12 فروردین

نوژن + بازي تاجو تخت = چه شود!
    آقا نوژن, من چي بگم از زيرنويساي شما!?
    هرچي از خوبيهاش بگم كم گفتم.
    فصل قبل كه خيلي حال دادي, سريعترين(كه به نظرمن تو ايران شما از نظر سرعت اوليد)و بهترين زيرنويس مال شما بود, اميدوارم اين فصل هم مثل فصلاي قبل با قدرتي كه شما در ارائه زيرنويس داري ملت حالشو ببرن!!
    من يكي كه براي ديدن سريال با زيرنويس شما لحظه شماري مي كنم.
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

سپاس
    3,177
    از این کاربر 2,442 بار در 380 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 62 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل سوم بازی تاج و تخت | از 12 فروردین

پیشاپیش خسته نباشی نوژن جان.بی صبرانه منتظرم تا این سریال زیبا را با زیرنویس های خوبت ببینم.
    سخت ترين گناه ،گناهي است كه گناهكار حقيرش شمارد. <<مولا علي (ع)>>

5. 20 کاربرِ زیر از voldemort بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

A Portrait of the Artist as a Young Man
    سپاس
    524
    از این کاربر 1,254 بار در 143 پست سپاس گزاری شده

سریال هایی که خیلی دوس دارم دلم نمیاد با زیرنویس ببینم،
    ولــی مگه میشه از زیرنویس های نوژن گذشت ؟!

7. 17 کاربرِ زیر از Johnny Cash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wake me up
    سپاس
    268
    از این کاربر 698 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

من که از دیروز رفتم پیشوازش و دوباره دارم دو فصل اول رو تماشا میکنم
    منتظر زیرنویس های خوبتم نوژن جان

9. 19 کاربرِ زیر از Amir2009t بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

با درود
    سپاس و تبریک بابت شروع ترجمه فصل جدید

11. 18 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

ماشالا نوژن خودش یه تیمه به تنهایی سال قبل که از اونایی که 2 نفره ترجمه می کردن هم زودتر رلیز می کرد. پیشاپیش خسته نباشی برادر
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

13. 19 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,153
    از این کاربر 2,587 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

همش نگران بودم که نکنه نوژن جان گرفتار باشه و پروژه رو به کس دیگه ای واگذار کنه; بی نهایت خوشحال شدم از این خبر و خوش به حال ما که قراره از زیرنویس باکیفیت ایشون لذت ببریم
    نوژن
    دوست داریم

15. 17 کاربرِ زیر از M.pirate بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

نوژن جان بی صبرانه منتظر زیرنویسای محشرت هستیم...
    فصلای قبلو با پخش هفتگی نمیدیدم. ولی بعدا که دو فصلو توی یه هفته پشت سر هم دیدم، همش مترجمش رو که شما بودی دعا میکردم.
    البته اون موقع افتخار آشنایی باهات رو نداشتم، چون عضو انجمن نبودم. این سریالم اینقدر هیجان داشت که حال نمیداد با زیرنویس انگلیسی ببینی.
    امیدوارم موفق باشی و تا آخر این فصل ما رو از زیرنویسای خوبت محروم نکنی

17. 20 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

این قضیه رو میذارم به حساب "عیدی" مدیریت "تی.وی.ورلد" به همه کاربران.
    خوشحالم کردید.
    موفق باشید.

19. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع