برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر میگیرید ؟

رأی دهندگان
74. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 1.35%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 1.35%
  • 5

8 10.81%
  • 6

9 12.16%
  • 7

10 13.51%
  • 8

19 25.68%
  • 9

10 13.51%
  • 10

16 21.62%
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 از مجموع 55
    سپاس
    36
    از این کاربر 20,240 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود شانزدهم (پایان)

Season 3, Episode 16
    Welcome to the Tombs

خلاصه داستان اين قسمت : The Governor punches Milton in the face over and over. Turns out Milton burned the walkers that were going to be used to assault the prison...

2. 26 کاربرِ زیر از Ohadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Breaking Mad
    سپاس
    228
    از این کاربر 375 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود شانزدهم

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3eN نمایش پست ها
    موضوع اینه که گاورنر بعد از مردن پنی دیگه چیزی برای از دست دادن نداشت. هیچی...

دقیقا همینطوره ....درک کردن این موضوع که گاورنر بعد از از دست دادن پنی تغییر کرد خیلی مهمه
    از طرف دیگه هم آندریا و هم میلتون بهش خیانت کردن... اینهمه آدمو با اون همه تجهیزات نظامی برداشت برد داخل زندان و از دست 2نفر فرار کردن!

4. 7 کاربرِ زیر از DixoN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

يكي از دوستان از محيط زندان و شهر وودبري و تقابل اين دو تا شكايت كرده بود. واقعا هم جاي شكايت داره
    از فصل اول تا قبل از فصل سوم عادت داشتيم مهاجرت و سفر اين گروه از قهرمانان داستان رو تماشا كنيم كه همين صرفا "مهاجرت" خودش كلي سرگرم كننده بود
    بعد خود "مهاجرت" و سفر كردن يك گروه به نظرم هم از نظر محتوايي و هم از نظر فرم و شكل و ظاهر كار خيلي به جذابيت سريال كمك ميكنه
    نمي‌دونم مشكل لوكيشن و سناريو دارن كه اينقدر روي زندان تمركز كردن يا موضوع چيزه ديگه ايي؟!

6. 7 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط DixoN نمایش پست ها
    سازنده ی سریال (نویسنده ی کامیک بوک) robert kirkman خیلی وقت پیش به این مسئله پاسخ داد و گفت که حیوونها واکر نمیشن و همینطور واکرها با نخوردن غذا به این سادگی نمیمیرن
    موضوع اینجاست که بعضی ها فکر میکنن اینها زامبی هستن ... در صورتی که تاحالا هیچ جای سریال گفته نشده زامبی.... همش میگن واکر... دلیلش اینه که اون مرده های متحرک با زامبی بقیه ی فیلم ها و سریال ها فرق دارن و اینا حالت رستاخیزی دارن .... یعنی تمام مرده های دنیا شروع به حرکت میکنن (تو سریال هم گفته شد که مهم نیست چطوری بمیری به هر حال به شکل یکی از اونا بر میگردی- این دقیقا رستاخیز هست)

من با نظر شما در مورد رستاخیز بودن موافق نیستم
    شما سریال جدید Les Revenants (رستاخیز ) رو نیگاه کن متوجه رستاخیز واقعی می شوی
    سریالی زیبا که اشکت رو در مورد رستاخیز در میاره
    مرده در سریال رستاخیز به زیبایی تمام برگردانده می شود ولی در سریال واکینگ دد مرده به قیافه ای بر می گردد که اصلا طبیعی نیست
    بیشتر نمیتونم توضیح بدم چون میدونم هیچ کدوم ندیدید و اسپویل میشه

8. 7 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Breaking Mad
    سپاس
    228
    از این کاربر 375 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    بعد خود "مهاجرت" و سفر كردن يك گروه به نظرم هم از نظر محتوايي و هم از نظر فرم و شكل و ظاهر كار خيلي به جذابيت سريال كمك ميكنه
    نمي‌دونم مشكل لوكيشن و سناريو دارن كه اينقدر روي زندان تمركز كردن يا موضوع چيزه ديگه ايي
    سازنده ی سریال از زندان به عنوان یکی از شخصیت های سریال یاد میکنه!
    پس بهتره به زندان عادت کنید

اضافه شده در : 1

نقل قول نوشته اصلی توسط CasT!el نمایش پست ها
    من با نظر شما در مورد رستاخیز بودن موافق نیستم
    شما سریال جدید Les Revenants (رستاخیز ) رو نیگاه کن متوجه رستاخیز واقعی می شوی
    سریالی زیبا که اشکت رو در مورد رستاخیز در میاره
    مرده در سریال رستاخیز به زیبایی تمام برگردانده می شود ولی در سریال واکینگ دد مرده به قیافه ای بر می گردد که اصلا طبیعی نیست
    بیشتر نمیتونم توضیح بدم چون میدونم هیچ کدوم ندیدید و اسپویل میشه
    باشه دوست عزیز
    من اصلا حرفم چیز دیگه ای بود ... walking dead کجا رستاخیز کجا! فقط میخواستم بگم اینا زامبی معمولی نیستن
    در ضمن زیبایی کار همینه که مرده زشت باشه و این طبیعیه! کسی که میمیره همچین هم نباید خوشگل باشه ها!

10. 4 کاربرِ زیر از DixoN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417
    از این کاربر 3,007 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت همه ی ذوستان . من همین الان این قسمت رو دیدم و لازم دیدم دیدگاهم رو بیان کنم .

در قسمت های پیشین که ریک و گاورنر با همین مذاکره می کردند گاورنر به ریک میگه این مردم هنوز به من اعتماد دارن فکر میکنن من میدونم دارم چکار میکنم . این دیالوگ گاورنر یک اقرار هست به این که این مرد دیگه نمیدونه داره چکار میکنه و ادمی که مریض هست و به یک سادیست تبدیل شده که تنها فکرش انتقام هست و برای این کار اتاق مخصوص هم اماده کرده . پس کشتن مردم زیاد دور از انتظار نبود . از لحظه ی کشته شدن دخترک گاورنر , کارگردان داره مارو برای دیدن چنین سکانسی اماده میکنه . حتی در قسمت های قبل دیدیم که گاورنر توانایی ارام کردن مردم خودش رو هم نداره و اندریا این کار رو انجام میداد . اصلا از چنین ادمی نمیشه انتظار وفاداری به مردم رو داشت .

مورد بعدی درباره ی کشته شدن اندریا هست . در این صحنه اندریا باید تصمیم بزرگی بگیره . تصمیم کشتن مردی که چند دقیقه قبل از کشتن خود اندریا امتنا کرده . پس نیاز به فکر کردن داره . کشتن فردی که نسبت بهش احساسات دارید و این احساس در لحظه شکل گرفته شما رو بهم میریزه . و بر خلاف چیز هایی ک دوستان گفتن شخصیت اندریا بسیار شکننده شده بود در این فصل . بطوری که اندریا در دو سکانس که فرصت کشتن گاورنر رو داشت این کار رو نکرد . و اعتقاد داشت که کسی نباید بمیره و برای همین اعتقاد جان داد .

بعضی از دوستان اشاره کردن که ریک مردم وودبری رو برای چی اورد . از قسمت مرگ لوری شاهد شکسته شدن شخصیت ریک بودیم . رخدادی که باعث بی توجهی ریک نسبت به گروه شده بود . کارل هم در پی رفتار های پدرش و کشتن مادرش به انسانی سخت تبدیل شده بود . ریک مردم رو به زندان اورد تا انسانیت رو به فرزندش نشون بده و به هدف عالی برسه . حفظ انسانیت . کمک به هم نوع . همون طور که در قسمت 14 ریک این موضوع رو بیان کرد و موضع خودش رو از دیکاتوری به دموکراسی تغییر داد و اعلام کرد که گروه باید برای هدف عالی تلاش کنند . میخواست با این کار پسرش رو نرم تر کنه .

صحنه ی جنگ و درگیری هم به بهترین شکل بیننده رو غافلگیر میکنه . و وحشت مردم عادی رو خوب نشون میده . ما نباید انتظار داشته باشم که ارتشی که حتی نمیدونه با اسلحه چجوری باید کار کنه در در گیری پیروز باشه و مقاومت کنه و فرار بهترین راه حل بود .

در فصل سوم شاهد یک روند کند و منطقی بودیم که به نظر من خوب هم بود . سریال اگر در جاده ادامه پیدا میکرد بی موضوع میشد . بی کشش . اگر انتظار جنگ دارید جان سخت نگاه کنید . در این سریال منطقی نیست که وقتی مکان گرم و نرم دارید دل به جاده بسپارید .

من به این فصل 8 میدم .

12. 6 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456