برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت

رأی دهندگان
105. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

4 3.81%
  • 7

10 9.52%
  • 8

25 23.81%
  • 9

31 29.52%
  • 10

35 33.33%
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 41
    Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ اول

.

Season 3 , Episode 1 | Valar Dohaeris
    فصل سوم ، قسمت اول | همه باید اطاعت کنند

تاریخ پخش : 31 مارس 2013

خلاصه داستان اين قسمت : تیریون با پدرش و خواهرش سر ارث رسیدن کسترلی راک مجادله می کنه . جان اسنو هم بلاخره با منس ملاقات میکنه. داووس هم بعد شکست خوردنش به درگون استون برمیگرده...

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

سپاس
    7,946
    از این کاربر 6,727 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ اول

سریالی که رکورددار دانلود غیرقانونی شد
    قسمت اول فصل سوم سریال «بازی تاج و تخت» رکورددار دانلود غیرقانونی شد.
    به گزارش خبرآنلاین، طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» در سراسر دنیا آنقدر مشتاق دیدن قسمت جدید این سریال بودند که تنها 24 ساعت پس از روی آنتن رفتن قسمت اول فصل سوم سریال، رکورد دانلود غیرقانونی یک سریال را شکستند.

صدها هزار نفر دوستدار این سریال برای تماشای اپیزود اول فصل سوم، به اینترنت هجوم بردند و از طریق فایل‌های تورنت، کپی غیرقانونی سریال را دانلود کردند.

آمار سایت «تورنت فریک» نشان می‌دهد تنها چند ساعت پس از روی آنتن رفتن این اپیزود، 163 هزار و 88 نفر فایل کپی غیرقانونی را برای دانلود دیگران به اشتراک گذاشته بودند، 110 هزار و 303 نفر آماده تماشای این اپیزود بودند و 52 هزار و 786 نفر هم در حال دانلود این اپیزود بودند.

به گزارش «تورنت فریک» این آمار بی‌سابقه بوده و «بازی تاج و تخت» موفق شده رکورد قبلی دانلود غیرقانونی یک سریال (در بازه 24 ساعت) را بشکند. رکورد قبلی در دست قسمت اول فصل اول سریال «قهرمانان» با 144 هزار و 663 دانلود بود.

تخمین زده می‌شود با احتساب دیگر راه‌های دانلود در اینترنت، قسمت اول فصل سوم «بازی تاج و تخت» روزانه حدود یک میلیون دانلود داشته باشد.

دانلود غیرقانونی یک سریال دلایل مختلفی دارد؛ یکی اینکه پخش سریال در کشور فرد دانلودکننده با تاخیر است و یا اینکه سریال در آن کشور پخش نمی‌شود. درمورد «بازی تاج و تخت» باید گفت این سریال در آمریکا از شبکه کابلی اچ‌بی‌او پخش می‌شود و افرادی که مشترک این شبکه نیستند هم برای تماشای آن به دانلود غیرقانونی روی می‌آورند. 12.9 درصد دانلود غیرقانونی اپیزود جدید این سریال در آمریکا بوده است.

حدود 11.5 درصد دانلود غیرقانونی این سریال هم در بریتانیا رخ داده و لندن با 4.3 درصد دانلود، رتبه اول را در میان شهرهای دانلودکننده این سریال داشته است.

سریال «بازی تاج و تخت» یکی از سریال‌های محبوب دانلود غیرقانونی است. این سریال رکورددار دانلود غیرقانونی در سال 2012 بود. دیوید پترارکا، یکی از کارگردان‌های این مجموعه فوریه امسال گفت دانلود غیرقانونی او را ناراحت نمی‌کند، چون این کار هم بخشی از بازارگرمی فرهنگی سریال است که به بقای آن کمک می‌کند.

به نظر این کارگردان، دانلود غیرقانونی نوعی «تشویق» است. این گفته را مایکل لومباردو، مدیر برنامه‌ریزی شبکه اچ‌بی‌او نیز تائید کرد. هرچند پترارکا بعدا به صراحت گفت با دانلود غیرقانونی 100 درصد مخالف است اما به نظر می‌رسد دانلود غیرقانونی خیلی به «بازی تاج و تخت» آسیب نرسانده چون درست پس از پخش قسمت اول فصل سوم اعلام شد فصل چهارم سریال نیز در راه است.

3. 7 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

بلاخره طلسم شکست و ما تونستیم آخرین نفر این سریال رو ببنیم...چه حالی میده نفر اخر بیایی نظر بدی وتاپیک فسیل شده رو آپ کنی

از اژدها ها شروع میکنم... وقتی دیدمشون قند تو دلم آب شد ... اژدها قرمزه پدر سوخته چه خوشگل ماهی رو کباب کرد و خورد...خیلی حال کردم توی اون صحنه
    اون غول بیابونی که جان اسنو دید هم جالب بود این جان اسنو هم می دونستید قدش خیلی کوچیکه مثل اینکه حدود 165 باشه .بعد نما رو جوری نشون داد که وقتی غول رو دید خیلی جالب بود

دلم برای تریون سوخت خیلی خدایی نامردیه .پدرش هر چی از دهنش در اومد بهش گفت.این بدببخت این همه زحمت کشید اون فصل این هم جواب زحمت هاش بود
    مارجوی هم از اون مار موز های روزه گاره شرط می بندم پدر سرسی رو در میاره توی قسمت های بعد و گربه رو دم حجله می کشه

اون دختر بچه هه که می خواست دنریس رو بکشه هم جالب بود. توی قسمت اخر فصل قبل هم اون جادوگره به دنریس گفته بود که از موقعی که اژدها های تو متولد شدن قدرت جادوگری ما هم برگشته
    این جادوگرها احتمالا میخوان اژدها ها و دنریس رو دوباره بگیرن برای خودشون مثل اون جادوگره توی فصل قبل تا قدرتشون زیاد تر بشه

جان اسنو هم احتمالا میخواد اون گروه پشت دیوار رو راضی کنه تا برای خودش بجنگند و بیان کمک برادرش .در ضمن احتمال میدم جان اسنو رئیس شون بشه بعدا

چیز دیگه ای توی ذهنم نیست
    قسمت خوبی بود و 9 میدهم

2 تا تشکر هم دارم
    1-دست نوژن درد نکنه بابت زیرنویس فوق العاده اش ...خدایی خیلی زیرنویس هاش معرکه هست... فقط اگر هماهنگ با وب دی ال هم بزنی ممنون میشم
    2-دست مدیر HBO هم درد نکنه که نسخه وب دی ال رو برای این فصل آماده کردن و ما هم دانلودش کردیم .عجب کیفیتی داشت این نسخه 1080 وب دی ال... خیلی حال داد به من

5. 10 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    215
    از این کاربر 92 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

آخیییشش ! دلم جلا اومد !
    حال کردم در حد تیم ملی... روز شماری میکردم برا شروع فصل جدید این سریال فوق العاده.از همین الان نگرانم این فصل تموم شد چیکار کنم تا فصل بعد!

ولی این غولا هم باید داستانها داشته باشن ! بینم چه جوری ازشون استفاده بشه!لامصب روز به روز قوی تر میشه این سریال

به نظر این بنده حقیر باید امتیاز رو کلی داد, نه قسمت به قسمت.اما خوب اگه بخوایم قسمت به قسمت امتیاز بدیم من به این قسمت 10 میدم.عالی شروع شد.
    عالی به شخصیتای داستان پرداخت و عالی هم تموم شد.تا بینم بعد چی میشه ...

ممنون از همه دوستان

7. 7 کاربرِ زیر از mahdi10539 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    469
    از این کاربر 503 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

2-دست مدیر HBO هم درد نکنه که نسخه وب دی ال رو برای این فصل آماده کردن و ما هم دانلودش کردیم .عجب کیفیتی داشت این نسخه 1080 وب دی ال... خیلی حال داد به من
    دقیقا...البته مردونه هم حجم داشت ها 2
    2 گیگ ! البته میارزید ...واقعا کیفیتش در حد بلوری بود...

9. 4 کاربرِ زیر از shifter بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,985
    از این کاربر 3,273 بار در 350 پست سپاس گزاری شده

بالاخره سریال عشق ما هم شروع شد .
    واسه شروع بد نبود 8 دادم . صحبتهای تایوین و تیریون هم بهترین قسمت این قسمت بود .

11. 6 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    57
    از این کاربر 179 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

فقط جهت اطلاع بگم که نسخه 720 جایگزین شده هم، عدم هماهنگی صدا و تصویر داره ولی خیلی از قبلیه کمتر.
    همون جوری که دوستان راهنمایی کردن، با کی ام پلیر مشکل حل میشه ولی خب دیگه، اگه بخوای با تی وی ببینی، مشکل پا برجاست!

13. کاربر زیر از rahavix بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

"Be the Change you wish to see in the World."
    سپاس
    312
    از این کاربر 273 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

دوستان این لینک قسمت اول واس خودمه گفتم یه اشتراک بذاریم بلکه کسی خواست لین تا 13 روز دیگه مستقیمه
    Game of Thrones S03E01 1080p HDTV x264-QCF

http://dl.downloads.ir/9913609/Game.....HDTV.x264-QCF

حجم 2.70 گیگ

15. 2 کاربرِ زیر از amrtat71 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,569 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

بعد مدتها خماری اومد کاملا انتظارات برآورده کرد قسمت خوبی بود اینطور که قسمت اول پیش رفت به نظر میاد باید کلی نبرد حماسی و جنگ با موجودات عجیب غریب تو فصل باشیم.فعلا هم که داستان آریا و دوتا استارک کوچولو که از Winterfall فرار کرده بودنو برا قسمت بعد تو تعلیق گذاشتن
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

17. 2 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    360
    از این کاربر 1,043 بار در 235 پست سپاس گزاری شده

خیلی خوشحالم که بالاخره فصل 3 هم شروع شده

19. 2 کاربرِ زیر از elibanoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود و تفریبا همه شخصیت هارو دیدیم و بهشون پرداخته شده بود، چندتا شخصیت جدید خیلی خوب هم تو این قسمت دیدیم
    که اون پیر مرده که آخر سر اُمد باید مبارز خیلی خوبی باشه.
    من منتظر شروع خوبی با وایت واکرها بودم ولی شروع سریال ناامید کننده بود البته برای من.
    چند تا سکانس خیلی خوب داشت که یکیش صحبت های جان اسنو و منس ریدر بود که جواب دندون شکنی بهش داد
    اونجا که گفت اگه من خائن هستم پس توهم خائنی دیگه حرف براش نیمد.
    سکانسی که دوتا لنستر میشینن و صحبت میکنن هم جالب بود ولی تایرون رو مثل همیشه بلبل زبون ندیدیم.
    شخصیتی که خیلی دلم میخواست رو تو این قسمت ندیدیم، منظورم "آریا" هست که خیلی دوسش دارم باحال بازی میکنه
    خواهرشم که میخواد فرار کنه که اگه اینجوری بشه اوضاع خیلی قروقاطی میشه
    مارجری هم نشون داد خیلی سیاست داره و جلوتر تقابلش با ملکه دیدن داره
    اژدها ها هم که دارن بزرگ میشن و با اون هشت هزار رباتی که دنریس یخواد بخره باید منتظر خونریزی های زیادی باشیم.
    کلاه خود این شوالیه ها هم خیلی ضایعست، با اینا که نمیتونن جلوشون رو ببینن اونوقت میخوان بجنگن!
    درکل خوب بود و چندین لوکیشن خیلی خوب دیدیم.
    من 8 میدم
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

21. 3 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین