برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 36
    سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

Guardians of the Galaxy | معرفی، بحث

The Guardians of the Galaxy

کارگردان: جیمز گان

کمپانی سازنده: والت دیزنی پیکچرز و مارول استودیو

همانطور که ممکن است تا کنون شنیده باشید، کمپانی مارول در جشنواره کامیک کان 2012 خبر ساخت فیلم "محافظین کهکشان" را اعلام کرد که شامل مجموعه ای دیگر از ابرقهرمانان خلق شده توسط همین کمپانی است و در اول ماه آگوست سال 2014 به روی پرده سینما خواهد رفت. اما این ابرقهرمان ها در حد قهرمانان فیلم "انتقام جویان" شناخته شده نیستند، پس این سوال به وجود می آید که این قهرمانان جدید چه کسانی هستند؟ در ادامه خواهید فهمید ...

کمپانی مارول در توضیح اینکه این ابرقهرمانان چه کسانی هستند اینگونه میگوید: "تیمی متشکل از ابرقهرمانان زمینی و ماجراجویان فرازمینی است که خود را وقف حفاظت از کهکشان راه شیری در مقابل هجمه نیروهایی تهدید کننده امنیت و آزادی افراد موجود در این کهکشان کرده اند." بدو ظهور محافظین کهکشان در نسخه هجدهم مجله مصور ابرقهرمانان کمپانی مارول در سال 1969 بود و از آن پس در دیگر عناوین نشریات مارول همچون "ثور" و "انتقام جویان" نیز گنجانده شد.

در سال 1990 محافظین کهکشان بالاخره توانست عنوان مجله مصوری به همین نام را به خود اختصاص دهد که تا پیش از لغو نشر آن، تا 62 شماره پیش رفت. اعضای اصلی تیم محافظین را نیز سرگرد ون استرو، مارتینکس تی ناگا، کاپیتان چارلی 27، یوندو ئودونتا تشکیل میدادند که بعدها استارهاوک و نیکی به این لیست اضافه شدند.

با این وجود فیلم محافظین کهکشان بر اساس نسخه به روز شده آن که در سال 2008 بازسازی شد و با عنوان نسخه دوم محافظین کهکشان انتشار یافت ساخته میشود. در این فیلم شاهد بازی درکس ویرانگر، راکون زبل، گامورا، گروت و استار لورد به عنوان محافظین کهکشان خواهیم بود.

تصویر فوق که طراحی انتزاعی هنرمندی به نام چارلی ون است، در جشنواره کامیک کان 2012 توسط کمپانی مارول منتشر شد که در آن محافظین کهکشان به نمایش درآمده اند (از چپ به راست: درکس ویرانگر، گروت، استار لرد، راکون زبل و گامورا).

Drax the Destroyer

به گفته مارول، درکس فردی به نام آرت داگلاس بوده که در گذشته به نوازندگی ساکسوفون میپرداخته و توسط تانوس – تانوس همان موجود آبی رنگ و ترسناکی است که در تیتراژ پایانی فیلم انتقام جویان به تصویر کشیده شده – در حین رانندگی از میان صحرای موهاوی به قتل میرسد. در پی تلاشهایی برای متوقف ساختن تانوس که به دنبال مغلوب کردن تیتانهاست، کرونوس (یکی دیگر از سوپرمن های کیهانی) داگلاس را به شمایل ستاره ای میابد و از آن برای خلق درکس که جنگجو و انسانی برتر است استفاده میکند. از قدرت های او میتوان به قدرتی فرابشری، توانایی پرواز و آسیب پذیری ناچیز در برابر حملات نام برد. درکس همچنین میتواند از دست های خود انرژی کیهانی آزاد کرده و با مهار آن، موجب انفجار شود.

Groot

اسمش گروت و شبیه به یک درخت است. او موجودی فرازمینی و از تیره گلهای کلوسوس است. تمام خویشاوندان وی منقرض شده اند و او به زمین آمده تا افرادی را برای آزمایش برگزیند، ولی نیک فیوری او را متقاعد میکند که به دسته انسانهای خوب بپیوندد. گروت زیاد حرف نمیزند (تارهای صوتی او بیش از حد سفت است) ولی وی قدرت بازسازی دارد و میتواند به وسیله ذهنش زندگی نباتات را کنترل کند. همانطور که تصور میکنید، وی در مقابل آتش و موریانه آسیب پذیر است و در گذشته نیز از این عوامل برای صدمه زدن به او استفاده شده.

Star Lord

استار لرد رهبر محافظین کهکشان و به طریقی میتوان گفت از نژاد انسان است. پیتر کوئیل فضانورد ناسا و مستقر در یک ایستگاه فضایی بین المللی بود. خداوندگار خورشید (در جاهایی از وی با عنوان والی منظومه شمسی یاد شده) وی را به استار لرد تبدیل میکند. او لباسی به تن دارد که به او اجازه سفر به ماوراء جو را میدهد و قدرت و استقامتش را افزایش میدهد. استار لرد همچنین از تفنگی عنصری استفاده میکند که عناصر خاک، آب، آتش و هوا را به آتش میکشاند (علاوه بر آن از اسلحه های خودکار تصویر بالا نیز استفاده میکند).

Rocket Racoon

بدون شک تنها شخصیتی از میان محافظین کهکشان است که مردم بیشترین سوال را نسبت به او دارند. او یک راکون انسان واره است و شخصیتش از آهنگ راکی راکون گروه بیتلز الهام گرفته شده است. راکون زبل وظیفه حفاظت از ضلع کی استون (دارالمجانین بین کهکشانی) را به همراه وال راس بر عهده دارد. او هیچ قدرت ابرقدرتی ندارد ولی از لحاظ نظامی ذهنی تیز و هوشمند دارد و به اسلحه های مخوفی دسترسی دارد، همچنین اسکیت بوردی دارد که به وسیله راکت رانده میشود.

Gamora

وی صفحه ای دیگر را به داستان تانوس، شخصیت بعدی فیلم انتقام جویان میگشاید. تیتان دیوانه او را به هنگام طفولیت یافت و نژاد او را که ذن ووبری نام داشت از بین برد. تانوس از او مراقبت کرد و با رسیدگی به او، قصد داشت وی و ابرقدرتهای او را به عنوان سلاحی استفاده کند. با بزرگ و بزرگتر شدن وی، متوجه شد که پدری که او را به فرزندخواندگی قبول کرده، فردی شیطانیست، پس فرار کرد و استار لرد از او خواست تا به گروه محافظین بپیوندد. در هنگام طفولیت ، تانوس قدرت، چالاکی و سرعتی فرابشری به او اعطا کرد و بعدها در همین زمینه به صورت حرفه ای هنرهای رزمی ( MMA) را آموخت، مخصوصا هنر کار با چاقو و شمشیر.

با چنین فیلمی کمپانی مارول حرکتی شدیدا خطرناک و پر ریسک انجام میدهد. یقینا چنین فیلمی سخت ترین فیلم برای فروش خواهد بود، از آنجا که افراد زیادی با این ابرقهرمانان ناشناخته انس زیادی ندارند. اما مارول داستان این فیلم را برای ساختن فیلم انتقامجویان 2 نیاز دارد، وگرنه شخصیت تانوس که شرورترین شخصیت فیلم است، هیچ حسی به بیننده نمیدهد و کسی از پیشینه آن باخبر نخواهد بود. پس میتوان گفت محافظین کهکشان نقشی اجتناب ناپذیر برای فروش فیلم انتقام جویان 2 را ایفا میکند و پله ای برای صعود است.

فعلا اسم دو بازیگر به صورت قطعی اعلام شده که یکی از آنها Chris Pratt برای نقش استار لرد و دیگری Dave Bautista کشتیکج کار معروف برای نقش درکس است.
    ولی شایعات بسیاری در این زمینه به گوش میرسد تا حدی که گفته میشود پیتر دینکلج را هم به عنوان نقش راکون زبل در نظر گرفته اند.

ترجمه و تکمیل از DΩℝΚ
    اختصاصی TV.WORLD
    منبع: (+++)
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Guardians of the Galaxy | معرفی، بحث

فیلم خوبی بود ولی اصلا ارزش رتبه 81 از 250 فیلم برتر جهان نداشت نمیدونم چرا هرچی فیلم فضایی اینقدر تو imdb امتیاز میگیره فکرکنم این امریکایی ها و کسانی که رای میدن فضا رو میبینن حسابی ذوق میکنن اینجوری رای میدن دیالوگ وسکانس و بازیگری خوبی داشت ولی کمی کلیشه ای بود همانطور که گفتم فیلم خوبی بود ولی اصلا ارزش اینکه جزو 250فیلم برتر قرار بگیره رو نداشت

3. 10 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    722
    از این کاربر 1,615 بار در 162 پست سپاس گزاری شده

قیلم حرف های زیادی برای گفتن نداشت....قصه ی خیلی سر راست و بدون غافل گیری داشت
    ای کاش از اون 160 میلیون که خرج ساخت و تبلیغ فیلم کرده بودن، 1 میلیون دلارش رو به یه نویسنده ماهر میدادن که لااقل به داستان یه حالی بده
    کلا فیلم های این جوری رو باید صرفا جهت سرگرمی نگا کرد، ولی با این نگاه هم باز هم چیز شاخی نبود
    به نظرم کاپیتان امریکا از این خیلی بهتر بود...حداقل بعضی جاها از نظر جلوه های ویژه و داستان جذاب میشد ولی این محافظان کهکشان فقط یه سری آهنگ خوب داشت
    کمدیش هم خیلی جالب نبود و یه قسمت Brooklyn99 آدم رو بیشتر از کل مسخره بازی های این فیلم میخندونه
    کلا بخاطر فروش بسیار خوب و امتیاز بالای IMDb احساس میکردم باید فیلم غنی تری باشه ولی خیلی سطحی بود
    برای 1 بار دیدن اون هم در حالت خواب آلود خوبه

5. 6 کاربرِ زیر از caviya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    395
    از این کاربر 3,423 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

کسایی که این فیلم رو میبینن سه دسته هستن:

1- اونایی که کلا طرفدار دنیا کمیک بوک هستن، حالا هر جای دنیا، که ما بهشون میگیم فن بوی این دوستان فن بوی با دیدن این فیلم واقعا به اوج میرن، این فیلم پتانسیل بالایی داره برای کمیک خون ها، اولین نکته و مهمترین نکته این هست که ما تو فیلم داریم بزرگترین ویلین دنیا مارول یعنی تانوس رو میبینم، تو دنیا مارول سه تا ابرشرور بزرگ وجود دارن که خیلی مطرح هستن یکیشون گالتوس هست یکیشون تانوس و آخری هم اپوکالیپس تا الان هیچ کدوم از اینا چهره سینمایی نداشتن، الان تانوس معرفی شد همین قضیه فن بوی ها رو دیونه میکنه دومین نکته وجود استر اگز های هست که تو فیلم هست هر طرفدار دنیا کمیک با دیدن هر قسمت از این فیلم حس میکنه تمام ارزوهاش برآورده شده

2- این گروه شامل طرفداری سینمایی و کمیک بوک میشن منجمله خودم، با دیدن این فیلم باید بگم لذت بردیم، اکشن های خوب، بازی های خوب، همون فرضا گروت با اینکه اصلا دیالوگ نداشت در نظر من خیلی خب بازی میکرد، یا مثلا راکت که واقعا عالی بود یه بازیش کل جنبه فان قضیه رو دوشش بود خیلی باهاش حال کردم بقیه کارکترها هم جالب بودن.دیدن تانوس هم برای من خیلی خب بود کلی باعث شد من بیشتر اتیش بگیرم بخاطر انتظار تا 2019.جلوه های ویژه فیلم هم که بهتر در موردش چیزی نگیم عالی بود.

3- کسایی که فقط طرفدار سینمایی هستن، این فیلم در حد یک عنوان بزن و بکش با رنگ امیز خب میبینن، خب من به این دوستان خرده نمیگیرم ولی بهتر هست بعضی وقت ها آدم خودش نسبت به موقعیت آپدیت کنه یه مقدار در خصوص گذشته داستان خوندن زیاد وقت گیر نیست مطمئن باعث میشه شما علاقه مند هم بشید.هر چند واقعا حق بهتون میدم اصولا این دسته از دوستان کسانی هستن که بتمن نولان رو به عنوان بهترین کار کمیک تاریخ میدونن چون هم داستان عالی داره هم بازیگر های عالی کاریش هم نمیشه کرد.

یکی از دوستان گفت موسیقی متن سریال تاریخ مصرف گذشته بود !! Wtf!! دیگه بالاتر از تارانتینو که نداریم داریم ؟ یه بار برید فیلم هاش رو ببینید آهنگ های هم که تو کارش استفاده میکنه رو گوش بدید، بعد بیاد در خصوص mix های که طرف از دهه هشتاد فقط به ارث برده رو مسخره کنید.

7. 14 کاربرِ زیر از S I S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    722
    از این کاربر 1,615 بار در 162 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S I S نمایش پست ها
    کسایی که فقط طرفدار سینمایی هستن، این فیلم در حد یک عنوان بزن و بکش با رنگ امیز خب میبینن، خب من به این دوستان خرده نمیگیرم ولی بهتر هست بعضی وقت ها آدم خودش نسبت به موقعیت آپدیت کنه یه مقدار در خصوص گذشته داستان خوندن زیاد وقت گیر نیست مطمئن باعث میشه شما علاقه مند هم بشید.هر چند واقعا حق بهتون میدم اصولا این دسته از دوستان کسانی هستن که بتمن نولان رو به عنوان بهترین کار کمیک تاریخ میدونن چون هم داستان عالی داره هم بازیگر های عالی کاریش هم نمیشه کرد.
    حرفات قبول.
    ولی اتظار میره حداقل تو برگردان یک اثر فاخر و جذاب کمیک بوکی به یه اثر سینمایی، واقعا قوی تر و هوشمندانه تر و با ظرافت بیشتری عمل بشه
    همون بتمن نولان که اونقدر طرفدار پیدا کرده بود...بخاطر اینکه که در برگردان یه کمیک به فیلم بسیار خوب کار شده بود و بدون در نظر گرفتن کمیک باز هم با یک فیلم با ساختاری عالی مواجه بودیم
    ولی این فیلم، اگر کاراکتر ها رو از قبل نشناسی و بیوگرافی شون رو ندونی و بیشتر به دنبال داستان خود فیلم باشی....لذت آنچنانی نخواهی برد
    اینجاست که معلوم میشه هر کسی نمیتونه نولان یا جکسون یا کامرون باشه...حالا هر چه قدر پول خرج فیلم کنن و جلوه های آنچنانی داشته باشه...اگر داستان و بازیگری قوی نداشته باشه، قطعا یک اثر ماندگار سینمایی نخواهد بود بعد از چند سال به نوعی فراموش میشه و فقط طرفدارهای کمیک خون یادی ازش میکنن
    من هم از قیلم بدم نیومد ولی با توجه به فروش خوبش انتظار اثری فاخر تر و روایت داستانی جالب تر رو داشتم....بالاخره باید کمیک بسیار خوبی بوده باشه که این همه طرفدار داره

9. 5 کاربرِ زیر از caviya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

واقعاً اون دوستمون خوب گفتن:
    پرخرج ترین کمدی تاریخ!!!
    اینکه مردم نمره بالایی بهش دادن قابل پیشبینی و قابل درک بود. اما نمره بالای منتقدین برام جای سؤاله!
    با تمام این تفاسیر نمیتونم کتمان کنم که از دیدنش خیلی لذت بردم!
    آخه چه دلیلی داره ناراحت باشم؟ یه فیلم پرخرج، اکشن، تخیلی، کمدی ، پرستاره هرچند هم از شاهکار بودن به دور باشه اما نشستی داری مفت و مجانی میبینی خب حالشو ببر ) چه کاریه؟ دنیا دو روزه...

11. 10 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

عجب فیلمی بود، کمدی عالی بود اکشن عالی بود ، این راکونه راکت عالی بود آخره خندس این موجود .. بعد از مدت ها یک فیلم درست حسابی دیدم

13. 5 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

بالاخره Marvel یه فیلم ساخت که من تونستم تحملش کنم. فیلم تقریبن 100درصدش اکشن بود و همچنین 100درصد غرق در جلوه های ویژه و انیمیشن و این سه بعدی سازی های بیخود که فقط از عهده ی Marvel‌برمیاد. سرهم رفته 2 ساعت سرگرم شدیم ولی اینکه بخام به چشم یکی از 250 تای برتر بهش نگاه کنم، اصلن حرفشم نزنید. ایده های جدیدی تو فیلم بکار رفته بود و درعین ناباوری بهترین شخصیت پردازی برروی موجودی کامپیوتری "راکت راکون" پیاده شده بود. تم کمدی هم تو فیلم به چشم میخورد که همین باعث میشد به Marvel‌فحش ندید ..
    دیگه از نورپردازی،لوکیشن،حرکت دوربین و این چیزا حرفی به میون نیاریم بهتره چون همه ش به پای کامپیوتره و مصنوعی ولی این مصنوعی بودن باعث نمیشه فیلمه بیخودی رو شاهد باشید. به جرئت از بقیه ی عناوین Super Humanــی که امسال منتشر شدن یک قدم جلوتر بود و خیلی زود این اقتدار رو در فیلم به نمایش گذاشتن.
    داستان فیلم هم درمورد جنگ بین "خیر و شر" در آخرالزمانی تعریف میشه که کره ی زمینی وجود نداره و غیره....!!
    به علاقه مندان سبک تخیلی پیشنهاد میکنم که این فیلم رو از دست ندن..خودم به شخصه تمام فیلمهای تخیلی که دیدم رو بخاطر اصراره دوستم تماشا کردم. بیچاره اینترنت نداره براش دانلود میکنیم هم اون سرگرم میشه هم من ثواب میکنم

و جمله ای که ای کاش نمیدیدمش
    مشاهده محتوا اسپویلر

نمره ی من به فیلم : 7.6 از 10

15. 12 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    نمره ی من به فیلم : 7.6 از 10
    چرا 7.6؟ چرا 7.5 نه؟ یا 7.7؟ چیجوری حساب کردی؟

خداییش فیلم باحالی بود، نمیدونم چرا همه اینقدر در برابر جبهه گرفتن و میکوبنش. اون ور آب که خیلی باهاش حال کردن.
    منم از زمان دیدن پارک و تفریحات عاشق کریس پرت بودم، خیلی خوبه لعنتی. تو این فیلم هم مثل همیشه عالی بود. فقط یه چیزی که خیلی ما مخاطب ناآشنا با کمیک بوک رو اذیت میکنه شخصیت ها و نژادها و اسم های زیاده که اولش یه ذره دنبال کردن فیلم رو سخت میکنه. هرچقدر از فیلم های سوپرقهرمانی مارول مثل اونجرز و زیر شاخه هاش بدم میاد، با این یکی خیلی حال کردم. حتما ببینید

17. 10 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    چرا 7.6؟ چرا 7.5 نه؟ یا 7.7؟ چیجوری حساب کردی؟

خداییش فیلم باحالی بود، نمیدونم چرا همه اینقدر در برابر جبهه گرفتن و میکوبنش. اون ور آب که خیلی باهاش حال کردن.
    منم از زمان دیدن پارک و تفریحات عاشق کریس پرت بودم، خیلی خوبه لعنتی. تو این فیلم هم مثل همیشه عالی بود. فقط یه چیزی که خیلی ما مخاطب ناآشنا با کمیک بوک رو اذیت میکنه شخصیت ها و نژادها و اسم های زیاده که اولش یه ذره دنبال کردن فیلم رو سخت میکنه. هرچقدر از فیلم های سوپرقهرمانی مارول مثل اونجرز و زیر شاخه هاش بدم میاد، با این یکی خیلی حال کردم. حتما ببینید
    دستم به جای رفتن روی اعداد 5 و 7 ؛ 6 رو فشار داد

من هم نگفتم فیلمه بدی بود که...اگه منظورت بامنه ..فیلمه خوبی بود دیگه نه تااین حد که بیایم 10 از 10 بدیم

19. 8 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    783
    از این کاربر 1,484 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

فیلمی که سرگرم کنه و با موضوعاتی کلیشه ای شما رو مجاب به دیدن و لذت بردن کنه لایق ستایش هست . من این فیلم رو خیلی بیشتر از دیگر عنوان پر ادعای مارول "سری فیلم های اسپایدر من " پسندیدم . خلاصه هر تعریفی منتقدین از این فیلم کردن کاملا به حق هست و نوش جونش ! البته قبول دارم فیلم شاهکار نیست . اما تو این برهوت رنگوارنگ همچین فیلمی نعمتی هست.
    ((9))
    By what right does The wolf judge The lion

21. 5 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین