برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 از مجموع 36
    سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

Guardians of the Galaxy | معرفی، بحث

The Guardians of the Galaxy

کارگردان: جیمز گان

کمپانی سازنده: والت دیزنی پیکچرز و مارول استودیو

همانطور که ممکن است تا کنون شنیده باشید، کمپانی مارول در جشنواره کامیک کان 2012 خبر ساخت فیلم "محافظین کهکشان" را اعلام کرد که شامل مجموعه ای دیگر از ابرقهرمانان خلق شده توسط همین کمپانی است و در اول ماه آگوست سال 2014 به روی پرده سینما خواهد رفت. اما این ابرقهرمان ها در حد قهرمانان فیلم "انتقام جویان" شناخته شده نیستند، پس این سوال به وجود می آید که این قهرمانان جدید چه کسانی هستند؟ در ادامه خواهید فهمید ...

کمپانی مارول در توضیح اینکه این ابرقهرمانان چه کسانی هستند اینگونه میگوید: "تیمی متشکل از ابرقهرمانان زمینی و ماجراجویان فرازمینی است که خود را وقف حفاظت از کهکشان راه شیری در مقابل هجمه نیروهایی تهدید کننده امنیت و آزادی افراد موجود در این کهکشان کرده اند." بدو ظهور محافظین کهکشان در نسخه هجدهم مجله مصور ابرقهرمانان کمپانی مارول در سال 1969 بود و از آن پس در دیگر عناوین نشریات مارول همچون "ثور" و "انتقام جویان" نیز گنجانده شد.

در سال 1990 محافظین کهکشان بالاخره توانست عنوان مجله مصوری به همین نام را به خود اختصاص دهد که تا پیش از لغو نشر آن، تا 62 شماره پیش رفت. اعضای اصلی تیم محافظین را نیز سرگرد ون استرو، مارتینکس تی ناگا، کاپیتان چارلی 27، یوندو ئودونتا تشکیل میدادند که بعدها استارهاوک و نیکی به این لیست اضافه شدند.

با این وجود فیلم محافظین کهکشان بر اساس نسخه به روز شده آن که در سال 2008 بازسازی شد و با عنوان نسخه دوم محافظین کهکشان انتشار یافت ساخته میشود. در این فیلم شاهد بازی درکس ویرانگر، راکون زبل، گامورا، گروت و استار لورد به عنوان محافظین کهکشان خواهیم بود.

تصویر فوق که طراحی انتزاعی هنرمندی به نام چارلی ون است، در جشنواره کامیک کان 2012 توسط کمپانی مارول منتشر شد که در آن محافظین کهکشان به نمایش درآمده اند (از چپ به راست: درکس ویرانگر، گروت، استار لرد، راکون زبل و گامورا).

Drax the Destroyer

به گفته مارول، درکس فردی به نام آرت داگلاس بوده که در گذشته به نوازندگی ساکسوفون میپرداخته و توسط تانوس – تانوس همان موجود آبی رنگ و ترسناکی است که در تیتراژ پایانی فیلم انتقام جویان به تصویر کشیده شده – در حین رانندگی از میان صحرای موهاوی به قتل میرسد. در پی تلاشهایی برای متوقف ساختن تانوس که به دنبال مغلوب کردن تیتانهاست، کرونوس (یکی دیگر از سوپرمن های کیهانی) داگلاس را به شمایل ستاره ای میابد و از آن برای خلق درکس که جنگجو و انسانی برتر است استفاده میکند. از قدرت های او میتوان به قدرتی فرابشری، توانایی پرواز و آسیب پذیری ناچیز در برابر حملات نام برد. درکس همچنین میتواند از دست های خود انرژی کیهانی آزاد کرده و با مهار آن، موجب انفجار شود.

Groot

اسمش گروت و شبیه به یک درخت است. او موجودی فرازمینی و از تیره گلهای کلوسوس است. تمام خویشاوندان وی منقرض شده اند و او به زمین آمده تا افرادی را برای آزمایش برگزیند، ولی نیک فیوری او را متقاعد میکند که به دسته انسانهای خوب بپیوندد. گروت زیاد حرف نمیزند (تارهای صوتی او بیش از حد سفت است) ولی وی قدرت بازسازی دارد و میتواند به وسیله ذهنش زندگی نباتات را کنترل کند. همانطور که تصور میکنید، وی در مقابل آتش و موریانه آسیب پذیر است و در گذشته نیز از این عوامل برای صدمه زدن به او استفاده شده.

Star Lord

استار لرد رهبر محافظین کهکشان و به طریقی میتوان گفت از نژاد انسان است. پیتر کوئیل فضانورد ناسا و مستقر در یک ایستگاه فضایی بین المللی بود. خداوندگار خورشید (در جاهایی از وی با عنوان والی منظومه شمسی یاد شده) وی را به استار لرد تبدیل میکند. او لباسی به تن دارد که به او اجازه سفر به ماوراء جو را میدهد و قدرت و استقامتش را افزایش میدهد. استار لرد همچنین از تفنگی عنصری استفاده میکند که عناصر خاک، آب، آتش و هوا را به آتش میکشاند (علاوه بر آن از اسلحه های خودکار تصویر بالا نیز استفاده میکند).

Rocket Racoon

بدون شک تنها شخصیتی از میان محافظین کهکشان است که مردم بیشترین سوال را نسبت به او دارند. او یک راکون انسان واره است و شخصیتش از آهنگ راکی راکون گروه بیتلز الهام گرفته شده است. راکون زبل وظیفه حفاظت از ضلع کی استون (دارالمجانین بین کهکشانی) را به همراه وال راس بر عهده دارد. او هیچ قدرت ابرقدرتی ندارد ولی از لحاظ نظامی ذهنی تیز و هوشمند دارد و به اسلحه های مخوفی دسترسی دارد، همچنین اسکیت بوردی دارد که به وسیله راکت رانده میشود.

Gamora

وی صفحه ای دیگر را به داستان تانوس، شخصیت بعدی فیلم انتقام جویان میگشاید. تیتان دیوانه او را به هنگام طفولیت یافت و نژاد او را که ذن ووبری نام داشت از بین برد. تانوس از او مراقبت کرد و با رسیدگی به او، قصد داشت وی و ابرقدرتهای او را به عنوان سلاحی استفاده کند. با بزرگ و بزرگتر شدن وی، متوجه شد که پدری که او را به فرزندخواندگی قبول کرده، فردی شیطانیست، پس فرار کرد و استار لرد از او خواست تا به گروه محافظین بپیوندد. در هنگام طفولیت ، تانوس قدرت، چالاکی و سرعتی فرابشری به او اعطا کرد و بعدها در همین زمینه به صورت حرفه ای هنرهای رزمی ( MMA) را آموخت، مخصوصا هنر کار با چاقو و شمشیر.

با چنین فیلمی کمپانی مارول حرکتی شدیدا خطرناک و پر ریسک انجام میدهد. یقینا چنین فیلمی سخت ترین فیلم برای فروش خواهد بود، از آنجا که افراد زیادی با این ابرقهرمانان ناشناخته انس زیادی ندارند. اما مارول داستان این فیلم را برای ساختن فیلم انتقامجویان 2 نیاز دارد، وگرنه شخصیت تانوس که شرورترین شخصیت فیلم است، هیچ حسی به بیننده نمیدهد و کسی از پیشینه آن باخبر نخواهد بود. پس میتوان گفت محافظین کهکشان نقشی اجتناب ناپذیر برای فروش فیلم انتقام جویان 2 را ایفا میکند و پله ای برای صعود است.

فعلا اسم دو بازیگر به صورت قطعی اعلام شده که یکی از آنها Chris Pratt برای نقش استار لرد و دیگری Dave Bautista کشتیکج کار معروف برای نقش درکس است.
    ولی شایعات بسیاری در این زمینه به گوش میرسد تا حدی که گفته میشود پیتر دینکلج را هم به عنوان نقش راکون زبل در نظر گرفته اند.

ترجمه و تکمیل از DΩℝΚ
    اختصاصی TV.WORLD
    منبع: (+++)
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

سپاس
    2,356
    از این کاربر 4,346 بار در 618 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Guardians of the Galaxy | معرفی، بحث

سلام به همگی
    آقا درسته که خودم واسه همین فیلم این تاپیک رو درست کردم
    ولی جا داره همین جا اعتراف کنم کلا فیلم جالبی نبود
    (من زیاد اهل فیلم سینمایی نیستم و فقط گاهی فیلم نگاه میکنم، وگرنه عاشق سریال و ریلیتی شو و مسابقه ام)
    البته سینما به نظر من امسال داغون ترین سال زندگیش رو طی کرد و از اول سال فیلمی ندیدم که بهم بچسبه
    این فیلم هم باید گفت حرفی برای گفتن نداشت و فقط قابل دیدن بود
    Change will not come if we wait for some other person or some other time.
    We are the ones we've been waiting for. We are the change that we seek.
    Barack Obama

3. 7 کاربرِ زیر از 9353980174 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    فیلم تقریبن 100درصدش اکشن بود و همچنین 100درصد غرق در جلوه های ویژه و انیمیشن و این سه بعدی سازی های بیخود که فقط از عهده ی Marvel‌برمیاد. سرهم رفته 2 ساعت سرگرم شدیم ولی اینکه بخام به چشم یکی از 250 تای برتر بهش نگاه کنم، اصلن حرفشم نزنید
    اکزکتلی
    کلا اکشن رو از فیلم میگرفتی فک کنم 10 دقیقه میشد فیلمش
    حالا احتمالا این جوری که دوستان میگند، برای کمیک بازها فیلم خوب و دل نشینی بوده ولی من که فقط از راکون خوشم اومد تا حدی و "باتیستا"
    یه مدت مدیدی عشق کشتی کج بودم و هفتگی پیگیر بازیها و انواع و اقسام شو هایی که داشت بودم، یکی از کشتی کج کارهایی که خیلی دوسش داشتم باتیستا بود خیلی با باتیستا حال میکردم، تو این فیلم که دیدمش فقط حس نوستالوژیم یه قلقکی شد

5. 14 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

عجب ها :دی فیلم به این خوووووبی اصن این گروت فوق العاده بود از خنده مردم من یکی. فقط نمیدونم چرا تو ژانرهاش کمدی نداره میشه گفت یه کمدی خیلی خب بودش

این قسمت هم که دیگه ترکون لامصب http://8pic.ir/images/xijykejcpsod80g0vesn.png

7. 14 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

بیشتر شبیه بازی های کامپیوتری (نه از اون مدل های خوبش) بود یه نیم خط سناریو و جزئیات گرافیکی به مقدار غیرلازم!
    توی این سطل زباله میشه ایده ی "واکمن" و استفاده از موسیقی قدیمی رو پیدا کرد. فکر می کنم کلیت ابتکار فیلم هم در همین حد بود.

9. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,133
    از این کاربر 3,830 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

این فیلم نه درون مایه جالبی داشت، نه هدف خاصی رو دنبال میکرد. کاراکترها کاملاً جدید بودن و برای نمایش اول این شخصیت ها بسیار ضعیف شخصیت پردازی شده بود. روند داستان یه کلیشه همیشگی این دست فیلم های هالیوودی رو دنبال میکرد که تنها دنبال فروش هستن و هیچ ارزشی به فیلم نامه نمیدن. تنها شخصیت جالبی که فیلم داشت شخصیت "گروت" بود که طنزی که به فیلم میداد، بیننده رو از کسلی و بی حوصلگی در میوورد.
    من خود به شخصه از باتیستا خوشم میاد، البته فقط توی دنیای کشتی کج! با این فیلم نشون داد هرگز نمیتونه به مثال فردی مثل دواین جانسون باشه، و کسانی که فیلم رو دیدن اگه توجه کنن اگه شخصیت باتیستا رو از فیلم حذف میکردیم، شاید خیلی از نقشه ها بهتر پیش میرفت !

به این فیلم تنها به خاطر جلوه های ویژه قوی ای که داشت، امتیاز 5 رو میدم !

11. 11 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    63
    از این کاربر 135 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

فیلمش چیز جدیدی نداشت , ولی شخصیت های اون راکون و گروت واقعا عالی بودن

13. کاربر زیر از Mv1093 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234