برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

سریال جدید شبکه starz به نام da vinci's demons

Da Vinci’s Demons
    شیاطین داوینچی

TRAILER

نویسنده: David S. Goyer

تاریخ پخش اولین قسمت: April 12, 2013
    بعد از پایان سریال اسپارتاکوس

بازیگران:
    Tom Riley, Laura Haddock, Eros Vlahos

شبکه ی Starz اعلام کرد سریال Spartacus در تاریخ ۱۲ آوریل ساعت ۹ شب آخرین قسمت آن پخش خواهد شد.

همچنین سریال جدید این شبکه به نام Da Vinci’s Demons همان شب ساعت ۱۰ از این شبکه پخش خواهد شد.

این سریال که بعد از پایان اسپارتاکوس تنها امید Starz برای باقی ماندن در کورس سایر شبکه های کابلی است ، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و فصل اول آن هشت اپیزود خواهد بود.

بازیگر بریتانیایی لورا هادوک با شبکه استارز نیز قرارداد تنظیم کرد که در سریال جدید شبکه استارز به اسم شیاطین داوینچی [Da Vinci’s Demons] ایفای نقش کند. که این سریال مضمونی فانتزی/تاریخی داره که خود شبکه استارز توی هر دو ژانر استاده مثل اسپارتاکوس

David S. Goyer سازنده ، نویسنده و تهیه کننده ی این سریال طی مصاحبه ای جزئیاتی از داستان این سریال را آشکار کرد : او گفته است داستان از لحاظ تاریخی تا حدود زیادی شبیه داستان اصلی است ” داوینچی دارای یک زندگی هیجان انگیز بوده و نیازی نبود ما داستان را زیاد تغییر دهیم" او بیشتر به دلیل آثار هنری و علمیش مشهور بوده ، اما سوارکار بسیار خوبی نیز بوده است ! تبدیل داوینچی به یک ابر قهرمان کار چندان سختی نبود چون او به نوعی ابر قهرمان بوده است ! او همچنین به شباهت های داوینچی و بتمن پرداخته و گفته است “هر دوی آنها مشکلات پدری داشتند و هر دوی آنها وقتی در غار حبس شده بودند ، با اتفاقات ترسناک و سازنده ای مواجه شده بودند.”
    او همچنین گفته است که سازنده ی بتمن ، شنل بتمن را با الهام گرفتن از طرح گلایدر داوینچی ساخته است.

یکی از بخش های افسانه ای این سریال داستان ملاقات با پرنس رومانی یعنی Vlad Dracul است که همگی او را به نام Dracula می شناسند!
    در طول تاریخ درمورد زندگی خصوصی لئوناردو داوینچی افراد بسیاری تحقیق کرده اند و زندگی عجیب داوینچی افراد زیادی را به تفکر و تعمق واداشته است. یکی از نکاتی که همیشه مورد توجه محققان و حتی افراد عادی قرار می گرفت روابط داوینچی بود.

when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سریال جدید شبکه starz به نام da vinci's demons

واقعا سریال فوق العاده به هر کسی که ندیده توصیه میکنم نگاه کنه

3. 8 کاربرِ زیر از vaker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,483
    از این کاربر 1,275 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

دوستان فصل سوم سریال دقیق کی شروع میشه؟

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

شاید تو خیلی بخشها ضعف داشته باشه اما میشه تنها بخاطر داستان فوق العاده پر کشش و گستردش, نوع روایت جذابش , ریتم سریعش , لوکیشنهای دیدنیش و بازی بسیار جالب بازیگرانش و البته طراحی صحنه و لباسهاش متناسب با دوره مربوطش: سریال دید و دوستش داشت...من حقیقتش از استارز هیچ سریالیش رو نتوستم بیشتر از 2.3 قسمت نگاه کنم حالا اسم نمیارم هواداران اون سریال هاش ناراحت نشن ! ولی بطور کل این سریال متفاوت بود با باقی سریال هایی که ازش سراغ دارم...

6. 4 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط CasT!el نمایش پست ها
    احتمالا چیز خوبی از آب در میاد. من که بهش امیدوارم.
    خدا کنه فقط مثل The Following و The Americans و Hannibal توی ذوقم نخوره که اصلا حوصله سریال های آب دوغ خیاری رو دیگه ندارم
    » اندر باب مزیت های خوردن آب دوغ خیار ابن سینا، در رساله "خیاریه" به کفایت قلم فرسایی کرده. اما خوردنش در فصل سرما اصلا توصیه نمیشه، اونم با این حجم زیاد "آب" و "ماست" که عجیب موجبات سردی رو فراهم می کنه و موجب "تهوع" و "دل پیچه" خواهد بود. پس توصیه می کنم یک پارچ - دو تا هم شد مشکلی نیست- چایی نبات به همراه مقدار کافی دارچین موقع دیدن فصل "سوم" داوینچی به همراه داشته باشید.

پ.ن: کستیلا، نگرانی هات دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره...

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

8. 10 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

اسپویل فصل سوم قسمت چهارم
    فصل اول و دوم سریال خیلی خوب بود اما فصل سوم با این که از نظر ماجراجویی تا الان چیز زیادی نداشته ولی از نظر ارضا کردن حس کنجکاوی واقعا کارش درست بوده
    مخصوصا داوینچی که الان اینده رو دید و فهمید که اگه دنیا دست لابیرنت (شاخ های قائم بذات) بی افته چه اتفاقایی رخ میده شاید دوباره برگرده پیش فرزندان میتراس
    ولی از این که داوینچی برگشت پیش پاپ و دستش رو بوسید واقعا بدم اومد نشون میده که ادم برای رسیدن به هدف هاش ارمان هاش رو هم زیر پا میذاره
    من که واقعا راضی بودم فقط دوست داشتم لذت دیدنش رو از دست ندین
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    » اندر باب مزیت های خوردن آب دوغ خیار ابن سینا، در رساله "خیاریه" به کفایت قلم فرسایی کرده. اما خوردنش در فصل سرما اصلا توصیه نمیشه، اونم با این حجم زیاد "آب" و "ماست" که عجیب موجبات سردی رو فراهم می کنه و موجب "تهوع" و "دل پیچه" خواهد بود. پس توصیه می کنم یک پارچ - دو تا هم شد مشکلی نیست- چایی نبات به همراه مقدار کافی دارچین موقع دیدن فصل "سوم" داوینچی به همراه داشته باشید.
    دقیقا کجای سریال رو اب بستن؟
    درسته یه کم واقعیات رو تغییر دادن ولی ما به عنوان مستند بهش نگاه نمیکنیم و به دید یه سریال به نسبت خیلی از سریالای دیگه سرتره
    اگه هم انتقادی هم هست با ذکر دلیل بیایم مشخص کنیم
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

10. 10 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12