برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

Hybrid View

سپاس
    3
    از این کاربر 74 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

گــــپ شماره (3) : مهرزاد ( m£hrz@d )

TvCenter بـــــا افتخار تقدیم میکند

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت شما دوستان عزیز, در خدمت شما هستیم با گــــپ شماره 3 !

جا داره قبل از ادامه صحبت توضیحاتی مبنی بر اینکه اصلا گــــپ چی هست خدمتون ارائه کنم.
    گــــپ صحبتی خودمونی هست به حالت ژورناليستي و روزنامه اي که تفاوت هايي با صندلي داغ داره , اينجا سئوالاتي آماده داريم که از میهمانان پرسيده ميشه . سئوالاتي خودموني و رفاقتي !

بيشتر از اين توضيح نميدم و شما رو به خوندنش دعوت میکنم . تصميم گرفته شده علاوه بر سايت TvCenter از ديگر سايت ها هم دعوت كنيم و با عوامل اونا هم در صورت موافقت گــــپی داشته باشيم.
    كه اميدوارم اين كار بر استوار كردن هر چه بيشتر رابطه دوستانه بين سايت ها كمك كنه.

در این شماره به سراغ مهرزاد از سایت وزین 9Movie رفتیم و باهاش به صحبت نشستیم.

قبل از هر چیز جا داره از سایتهایی که در این شماره حامی ما شدند و در زنده نگه داشتن یاد مرحوم اشکان شکیب وند (Ashkan.sh) ما را یاری کردند تشکر ویژه ای داشته باشیم

اين شما و سومین شماره گپ :

دانلود از سرور 1

دانلود از سرور 2

منتظر پیشنهاد و انتقادهای شما هستیم !

در پایان هم تشکر ویژه ای از سایت TvWorld داریم برای یاری ما !

دوستان گرامی میتونید از لینکهای زیر 2 شماره قبل رو هم بخونید .

گـــــپ شماره 1

گـــــپ شماره 2

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : گــــپ شماره (3) : مهرزاد ( m£hrz@d )

خیلی خوب بود هرچند با بعضی از صحبت ها موافق نبودم ولی همین که یه کار مشترکی هست خودش جای امیدواری داره همکاری بچه های ترجمه و ارتباط داشتن خیلی از مشکلات و کدورت ها رو حل میکنه.

در ضمن شماره های 1 و 2 کجاست ؟

3. 9 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    881
    از این کاربر 341 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

خیلی خوب بود , بعضی ازسوال ها , دقیقا سوال هایی بود که منم میخاستم جوابش رو بدونم
    مهرزاد واقعا مترجم خوب و کار درستیه , حدودا 3 سال میشه که میشناسمش و از خیلی کاراش لذت بردم
    گفت و گوی خیلی خوبی با بود با مهرزاد و به نظرم مهرزاد واقعی تو این گفتگو بود و نه اون کسی که اول هفته تو تایپیک خودش بعضی از صحبت ها رو کرد که باعث شد من به عنوان یکی از طرفدارانش دلسرد بشم و امیدوار بودم حداقل 2 تا از پستاشون رو ادیت کنند تا هیچ کدورتی بین 9 مووی و تی وی ورد به وجود نیاد
    البته بعضی مواقع دیگران باعث میشن که آدم از کوره در بره و بعضی از صحبت ها رو بکنه و این صحبت ها فقط و فقط ازروی عصبانیت هست و نه چیز دیگه و هدف همچین افرادی هم فقط اینه که بین 2 مترجم بزرگ که بزرگیشون چه در ترجمه و چه در اخلاق اثبات شده رو به هم بزنند
    جا داره نهایت تشکر رو از TvCenter داشته باشم به خاطر این گپ دوستانه که ضمن اینکه باعث میشه ما بیشتر با مترجم های عزیز آشنا بشیم باعث همکاری بیشتر انجمن ها با یکدیگر میشه
    منم با مهرزاد موافقم که نفر بعدی Oceanic 6 باشه البته دوست دارم هرچی سریعتر نویت گپ با
    NOjAN و Chandler Bing برسه و از همشون هم بپرسید ملاک انتخاب این اسامی چیه مثل قضیه lostmehrzad که توضیح داده شد
    راستی شماره 1 و 2 مجله کجاست ؟

5. 9 کاربرِ زیر از vampire021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 74 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vampire021 نمایش پست ها
    خیلی خوب بود , بعضی ازسوال ها , دقیقا سوال هایی بود که منم میخاستم جوابش رو بدونم
    مهرزاد واقعا مترجم خوب و کار درستیه , حدودا 3 سال میشه که میشناسمش و از خیلی کاراش لذت بردم
    گفت و گوی خیلی خوبی با بود با مهرزاد و به نظرم مهرزاد واقعی تو این گفتگو بود و نه اون کسی که اول هفته تو تایپیک خودش بعضی از صحبت ها رو کرد که باعث شد من به عنوان یکی از طرفدارانش دلسرد بشم و امیدوار بودم حداقل 2 تا از پستاشون رو ادیت کنند تا هیچ کدورتی بین 9 مووی و تی وی ورد به وجود نیاد
    البته بعضی مواقع دیگران باعث میشن که آدم از کوره در بره و بعضی از صحبت ها رو بکنه و این صحبت ها فقط و فقط ازروی عصبانیت هست و نه چیز دیگه و هدف همچین افرادی هم فقط اینه که بین 2 مترجم بزرگ که بزرگیشون چه در ترجمه و چه در اخلاق اثبات شده رو به هم بزنند
    جا داره نهایت تشکر رو از TvCenter داشته باشم به خاطر این گپ دوستانه که ضمن اینکه باعث میشه ما بیشتر با مترجم های عزیز آشنا بشیم باعث همکاری بیشتر انجمن ها با یکدیگر میشه
    منم با مهرزاد موافقم که نفر بعدی Oceanic 6 باشه البته دوست دارم هرچی سریعتر نویت گپ با
    NOjAN و Chandler Bing برسه و از همشون هم بپرسید ملاک انتخاب این اسامی چیه مثل قضیه lostmehrzad که توضیح داده شد
    راستی شماره 1 و 2 مجله کجاست ؟
    مرسی دوست خوبم برای نظراتت!
    مهرزاد واقعا پسر خوبی هستش. این رو به خاطر این رابطه و دوستی که جدیدن بینمون پیش اومده نمیگم !
    تو این مدت با 2 نفر از مترجمهای معروف قرار مصاحبه داشتم که هر 2تشون بدقولی کردن و یه جورایی خودشون رو گرفتن که ما نمیخوایم و نمیشه و وقتمون رو واسه این چیزها نمیزاریم !
    اما مهرزاد علاوه بر مشغله فراوانی که داشت با روی باز قبول کرد !

در مورد گـــپ هم طبق برنامه ای که ریختم سعی بر این شده تا هر کدوم از شماره های آینده رو با یکی از سایتها حرف بزنیم.
    اشکان و نوژن هم قطعا جزء برنامه ما هستن ! در مورد غلی رضا هم به وقتش سراغش میرم

2 شماره گذشه رو هم به پست 1 اضافه کردم !

7. 8 کاربرِ زیر از LiveL بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :