برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 57
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

Rectify | دنیل هُلدن و دنیای غریبِ ۱۹ سالِ بعد [معرفی، بحثِ کلی]

.
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██

Rectify اوّلین سریال اُرجینال شبکه ی Sundance است که تهیه کنندگان سریال معروفِ Breaking Bad مسئول ساخت این سریال هستند.
    خالق این سریال هم Ray McKinnon است که اگر بیننده ی پسرانِ آنارکی باشید حتما اون رو در نقشِ "لینکُلن پاتر" بیاد میارید.

داستان سریال:
    سال ها قبل دنیل هولدن به جرمِ تجـاوز و قتلِ دوست دخـترِ نوجوانش به زندان محکوم میشود اما حالا، پس از ۱۹ سال حبس در بند محکومینِ به مرگ، دنیل هولدن بعد از آزمایش DNA جدیدی که گرفته شده، بی گناه اعلام و آزاد میشود.

حالا اون به دنیایی برمیگرده که اصلا درکِ درستی ازش نداره. نگاه اون به دنیای بیرون مثل زندانه. دنیایی بدون گذشت و کینه جو. دنیل هولدن اسیرِ گذشته ها، و نامطمئن از آینده...

حضور غیر منتظره ی "دنیل" نه تنها خانواده اش را وارد یک آشفتگی می‌کند بلکه وضعیت تمام کسایی که به پرونده ی او مربوط بودند را نیز تغییر می‌دهد؛ قاضی ای که با بدنام کردن "دنیل"، سناتور شد، کلانتری که برای انجام تحقیقات از حدّ و حدود خودش عبور کرد و اهالی شهر که "دنیل" را به خاطر قتل سرزنش می‌کردند.

یکی از شاخصه های اصلی سریال بازیگران آن هستن که خیلی خوب و عالی گلچن شده اند و در اکثر موارد، نقش کاراکتر خود را به خوبی ایفا میکنند.

.
    .

Abigail Spencer در نقش خواهر دنیل "آمانتا هلدن" : ابیگل بازی بسیار خوبی رو از خودش نشون داده و به جرات میشه گفت که یکی از بهترین بازیگر های سریال به شمار میاد.
    آمانتا که به نظر میرسه از بیرون آمدن دنیل خیلی بیشتر از دیگر اعضای خانواده خوشحال است و با وکیل دنیل هم رابطه ای مخفی داره و سخت به دنبال ثابت کردن بی گناهی دنیل است.

Adelaide Clemens در نقش زن داداش دنیل " تاونی تالوت" : تاونی زنی بسیار مهجور و مذهبی و معصوم است و رابطه ای او با دنیل مجهول است و به نظر میرسه یک ارتباطی از گذشته بین این دونفر بوده است.

.
    .

Clayne Crawford در نقش برادر ناتنی دنیل " تد تالبوت جونیور" : تد یکی از افرادی هست که زیاد از بیرون آمدن دنیل خوشحال نیست و این خطر رو احساس میکنه که دنیل کسب و کارش رو میخواد ازش بگیره و همش به فکر تخریب دنیل در بین خانواده است.

J. Smith-Cameron در نقش مادر دنیل " جنت تالبوت" : جنت نیز مانند پسرش در طول سریال بسیار مرموزانه و عجیب رفتار میکنه و به نظر میرسه در آن واحد از بیرون آمدن دنیل هم خوشحال هست و هم ناراحت.

.
    ملیسا برنشتاین، از عواملِ برکینگ بد که سازنده ی این سریال نیز هست در مصاحبه ای در مورد شباهت های بین برکینگ بد و رکتفای مورد سوال قرار میگیره. ملیسا در جواب میگه :
    هر دوی این ها به زیبایی نوشته شدن و کارکترای پیچیده ای رو در مرکز خودشون دارن. برکینگ بد داستان مدرنی در مورد اینه که یه مرد توی شرایط فوق العاده غیرعادی چکار میتونه بکنه. من فکر میکنم این به شرایط دنیل هولدن که کارکتر محوری رکتفای هست شباهت داره.
    هر دوی این مردها (والتر وایت و دنیل هولدن) یه رازهایی دارن و یه بخش هایی از شخصیتشون که اونا دسترسی بش ندارن، و من فکر میکنم این دو مجموعه‌ اون نقاط تاریک ذهنشون رو کاوش میکنه.
    ملیسا برنشتاین همچنین با اشاره به وینس گیلیگان (شو رانرِ برکینگ بد) و مقایسش با ری مک‌کینون (شو رانرِ رکتفای) میگه که :
    این فوق العادس که کنارشون باشی. هر دوی این‌ها میخوان متن و داستانی در مورد کارکترهایی بنویسن که عینِ خودِ مردم هستن. شما با اونا آشنا میشین و براتون اهمیت پیدا میکنن. نکته ی دیگه اینه که هر دوی اون‌ها حس شوخ‌طبعی سیاهی دارن. هم توی رکتفای و هم در برکینگ بد در کنار مشاهده ی رفتار انسان ها طنز سیاهی میبینید و این شباهت دو مجموعه هست.

فصلِ اولِ این سریال زیبا شامل 6 قسمت هست و مدت زمان هر قسمت هم 60 دقیقه میباشد...
    پخش رسمی سریال از ۲۲ آوریل (دومِ اردیبهشت) هست اما از چند روز پیش سه قسمت از سریال روی نت پخش شد و نقدهای خوبی هم دریافت کرد .
    مثلا Daily Beast از رکتفای بعنوانِ "بهترین شوی جدید در سال ۲۰۱۳" یاد کرده . و یا Buzzfeed در موردش نوشته: "زیبا، تفکربرانگیز بهمراه بازی های خوب" . منتقد هالیوود ریپورتر هم نوشته: "مجموعه ای که بیشترین هیجان رو دارم که توش غوطه ور شم!" .

.................................................. ..............

RECTIFY
    ژانر : درام/حقوقی
    سازنده : ری مک‌کینون
    شبکه : Sundance
    بازیگران :
    Aden Young
    Abigail Spencer
    Adelaide Clemens
    Clayne Crawford
    Sean Bridgers
    J. Smith-Cameron
    Luke Kirby
    Hal Holbrook
    Allie Hughes
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

منبع: 1 , 2

Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Rectify | دنیل هُلدن و دنیای غریبِ ۱۹ سالِ بعد [معرفی، بحثِ کلی]

از مرگ بدتر که میگن اینه، سریال خیلی خوش ساخت و آرومیه، کاملا متفاوت با اونچه که تا حالا دیده بودم

3. 16 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*با حساب كتابي كه من كردم به نظر ميرسه تمام فصل رو در كما بسر ببره چون اينجا تنها جايي كه به "خدا" نزديك‌تر شده.

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

کپی سینمایی بازیگران رکتیفای :)

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

18 تیـــر !! قابل توجه امین03

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

فصل چهارم آخرین فصل Rectify خواهد بود

شبکه Sundance که در ماه جولای و همزمان با پخش اپیزود اول فصل سوم، Rectify را برای فصل چهارم تمدید کرد، حالا اعلام کرده است که فصل چهارم آخرین فصل این سریال خواهد بود.
    Ray McKinnon خالق سریال در اینباره می‌گوید: "همیشه این حس را داشته‌ام که Rectify در هر زمانی می‌تواند تمام شود یا به راحتی ادامه یابد. خب البته نه به راحتی. هیچ پایان کامل و بی‌عیبی برای این داستان و این کاراکترها وجود ندارد. آن‌ها به زندگی‌شان ادامه خواهند داد، فقط دیگر ما ثبتـشان نمی‌کنیم." McKinnon همچنین از شبکه Sundance به خاطر آزادی عملی که به او داده‌اند تا آنطور که احساس می‌کند داستان سریال را روایت کند تشکر کرده است.
    Rectify که در سال 2015 برنده یک جایزه Peabody شد، در حال حاضر نیز نامزد 3 جایزه انتخاب منتقدان از جمله بهترین سریال درام شده است. فصل چهارم قرار است پاییز سال آینده پخش خود را آغاز کند. +

سپاس
    2,925
    از این کاربر 5,138 بار در 233 پست سپاس گزاری شده

sundance tv اعلام کرد تولید فصل چهارم و پایانی سریال rectify در گریفین اغاز شده است .

فصل اخر در 8 اپیزود و با اضافه شدن بازیگرانی همچون Nathan Darrow و Scott Lawrence همراه خواهد بود.

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Rectify - Season 4 Trailer

فصل چهارم و پایانی Rectify بیست‌وششم اکتبر (5 آبان) به شبکه Sundance می‌آید.

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

11. 21 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    98
    از این کاربر 268 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

سلام

دلم نیومد پست نزارم و نظر خودمو نگم

کلا دنبال سریال های متفاوت با ژانر های خاص هستم و سلیقه متفاوتی دارم نسبت به بقیه و هر کاربری سبکش فرق داره تو انتخاب سریال.

سریال درام عالی بود فقط و فقط انتخاب این سریال یک علت بیشتر نداشت که در همه اینترنت به زبان فارسی ترجمه شده بود برای داستان سریال:

خالق این سریال Ray McKinnon و تهیه کنندگان سریال معروف Breaking Bad مسئول ساخت این سریال هستند.

این تهیه کنندگان هم طبق توضیح که تو اول پست اومده سریال پسرانِ آنارکی هم ساختن و قبلا دیدم و عالی بود.

این سریال رو فکر کنم کم تر از 2 هفته 4 فصلش رو تموم کردم البته یه دلیلی داشت که این سریال رو انتخاب کردم . تو زندگی روز مره یه اتفاقاتی افتاده بود و حالم جالب نبود از لحاظ روحی و روانی و مشکلم حل شده بود اما خوب تریلر این سریال تا دیدم گفتم حتما باید سریال نگاه کنم چون تهیه کنندگان خوبی وقت گذاشتن و درست کردن.

من عاشق دنیل هلدن شدم تو سریال و خواهرش چقدر جلوی مخالفان و افرادی که آرم و برجسب متجاوز بهش میزدن ایستاد و از اخر پیروز شد .
    از فصل دوم یا سوم به بعد به این نتیجه رسیدم چه مادر خوبی داره که جلوی خانوادش شوهرش و پسر شوهرش و بقیه وای میسته و از پسرش دفاع می کنه و به پسرش باور داره که متجاوز نیست خیلی احساس خوبی بهم دست داد عاشق همچین مادری شدم تو سریال البته .
    کاش فصل چهارم فصل آخر نبود و از فصل پنجم دنیل میتونست روابط اجتماعیش و مشکلات که تو زندان واسش اتفاق افتاده و رو مغزش تاثیر گذاشته و بیمار شده رو بر طرف کنه و شخص فعال تری بشه و یکم درام سنگین سریال نرم تر بشه.
    حیف که فصل اخرش بود و تازه عاشق شخصیت درجه 1 سریال دنیل شده بودیم و انتظارات زیادی داشتیم
    ولی عالی بود از عزیز که به صورت تخصصی سریال رو بررسی کردن در تاپیک متشکرم و از عزیزان که وقت گذاشتند و لینک دانلود فراهم کردن و مترجم های گرامی.

الان میخوام برم ببینم این تهیه کنندگان سریال برکینگ بد چه سریال های دیگه ای درست کردن ببینم چیزی هست یا نه.....

یا حق

13. 13 کاربرِ زیر از mahdi20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

>> تصور کنید که به مدت 20 سال به اشتباه به زندان افتادید و حالا به مدد تکنولوژی آزاد شدید و جرم تجاوزی که داشتید کنار گذاشته شده ولی هنوز شما متهم به قتل هستید قتلی که اونهم ممکن به اشتباه به شما وارد شده باشه تصور کنید در این مدتی که در زندان بودید (از 18 سالگی) بهترین دوران عمرتون بوده که به بطالت در سلولی تنگ و خفقان آور گذشته و حتی به شما در این مدت بارها و بارها تجاوز شده تصور کنید که در این 20 سال پدر خودتون از دست دادید که بزرگترین حامی تون بود , و با افتادن تون به زندان خانواده تون از هم پاشوندید و برای مدت 20 سال بهشون تشنج و اضطراب وارد کردید.شاید یک کدوم از این مورد ها بتونه فردی از درون نابود کنه ولی شخصیت اصلی ما "دانیل هولدن" می ایسته و مقاومت می کنه.
    >> هیچ وقت بعضی از سکانس های این سریال شاهکار فراموش نمی کنم سکانس هایی مثل خوابیدن روی چمن و نوازش پا توسط موج های دریا هیچ وقت غم و سختی هایی که یک مادر و خواهر کشیدن برای رهایی برادر و فرزندشون فراموش نمی کنم من این سریال از ته قلب ام دوست دارم به نظرم خود خود زندگیه که می تونست شخصیت اصلیش ما باشیم.من قبل تر "ری مک‌کینون" خالق سریال می شناختم او کسی بود که نقش کشیش تو سریال "ددوود"بازی می کرد و به نظرم تو این سریال اوج خودش به نمایش گذاشت , به مانند "تارکوفسکی" نماهاش انتخاب می کرد و مثل "کلیشوفسکی" دیالوگ هاش می نوشت.هیچ وقت دوست نداشتم این سریال تموم بشه "دانیل هولدن" بهترین شخصیت تلویزیونی بود که تو عمرم دیدم و برام صد در صد تو زندگی یک الگو خواهد بود متاسفانه سریال مثل شخصیت اصلیش آن چنان به مانند سریال های پر سر و صدای این روز ها معروف نشد چون همون طور که گفتم یک "شو نمایشی " نبود یک "زندگی" واقعی بود که انگار داشت فیلمبرداری می شد و متاسفانه مردم علاقه ایی هم به قهرمانان واقعی ندارند اون ها به ابر قهرمانان پوشالی دل می بندند و خبر از "دانیل هولدن" های اطراف شون ندارند.دوست داشتم این نوشته ام از قلب ام سرچشمه بگیره چون عمیقاً از ته قلب ام دوستش دارم پس متن کوتاه می کنم و امیدوارم بعد از گذروندن دروان سربازیم که از فردا شروع میشه باز هم بیام این متن بخونم و بگم "دانیل" می خوام دوباره به دنیات سرک بکشم و در شادی و غم هات باهات شریک بشم.

15. 25 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین