برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 از مجموع 29
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

به Hemlock Grove خوش آمدید‌; لطفا با احتیاط بمیرید! | فصل دوم در راه است

.

بعد از پخش سریال House Of The Cards از شبکه اینترنتی Netflix نگاه ها بیش از پیش به این شبکه خیره شد تا شاهد قدمهای بعدی در محصولات جدید این شبکه باشند. سریال Hemlock Grove دومین سریال اریجینال شبکه نتفلیکس است که در 31 فروردین در 13 قسمت به صورت یکجا از این شبکه پخش می‌شود.

این سریال بر اساس رمان معروفی به همین نام تولید شده است. رمانی به قلم "برایان مک‌گریوی" که در سال 2012 منتشر شد و از رمان های موفق آن سال بود؛ نکته جالب اینجاست که خودِ "مک‌گریوی" به همراه "لی شیپمن" سریال را تولید کرده اند.

خط داستانی اصلی سریال حولِ قتل وحشیانۀ دختری جوان به نام "بروک بلوبل" و پیدا کردنِ جسدش در نزدیکی یک کارخانۀ فولادِ متروکه می‌گذرد و وقتی شایعات دهان به دهان می‌گردد، دو نفر بیشتر از بقیه در مظنّ اتهامند؛
    یکی از آنها یک کولی، پسری 17 ساله به نام "پیتر" است که از افراد پایین شهر است و شایعۀ گرگینه بودنِ آن در میان اهالی شهر پیچیده و دیگری وارثِ خودخواهِ کارخانه، "رومن" هست؛ در این میان، هر دو به دنبال عامل این اتفاق می‌گردند...

این اتفاقات و جریانات جنبه ای تاریک از شهر را پیش روی اهالی شهر Hemlock Grove آشکار می‌کند؛ جنبه ای که تا امروز همگی از آن بی خبر بودند...

"اِلی روث" بازیگر و کارگردان هالیوودی پشت سرِ این سریال و کارگردان قسمت ابتدایی آن است. شرکت تولید کنندۀ این سریال Gaumont International Television است که سریال پر سر و صدای Hannibal را برای شبکۀ NBC ساخت.

از بازیگران آن میتوان به نام هایی چون Famke Janssen ، Penelope Mitchell ، Freya Tingley ، Lili Taylor ، Bill Skarsgård ، Landon Liboiron ، Dougray Scott اشاره کرد. بازیگرانی که سوابق کاری آنان، حرفه ای بودن آنها را نشان میدهد.

"الی روث" در مصاحبه ای در توصیف سریال می‌گوید: ❞ مردم تشنۀ صحنه های ترسناکن؛ واکینگ دد 12.5 میلیون بیننده رو جلوی تلویزیون میخکوب می‌کند؛ فیلم "اویل دد" رتبۀ اوّل باکس آفیس فروش می‌شود، مردم این گونه داستان ها رو میخوان؛ اونها خشونت Game Of Thrones رو دوست دارن؛ اونها میخوان که سکــس و خشونت و کُشتن رو به چشم ببینند و همینطور میخوان که این کُشتن ترسناک و وحشتناک باشه! چیزی که حالا شاهدش هستیم یه تغییر بزرگ در خواسته های مردمه... ❝

"روث" در جایی دیگر به یکی از نکات کلیدی سریال در مورد سیر تغییر شکل از انسان به گرگ در سریال اشاره می‌کند: ❞ من فیلم Twilight رو در نظرم میاوردم که یه آدم لخت، وسط جنگل میدوه و بعد تبدیل میشه؛ ولی ایده و فکر ما همین روش سنتی اما یه شیوۀ مدرن می‌طلبید؛ و این ماجرا از همون بدو تولد شروع می‌شه؛ یعنی یک تولد همراه با خشونت که حتی بعد از تولد بند ناف خودش رو بخوره! و از دست و پا زدن توی خون خودش سربلند کنه! ❝

لحظاتی که منتظران سریال تا حدّ زیادی در کلیپ منتشر شده به عینه دیدند! لینک دانلود

تریلر این سریال را نیز می‌توانید از یوتیـوب تماشا کنید [+]

..

حال باید دید که آیا Netflix میتواند علاوه بر دنیای سیاست، در دنیای ترس و وحشت و رمز و راز نیز قدمی به پیش بردارد یا نه. شواهد که اینگونه نشان می‌دهد!

این مژده رو هم خدمتِ کاربرانِ عزیز بدم که زیرنویس این سریال رو تیم تی‌وی‌وُرلد بصورت مشترک با تیم محترمِ ناین‌مووی خدمتتون ارائه خواهد کرد [+]

.
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : به Hemlock Grove خوش آمدید‌; لطفا با احتیاط بمیرید! | فصل دوم در راه است

نقل قول نوشته اصلی توسط threeFX نمایش پست ها
    به نظر من که خیلی سریال خوش ساختی هست ... روند داستان فیلم برداری بازی کارکترها به نظرم خیلی خوبه ...
    به خصوص شروع عجیب فصل دوم شاید کل اتفاقات قسمت آخر فصل اول رو تحت الشعاع قرار داد

در هر صورت من که خیلی این سریال رو دوست دارم و به نظرم یه سر و گردن از خیلی از سریال های تازه ریلیز شده بهتر هست ! ( به جز the strain البته )
    اما در بدترین حالت هم سریال هایی بسیار ضعیف تر از این مثل رولوشن چندین ترجمه واسش میومد !! فکر نکنم هیچ کس اینقدر بی انصاف باشه که بگه این سریال از Revelation ضعیف تره دیگه ! کسی هست ؟

امیدوارم یه زیرنویس فارسی حداقل ریلیز بشه واسش چون به نظرم لیاقت این سریال بیش تر از این هست !
    من نمیدونم چرا هرکس میخواد یه سریال ضعیف مثال بزنه میره سراغ Revolution ! اتفاقا سریال خوبی بود که به ناحق کنسل شد ، طرفدارم زیاد داشت ...

3. 10 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    80
    از این کاربر 159 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا هرکس میخواد یه سریال ضعیف مثال بزنه میره سراغ Revolution ! اتفاقا سریال خوبی بود که به ناحق کنسل شد ، طرفدارم زیاد داشت ...

داغ دلمو تازه کردی واقعا در حقش ظلم کردن .
    سریال قشنگی بود و از تمام بازیگراش خوشم میومد و درکل ایده آل ترین آخروزمانو نشون داد و اگه قرار باشه یه پایان دنیا رو انتخاب کنم صد درصد مدل revolution انتخاب میکنم
    اگه برای هر شبکه ای دیگه بود کنسل نمیشد

5. 9 کاربرِ زیر از sawier بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو به قیمت ورای دو جهانی
    سپاس
    2,500
    از این کاربر 1,789 بار در 160 پست سپاس گزاری شده

منظور دوستمون Revelation بوده یا Revolution؟سریال Revolution که انقدرام بد نبود!

7. 3 کاربرِ زیر از Bis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 264 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

ریولوشن از یه جایی به بعد هر قسمت یه اتفاقی می افتاد بعد دوستان چند نفره دهن یه جماعت 50 نفره رو پرچ میکردن و هیچیشون نمیشد !
    اتفاقی که داره تو the last ship هم میفته ... حالا تو last ship دیگه اون حس آمریکایی بازی هم به اوج خودش میرسه و اصلا یه افتضاحی میشه

اما hemlock یه خط داستانی داره و خیلی دقیق و حساب شده داره اون خط رو پی میگیره ... من نمیگم سریالی بد هست اما حداقل این سریال که کنسل نشده و فصل دوم ساخته شده چرا نباید یه نفر بره ترجمه اش کنه ؟
    شاید اگر تا ماه آینده کسی ترجمه نکرد خودم دست به کار شدم واسه اعلام اعتراض که صد گروه ترجمه میرن سریال های معروف رو ترجمه میکنن در حالیکه لازم نیست مثلا game of throne یا ... 100 تا مترجم و 100 نوع ریلیز مختلف داشته باشه بعد یه سریال که داره پخش میشه ( اصلا نه مقایسه میکنم که کسی شاکی شه نه ... حالت پایه و بدترین حالت رو میگیرم یعنی سریال هنوز کنسل نشده !!) و فصل دومش تموم شده اما زیرنویس فارسی نداره !

9. 4 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14

این آخرین دعوت از دوستان و پیشکسوتان عرصه ترجمه و زیرنویس هست ... اگر لبیک نمیگید که بریم با زیرنویس english ببینیم که انصافا اصلا حال نمیده اما چاره ای نیست

سپاس
    14

فصل 2 رو که دستش درد نکنه فرهاد عزیز (89162) ترجمه کردن ... فصل سوم 5 قسمت اومده البته فک کنم اما خبری از زیرنویس فارسی نیست هنوز متاسفانه ...
    یه تاپیک هم که واسه فصل سوم ساختیم 3 بار اصلاح شد توسط یکی از مدیران و توسط مدیر دیگه پاک شد ... کلا فتیش دارن نسبت به این سریال
    کسی پروژه ترجمه این سریال رو در نظر گرفته دوستان ؟

12. 6 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

در باب این سریال هم من بگم که من فصل اول رو دیدم و فصل دوم رو هم دانلود کردیم و اونقدر منتظر زیرنویس موندیم که نیومد و آخرش هم نا امید شدیم و زدیم پاکش کردیم.حالا به بهانه فصل سوم خواستم بشینم دوباره دانلود کنم ببینم که دیدم بازم مشکل زیرنویس داره,مثل همون اتفاقی که برای سریال texas rising افتاد.من خودم به شخصه انتقاد کردن از مترجمین رو صحیح نمی دونم چون کارشونو بدون هیچ منتی و دستمزدی انجام میدن ولی کاش به جای زیرنویس کردن سریالی که چند گروه دیگه هم همون کارو می کنن برن سراغ عناوین فراموش شده

14. 7 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    در باب این سریال هم من بگم که من فصل اول رو دیدم و فصل دوم رو هم دانلود کردیم و اونقدر منتظر زیرنویس موندیم که نیومد و آخرش هم نا امید شدیم و زدیم پاکش کردیم.حالا به بهانه فصل سوم خواستم بشینم دوباره دانلود کنم ببینم که دیدم بازم مشکل زیرنویس داره,مثل همون اتفاقی که برای سریال texas rising افتاد.من خودم به شخصه انتقاد کردن از مترجمین رو صحیح نمی دونم چون کارشونو بدون هیچ منتی و دستمزدی انجام میدن ولی کاش به جای زیرنویس کردن سریالی که چند گروه دیگه هم همون کارو می کنن برن سراغ عناوین فراموش شده
    دقیقا منم نظرم همین هست خیلی از سریال ها رو چندین مترجم همزمان ترجمه میکنن که کار بیهوده هست چون 98% شبیه هم هستن بعد خیلی از سریال ها با اینکه از امتیاز خوبی دارن اما چون در کشور ما اقبال عمومی نداشتن کلا شامل بی مهری مترجمین میشن ... خدا رو شکر که این سریال تو همین فصل سوم تموم شد (البته فصل سوم شروع خیلی خوبی داشته واقعا حیف بشه تموم شد)چون کسی که ترجمه اش نمیکرد !! فقط حرص میخوردم
    الان مدت زیادی هست که فصل سوم کامل پخش شده اما فقط 3 قسمت اول ترجمه شد همون اوایل و دیگه ادامه ندادن این پروژه رو ... من به مترجم عزیز این سریال که فصل دوم رو هم ترجمه کرده بودن (فرهاد عزیز) در subscene پیام دادم اما فک نکنم قصد ادامه شو داشته باشن ...

الان موندیم بشینیم بقیه شو بدون زیرنویس یا با زیرنویس انگلیسی ببینیم یا اینکه ممکنه ادامه بدن ترجمه رو ...

کسی از مترجمین عزیز علاقه به ترجمه این سریال نداره ؟

16. 9 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14

این سریال باعث شد من به خود کفایی برسم و بتونم با زیرنویس انگلیسی هم یه سریال رو تموم کنم
    ای کاش فقط آخرش یه کم بهتر تموم میشد ...

18. 3 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123