برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17
    سپاس
    36
    از این کاربر 20,240 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

Da Vinci’s Demons | معرفی، تبادل نظر پیرامون فصل اول

داستان سریال ناگفته از زندگی دا..وی..نچی را به تصویر میکشد؛ زندگی این نابغه در اوایل زندگش اش
    در زمان رنسانس در فلورانس است. بعنوان یک هنرمند ۲۵ ساله، یک شمشیر باز ماهر، کاشف، عاشق پیشه،
    رؤیا پرداز و آرمانگرا، سعی میکند که در واقعیت خودش، در زمانی که میخواهد نه تنها آینده را ببیند بلکه آنرا کشف کند، زندگی کند.

سپاس
    17
    از این کاربر 26 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Da Vinci’s Demons| معرفی، تبادل نظر پیرامون فصل اول

یکی از سریال های جذابی بود که دیدم ...

فصل جدیدش کی شروع میشه ؟

نمیدونم چرا این سریال بینندش کمه

3. 4 کاربرِ زیر از Aref_J بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref_J نمایش پست ها
    فصل جدیدش کی شروع میشه ؟
    به احتمال زیاد از زمستون باید شروع بشه.

به اسم شبکه StarZ سریال رو ندیدم و فکر هم نمی کردم کار جالبی باشه.. ولی به پیشنهاد یکی از دوستان کار رو نگاه کردم, به نظرم خیلی کار شده و زیبا بود.
    اگر وقت آزاد دارین و دنبال یه سریال خوبین تو تماشای "شیاطین داوینچی" شک نکنید. منتظریم برای فصل دوم.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

5. 11 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872

با دیدن این سریال یه خورده در مورد داوینچی کنجکاو شدم و این مستند بی‌بی‌سی رو ازش پیدا کردم. پیشنها می کنم حتما دانلود و تماشا کنین. اختراعاتش مثل لباس غواصی, تانک, گلایدر و .. رو بررسی می کنن و می سازن و بیوگرافی کاملی از زندگیش بیان می کنن. قسمت سومش هم کامل در مورد نقاشی مونا لیزاست که تفاسیری که از این نقاشی بیان می شه واقعا شنیدنیه. البته زیرنویس فارسی نداره و دوستانی که تسلط نسبی به انگلیسی دارن می تونن تماشا کنن.
    فایل های پیوست شده

7. 12 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    با دیدن این سریال یه خورده در مورد داوینچی کنجکاو شدم و این مستند بی‌بی‌سی رو ازش پیدا کردم. پیشنها می کنم حتما دانلود و تماشا کنین. اختراعاتش مثل لباس غواصی, تانک, گلایدر و .. رو بررسی می کنن و می سازن و بیوگرافی کاملی از زندگیش بیان می کنن. قسمت سومش هم کامل در مورد نقاشی مونا لیزاست که تفاسیری که از این نقاشی بیان می شه واقعا شنیدنیه. البته زیرنویس فارسی نداره و دوستانی که تسلط نسبی به انگلیسی دارن می تونن تماشا کنن.
    نوژن جان من ندیدم این مستند رو ولی سریالی که من دیدم نسبت به اون داوینچی ای من میشناختم بیشتر خیانت کرده تا معرفی.به جای اسم سریال تاریخی باید بهش گفت تحریف تاریخی.خود من فقط 4 قسمت تونستنم تحمل کنم سریالو.
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

9. 8 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    نوژن جان من ندیدم این مستند رو ولی سریالی که من دیدم نسبت به اون داوینچی ای من میشناختم بیشتر خیانت کرده تا معرفی.به جای اسم سریال تاریخی باید بهش گفت تحریف تاریخی.خود من فقط 4 قسمت تونستنم تحمل کنم سریالو.
    درسته مجبتی جان. سریال 50٪‌ هم شاید با زندگی داوینچی همخونی نداشته باشه. به طور مثال داوینچی آدم badass و شمشیربازی نبوده و یا این اختراعات جنگی رو برای مدیچی ها رو نکرده بوده و همینطور زندگیش رو غیر از فلورانس در شهرهای دیگه مثل میلان گذرونده و نهایتا در فرانسه مُرده. ولی در کل باعث شد من کنجکاو بشم نسبت بهش و برم سراغ یه مستند درست حسابی ازش.

البته مطمئن نیستم بشه چیزی که این سریال نشون می ده رو خیانت به شخصیت داوینچی تلقی کرد. چون بیشتر یه برداشت فانتزی از یه شخصیت تاریخی هست و سبک سریال bio نیست. در کل خیلی سریال خوش ساختیه.

11. 12 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    درسته مجبتی جان. سریال 50٪‌ هم شاید با زندگی داوینچی همخونی نداشته باشه. به طور مثال داوینچی آدم badass و شمشیربازی نبوده و یا این اختراعات جنگی رو برای مدیچی ها رو نکرده بوده و همینطور زندگیش رو غیر از فلورانس در شهرهای دیگه مثل میلان گذرونده و نهایتا در فرانسه مُرده. ولی در کل باعث شد من کنجکاو بشم نسبت بهش و برم سراغ یه مستند درست حسابی ازش.

البته مطمئن نیستم بشه چیزی که این سریال نشون می ده رو خیانت به شخصیت داوینچی تلقی کرد. چون بیشتر یه برداشت فانتزی از یه شخصیت تاریخی هست و سبک سریال bio نیست. در کل خیلی سریال خوش ساختیه.
    درسته نوژن جان. ژانرش بیو گرافی نیست اما متاسفانه همون اتفاقی که چند وقته توی هالیوود مد شده کم کم داره وارد سریال ها هم میشه.اینکه از شخصیت های رئال و وقایع تارخی استفاده کنن پشت شهرتشون مخفی بشن تا مخاطب جذب بشه بعد داستان دلخواهشون رو به خورد مخاطب بدن.وقتی ما سراغ همچین اسامی ای میریم باید خودمون رو محدود کنیم به یه سری خطوط قرمز که همراه اون اسم میاد.این سریال اونقدر بی ربط هست که اگه به جای اسم داوینچی هر اسمی بود هیچ فرقی نمی کرد.اگه این خطوط رعایت شده بود و در کنارش یه داستان تخیلی روایت میشد قابل قبول بود.اما اینکه خالق شام اخر رو خدا ناباور معرفی کنیم یعنی سوء استفاده. اصلا کاری به اون بحث تکراری که اون ها میخوان مغز مارو شست و شو بدن و از این ای حرف ها ندارم.فقط میگم این سریال برای ایتالیایی ها همون قدر خنده داره که بیان مثلا یه سریال برای خیام ما بسازن و همش در حال عبادت و نماز نشونش بدن.خوب اون قطعا خیام نیست دیگه.هیچ نیازی هم نیست اسمشو خیام بزاریم.
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

13. 9 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Da Vinci’s Demons | معرفی، تبادل نظر پیرامون فصل اول

تو سال جدید شروع کردم به تماشای داوینچی و تا امروز یه چهار قسمتی ازش دیدم

سریال بدی نیست ولی خوب سریال خوبی هم نیست و انتخاب های بهتری در این ژانر موجوده ... یه سری جذابیت های داستانی داره و جلوه های ویژش هم برای یه سریال قابل قبوله ... به نظر خودم مهم ترین مشکلش اینه که سازندگان خواستن یه سری از عناصر موفقیت سریال های موفق رو در تمام ژانرها جذب کنن و بعد کامپکت شده تحویل مخاطب بدن ... یه نگاهی به ادا و اطوارهای شخصیت داوینچی تو طول سریال میتونه بهتر منظورم بفهمونه

از طرف دیگه مشکلی که همیشه با سریال های شبکه استارز داشتم مربوط به صحنه هاشه ... نمیخوام بگم علیه السلام هستم و بدم میاد از این صحنه ها اما وقتی میبینم این همه بی دلیل صحنه تو سریال گنجونده میشه، حس میکنم شبکه داره با شکلات سر بچه رو گول میماله ... از طرف دیگه استارز یاد گرفته که بر اساس شخصیت های تاریخی سریال بسازه اما به جز اسامی هیچ خبری از واقعیت های تاریخی نباشه

همونطور که اولش گفتم با وجود این مشکلات Da Vinci’s Demons سریال غیر قابل تحملی نبوده و میشه بهش امید داشت. بلکه ناامیدمون نکنه

15. 8 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12