برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 1.15%
  • 6

0 0%
  • 7

8 9.20%
  • 8

22 25.29%
  • 9

30 34.48%
  • 10

26 29.89%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 46
    Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ سوم

Season 3, Episode 3, Walk of Punishment
    فصل سوم, قسمت سوم, سیر مجازات

تاریخ پخش : 14 آپریل 2013
    خلاصه داستان اين قسمت : منس به تورمند دستور میده که از دیوار بالا برن و به قلعه سیاه نفوذ کنن . تایوین هم تیریون رو مسئول سکه دربار میکنه . تیون گریجوی هم موفق به فرار از دست حرام زاده لرد بولتون میشه . دنریس هم تصمیم میگیره ارتش پاکان رو در ازای یک اژدها بخره...

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ سوم

خیلی حال داد همچین حال جیمی گرفته شد ، یک دستشم رفت البته این اتفاق مطمئنا روش تاثیر میزاره
    خدا رو شکر قسمت خوبی بود . اون صحنه که ادمور میاد تیرو میزنه با قایق جالب بود . کتلین هم 2 قسمته هی حرفای غم انگیز میزنه
    تیریون هم عالی بود این قسمت هم اون صحنه که صندلی رو میکش اعصاب همرو خورد میکنه هم اونجا که با شور و اشتیاق به پادریک میگه تعریف کم چی شد
    اون جایی که سرباز ها The Bear And The Maiden Fair رو می خونن خیلی قشنگ بود 5-6 بار نگاه کردم اون تیکه رو تیون فلان فلان شده هم که در رفت...
    تقسیم شخصیت ها خوب بود این قسمت همه به جز برن بودن . دیگه مقدمه پینی داره تموم میشه از قسمت بعد سریال خیلی بهتر میشه
    منس هم خوب بود این قسمت یه جذبه ای ازش دیدم بالاخره
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

3. 21 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,433
    از این کاربر 263 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

خب این قسمت رو هم دیدیم، امتیازش رو هم یک امتیاز بیشتر از قسمت قبل بهش میدم یعنی 8
    کلا تو این قسمت اتفاقات زیادی افتاد ولی روند سریال تا این سه قسمت، به نظرم خیلی با فصل اول فاصله داره. فصل اول یه چیز دیگه بود.
    بریده شدن دست جیمی هم اخر قسمت در نوع خودش جالب بود.
    با اون تیکه که سر اسب ها با فرم خاصی روی زمین چیده شده بودن هم حال کردم.
    اون پسره خدمتکار تیریون هم که سه تا سه تا...

5. 13 کاربرِ زیر از roshan_gh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بازی تاج وتخت
    سپاس
    798
    از این کاربر 434 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان و با تشکر ا زیر نویس Nojan عزیز من 9 دادم آخه از دو جا خوشم اومد یکی قطع شدن دست در آخر فیلم که دلم نسخوخت ! یکی هم خدمتکار ترییون که حال بهش دادن خداییش

7. 8 کاربرِ زیر از fanoudi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Breaking Mad
    سپاس
    228
    از این کاربر 375 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

قسمت بسیار زیبایی بود و 9

اون میزه رو دقت کردید؟ خیلی جالب بود... اول Petyr زودتر از بقیه دوید رفت بقل Tywin Lannister نشست... بعد 2نفر دیگه نشستن ... ملکه دید خیلی دور شد جاش و با صندلی دور هجری قمری زد تا برسه نزدیک Tywin ... آخرسر هم تایرون لنستر هوشمندانه ترین کار رو کرد و دقیقا نشست رو به روی تایوین
    کلا نکات ظریف زیاد داشت این اپیزود

شدیدا دلم برای اون Jaime Lannister سوخت... خیلی حالم گرفته شد (شخصیت مورد علاقه منه)

اون از پای هرشل و چشم گاورنر ... اینم از دست لنستر! امسال همه به دزدای دریایی علاقه مند شدن؟

9. 13 کاربرِ زیر از DixoN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم تا اینجا زیاد جذابیتی نداشته در مقایسه با فصل اول و حتی دوم. تو این قسمت هم شاهد کلی مقدمه چینی بودیم فقط قطع دست جیمی حال داد و حسابی غافلگیر شدم.

اما شخصیت محبوب من تا اینجا این یارو اونم وقتی به کالیسی تیکه میندازه

11. 10 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

اين قسمت عالي بود
    بخصوص كلي ساختارشكني و ايده هاي نو داشت مثل "تيراندازي به قايق" و "نشستن دور ميز و بازي با صندلي"!! همين ايده ها و نكات ريزه كه يه سريال باآبرو و خوش ساخت رو از مابقي سريالها جدا ميكنه ...
    حيف كه نميشه اينجا شيريني داد و گرنه بخاطر اتفاق پاياني بايد به همه شيريني داد (بريدن دست اين بچه سوسول بابابي! جيمي) تيكه‌ي معركه‌ايي هم بود "پدرم .. پدرم!"

كلا اين سكانس من رو ياد سكانس‌هاي استاد تارانتينو انداخت كه همه چيز خوب و پاك پيش نرفت. اول يه ذره حس و معرفت داشت بعد با قطع شدن دست جيمي همه حس و حال و عاطفه‌ي اين سكانس رو از تماشاچي گرفت

البته يه نكته‌ي جالب ديگه موسيقي تيتراژ بود برعكس همه قسمت‌ها يه موسيقي شاد و تند پخش شد كه فكر كنم بي‌سابقه بود و ايده‌ي واقعا بكري بود:

يه ساختارشكني و همراهي با مخاطب در لذت قطع شدن دست "جيمي"‌به عنوان شايد منفورترين شخصيت فيلم.

كلا از اين قسمت خيلي خوشم اومد 10 دادم.

پ.ن: فقط شخصيت‌ها كم سن و سال و نوجوون يواش يواش داره زياد ميشه مي‌ترسم تهش يه "هانگر گيم" مسخره بشه!

13. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

من زیاد با این قسمت حال نکردم گرچه صحنه های جالب کم نداشت
    اون صحنه ی صندلی ها که دیگه تهش بود فک کنم همه خوششون اومد.تیریون و حرکات صورت تایوین موقع کشیده شدن صندلی عالی بود.
    وای که چقد ازین بیلش یا لرد پتیاره بدم میاد همین مونده بره لرد ارن شه و با خواهر کتلین ازدواج کنه وای که حالم ازین شخصیت بهم میخوره موقع سرزدن ادارد استارک تنها کسی بود که میخندید.
    بعد اونی که تیر رو اشتب پرت میکرد فک کنم ادمور تالی برادر کتلین و وارث ریورران بود که تا اینجا شخصیت احمقی نشون داده شده و برعکسش عموش بلک فیش که خیلی خوبه
    متوجه نشدم الان دقیقا آریا داشت کجا میرفت!!!!
    تیان گریجوی هم در رفت.اون یارو که فراریش داد گفت اون ها تو جزایر آهن نیستن!!!پس کجان؟؟؟
    دنریس که مطمعنم شک ندارم پیشنهاد ی اژدها رو داد ولی مطمعنم اژدهاهاشو نمیفروشه ی نقشه ای داره صد در صد. وای که چقد این سر باریستن و سر جوار که عشقمه خوبن
    نمردیم بالاخره قرار شد تورموند از دیوار رد شه و منس ی حرکتی بزنه فقط نمیدونم جان چی کار میکنه
    جیمی شخصیت منفور من نیست ولی ازین که دستش بریده شد ناراحت هم نشدم و اصلا فکر این صحنه رو نمیکردم
    و قشنگترین صحنه بنظر من اونجایی بود که که تیریون با بران داشتن راجع به بدهی مملکت و اینا حرف میزدن بعد پاد میاد میگه پولی بابت حرکتش نداده یهو بران و تیریون کلا همه چیو جمع میکنن ببینن این یارو چه کرده وای از خنده ترکیدم
    در کل چون زیاد پیشرفت داستانی ندیدم 8
    خیلی هم آقایی
    [

15. 8 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    863
    از این کاربر 642 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

چون فیلمنامه سریال بر اساس بک کتاب درست و حسابیه ،صرفا صحنه های اکشن وحادثه ای نداره به موازاتش شخصیت پردازی و دیالوگهای توپ (البته با ترجمه عالی جناب NOJAN) هم وجود داره.
    صحنه آخر هم که حسابی غافلگیر کننده است.اینقدر سریع و ناگهانی دست جیمی بدبختو قطع کرد که طرف اول تماشا کرد بعد دردش گرفت!!! ساعت 2:30 صبح هستش و کلا خوابو از کلمون پرووند امتیاز من 9.

17. 8 کاربرِ زیر از arhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم رکورد رو من زدم ساعت 3 و نیم تموم کردم این اپیزود رو
    نوژن جان از ترجمه عالیت ممنون
    تعدد شخصیت توی این سریال داره میره رو مخم اما این پیزود رو دوست داشتم کلا وقتی به کتلین میرسه حوصله ام سر میره اما این قسمت بهتر بود
    فکر میکنم کلیسی برای برگردوندن اژدهاش برنامه ای داشته باشه که با این آسوده خیالی معاملش کرد
    بهترین های این اپیزود هم که دوستان گفتند کشیدن صندلی های شورا و از همه مهمتر و جالب تر قطع شدن دست جیمی

19. 7 کاربرِ زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین