برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    سپاس
    1,178
    از این کاربر 457 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead Season 3 Report Card | امتیازِ کلیِ فصلِ سوم: +B

سلام دوستان سایت Tv Fanatic کل فصل 3 سریال twd رو مورد بررسی خودش قرار داده و بهترین صحنه ها و اپیزودها و .... رو مورد بررسی خودش قرار داده تو این تاپیک سعی کردم اون نقد رو براتون ترجمه کنم
    بهترین اپیزود:
    اپیزود 2 این فصل با نام Sick به نظرم اپیزود این فصل هستش با این حال که اوایل فصل شاهد پخشش بودیم اما بهترین برای من بوده هیچ اپیزودی به اندازه این اپیزود پر از استرس و سورپرایز نبوده و به جرات می شه گفت بالاتر از همه اپیزودای این فصل قرار داره البته من از اپیزود قبلی هم که مربوط به پاک سازی زندان بود هم لذت بردم اما این قسمت سبب شد که بتونم بگم نیمه اول این فصل بهتر از نیمه دوم این فصل بود ما در این نیمه با کاراکترای جدید آشنا شدیم فصای تاریک تری رو دیدیم و آماده شدیم تا با ریک و گروهش به ادامه سفر بپردازیم
    بدترین اپیزود:
    اپیزود 14 این فصل به نام prey به نظرم ضعیف ترین اپیزود این فصل بود و حتی باعث نا امیدی من از کل فصل شده بود (البته بعضیا هم عقیده دارند که اپیزود پایانی ضعیف ترین قسمت هستش)این اپیزود با تمرکز زیادش رو کاراکترا و تصمیمهایی ضعیفی که می خواستن بگیرن وقت تلف کرد اکثر سکانسهای این قسمت لوس بود از دیالوگها بگیر تا صحنه های تعقیب و گریز که حتی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین صحنه ها رو داشته چون همه می دونستن تو اون صحنه های تعقیب گریز 100% هیچ کاراکتری نخواهد مرد در نتیجه اصلا هیجانی نداشت که حتی بخوای رو مردن یکی از اونا شرطبندی کنی و یا نگران مردنشون باشی.
    بهترین کاراکتر
    اانتخاب این یکی جدا برای من سخت بود از یه طرف دیدیم کارل رو پاهای خودش بالاخره وایستاده دریل همچنان باحال و کله شق و یه دندس اما انتخاب من کاراکتر مرل هستش کاراکتری که هم کله شق هم باهوش و شما عاشق این هستین که گاهی اوقات ازش متنفر باشین من هنوزم بابت مرگ اون در این فصل ناراحتم کسی که دلاورانه پیش رفت میشون رو آزاد کرد آخرین نوشیدنیشم نوشید و بعدش دلاورانه تا آخرین نفس برای کشتن گاورنر جنگید یه پایان غم انگیز برای کاراکتری که همیشه ما رو با خودش سرگرم می کرد با این حال که دیگران هیچوقت از نگه داشتن اون پیش خودشون احساس رضایت نداشتن
    بدترین کاراکتر
    بدون هیچ شک و تردیدی آندریا. اون صلا قضاوت و رفتار درستی از خودش در طی سریال نشون نمی داد اون همیشه سعی می کرد طبق ایده آلای خودش عمل کنه و صلح و دوستی رو برقرار کنه که تا حد زیادی توی دوره رستاخیز زامبی مانند به شدت مسخره به نظر میومد و هر دفعه که شما کاراکتر اون رو می دیدین با توجه به خصوصیات وی می تونستین حدس بزنین که در ادامه کار چه دیالوگایی خواهد گفت به احتمال زیاد با ادامه دادن نقش کاراکترش باعث کسل شدن هر چه بیشتر سریال می شد برای بیننده ها شاید به همین دلیل نویسنده ها تصمیم گرفتن کاراکتر وی رو قربانی کنن البته مثل بقیه شخصیتها دلمون برای آندریا هم تنگ می شه
    بهترین مرگ
    اگه قرار بود از بین واکرا انتخاب کنم انتخابم اون واکر بیچاره ای بود که کلش زیر ماشینی که دریل می روند خورد شد مرگ لوری هم در حد خودش ناراحت کننده بود برای ما اما میلتون مرگ به شدت دردنای داشت اون تصمیم گرفته بود به زندان بره جزو آدم خوبا بشه حتی در لحظه آخر هم تصمیم گرفت گاورنر رو بکشه که متاسفانه شکست خورد و خودش کشته شد در نهایت هز چند این که کاراکتر آندریا هی با نفسای بریده بریده می گفت : زنده ای هنوز؟! زیادم هیجان نداشت که شما ناخوناتون رو بخاطر اون صحنه بجوید. میلتون بیپاره کاش تو هم می تونستی به زندان برسی به همراه بقیه مردم وودبری.
    امیدای فصل 4
    با توجه به زنده موندن گاورنر در ادامه این فصل شاهد ازگشتش خواهیم بود امیدوارم این دفعه با یه سری نیروی قوی و درست حسابی برگرده نه با یه مشت احمق که دورش رو پر کردن دیگه هم خبری از این موش و گربه بازی ها نیستش ایمدوارم در ادامه شاهد یه مقصد جدید باشیم و یه سری سفرای جدید به مناطق تازه تا اینکه دوباره شاهد برگشت به همون مناطق باشیم با اضافه شدن افراد جدید بهتر گروه بندیهای جدیدی انجام بشه و داستان جدیدی ایجاد بشه و وضع داستان از این فصل که بیشتر رو نبرد گاورنر با ریک بود تغییر پیدا کنه در مورد کاراکتر ها هم امیدوارم بیشتر شاهد پرداختن به جنبه های روانی کاراکترا و احساسات و عواطف اونا باشیم و آشفتگی های داخلی با تلاش برای زنده موندن افراد می تونه باعث زیباتر شدن فصل بعد بشه بعلاوه اینکه جدا دوست دارم کاراکترای جدید شخصیت پردازی بیشتری داشته باشند تا اینکه به چند خط دیالوگ قبل از مرگشون محدود بشند
    امتیاز کلی B+برای این فصل
    راستش من می خواستم بین A- و B+ یه امتیازی بدم با این حال که به نظرم این فصل قوی ترین فصل بوده اما یه مقدار روند کند داستان در نیمه فصل عذاب آور بود برای همین من b+ رو در نظر گرفتم اما یه نکته رو نباید فراموش کرد که TWD تازه راه خودش رو به سمت اعتیاد بیشتر بیننده ها و فنها باز کرده و تازه اول کار و در آینده می تونه روندی حتی قوی تر از حال رو طی کنه
    پ.ن: دوستان اگه مشکلی در ترجمه بود به بزرگی خودتون ببخشید چه خوب می شده ما هم به نظر خودمون بهترین ها و بدترینها رو در این فصل انتخاب می کردیم بحث جالبی می شد

شرلوک: این قلبته و تو هیچوقت نباید اجازه بدی به مغزت حکمرانی کنه.

2. 18 کاربرِ زیر از Ashkan_crash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead Season 3 Report Card | امتیازِ کلیِ فصلِ سوم: +B

بهترین اپیزود:
    اپیزود 4(مرگ لوری)

بدترین اپیزود:
    اپیزود 14(صحبت ریک و گاورنر)

بهترین کاراکتر:
    مرل