برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
  1. #1
    Unreachable Wish
    تاریخ عضویت
    Nov 2011
    محل سکونت
    كرج
    ارسال ها
    513
    سپاس
    1,657
    از این کاربر 5,422 بار در 615 پست سپاس گزاری شده

    معرفي نامزدهاي نخل طلای جشنواره فیلم کن ۲۰۱۳


    روز پنجشنبه در یک نشست مطبوعاتی در سالن سینمای نورماندی در شانزلیزه پاریس، تیه‌ری فرمو مدیر عامل جشنواره فیلم کن اسامی فیلم‌های بخش رسمی شصت و ششمین دوره جشنواره فیلم کن را اعلام کرد.
    شصت و ششمین مراسم جشنواره فیلم کن 15 مه 2013 برابر با 25 اردیبهشت 1392 با فيلم درام «The Great Gatsby» به کارگردانی باز لورمان آغاز می‌شود و 26 مه 2013 برابر با 5 خرداد 1392 با فيلم فرانسوی «Zulu» ساخته ژروم سال به پایان می‌رسد و همچنين فيلم «The Bling Ring» ساخته سوفیا کوپولا فیلم افتتاحیه بخش نوعي نگاه خواهد بود.
    امسال 1858 فیلم بلند درخواست حضور در جشنواره فیلم کن را داشتند که از این بین فیلم‌های زیر برای نمایش و رقابت در بخش‌های مختلف انتخاب شدند.


    بخش مسابقه اصلي - COMPETITION


    رييس هيت داوران: Steven Spielberg


    • Only God Forgives به كارگرداني dir Nicolas Winding Refn
    • Borgman به كارگرداني Alex Van Warmerdam
    • La Grande Bellezza به كارگرداني Paolo Sorrentino
    • Behind the Candelabra به كارگرداني Steven Soderbergh
    • La Venus a la Fourrure به كارگرداني Roman Polanski
    • Nebraska به كارگرداني Alexander Payne
    • Jeune & Jolie به كارگرداني Francois Ozon
    • Wara No Tate به كارگرداني Takashi Miike
    • La Vie D’Adele به كارگرداني Abdellatif Kechiche
    • Soshite Chichi Ni Naru به كارگرداني Kore-Eda Hirokazu
    • Tian Zhu Ding به كارگرداني Zhangke Jia
    • Grisgris به كارگرداني Mahamat-Saleh Haroun
    • The Immigrant به كارگرداني James Gray
    • Le Passé "The Past" به كارگرداني Asghar Farhadi
    • Heli به كارگرداني Amat Escalante
    • Jimmy P به كارگرداني Arnaud Desplechin
    • Michael Kohlhaas به كارگرداني Arnaud des Pallières
    • Inside Llewyn Davis به كارگرداني Joel and Ethan Coen
    • Un Chateau en Italie به كارگرداني Valeria Bruni-Tedeschi


    بخش نوعي نگاه - UN CERTAIN REGARD


    رييس هيت داوران: Thomas Vinterberg


    • The Bling Ring به كارگرداني Sofia Coppola
    • Grand Central به كارگرداني Rebecca Zlotowski
    • Sarah Préfère la Course به كارگرداني Chloé Robichaud
    • Anonymous به كارگرداني Mohammad Rasoulof
    • La Jaula de Oro به كارگرداني Diego Quemada-Diez
    • L’image Manquante به كارگرداني Rithy Panh
    • Bends به كارگرداني Flora Lau
    • L’inconnu du Lac به كارگرداني Alain Guiraudie
    • Miele به كارگرداني Valeria Golino
    • As I Lay Dying به كارگرداني James Franco
    • Norte, Hangganan Ng Kasaysayan به كارگرداني Lav Diaz
    • Les Salauds به كارگرداني Claire Denis
    • Fruitvale Station به كارگرداني Ryan Coogler
    • Death March به كارگرداني Adolfo Alix Jr
    • Omar به كارگرداني Hany Abu-Assad


    بخش نمايش ويژه - SPECIAL SCREENINGS



    • Otdat Konc به كارگرداني Taisia Igumentseva
    • Seduced and Abandoned به كارگرداني James Toback
    • Weekend of a Champion به كارگرداني Roman Polanski
    • Stop the Pounding Heart به كارگرداني Robero Minervini
    • Muhammad Ali’s Greatest Fight به كارگرداني Stephen Frears


    بخش نمايش نيمه شب - MIDNIGHT SCREENINGS



    • Blind Detective به كارگرداني Johnnie To
    • Monsoon Shootout به كارگرداني Amit Kumar


    بخش خارج از مسابقه اصلي - OUT OF COMPETITION



    • Blood Ties به كارگرداني Guillaume Canet
    • All is Lost به كارگرداني J.C Chandor


    اداي احترام به جري لوييس - HOMAGE TO JERRY LEWIS



    • Max Rose به كارگرداني Daniel NOAH



    اداي احترام به هند - TRIBUTE TO INDIA



    • Bombay Talkies, Anurag Kashyap, Dibakar Banerjee, Zoya Akhtar, Karan Johar


    بخش مسابقه فيلم كوتاه - SHORT FILM COMPETITION


    رييس هيت داوران: Jane Campion


    • Bishtar Az Do Saat به كارگرداني Ali Asgari
    • Condom Lead به كارگرداني Mohammed Abou Nasser, Ahmad Abou Nasser
    • Hvalfjordur به كارگرداني Gudmundur Arnar Gudmundsson
    • Inseki to Impotence به كارگرداني Omoi Sasaki
    • Mont Blanc به كارگرداني Gilles Coulier
    • Olena به كارگرداني Elzbieta Benkowska
    • Ophelia به كارگرداني Annarita Zambrano
    • Safe به كارگرداني Byounggon Moon
    • 37°4 S به كارگرداني Adriano Valerio


    بخش بنياد سينمايي - CINEFONDATION SELECTION



    • The Norm of Life به كارگرداني Evgeny Byalo
    • The Magnificent Lion Boy به كارگرداني Ana Caro
    • O Šunce به كارگرداني Eliška Chytkova
    • Duet به كارگرداني Navid Danesh
    • Babaga به كارگرداني Gan de Lange
    • Needle به كارگرداني Anahita Ghazvinizadeh
    • En Attendant le Degel به كارگرداني Sarah Hirtt
    • Contrafabula de una Nina Disecada به كارگرداني Alejandro Iglesias Mendizabal
    • Stepsister به كارگرداني Joey IZZO
    • Au-Dela de l’Hiver به كارگرداني Zhi Wei Jow
    • În Acvariu به كارگرداني Tudor Cristian Jurgiu
    • Seon به كارگرداني Soo-Jin Kim
    • Asuncion به كارگرداني Camila Luna Toledo
    • Going South به كارگرداني Jefferson Moneo
    • Danse Macabre به كارگرداني Małgorzata Rzanek
    • Manana Todas las Cosas به كارگرداني Sebastián Schjaer
    • Exil به كارگرداني Vladilen Vierny
    • Pandy به كارگرداني Matúš Vizar



    منبع (+)


  2. 23 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 

 

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
  • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.3
  • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
  • طراحی و اجرای قالب : نوژن
  • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.