برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت

رأی دهندگان
79. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

1 1.27%
  • 8

13 16.46%
  • 9

23 29.11%
  • 10

42 53.16%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 29
    Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ چهارم

Season 3 , Episode 4 | And Now His Watch Has Ended

فصل سوم ، قسمت چهارم | و اکنون نگهبانی او پایان یافت
    تاریخ پخش : 21 آپریل 2013
    خلاصه داستان اين قسمت : در انسوی دیوار تو کلبه کرستر اتفاقاتی میفته که منجر به مرگ کرستر میشه . در کینگز لندینگ هم واریس متوجه میشه که لیتل فینگر می خواد سنسا رو فراری بده . مارجری هم از سانسا می پرسه که می خواد با لوراس ازدواج کنه و به هایگاردن بره . در آستاپور هم دنریس دروگون رو برای خرید ارتش تحویل کرانزیس میده...

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

2. 22 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ چهارم

این قسمت قشنگ بود مخصوصا تیکه آخرش فوق العاده بود , توی قسمت های قبل یه حسی بهم میگفت این کالیسی زبون اون یارو که بهش تیکه می انداخت رو میفهمه که توی این قسمت معلوم شد . خوب اژدهاشم به طرف نداد که تقریبا قابل پیشبینی بود نا سلامتی Mother of dragon هسته
    چون سریال مورد علاقم هسته 10 میدم مثل همیشه!

4. 19 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

یک کاری می کنند تا دل آدم به حال جیمی بسوزه!

اون پسره برن؟ بزرگ شده و دیگه دلنشین نیست !

دو تا حادثه مهم داشت: یکی کشته شدن فرمانده نایت واچ که باعث میشه اتفاقات اون ور دیوار فوکوس کنه روی جان که اینجوری بهتره و دومی هم عشق همه ما کالیسی بود که با جوانمردی برای خودش یک سپاه تهیه کرد.
    ------------------------------------
    9 میدهم

6. 15 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

امیر رضا تیکه ی آخرش که خدا بود دنریس حرف میزد موهای تنم سیخ میشد خیلی خوب بود یعنی خیلی خوب بود
    خوب حذف شدن شخصیت فرمانده مورمنت هم فک کنم شروع حذف شخصیت های این فصل مارتین باشه(من شخصا ازش خوشم میومد واقعا سورپرایز شدم)
    جیمی(اینجاس که میگن شخصیت های مارتین خاکسترینا)دلم براش سوخت سرگذشتش چی میخواد بشه خدا ممیدونه
    سانسا!!همه میخوان باهاش ازدواج کنن!!همه تو فکر شکست خوردن راب و گرفتن شمالن(از مادربزرگ مارجری خیلی خوشم میاد فکرش درسته)
    تایوین لنیستر:واقعا با این شخصیت حال میکنم تنها کسی که میتونه این جافریه حرومی رو سرجاش بشونه همینه
    تیان گریجوی:حرفاش تو اون تونله دلنشین بود اونجاییکه گفت سر پدر واقعیم تو کینگز لندینگ زدن ناراحت شدم کلا آدم بدبخت و لافی ایه و اون کسی که باهاش بود فک کنم اون حرومزاده ی روس بولتونه
    دنریس:واقعا بهترین سکانس این قسمت مربوط به دنریس بود عالی بود مخصوصا حرف زدنش به زبان والریایی
    9
    خیلی هم آقایی
    [

8. 12 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

چه حالی داد جیمی خرد شد با شت یکسان شد خیلی حال کردم ایشالا سر سرسی هم بیاد . تیریون خیلی کمرنگ شده هیچ نقشی نداره این فصل .
    اولنا تیرل هم زن خوب و جالبیه واقع گراست و تنها کسیه که تو کل سریال رو هیچی تعصب نداره . کلا این خانواده رو دوست دارم . مارجری هم جدا دختر خوبیه موذی بودنشم از رو ناچاریه دیگه با الاغی مثل جعفر نمیشه کار دیگه ای کرد . برن خط داستانیش افتضاحه واقعا خسته کنندهترین بخش داستان رو داره...
    یادمه بعضیا قدیما یه حرفایی علیه کلیسی میزدن تو تاپیک بهترین شخصیت سریالی .... کجان اونا الان؟؟؟ رستگار شدین؟؟؟ تکه پرانی ؟؟ بی احترامی به بانو؟؟؟؟ (in your face hahahaha)
    این نایتز واچ هم معلوم نیست چجوری این دیوار رو نگه داشته یه مشت ادم بدبخت خاک بر سر ریجتن از دیوار دفاع کنن . اونم از لرد کامندرشون عین مورچه لهش کردن . جان اسنو لرد کامندر شه یه کف مرتب
    (نگین اسپویل steward لرد کامندر معمولا لرد کامندر بعدیه)
    خدا رو شکر از راب هم چیزی نشون نداد . خیلی جوگیر شده راب کلا . نمیشه تحملش کرد.
    اون جایی که مقبره تارگرین ها بود رو واقعا قشنگ درست کرده بودن . قیافه جافری هم وقتی بانو مارجری خرش میکنه واقعا دیدنیه
    سانسا هم که تا باز یه پسر دید جوگیر شد .
    اوازه قدرت پادریک به لرد واریس هم رسید
    دلم برای تیون هم سوخت بنده خدا از بچگی زجر کشیده . اونجا که گفت یه پدر واقعی داشتم اونم تو کینگز لندینگ گردنش رو زدن خیلی تاثیر گذار بود . امیدوارم عاقبت به خیر بشه
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

10. 14 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The night is dark and full of terors.
    سپاس
    111
    از این کاربر 211 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

وانفسای تاریخ که میگن همینجاست
    اون طرف دریا یه ارتش و سه تا اژدها و کسی که از خاندان تاج و تخته و تا حالا هم شکستی جلوش ندیده
    این طرف هم ... تو پایتخت تایرل و لنیستر با هم دارن یکی میشن و با سیاست های مارجری شاه جفری هم داره محبوبیت پیدا میکنه و اگه مردم بیان پشتش این شاه نفرت انگیز بالاخره قدرتمند میشه،و اینم هست که اگه پول لنیستر ها و تایرل بیاد روی هم چقد میشه،البته وفاداری بینشون نخواهد بود ،بحث منافعه که الانم منافعشون یه جاست
    از طرف دیگه راب مغرور و مغرور تر میشه،کاملن تبدیل شده به پادشاه شمال و دیگه هم مذاکره سرش نمیشه فقط نابودی میخاد
    باز از یه طرف دیگه جان اسنو و وحشی ها دارن میان دیوار رو بگیرن،دیوار هم که الان صاحب نداره...وایت واکرها هم راه افتادن و... winter is coming
    اتحاد برادری هم اصلن کارشون معلوم نیست،اگه از خدا منظورشون یه خدایی نزدیک به خدای آتش باشه باز پیچیده میشه...اگه نباشه هم که یه ارتش درست حسابی میتنون تشکیل بدن همینا و نه به عنوان قدرت اصلی ولی به عنوان بالاخره یه نیروی جنگی شرایطو تغییر بدن
    بعید میدونم خدای آتش بیکار بشینه،قدرت جادو حتمن با نزدیک شدن جنگی که دنریس میخواد راه بندازه بیشتر میشه و استنیس دوباره حمله میکنه،شاید هم پیش بینی درست باشه و بشینه روی تخت،زنده یا مردش رو نمی دونم دیگه
    یه سری آدم های تک هم هستند این وسط هرکسی سرنوشت به یه چیزی بستست و برا خودشون تلاش میکنن...جیمی و دختر گندهه،بچه های استارک،اونی که به آریا کمک کرد،واریس،بیلیش،حتی تا حدودی تیریون که نقشش کمرنگ شده،اون ف*حشه بیلیش و ...
    اگه همه پیچدگی های این داستان،به علاوه بازی فوق العاده،آهنگ سازی،تصویر سازی و کارگردانی رو در نظر بگیریم و ده ندیم...راستش یه مقدار بی انصافیه
    ای کاش زودتر این هفته تموم بشه

12. 14 کاربرِ زیر از sawasa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    57
    از این کاربر 179 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

دیگه باید عادت کنیم که حوادث مهم رو آخر هر اپیزود ببینیم.
    باز هم دم دنریس گرم که این اپیزود خسته کننده رو نجات داد! اگه بخش دنریس نبود به این اپیزود 6 یا 7 میدادم. الان فک میکنم که 8 خوب باشه.
    امشب یه چیزی به ذهنم رسید که بیشتر بر میگرده به فصلهای قبل؛ به نظر من H B O بعضی جاها داره کم فروشی میکنه ( اصلا بهش ایراد نمیگیرم، چون این جور سریالها خیلی پر خرجند و اپیزود ها هم خیلی زیادند) مثلا یه بار جنگهای فصلهای پیش رو مرور کنید، کدوم لانگ شاتی رو از صحنه های جنگ دیدید؟ حمله استنیس به پایتخت رو که واقعا با دو تا صحنه ماستمالی کردن! البته این چیزا پشت دیالوگهای پر مغز سریال معمولا گم میشه.
    بعضی جاهای مهم داستان رو هم خیلی ازش راحت میگذرن، مثلا توی فصل 1 اصلا کسی دقت کرد که چرا اولین صحنه ای که تایوین رو دیدیم، توی اردوگاه جنگی بود؟ اگه گفتین؟
    یا اینکه چرا و چطور جیمی طی الارض کرد و از پایتخت توی چنگ استارکها گیر افتاد؟ هر دوی این شخصیت ها کاراکترهای مهمی هستند و نباید داستان ازشون سرسری بگذره. مثلا وقتی فرمان ند استارک به تایوین میرسید، باید حتما اون صحنه نشون داده میشد تا علت لشکر کشی و جنگ بین لنیستر و استارک مشخص میشد و یا علت رفتن جیمی به میدان نبرد هم باید روش کار میشد. البته همونطور که گفتم دیالوگها قوی و البته تعدد کاراکترها و لوکیشنها باعث میشه که بیننده زیاد این چیزا یادش نمونه.
    به هر حال به نظر من در کنار برکینگ بد، این سریال بهترین سریال این یکی دو سال اخیره.
    به این اپیزود هم به خاطر گل روی ماه جافری 8 میدم.

14. 13 کاربرِ زیر از rahavix بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    289
    از این کاربر 103 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

بالاخره یه حرکت از مادر اژدها دیدیم. هر چند نقشه اش کاملا قابل پیش بینی بود ولی دیدنشم خیلی جذابیت داشت.
    مسخرست ولی کم کم داره دلم به حال جیمی می سوزه!
    حذف لرد مورمونت یکی از بخشای جالب این قسمت و کل فصل بود. شخصیتای اصلی این سریال بر خلاف سریالی مثل واکینگ دد خیلی خوب و بجا حذف میشن.

در کل سریال هفته به هفته داره بهتر میشه. این قسمت رو واقعا پسندیدم. 10 میدم.

16. 10 کاربرِ زیر از mkanikzadeh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    114
    از این کاربر 262 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

خب بازم میگم سریال فوق العادست و کار من شده صبح زود سه شنبه ها بیدار شم به عشق دیدن این سریال
    موضوع اول اینکه جالبی داستان همینطور که دوستان گفتن به خاکستری بودن کارکترهاست . شما در سپاه دشمانان شر فقط آدم های سیاه نمی بینید و یا اینکه در سپاه استارک ها هم تجاوز به زنان و بچه ها و کشتنشون رو میبینید که واقعیت این دنیاست . مثلا از اول هم اگر دقت کنین جیمی لنیستر آدم کاملا سیاهی نبود . تنها کسی بود که به Tyrion Lannister اهمیت می داد اما به خاطر پدرش مغرور بود و به قول Brienne of Tarth فقط نق می زد اما حالا داره واقعیت های زندگی رو درک می کنه و این می تونه ازش یه آدم بهتری بسازه . این فصل بر خلاف فصل قبلی که تاریک بود داره روشن میشه . تعداد آدم های خوب که قدرت گرفتن بیشتر شده . به نظر من فصل بعد اتحاد این نیروها در برابر وایت واکر هاست (البته فک کنم اژدها براشون کافی باشه ) . امیدوارم The Hound قسمت بعد کشته نشه چون شخصیت بی مغز مورد علاقه منه و یه چیز دیگه من از کشته شدن Jeor Mormont ناراحت نشدم . با اینکه آدم خوبی بود اما عقاید کهنه و قدیمی داشت . وقتی اون آدم احمق رو که به بچه هاش هم رحم نمی کرد رو می خواستن بکشن میگه نکشین نفرین میشیم !!! همون بهتر مرد بابا ! و اینکه بعضی صحنه ها کامل نشون داده نمیشه به نظر من به دلیل زیاد بودن کارکتر های داستان . اگر قرار باشه هر چیزی رو با جزئیات بخوان نشون بدن فک نکنم این سریال حالا حالا تموم بشه ( البته منکه آرزومه تموم نشه ) اما مسئله هزینه هم هست و به من فکر میکنم HBO تا بحال عالی عمل کرده و چیری کم نزاشته .
    به گرسنه ای که آخرین قرص نانت را از تو می کند ،
    به چشم دشمن نگاه می کنی .
    اما هیچ وقت خرخره ی دزدی را که اصلا گرسنگی نکشیده نمی گیری

18. 15 کاربرِ زیر از jacket بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    599
    از این کاربر 372 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

ماشالا بچه ها همه رو گفتن و چیزی باقی نذاشتن. تنها چیزی که تو قسمت های جدید زیاد به نظرم میاد و یه جورایی مشکلیه که کاریش هم نمیشه کرد، زیاد بودن شخصیت ها و داستان های موازیه که تو یه قسمت به چن تاشون اصلا فرصت نمیشه پرداخته بشه. دو فصل اول رو چون یک جا دیدم این زیاد به نظرم نمیومد.
    فک کن یه هفته بیاد و بره و یه قسمت پخش شه اونوقت مثلا از راب خبری نباشه. یا به همین ترتیب شخصیت ها و داستان های دیگه.
    امیدوارم به سریال ضربه نزنه.

20. 9 کاربرِ زیر از hassak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین