برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت

رأی دهندگان
89. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 1.12%
  • 6

0 0%
  • 7

9 10.11%
  • 8

24 26.97%
  • 9

29 32.58%
  • 10

26 29.21%
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 33

Hybrid View

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ پنجم

Season 3 , Episode 5 | Kissed By Fire
    فصل سوم ، قسمت پنجم | بوسیده شده توسط آتش
    تاریخ پخش : 28 آپریل 2013
    خلاصه داستان اين قسمت : لرد کاستارک مارتین لنیستر رو میکشه و راب به جرم خیانت اعدامش میکنه و باعث میشه سپاه شمال قسمت بزرگی از سرباز هاش رو از دست بده . جیمی لنیستر هم به لرد بولتون تحویل داده میشه . لرد بریک هم با هاوند مبارزه میکنه...

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

2. 16 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ پنجم

اپیزود خیلی قشنگی بود مخصوصا اون سکانسی که جیمی لَنستر حقیقت داستان king slayer شدنش رو رسوا میکنه

By what right does the wolf judge the lion

4. 18 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

مثل همیشه قشنگ بود , تیریون هم که مثل همیشه عالی بازی میکنه وقتی بازی میکنه خیلی قشنگ حالت چهرشو با موقعیت وفق میده من که مثل همیشه باهاش حال میکنم , Mother of dragon هم که مثل همیشه میاد یه حال به ما میده و میره , جان اسنو رو هم خودتون دیدید , راب هم اون پیره مرده نفرینش کرد فکر کنم به خاطر همین یه بلایی سرش بیاد
    منم مثل همیشه 10 میدم

6. 15 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

این قسمت رو خیلی دوست داشتم مخصوصا وقتی با یک فلش بک از ند استارک شروع کردند
    کلا این قسمت همه چیزش برام جالب بود دلم هم برای آریا سوخت که میخواست پدرش برگرده

8. 11 کاربرِ زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

سـِر لوراس تایرل!!! یو لاکی بسترد
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

10. 13 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    سـِر لوراس تایرل!!! یو لاکی بسترد
    دقت کردی سرسی از قسمت اول هر قسمت داره زیبا تر میشه؟ خوش به حال لوراس!!!!!
    اولین قسمت فصل بود که همه چی بالانس بود ، نشون دادن شخصیت ها هیجان همه چیز داشت این قسمت.
    جنگ بین بریک و هاوند عالی بود ، مخصوصا جایی که شمشیر رو اتیش میزنه ، اریا هم واقعا دلش پره بیچاره خیلی نشون نمیده معمولا ولی اینبار به حمله ای که به هاوند کرد و اونجا که به Thoros میگه اگه سر کسی رو زده باشن می تونی زندش کنی؟ 1 بار فقط نه شش بار خیلی دلم براش سوخت بعدشم که گندری دلش رو خون کرد
    R'hllor هم انگار تنها خدایی تو این سرزمینه که واقعیه ، توروس شفا میده ، ملیس جادو می کنه . ایمان آوردم به خداشون (Cast Your Light Upon Me)
    جان هم که بلاخره از باکرگی در اومد انگار واقعا عاشق این دختره شده اگه بخواد یه روزی برگرده به دیوار براش مشکل ساز میشه .
    تو صحنه ای که با اون وارگه دست به یقه میشه قرار بود عقابه به جان حمله کنه صورتش رو زخمی کنه ، برای گریم فکر کنم این صحنه رو پیچوندن :D(کلا همه بازیگر هارو هات ور میدارن اینا ایگریت هم پسندیده شد .
    صحنه جان و ایگریت اونجاش قشنگ بود که اومد بگه you know nothing jon snow یهو وسطش لال شد یه سوال فنی ، آب اون حمومه سرد نبود ؟ میترسم سینه پهلو کنن...

از بچه ها شنیده بودم جیمی خیلی تغییر میکنه ولی این تغییرات برام تو کتاب ملموس نبود ، نیکولای عالی بازی کرده واقعا نظرم در مورد جیمی کاملا عوض شد .
    هرچن هنوز کله خره از اون صحنه داخل حموم معلوم بود ، وقتی داشت در مورد کشته شدن ایریس صحبت میکرد و اینا درد و ناراحتی از چهره و صداش میبارید . خلاصه گل کاشت این قسمت.

میرسیم به آقای گرگ جوان . خیلی رو اعصابه ، اولا از جافری بدم میومد ولی الان از این خیلی بیشتر بدم میاد ، خیلی ادم احمق و ساده ای هستش فکر کرده توی این جنگ با درست کاری و این چرت و پرتا میتونه پیروز بشه.
    اون از زن گرفتنش و از دست دادن فری ها ، اینم از کشتن کارستارک
    راستی اینا قبلان استارک بودن ولی از وینترفل میرن و یک جای دیگه حکومت تشکیل میدن و خوانواده کارستارک که یعنی استارک های اهل Kar Hold
    این رفتار های بچه گونش کار دستش میده ، به نظر من لیاقت شاه شدن رو نداره. حالا هم میخواد بره با تمام پررویی پیش والدر فری...

بلاخره زن و بچه استنیس رو هم دیدم ، شیرین و زنش واقعا شبیه همن ،زنش به نظر ادم خوبی میاد . دخترش هم بیچاره چه درب و داغون بود قشنگ آواز می خوند ولی ، واقعا کسی که خانوادش رو به این روز بنشونه لیاقت شاه شدن داره؟
    هرچند مرد بزرگیه و اگه نبود رابرت نمی تونست کینگز لندینگ رو بگیره ( در مورد بد بختی های که موقع جنگ کشید با داووس یکجا صحبت میکنه که تو سریال اورده نشده تو کتاب دومه ارزش خوندن داره )

از بانو هم که چیزی نبود این قسمت . این جوراه با پررویی تمام داره با سلمی میگه خیانت کار... یادش رفته خودش برای چی اومده بود پیش دنریس و اینکه جاسوس واریس بوده.
    تیریون بدبخت هم که نقشی نداره این فصل اصلا . صحنه آخر هم خدا بود قیافه این خواهر و برادر ، یک باریم تایوین حال این دخترش رو گرفت.
    پ.ن این حرفی که زده شده در مورد اینه تا نصف کتاب پیش میره داستان این فصل خیلی عجیبه کتاب 80 فصله ، تقریبا الان میشه گفت داستان رو فصل 40-45 داره میچرخه ، البته اتفقات بزرگ و جالب زیادی تو نیمه دوم میفته که می تونن 1 قسمت کامل رو هر کدوم مانور بدن...
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

12. 19 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

عجججججججججججججب
    اولش که ند استارک رو نشون دادن خیلی خوب بود دلم براش تنگ شده بود
    جان اسنو:بودن با ایگیرریت یعنی بودن با وحشی ها؟یا هنوز نقشه ای داره؟امیدوارم زودتر به دیوار برسن و هیجان رو بیشتر کنن

آریا:بالاخره این دختر از ول چزخیدن و بی سرو سامونی درمیاد یا نه؟؟؟صحبت هاش مخصوصا وقتی راجع به پدرش حرف زد قشنگ بود(دوست داشتم هاند با آریا باشه ولی وقتی دیدم آریا داره میره هاند رو بکشه فهمیدم که این دختره دوست داشتنی ما بخشش مخشش تو کارش نیست ظاهرا گندری هم ازش جدا شد و دیگه دوستی کنارش نداره)

جیمی:بالاخره به دست بولتون رسید(داستان قاتل شاه بودنش رو هم بالاخره کامل تعریف کرد)

تیریون:یعنی اینو سانسا!!!!قیافه ی سرسی هم وقتی تایوین گفت توام باید ازدواج کنی خیلی عالی شد کیف کردم ضایع شد:دی چقد این تایوین خوبه(بچه های من! خیلی وقته که نام خاندان لنیستر رو لکه دار کردین) خیلی دوست دارم اولین برخورد تایوین با جافری رو ببینم اووووف چه شود
    سانسا هم اینقد مهم بود ما نمیدونستیم!!!یعنی میشه سر این بی خاصیت تایرل و لنیستر بزنن به تیپ و تار هم اتحاد اینا از هم بپاشه عالی میشه

راب: این کا استارکه دیگه خیلی رو مخ بود همون بهتر مرد همش زر زر میکرد مرتیکه بز (بازم کار راب گیر والدر فری افتاد باید دید اینبار چه اتفاقی میفته)

دنرییس:چیز خاصی این قسمت دیده نشد که کجا دارن میرن ولی خوب ظاهرا داره ارتباطش با ارتشش رو بیشتر میکنه تا بیشتر آشنا شه باهاشون(خدایی اگه فقط همینوطوری علکی نشون بدن دنریس و جورا مورمنت و باریستن رو ابهتش و جذابیتش خیلی بیشتر از اون استنیس احمقه)

برن رو هم که 2 قسمته نشون نمیدن
    در کل دوست داشتم
    8
    خیلی هم آقایی
    [

14. 8 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Breaking Mad
    سپاس
    228
    از این کاربر 375 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خیلی قشنگی بود - 10
    +تیکه های جیمی و داستان حقیقی که چرا بهش میگن قاتل شاه
    +تصمیم غیرممکن راب
    +نقشه های ازدواج
    از اینا خوشم اومد

این هفته اژدها ندیدیم
    -این پیر زنه کلا رو مخه ... کلیشه ای و خسته کننده ... کاش این پیرزنه حذف میشد به جاش یکم اژدها رو نشون میدادن
    5 قسمت میمونه و رفت تا سال دیگه...

16. 11 کاربرِ زیر از DixoN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط DixoN نمایش پست ها
    -این پیر زنه کلا رو مخه ... کلیشه ای و خسته کننده ... کاش این پیرزنه حذف میشد به جاش یکم اژدها رو نشون میدادن
    برخلاف نظر شما من خیلی ازین مادربزرگه لیدی اولنا اگه اشتباه نکنم خوشم میاد اصلا اهل حاشیه و چاپلوسی های بیخود و حرف های اضافی نیست کاملا واقع گراست طوریکه تیریون جلوش کم آورد:دی
    البته خدای نکرده جسارت نباشه فقط نظرم رو گفتم همونطور که با نظر آرین نسبت به راب مخالفم:دی
    [

18. 6 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

من نمی تونم بگم قشنگ بود ، نمی تونم بگم قشنگ هم نبود!

به نظرم این قسمت تا حدی به فرعیات رسیده بود...... یکم بچه مچه زیاد داشت! آریا ...شیرین؟.... اون دو تا بچه های لنیستر و...

با حال گیری آخرش که کوفت سرسی شد حال کردم / همچنین نقشه راب استارک برای حمله به خاک اصلی لنیستر ها هم امید را برای قسمت های آینده زنده کرد!
    ================================================== ======================

کلا یک چیزی رو مخم است و اونم اینکه به همین راحتی 50 درصد این فصل هم تموم شد ولی داستان 50 صفحه هم نرفته جلو ! خیلی کند بود این فصل!

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ......................................

7 + 2بخاطر جیمی(داره خوشم میاد ازش)=9

20. 10 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین