برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

مصاحبه با Antony Starr بازیگر سریال Banshee

امسال از شبکه Cinemax سریال جدیدی پخش شد به نام banshee , که موضوع اصلی آن درباره ی Lucas Hood با بازی Antony Starr بود . هود پس از 15 سال از زندان آزاد شده و او برای این که به کار خلاف خودش ادامه بده موفق میشود خود را بجای کلانتر جدید اما به قتل رسیده ی شهر بانشی در ایالت پنسیلوانیا جا بزنه و هویتش رو مخفی نگه داره. اون تغییراتی در قانون ایجاد میکنه که بتونه همچنان به کارهای خلافش ادامه بده .

مصاحبه ی مجله مای فن بیس با انتونی استار :
    در این جا ما یک فرصتی را بدست آوردیم تا بتونیم با Antony Starr یه صحبتی درباره ی عملکردش در سریال Banshee و چند سوال از او درباره ی فصل اول این سریال داشته باشیم.

در این جا تعدادی از این سوالات مطرح میشود.

| خب , لوکاس هود در بانشی , این اولین نقش تلویزیونی هست که در آمریکا داشتید درسته؟ بله , چه چیزی در این کاراکتر بود که شما آن را انتخاب کردین ؟
    | خب من اول نمایشنامه رو خوندم و دیدم که یه نمایشنامه ی کاملا ابتکاری و جذاب و سرگرم کننده با پتانسیل های خیلی خوب داره و این باعث |شد من این نقش را |انتخاب کنم
    --- ---- ---- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
    | آیا شما روی افرادی که مدت زیادی را در زندان گزراندن تحقیق کرده بودید ؟
    | بله , من یه مدت کوتاهی روی این موضوع وقت گذاشتم.
    --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ------
    | با یه نیم نگاه به پسر واقعی لوکاس و نماینده ی( Jim Racine ( Zeljko Ivanek و برادر رابرت (Julian Sands) . شما از این کاراکتر ها چه انتظاری |دارید ؟
    | دردسر و کار های غیر قابل پیشبینی
    --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ----
    | شما احتمالا چیزی درباره فصل 2 نمیگید ولی درباره ی رابطه ی خطرناک ولی بسیار سرگرم کننده ی بین لوکاس و پراکتر بگید؟
    | درسته, من چیز زیادی نمیتونم بگم ولی توی این رابطه خیلی جریان های قشنگ تری اتفاق میفته و به این موضوع بیشتر در فصل بعد پرداخته |میشه . و در فصل بعد عناصر غافلگیر |کننده ی بیشتری در انتظار شما هستند .
    --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -
    | کدام صحنه یا قسمت از فصل 1 را دوست داشتید؟ آدم بده ی مورد علاقه ی شما در این فصل چه کسی بوده؟
    | من قسمت 6 رو دوست داشتم .
    | البینو تبهکار عجیب و غریب و بزرگی بود یه جورایی از شخصیتش خوشم میومد
    --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ----
    | سریال های مورد علاقه ی شما چه سریال هایی هستند؟
    | The Wire", "Deadwood", "Breaking Bad", "Mad Men", "Game of Thrones", "Boardwalk Empire"