برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 50
    سپاس
    4,153
    از این کاربر 2,587 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 77 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس سریال Family Tree | پـــایــــان

درود بر شما عزیزان
    همون طور که در تاپیک معرفی به اطلاعتون رسوندم و احتمالا در جریان هستید، کمدی جدید شبکه محبوب HBO قراره که از فردا دوشنبه 23 اردیبهشت ماه پخش بشه. زمان دقیق تر هم 7 صبح به وقت تهران هست.
    زیرنویس چهار قسمت اول به عهده ی من است و زیرنویس چهار قسمت پایانی به عهده ی اشکان عزیز. امیدوارم از کیفیت زیرنویس راضی باشید.
    لحظه های شادی رو برای تک تک شما دوستان خوبم آرزو می کنم.

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 77 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس سریال Family Tree | قسمت هفتم

اشکان واقعا خسته نباشی. فکر کنم این دو سه روزه 5-6 تا زیرنویس بیرون دادی. تازه بریج و ری هم مونده!!!
    به قول میکادو کاری از دستمون بر نمیاد جز تشکر و خدا قوت گفتن.

3. 7 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,334
    از این کاربر 249 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    اشکان جان، خیلی خیلی ممنون و خسته نباشی، نشون دادی که ترجمه سریال در تی وـی وُرلد رو زمین نمی‌مونه!

ماشالله به این همه پشتکار و زحمت، تو این چند روز فکر کنم چند ساعت رو هم بدون ترجمه نگذروندی. جز تشکر کاری از دستم بر نمی‌آد، شرمنده.
    ضمن عرض تشکر از شما بابت زحماتی که می کشید. یک فکری برای ادامه ترجمه فصل دوم سریال The Newsroom بکنید.

5. کاربر زیر از polsar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    0
    از این کاربر 118 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

لطفا اپیزود آخری رو هم زودتر زیرنویس کنید
    خسته نباشید

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط goli40 نمایش پست ها
    لطفا اپیزود آخری رو هم زودتر زیرنویس کنید
    خسته نباشید
    دوست عزیز، شما فقط میاید توی تاپیک های ترجمه و از انتظارات خودتون مینویسید، که مثلا چرا زیرنویس دیر شد! یک بار شد بیاید تشکر کنید و حمایت کنید از مترجمین!؟ این همه زیرنویس ها به موقع ریلیز میشند، چرا اونجا نمیاید و از مترجم حمایت کنید!؟ این برخورد شما درست نیست...
    اشکان هفته ای 5-6 تا سریال داره ترجمه میکنه، با این حال ترجمه اپیزود های باقی مونده رو هم قبول کرده. مطمئنا در اولین فرصتی که بتونه زیرنویس این قسمت باقی مونده هم انجام خواهد داد.

8. 14 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0

دوست عزیز
    من هر وقت که شما ترجمه یا دانلودی میگزارید تشکر و سپاس ناقابلم را دریغ نکرده ام ، این شما دوست غزیزم هستید که فقط تشکر دوستان گرمابه و گلستانتان را با ذره بین میگردید و پیدا میکنید و تشکر های هرباره مرا نمیخوانید .
    من هرباره از وجود سایت خوبتون تشکر میکنم.
    تشکر از شما و دوسنانتان که بی چشمداشت مالی زحمت میکشید
    امیدوارم این تشکر کوچک را نیم نگاهی کنید
    سپاس
    "گلی"

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط goli40 نمایش پست ها
    من هر وقت که شما ترجمه یا دانلودی میگزارید تشکر و سپاس ناقابلم را دریغ نکرده ام ، این شما دوست غزیزم هستید که فقط تشکر دوستان گرمابه و گلستانتان را با ذره بین میگردید و پیدا میکنید و تشکر های هرباره مرا نمیخوانید .
    دوستان مترجم همیشه سپاسگزار لطف کاربران بوده و هستند، مطلبی که گفته شد به معنی این نیست که مترجم دنبال تشکر کاربران می گردد، خیلی از دوستان ما در تیم ترجمه سریال و فیلم هایی را ترجمه می کنند که حتی ده و یا بیست بار هم دانلود نمی‌شود، برای این افراد ترجمه فیلم های روز که دانلود هزارتایی دارد کاری ندارد، اما چون خطی مشی تیم ترجمه و سایت تی وـی وُرلد همیشه کیفیت بوده و هست، در مرحله اول کارهایی انتخاب می‌شود که ارزش هنری بالاتری داشته باشند.

همان طور که در مرام نامه تیم ما آمده، تنها خواسته ما از مخاطب به عنوان یک مترجم این است که در مرحله اول حامی مترجم باشد و اگر واقعاً کم کاری صورت گرفت انتقاد کند، اما انتقادی که در راستای بهبود عملکرد تیم باشد، لحن شما دوست عزیز، مناسب انجمن ما نیست، این را نه به خاطر پست اخیر شما، که با نگاه کردن به تمام پست های شما از اول تا به حال می گوییم.

برای ما کاربری که در بحث ها شرکت می کند، کاربری که از تجربه خود از دیدن یک قسمت سریال می گوید و مشارکت در تاپیک ها دارد بسیار گرامی تر است، ما همیشه منتظریم تا از تجربه های خاص هر فرد در دیدن یک فیلم یا سریال و یا نکته ای که به نظر او خاص بوده بشنویم.

در مورد پست خاص شما، باید عرض کنم که من فعالیت های شما دوست عزیز در سایت های دیگر را نیز دیده ام و فقط جهت یادآوری و توضیح یک نکته فنی که شاید در اینجا زیاد به آن برخورد نداشتید عرض کنم که در زیر هر پست قسمتی به عنوان سپاس موجود است که بر اساس چیزی که در کنار اسمتان مشخص است گویا تا به حال از آن استفاده نکردید، گفتم حالا که سپاس های ادمین را شمردید بد نیست نگاهی به هم تعداد سپاس های خود داشته باشید.

11. 13 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0

من واقعا واقعا واقعا از دکمه " سپاس " خبر نداشتم و در بخش ارسال تشکرم را می نوشتم و فکر میکردم که که جاش همین جاس .متاسفم که باعث خشم و سوتفاهم شما شدم.شما که مرا در سایت های دیگر رصد میکنی باید دونسته باشی که من در اون سایت ها هم هر جا کاری را دانلود کرده باشم تشکر کردم "الیته نه با دکمه سپاس شما" انصاف داشته باشید.و به عنوان هر عنوانی که در این سایت دارید اینقدر از موضع بالا به مراجعه کنندگان ننگرید .این موضوع در همین جا خاتمه گرفت .با دیگران مهربان باشید.

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

علاقه ای نداشتم که این بحث را ادامه دهم، اما چیزی گفتید که شاید باعث سوتفاهم شود و بهتر است که این موضوع را روشن کنم.

هیچ وقت و در هیچ پستی، کسی از افراد تیم ترجمه و یا مدیریت، خودش را در موضع بالاتری ندیده و نخواهد دید.

پست من دو قسمت داشت که در قسمت اول خواهش من این بود که بیشتر در بحث های انجمن شرکت کنید، تشکر و یا درخواست زیرنویس در درجه دوم اهمیت برای ماست.

ما مترجمین این انجمن در وهله اول از خود و در وهله دوم از تمامی مترجمین فارسی دفاع میکنیم و خواهیم کرد، شما دوست عزیز بدانید که بنده حتی ذره ای در جواب گویی مخصوصاً در پست بالایی حتی ناراحت هم نبودم، چه برسد به عصبانی و خشم! ناراحت نبودم چون عادت کردیم به پست هایی که فقط و فقط درخواست زیرنویس است و شما اولین آن نیستید.

اگر اصل گفتگو را نمی دانید بنده به شما اعلام میکنم که این اصل را بسیار بسیار خوب میدانم! شما نمی توانید در پست اول آنقدر خودتان را مستحق حق بدانید که سپاس کاربران دیگر از مترجم را تعبیر به یار گرمابه و گلستان کنید و در پست دوم اظهار مظلوم نمایی کنید و ما را متهم به خشم و زورگویی! یا از اول به کسی حمله نکنید و یا اگر کردید توقع دفاع داشته باشید.

برای بنده نیز این بحث تمام شده است و امیدوارم پست بعدی ما، پست اشکان عزیز و دوست داشتنی ما و قسمت آخر این سریال باشد.

از اشکان تشکر میکنم که با چندین سریال در هفته همچنان پرقدرت کار را ادامه میدهد و امیدوارم من نیز روزی مثل اشکان اینقدر هر روز هفته سریال برای ترجمه داشته باشم که وقت برای نوشتن پست های خارج از موضوع برایم نماند!

از دوستان مترجم و کاربران فعال انجمن نیز معذرت می خواهم اگر نوشته های من باعث ناراحتی ـشان شد.

14. 13 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 77 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس سریال Family Tree | پـــایــــان

زیرنویس قسمت آخر:
    زیرنویس کامل فصل:

حالا که فصل تموم شد امیدوارم این سریال رو با زیرنویس کامل ببینید، واقعا یکی از سریال های خوبه.
    این پروژه ها هم تموم شد، ممنون از صبر و تحمل شما

16. 24 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 77 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس سریال Family Tree | پـــایــــان

اشکان جان بهت خسته نباشید میگم که یک پروژه دیگه هم تموم کردی با این همه مشغله و تشکر از مسعود
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

18. 10 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345