برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: نظر سنجی : آیا دوست دارید سریال Friends دوباره ترجمه شود ؟

رأی دهندگان
106. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

81 76.42%
  • خیر

25 23.58%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 48

Threaded View

سپاس
    19
    از این کاربر 80 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

new2 نظر سنجی : آیا دوست دارید سریال Friends دوباره ترجمه شود ؟

با سلام خدمت کاربران عزیز و همچنین تیم ترجمه ی این انجمن و همه کسانی که در این انجمن زحمت می کشند.
    من چند وقتیه شروع کردم به دیدن سریال فرندز و به نظرم سریال خیلی زیبایی هست .ولی تنها ایرادی که الان حس میکنم داره اینکه زیرنویس خوبی نداره و واقعا زیرنویس این سریال همه جوره بد هست. من این نظرسنجی رو درست کردم تا بچه هایی که دوست دارند این سریال رو ببیند ویا مجددا از اول میخواهند شروع به دیدنش کنند بیان اینجا نظر بدهند که آیا دوست دارند این اثر فوق العاده از اول زیرنویس شود یا نه و این نظر سنجی اگر امارش بالا باشه باعث میشه که خیلی از مترجم های این انجمن یا جاهای دیگه دست به کار شوند و زیرنویس بهتری برای این کار ارائه کنند.بشخصه دوست دارم زیرنویس این کار در این انجمن مجددا انجام بشه چون با یک سری از کارهای این انجمن اشنایی دارم و میدونم که مترجمانش خیلی زحمت می کشند و کارشون واقعا بی نظیر هست.
    حالا دوستانی که تمایل دارند این سریال مجددا زیرنویس شود لطفا در نظرسنجی شرکت کنند و نظر خودشون رو اعلام کنند.
    متشکرم

2. 23 کاربرِ زیر از ChandlerBing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :