برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

معرفی سریال هوش ســـیاه !

معرفی هوش سیاه 1
    نویسندگان:سید رضا اورنگ ،نیاز اسماعیل پور ،شیوا کاظمی ،حمید پیش قدم،علیرضا محمود زاده ،آرش قادری
    بازنویس فیلمنامه : آرش قادری
    کارگردان : مسعود آب پرور
    تهیه کننده : سید عباس فاطمی نویسی
    بازیگران : کیکاووس یاکیده ،حسین یاری ، افشین کتانچی ،روح الله کمانی ، سودابه بیضایی ،کمند امیر سلیمانی و...
    خلاصه داستان : سرگرد احمدی معاون دایره پیشگیری و مبارزه با جرایم رایانه ای پلیس ، همراه با دستیاران خود پرونده پیچیده یک خرابکار در حوزه رایانه و الکترونیک " کامران پوریایی " درگیر شده و ....
    فصل اول با پخش از شبکه یک بیننده های زیادی را جذب کرد و یادمه از شبکه های ماهواره ای هم پخشش کردن و تونستهمخاطب زیادی جذب کنه
    فصل اول 15 قسمت می باشد.
    فصل دوم سریال هوش سیاه
    منتظرالمهدی مدیرعامل موسسه ناجی هنر :
    این مجموعه با اهداف نیروی انتظامی همسو بود و ما یا یک پلیس همه جانبه نگر روبرو بودیم. همینطور تعامل مثبت با کارگردان مجموعه و مطالعه سینابس سری دوم مشخص کرد این نسخه از اثر حتی بهتر و علمی‌تر از سری اول تولید خواهد شد.
    نمایش یک پلیس مقتدر و با اخلاق و مردمی باعث ایجاد احساس امنیت می‌شود و یک نگاه سینمایی به این منجر خواهد شد که مردم بدانند نیروی انتظامی همپای مردم است و کارشناسان انتظامی هرآنچه از دستشان بربیاد برای رفاه هموطنان انجام می‌دهند.
    سوق دادن به سوی حس امنیت
    آب‌پرور کارگردان این سریال نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه ایجاد احساس امنیت مهم‌تر از خود امنیت است، گفت: رسانه کاری جز این ندارد که عواطف و احساسات تماشاگران را به سوی حس امنیت سوق دهد.
    کارگردان "هوش سیاه2" با اشاره به ناکامی سری سازی در تلویزیون ایران، یادآور شد: این اتفاق می‌تواند درباره "هوش سیاه" با کمک‌های نرم افزاری و سخت افزاری به درستی رخ دهد و در این زمینه از مسؤولان تشکر می‌کنم که شرایط خوبی برای افتتاح پروژه در نظر گرفتند.
    تهیه‌کننده "هوش سیاه" همچنین اعلام کرد طبق برنامه‌ریزی‌ قبلی این سریال در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید خواهد شد

معرفی وبیوگرافی بازیگران :

کیکاووس یاکیده دوبلور قدیمی – بازیگر هوش سیاه
    مشاهده محتوا اسپویلر

من در بهمن ۱۳۴۷ در تهران به دنیا آمدم . در واقع ۳۸ سال است که کیکاووس یاکیده هستم.
    - چگونه فهمیدید صدای شاخصی دارید و چگونه وارد دوبله شدید؟
    آن موقع تئاتر کار می کردم . به خاطر صدای خاصی که داشتم خیلی ها به من می گفتند صدای تو برای گویندگی دوبلاژ خیلی مناسب است …برو تست بده… موفق می شی…من هم رفتم سازمان صدا وسیما و تست گویندگی دادم ،آن موقع تست به این صورت بود که متون مختلفی را پشت میکروفون می خواندی و بعد چند نفر از گویندگان قدیمی و پیشکسوت آن را گوش می دادند و انتخاب می کردند.و بالاخره… در یک روز برفی من دوبلور شدم.
    - دوبله را هنر می بینید یا فن؟
    هم هنر و هم فن چون من این دو را جدا از هم نمی بینم . هیچ هنری را پیدا نمی کنید که با فن و تکنیک همراه نباشد . مثل موسیقی و شعر …در واقع هنر پیروی از یکسری قواعد تخصصی یعلاوه حالات خاص شماست که در گستره روحتان پرسه می زند که البته در نوع خود منحصر به فرد است.با فراگیری فن هر هنر، زمینه ای را برای رشد آنچه را که ناآگاهانه است فراهم کرده ایم و آن همان الهام است.گویندگی هم مثل نقاشی است ، تا زمانیکه فنون نقاشی را به کار نبرید، اثری هنری خلق نمی شود یا نوازندگی …نوازنده ای که نت ها را می زند در حقیقت کاری کاملا تکراری و ریاضی انجام می دهد ولی از آن لحظه ای که پنجه او چیزی به آن نوا اضافه می کند که خاص آن نوازنده است واز جایی شروع می شود که هیچکس اطلاع کاملی از آن ندارد و می شود همان”سویدای* دل” و آنگاه هنر اتفاق می افتد.گویندگی دوبلاژ هم همینطوراست یک بخشی از آن تکنیک است بعلاوه آنچه که از جایی ریشه در باورها و گذشتگان ،نگاه در آینده و بسیاری عوامل دیگر و قدرتمون در تجزیه رلی که می خواهیم بگوییم نشأت میگیرد و این به ظاهر ساده است ولی در حقیقت بسیار پیچیده .شاید بعضی فکر کنند که گویندگی یعنی قسمتی که ما دیالوگ را ادا می کنیم فقط همین ، پس زیاد کار سختی نیست چون واژه ها قدرت این را دارند که عاری از هرگونه رنگی خود تفسیرکننده خود باشند ولی گویندگی دوبله مثل ادای دیالوگ در نمایش است .نمایش سکوتی است که یکسری دیالوگ آن را می شکند گویندگی نیز از این قانون پیروی می کند .دیالوگ هارا می گوییم تا آنچه که گفته نمی شود القا شود چون… آدم ها حرف می زنند که رازهایشان را نگویند و چهره واقعی خود را پنهان کنند…در حقیقت هر کدام مثل کودکی که سعی می کند خطایی را که برای دیگران کاملا آشکار است پنهان کند، رفتار کنند و آهنگ این پنهان کاری مثل بازی خط کش و میز(دورتر ، نزدیکتر) است که شنونده و بیننده را به چیزی راهنمایی می کند که قرار است او کشفش کند.
    ما برای گویندگی به جای یک شخصیت لازم است اطلاعات زیادی از او بدانیم که از مهمترین آنها مذهب،میزان وابستگی او به مذهب،ملیت ،طبقه اجتماعی،جنسیت،موقعیت کلی اش و بسیاری چیزهای دیگر شاید حتی تا اینجا که او بچه چندم خانواده است و در چه خانواده ای رشد کرده و با چه فرهنگی و تا چه حد به این خانواده وابسته است و تمام این قطعات کوچک در کنار هم نت موسیقیی را تشکیل می دهند که گوینده باید آن را بنویسد وبنوازد ، ضمن اینکه زبان مردم خویش را روی آن پیاده می کند .این اتفاق خیلی بزرگی است چون گویندگان جدا ازارتباطی که بین مردم سرزمینشان با سایر مردم دنیا و فرهنگ های خاصشان ایجاد می کنند، به نوعی پاسداران زبان مادری اند و به عقیده من دشمنی با دوبله ، دشمنی با زبان مادری است. وممکن است بعضی ها بگویند ضعف دارد…چنین وچنان است ولی با وجود تمام ضعف هایش پسندیده است ومن هیچوقت اگر پسرم ایلیا غلط حرف بزند نمی گویم از این به بعد باید اسپانیایی حرف بزنی!!!
    - آیا اولین جمله ای را که گفتید به خاطر دارید؟
    بله در فیلم “طریق القدس” (راه قدس) به جای یک سرباز رومی گفتم :”قربان این مرد اظهار می کنه فرمانده بزرگیه!”
    - بعد از شنیدنش چه احساسی داشتید؟
    (می خندد) …نه خوشم نیومد …
    - شاخص ترین و به یادماندنی ترین کارهاتون برای خودتون رو نام ببرید؟
    زیاد حضور ذهن ندارم چون خیلی فیلم کار کردم اما خودم سریال “مظنونین” (مدیردوبلاژآقای قنبری) را خیلی دوست داشتم و همچنین مجموعه” لذت نقاشی” که با آن زندگی کرده ام .سریال “کمیسر و رکس” رو هم دوست داشتم و همینطور سریال “شهر مرزی”.ضمنا کارتون “بابا لنگ دراز” هم برایم بسیار خاطره انگیز بود.الان هم سریال “کاپیتان” که در حال پخش است.
    - آیا جملات تیزرهایی رو که می گید خودتون انتخاب می کنید؟
    نه معمولا این کار رو خود صاحبان کار انجام می دهند اما خیلی موقع ها شده که تغییراتی در نوشته ها بدم .بعضی متنها خوبن وجای بازی کلامی به گوینده می دهند درنتیجه بیان کردنشون هم راحت و روان و دلنشین می شود.
    - غیر از دوبله چه کار یا کارهای دیگری انجام می دهید؟
    مجسمه سازی می کنم ،شعر می نویسم ، بازیگری ، چند تا هم داستان کوتاه و فیلمنامه دارم و یک زمانی هم نقاشی می کردم اما از وقتی مجسمه سازی را شروع کردم دیگه دست به قلم نبردم .مجسمه سازی برای من زندگی است . خیلی دوستش دارم… البته من در تمام این کارها دنبال خودم می گردم.
    - چه شد که وارد عرصه بازیگری شدید؟
    تئاتر در من ریشه ای دیرینه دارد و برمی گردد به سالهای دبستان،آن سالها نمایشنامه ای در مدرسه مان اجرا شد من آن را کاملا حفظ کردم و بعد خودم به همراه دوستانم آن را در پیاده روی محل اجرا کردم و از آن به بعد هم قصه هایی را که می خواندم با دوستانم به نمایش درمی آوردم آنهم در پیاده رو جلوی خانه مان.در سالهای کودکی ام چیزی جذاب در تئاتر حس می کردم ،چیزی که تا اینجا مرا به دنبال خود کشیده است.و آن چیز شاید این باشد… امکان تجربه چیزی که مال خودت نیست …و فکر می کنم جذابیت دوبله هم برای من همین است.
    - چند تا از کارهای تئاترتون رو نام ببرید.
    روزهای زرد ، پابلو نرودا، تیغ کهنه ، اوراق شناسایی ، در رستوران ، نکراسوف، همه پسران من،ریچارد سوم و کارهای دیگر که کار “پابلو نرودا”بیش از همه آنها به تئاتری که در ذهن من است نزدیک شد و من واقعا با آن زندگی کردم.
    - فیلم های سینمایی یا سریالهایی رو که کار کردید نام ببرید.
    فیلم های سینمائی “زن زیادی” و” آتش بس” و سینمائی تلویزیونی “قائم مقام” در نقش “محمد شاه” و سریال “کریم خان” در نقش “آغا محمد خان قاجار” واین دو را بیشتر به دلیل اینکه خیلی به تئاتر نزدیک بودند بازی کردم و همینطور سریال “هوای تازه”.
    - تا به حال به عنوان مدیر دوبله فعالیت کردید؟
    بله .۷،۶ سال پیش.اما بنا به توصیه آقای افشاریه این کار را ادامه ندادم چون به گفته ایشان روند فراگیری مرا به تعویق میانداخت و جلوی رشد گویندگی مرا میگرفت … من هم چون بسیار به ایشان علاقه مندم و معتقدم به جوانان و آینده آنها توجه خاصی دارند ،پذیرفتم.ولی این اواخر”رژه پنگوئن ها” را مدیریت کردم چون خودم تنها گوینده آن بودم و صحبت های کارگردان این فیلم را دوبله می کردم .
    - چی شد که فهمیدید می توانید شعر بگویید؟
    شاید مثل بهار که جوانه ها شروع به سر زدن می کنند .اول درخت یه آبله مرغون میگیره و هنوز نمی دونه چه اتفاقی افتاده .درد میکشه و اینا رشد میکنن و خورشید رو تجربه میکنن و بالاخره….یه روز بهاری که از خونه بیرون میآیین میبینین تمام درختان لباسهای تازه آهارخورده شون رو تنشون کردن و میپرسین چطور در یک شب این اتفاق افتاد!!؟؟…در حقیفت در یک شب اتفاق نیافتاده…. شعر گفتن من هم یکدفعه نبود ،سالها بود که می نوشتم بدون هیچ منظوری ،تا اینکه…من به کلاس زبان میرفتم و ما هر جلسه باید یک قصه را به انگلیسی تعریف می کردیم و من هرشب یک قصه برای فردا آماده میکردم اما یک شب تنبلی کردم و قصه ای حاضر نکردم و فردایش سرکلاس گفتم من امروز قصه ندارم یکی از شعرهای خودم را برایتان می خوانم…من ترجمه خودم از آن شعر را بیان کردم.معلمم از آن شعر بسیار خوشش آمدو آن را دقیق تر برایم ترجمه کرد .او گفت جایی در آمریکا هست که شعرا نوشته هایشان را می فرستند و در مسابقه ای شرکت می کنند و جایزه می برند می خواهی شعرت را برایشان بفرستم؟؟…من قبول کردم…ما منتظر ایمیل آنها بودیم ولی هیچ خبری نشد…تا اینکه چند مدت بعد نامه رسمی و دعوت نامه ای از جانب آنها برایم رسید و معلوم شد که شعر من یکی از مقام های نخست را کسب کرده است . باز شعری فرستادم و جزو بهترین های ۲۰۰۴ شدم و بعد جزو بهترین های ۲۰۰۶ و نامه های زیادی برایم آمد و در این گیر و دار دوستانم گفتند چرا نوشته هایی که انقدر مورد توجه قرار گرفته اند را چاپ نمی کنی و خودشان نوشته ها را بردند و به انتخاب خودشان چاپ کردند و من در چاپ آن هیچ دخالتی نداشتم (می خندد).الان هم مجموعه ای در ارشاد دارم با نام “کولی،پیراهن تنگ یک خواب بلند” که در انتظار مجوز چاپ است.
    - چه کاری را به گویندگی ترجیح می دهید؟
    مجسمه سازی…
    -زندگی یک هنرمند را چگونه می بینید؟
    کسی که به واسطه هنرش مرود توجه مردم است از خود گذشتگی هایی در این راه نشان می دهد و خیلی موقع ها زندگی هنریش را به زندگی شخصی ا ش ترجیح می دهد و سرخوشی ها و لحظات درخشانی را که می تواند برای خودش و خانواده اش فراهم کند با لبخند و شادی مردم معاوضه می کند.
    - یک خاطره برایمان بگویید.
    فیلم “جایی که کبوتران میمیرند” را با خانم “فهیمه راستگار” کار میکردم.هنوز مدت زیادی از ورود من به دوبله نگذشته بود و من هنوز آمادگی گفتن رل های اصلی را نداشتم ،در شرایط خاصی خانم راستگار رل اصلی این فیلم را که پسری بود ، جلوی من گذاشتند بدون هیچ قرار قبلی. این فیلم یک صحنه بسیارعاطفی داشت که مرا بسیار تحت تأثیر قرار داد . پسر که رلش را من گویندگی میکردم ، فکر میکرد که پدرش ،پدربزرگ را دوست ندارد اما در بیمارستان که پدربزرگ در آن بستری بود ،پی برد که پدر عاشقانه پدربزرگ را دوست دارد ، مثل یک مرد و این صحنه ای بود که پدر به آرامی صورت پدربزرگ را اصلاح میکردو پسر از لای در این صحنه را میبیند .انقدر بغض کرده بودم که نمی توانستم حرف بزنم ،نمی دانستم چه کنم ،آخر با بغض که نمی توان گویندگی کرد، ناگهان… برق رفت و من فرصت پیدا کردم در گوشه ای بغض فروخورده ام را بشکنم و سیر گریه کنم و من به طرز وصف ناپذیری سبک و سرخوش شدم و این که می گویند آدم به گویندگی معتاد میشود برای من اتفاق افتاد واعتیاد من به گویندگی از آن لحظه شروع شد.شعف و شوق عجیبی داشتم ،غمگین بودم ،شاد بودم ،پرواز میگردم.
    - توضیحی در مورد سایتتون میدین؟
    این سایت کاملا تخصصی است و من بیشتر جهت ارتباط با افرادی که از خارج از کشور درزمینه های هنری و ادبی با من ارتباط دارند این سایت را راه اندازی کرده ام به همین دلیل هم به زبان انگلیسی است و من جهت همکاری با آنها باید این اطلاعات را ارائه دهم و هدف از طراحی این سایت نیز همین بوده.
    www.keikavoos.comآدرس

ارسلان قاسمي :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ارسلان قاسمي، بازيگر نوجواني است كه در سريال در چشم باد، نقش بيژن را بازي مي‌كرد. بيژن يكي از شخصيت‌هاي اصلي سريال در چشم باد است كه زندگي پرفراز و نشيبي را پشت سر مي‌گذارد. ارسلان متولد اول خرداد 1374 در تهران است. از كودكي بازي در سريال‌هاي تلويزيوني را آغاز كرده و تاكنون در فيلم‌هاي سينمايي مانند جعبه موسيقي، خاطرات فردا، تاكسي نارنجي، خاك سرد و شام عروسي بازي كرده است. «ارسلان» در مجموعه تلويزيوني حضرت يوسف‌(ع)‌ هم بازي كرد. او در اين سريال نقش بنيامين برادر تني حضرت يوسف(ع)‌ را ايفا مي‌كرد. خودش مي‌گويد: سريال حضرت يوسف(ع)‌ سه سال و نيم طول كشيد و من يك‌سال و نيم در آن حضور داشتم. براي بازي در اين سريال مجبور بودم صبح‌ها ساعت 5 موهايم را فر كنم. كلا گريم خاصي داشتم كه مشكل‌آفرين بود.

از اولين كارت بگو.

اولين بار، حدود 8 سال پيش در كاري به اسم در چشم باد بازي كردم.

آن موقع چند ساله بودي؟

كلاس اول دبستان بودم.

و الان چند سالت است؟

الان 14 سال دارم.

چطور براي بازي در اين سريال انتخاب شدي؟

خانم رهنما دوست صميمي مادرم است. او من را به آقاي جوزاني معرفي كرد. تست دادم و براي نقش بيژن قبول شدم. بيژن، كودكي آقاي پارسا پيروزفر است. ابتدا قرار بود آقاي حسين ياري اين نقش را بازي كنند و بعد آقاي فروتن و بعد هم آقاي پيروزفر. البته من قبل از اين موضوع انتخاب شده بودم.

تصويربرداري اين كار در كجا بود؟

تصويربرداري‌هاي من در ماسوله و تالش بود. ما 7‌‌ماه بدون وقفه در ماسوله كار كرديم و حتي يك روز هم نمي‌توانستيم براي استراحت به تهران بياييم. اگر در كنار هم راحت نبوديم، نمي‌توانستيم سختي‌هاي كار را فراموش كنيم.

از اين كار خاطره‌اي هم داري؟

خاطره شيرين زياد است، ولي خاطره‌اي كه تاثير بدي روي همه عوامل گذاشت مرگ بيتا توكلي، بازيگر نقش مقابلم بود. بيتا توكلي در اثر يك تصادف از دنيا رفت. من 3 سال تمام در كنار او بودم.

به جز آقاي جوزاني با چه كارگردان‌هايي كار كرده‌اي؟

با آقاي وحيدزاده (شام عروسي)‌، آقاي سلحشور (يوسف پيامبر)‌، آقاي آب‌پرور (هوش سياه)‌ و فرزاد موتمن (جعبه موسيقي)‌.

در جعبه موسيقي چه نقشي داشتي؟

نقش پسر بچه‌اي را داشتم كه شخصيت اصلي فيلم است. اين پسربچه مادرش را از دست مي‌دهد. پدرش هم يك بيمارستان دارد. او با يك فرشته آشنا مي‌شود. طي يك حادثه، اين پسر به كما مي‌رود. آقاي رامبد جوان نقش پدرم را بازي كردند.

سينما را بيشتر دوست داري يا تلويزيون را؟

سينما را. چون هم حرفه‌اي‌تر است و هم اين كه مخاطب خاصي دارد.

تئاتر هم كار كردي؟

بله در تئاتر «اين فصل را با من بخوان» كار مجيد انتظامي و در گوش سالمم زمزمه كن به كارگرداني آقاي محمد رحمانيان حضور داشته‌ام.

شهرت را دوست داري؟

بله. در حدي كه به ديگران خدمت كنم.

نقطه قوت ارسلان چيست؟

نقطه قوتم اين است كه با افراد بخصوص نوجوانان خيلي زود اخت مي‌شوم و در جمع بودن را دوست دارم.

ورزش چطور؟

ورزش را هم دوست دارم، بخصوص شنا و فوتبال را.

چه آرزويي داري؟

آرزو دارم به بچه‌ها و همنوعانم كمك كنم.

از ميان كتاب‌ها چه كتابي را بيشتر دوست داري؟

كتاب‌هاي هري‌پاتر!

و از ميان سريال‌ها؟

سريال جومونگ كه تمام شد.

دوست داري در آينده در كنار كدام بازيگر باشي؟

دوست دارم با آتيلا پسياني و جمشيد مشايخي بازي كنم.

بازي كدام بازيگر را دوست داري؟

بازي امين حيايي را دوست دارم و اعتقاد دارم كه او يك بازيگر كامل است و تا امروز هم نقشي كه به او داده‌اند خوب و بدون نقص بازي كرده. از همه مهم‌تر، شخصيت و رفتارش خيلي گرم و صميمي است. در فيلم شام عروسي با او همبازي بودم. او يك بازيگر خوب و تواناست. همين‌طور خانم نيكي كريمي خيلي به من كمك كردند. من 3 بار با خانم كريمي همبازي بودم. ايشان هم خيلي مرا راهنمايي كردند.

از كار آخرت، «هوش سياه» بگو.

هوش سياه يك سريال 13 قسمتي است كه آقاي آب‌پرور كارگرداني مي‌كند. در اين سريال من نقش پسر آقاي حسين ياري را بازي مي‌كنم. اين كار يك مجموعه پليسي درباره خلاف‌هاي اينترنتي است.

حسین یاری :
    مشاهده محتوا اسپویلر

بیوگرافی:
    متولد سال 1346
    متولد 1346
    مدرک تحصیلی: دیپلم
    بازیگری را از تئاتر و در سال 1360 آغاز کرد.
    او در واحد دوبلاژ صدا و سیما به عنوان گوینده هم فعالیت کرده است.
    با فیلمهای دفاع مقدس شناخته شد که در این ژانر موفق بود و برای بازی در فیلم « آخرین مرحله » جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از چهاردهمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.
    او بازی در نقشهای دیگر را هم با فیلمهای « سرعت » و « دنیای وارونه » تجربه کرد که برای او تجربه گرانقدری بود. بازی او در « بلوغ » تحسین منتقدان را برانگیخت و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای بازی در این فیلم از هجدهمین جشنواره فیلم فجر بدست آورد.
    اما شاید تنها شانس او بازی در فیلم / مجموعه « شب دهم » بود که توانست با بازی بسیار زیبایش در نقش حیدر در میان عموم محبوبیت بسیار زیادی کسب کند. شاید اگر فیلم سینمایی « شب دهم » به بخش مسابقه جشنواره بیستم فجر راه پیدا می کرد خیلیها برای بازی او ، کتایون ریاحی و ثریا قاسمی حسابی جدا باز می کردند.
    او در سال 1383 فیلم « معادله » را بر پرده سینماها داشت.

کمند امیر سلیمانی :
    مشاهده محتوا اسپویلر

نام اصلی: کمند
    نام خانوادگی اصلی: امیرسلیمانی
    تاریخ تولد: 1352
    محل تولد: تهران
    فرزند سعید امیرسلیمانی (کارگردان و بازیگر تاتر).
    فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ١٣٧٦.
    شروع فعالیت در تاتر با بازی در نمایش سنجاب ها در سال ١٣٥٩.
    شروع فعالیت در تلویزیون از سال ١٣٦٠.
    در نوجوانی با بازی در فیلم ترنج (١٣٦٥) به سینما آمد. اما در تلویزیون و با بازی در نقش آذر در مجموعه پدرسالار بود که به شهرت رسید. با هنرنمایی اش بازی در مجموعه همسایه ها بسیار مورد توجه واقع شد.
    کمند امیرسلیمانی در سینما هم موفق بود. او برای بازی قابل قبول و متفاوتش در فیلم قرمز در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مود تقدیر قرار گرفت.

سریال هوش سیاه همزمان با ساخت فصل دوم تا 90 قسمت تمدید شده

2. 10 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,386
    از این کاربر 490 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : معرفس سریال هوش ســـیاه !

فکر میکنن فرار از زندانی یا 24 چیزی ساختن
    نمیدونم آدم چرا نگاش میکنه انقدر حرص میخوره
    تنها نکته مثبتش بازی یاکیده هستش که همگی دوسش داریم

4. 2 کاربرِ زیر از Ho3!En بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728

نقل قول نوشته اصلی توسط <☺HOSSEIN☺> نمایش پست ها
    فکر میکنن فرار از زندانی یا 24 چیزی ساختن
    نمیدونم آدم چرا نگاش میکنه انقدر حرص میخوره
    تنها نکته مثبتش بازی یاکیده هستش که همگی دوسش داریم
    حداقل از سریالهای شبکه CW بهتر هستش اینارو نباید با فرار از زندان مقایسه کردش جذاب هست مخصوصا بازی فوق العاده زیبای یاکیده

6. 3 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16
    از این کاربر 58 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

یه سری آدم به عنوان عوامل دور هم و تو یه مکان مقدس جمع شدن و یه قسم خیلی خفن خوردن که بشینن دور هم و بدترین سریال پلیسی کامپیوتری که میشه ساخت رو بسازن!
    بهشون تبریک میگم چون دفعه اول که موفق بودن..
    از بازی حسین یاری متنفرم به هرکاری میاد جز بازیگری

8. کاربر زیر از majiko بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    3,728

نقل قول نوشته اصلی توسط majiko نمایش پست ها
    از بازی حسین یاری متنفرم به هرکاری میاد جز بازیگری
    چرا تنفر ؟

10. کاربر زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

ارسلان قاسمی دلیل کافی برای ندیدن این چیزی که اینا ساختن . حتی حجم هم برای دانلود کردنش حروم نمی کنم چه برسه بخرم (تو تلوزیون پخش قراره بشه؟)
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

12. 4 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    142
    از این کاربر 393 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

کم لطفی می کنید ها

هر چقدر هم سریالش ابکی و مزخرف باشه در مقابل بعضی از سریال های تلویزیون و شبکه های اون ور اب بهتره
    حداقل من ترجیح میدم این رو ببینم تا بعضی از سریال های سخیف رو

فکر کنم آخرین سریالی که از تلویزیون ایران دیدم هوش سیاه بود و تنها سریالی که می تونه دوباره منو بکشونه پا تی وی همین هوش سیاه هست

14. 7 کاربرِ زیر از F.U.S.E بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط x7music نمایش پست ها
    سریال هوش سیاه همزمان با ساخت فصل دوم تا 90 قسمت تمدید شده

این یک حرفت 100 درصد از اون خالی بندی هات هست ها علی
    خودت سریع اعتراف کن
    اصلا چنین گنجایشی در سریالهای اینجوری در ایران وجود نداره تا 90 قسمت بسازند
    اگر چنین کاری کنند مثل کارهای مهران مدیری در میاد احتمالا

نکته : حسین یاری هم محله ای ماست و دوست چند ساله بابام و عمو هام هست روش تعصب کاذب دارم لطفا بهش تیکه نندازید

16. 7 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,728

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    این یک حرفت 100 درصد از اون خالی بندی هات هست ها علی
    امروز کارگردانش تو تلوزیون رسما اعلام کرد حاجی پیگیر نیستیا

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    نکته : حسین یاری هم محله ای ماست و دوست چند ساله بابام و عمو هام هست روش تعصب کاذب دارم لطفا بهش تیکه نندازید
    بازیگر خوبیه ازش یه عکس و امضا بگیر برام بفرست تو که راست میگی ارواح ...

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    (تو تلوزیون پخش قراره بشه؟)
    بله

18. 2 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    428
    از این کاربر 1,316 بار در 216 پست سپاس گزاری شده

خیلی سریاله مسخره و آماری هست همش شعارو آماره !

یکی از دیالوگ ها "قربان ما نمی تونیم بریم توی مترویی که روزانه 160000 نفر آدم رو جابه جا کنه!"

خلاصه سوتی هم زیاد داره با نت 2 مگ ای دی اس ال نمی شه بای پس یا هک انجام داد بعد نشون می ده طرف تو ون! با کارت دیال آپ! وصل می شه صفحات هم مثل موشک باز می شن

این موضوع آب بستن به سریال های ایرانی تمومی نداره شاید به خاطر همینه بعد رفتن مهران مدیری دیگه زیاد تلویزیون نمی بینم چون همش چرت و پرت و آت و آشغال می سازن !

به قول یه ساندویچی دمه خونمون ملت از صبح تا شب خودشون غم دارن شب هم باید بشینن غم این سریال ها رو بخورن!

اگه از زندگی خسته شدید ... اگر فیلم و سریال ندارید ببینید ... اگر می خواهید با روح و روان خودتون بازید کنید حــــتما سریال ایرانی ببینید

20. 8 کاربرِ زیر از Hamed Hidden بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین