برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت

رأی دهندگان
85. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 1.18%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

6 7.06%
  • 8

15 17.65%
  • 9

26 30.59%
  • 10

37 43.53%
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 43
    Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمت هشتم

Season 3 , Episode 8 | Second Sons

خلاصه داستان اين قسمت :
    سانسا با تیریون ازدواج میکنه . آریا هم با هاوند به سمت سرزمین والدر فری میره. دنی هم با گروهی مزدور که از یونکای دفاع می کنن ملاقات میکنه...

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

Victory Or Death
    سپاس
    8,382

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمت هشتم

خوب تا ملت شروع نکردن به گیر دادن به صحنه های چیزدار یه چیز بگم . قسمت قبل صحنه تیون اضافه بود واقعا ولی این قسمت 2 تا صحنه بود اولی مال ملیسندرا و دومی دنریس . تا به این جای سریال 90% درصد صحنه های چیزدار واقعا توی پرداختن شخصیت ها تاثیر داشته . از همون قسمت اول که تیریون رو با رز نشون میده و بعدش تیون و خواهرش و اینا همشون یجورایی توی نشون دادن شخصیت افراد تاثیر داشتن .صحنه ملیس توی کتاب نیستش بیشتر قصدشون از اضافه کردنش نشون دادن اینه که ملیس به هر کاری دست میزنه تا خدای خودش رو راضی نگه داره ، صحنه دنریس هم بیشتر برای نشون دادن غرور و تکبر دنریس بود و اینکه بگه داریو رو به اونجام هم حساب نمی کنم . این مسئله اگر بی هدف نباشه مثل بعضی دیگه از سریال های همین شبکه هیچ آسیبی نمیزنه . البته صحنه ملیس یکم مسخره بود ، اونجا میگه چاقو رو نشون گوسفند نمی دم بعد میاد زالو میندازه روش... . البته میشه به حساب این گزاشت که خون الت تناسلی رو نیاز داشته که احتمالا برای جافری ازش استفاده کرده . گفته شد که قراره قربانی بشه گندری ولی فقط ازش خون گرفت به نظر میاد هنوز براش نقشه داره
    . سه تا اسم به خدای نور داده شد ، هر سه دشمن استنیس بعید میدونم برای محافظت اینکارو کرده باشه . آزاد کردن سر داووس هم عجیب بود . اون صحنه که داووس داره کتاب می خونه یهو میگه : *** می خیلی باحال بود.
    یکی از بهترین صحنه ها عروسی سنسا و تیریون بود . جافری باز سرشت پست اش رو به همه نشون داد . پیتر دینکلیج مثل همیشه درخشید . از اول قسمت داشت شراب میزد ، و همینطور مست و مست تر میشد ، مراحل مختلفش رو عالی به تصویر کشید بهترین جاش جایی بود که چاقو رو کوبید رو میز و جافری رو تهدید کرد ، همه رو غافل گیر کرد . توی صحنه ای که سنسا خم میشه ، لطف بزرگی در حق شخصیت لوس و بی خود سنسا کردن و از منفور تر شدنش جلوگیری کردن . وقتی تیریون ازش میخواد خم بشه توی کتاب دختره بی ادب خم نمیشه مجبور میشن تیریون رو بزارن رو پشت یه دلقک ، اگه این تغییر رو نمی دادن خیلی زیبا تر دی میومد.
    میرسیم به دنریس مثل همیشه بهترین سکانس ها مربوطبه بانو هست، البته تغییرات زیادی دادن و صحنه های خوب زیادی رو حذف کردن ولی هنوزم عالیه ، این Second Sons هم آدم ها جالبی بودن . داریو هم که فوق العاده بود خیلی خوشتیپه بازیگرش ، در مورد ارتباطش با جکن هگار و Faceless Men چیزی نمی دونم ولی اینکه گفت ولار مورگولیس هیچ دلیلی نمیشه که یکی باشن ، سکه براووسی رو دید و جمله معروف اونارو گفت . براووس همون شهر جکن ـه که به آریا میگه بیا اونجا.
    تیکه آخر هم که عالی بود ، البته انتظار داشتم یه نفری اینجا دیده بشه که نشد ایشالا قسمت آخر دیده بشه ، صحنه جمع شدن کلاغ ها اونم رو درخت خدایان کلی معنی میتونه داشته باشه . سمول هم یه خاصیتی از خودش نشون داد بلاخره ، در مورد جا گزاشتن خنجر ، در هر صورت سوتی کاگردان بود ، چون یجوری این خنجره میشکنه که دیدنش برای داستان لازمه ، حتما یه نقشه ای دارن .
    حرف زدن سرسی در مورد Rains Of Castamere iهم توضیحاتی داست که آخر سریال متوجه میشین ، حرکن جالبی بود . هاوند هم بلاخره یه لبخند بعد این همه مدت رو لب آریا بیچاره نشوند ، باید دید میبرتش واقعا یا
    we are never ever ever getting back together
    یا آهنگ تیلور اتفاق می افته...
    10 میدم . همه چیش عالی بود . 2 قسمت دیگه مونده امیدوارم قسمت بعدی پوز Blackwater رو بزنه . ریتینگ برسه به 6 میلیون صلواااااتت
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

3. 20 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    57
    از این کاربر 179 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

بالاخره سریال یه تکونی خورد! با توجه به اینکه هفته پیش بایست بهش 7 میدادم و 8 دادم.؛ این قسمت هم 8 براش خوب بود که به دلایل گفته شده 9 دادم!
    میبینم که برای همه اون خنجر جای سوال داره! شاید اگه خنجر پهلوش میموند، بعدها باعث درد سر میشد! به عنوان مدرک جرم!
    یکی از دوستان گفته بود که این یارو رییس واکر ها نبود و خیلی ها مثل این داشتن، من که واکر مشابه این اصلا ندیده بودم! یه دونه بود که اسب سوار جلوی بقیه واکر ها بود! یعنی این سم زد رییسشون رو کشت!!!؟

5. 6 کاربرِ زیر از rahavix بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382

نقل قول نوشته اصلی توسط rahavix نمایش پست ها
    یکی از دوستان گفته بود که این یارو رییس واکر ها نبود و خیلی ها مثل این داشتن، من که واکر مشابه این اصلا ندیده بودم! یه دونه بود که اسب سوار جلوی بقیه واکر ها بود! یعنی این سم زد رییسشون رو کشت!!!؟
    گفتم هنوزم سر حرفم هستم نمی دونم سریال رو با چه کیفیتی دیدین ولی یه عکس از کیفیت بلوری میزارم . یدونه از اون به قول شما رئیس ها این جلو ، از پوست پاش معلومه . سمت چپ تصویر اون دور دورا 2 تا سوار دیگه هستن که از همین هان یک عدد هم در سمت راست دیده میشه .
    مشاهده محتوا اسپویلر

7. 11 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

دوست داشتم صحنه های خوبشم دوستان گفتن
    ولی واقعا چقد دکوراسیون و طراحی داخلی عالی ای کار شده تو سکانس مربوط به عروسی دمشون گرم
    علاقم به تیریون بیش از پیش شد:دی
    تنفرم از سرسی و جافری هم بیش از پیش
    احساس میکردم درگیریه بین تیریون و جافری یکم بیشتر باشه که سیاست تایوین نذاشت و این حالو ازم گرفت
    یکی از دوستان گفت صحنه که میره رو راب استارک سریال افت میکنه البته نظر همه عزیزان محترمه ولی شخصا وقتی صحنه میره رو راب و موزیک وینترفل رو میشنوم کلی حال میکنم همینطور جان که مطمعنم تو قسمت بعد هر 2 این عزیران رو خواهیم دید
    تنها چیزی که تو این قسمت خیلی مغزم رو درگیر کرده صحنه و دلیل جمع شدن کلاغا رو یکی ازون درخت های نیایش که چهره حک شده ای هم داشت و گفته میشه (چشمان قرمز آنها از شیره ی قرمز پر شده بود و همیشه مراقب بودند)
    بالاخره نمردیم و یکی از آدرها رو دیدیم:دی قشنگ بود فقط اینکه این وایت واکرای اصیل فک نکنم فقط ی دونه باشن حالا بازم در ادامه ببینیم چی میشه
    با سپاس از نوژن عزیز
    9
    آی لاو یییو tvworld
    [

9. 9 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    گفتم هنوزم سر حرفم هستم نمی دونم سریال رو با چه کیفیتی دیدین ولی یه عکس از کیفیت بلوری میزارم . یدونه از اون به قول شما رئیس ها این جلو ، از پوست پاش معلومه . سمت چپ تصویر اون دور دورا 2 تا سوار دیگه هستن که از همین هان یک عدد هم در سمت راست دیده میشه .
    مشاهده محتوا اسپویلر
    نميدونم ولي هر چي نگاه ميكنم نميتونم اين چيزايي كه گفتي رو ببينم ! اون سمت چپ هم به نظر ميرسه كه يكيشون سوار اسب ياشه ولي اونم اصلا معلوم نيست و فاصله اش زياده!! كه تازه ايني كه سمت راست سواره اسبه هم اونشكلي نيست !! اوني كه قسمت آخر سيزن قبل از كنار اين تپله گذشت دقيقا هموني بود كه الان كشتش !! استيل و قيافه و همهجيش همون بود و نتيجه اين شد كه فكر كردم(يم) كه اون رييسشونه چون هيج كس ديگه اي شبيه اون رو نديدم(يم) حتي تو اين عكس .
    البته اصولا نميتونه رييشون باشه كه اينطوري راحت بميره ولي به هر حال اون طوري برداشت شد و از اين عكس هم نقضش ثابت نشد !! ( اگه تونسته باشم منظورمو برسونم!!!)

!Life's a rollercoater but still unfair

11. 3 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

ارین من توی درک بعضی اتفاقات سریال یکم گیج میزنم بعد هر قسمت میام اینجا تا با خوندن توضیحاتت بفهمم روابط چطوریاست.به هرحال شما کتابش رو خوندی و برای من اسپویل نمودی.
    این قسمت هم مثل بقیه قسمت ها قسمتی بود از گیم آو ترونز
    جدای از شوخی بهتر از قسمت قبلی بود و اون یارو خوش هیکله خوب خودش رو برای دنریس نشون داد. ولی این نه نه اژدهایی که من دیدم بعید نیست یه بلایی سرش بیاره.من که به شدت منتظر حوادث قسمت بعدی هستم.

این رو هم بگم قسمت بعدی با تاخیر پخش خواهد شد یعنی دوم Jun

13. 8 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    .
    البته اصولا نميتونه رييشون باشه كه اينطوري راحت بميره ولي به هر حال اون طوري برداشت شد و از اين عكس هم نقضش ثابت نشد !! ( اگه تونسته باشم منظورمو برسونم!!!)
    عکس جدید رو نگاه کن . شبیه بودنشون که معلومه فقط اینا نیزه یخی دارن نگاه کنی پوست پاش هم مثل بدن اونه.
    همه این ها به کنار ، اون آدم هایی که دارن مثل زامبی راه میرن اصلا وات واکر نیستن!! بهشون میگن Wight . وایت واکر این چشم قشنگ ها ان
    اینم عکس جدید واکر ها رو با پینت مشخص کردم

پ.ن مثل اینکه این هفته سریال پخش نمیشه... به خاطر Memorial Day آمریکایی ها!

15. 10 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Am i Evil , Am i Good ?
    سپاس
    373
    از این کاربر 2,559 بار در 321 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ar!@n نمایش پست ها
    پ.ن مثل اینکه این هفته سریال پخش نمیشه... به خاطر memorial day آمریکایی ها!
    عمتووووووووووووو hbo
    The King In The North

17. 8 کاربرِ زیر از S@eeƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Breaking Mad
    سپاس
    228
    از این کاربر 375 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

عالی بود این اپیزود،
    به خاطر امتحانا دیر دیدم،

یک اپیزود معرکه....اصلا نفهمیدم 1ساعت چطوری گذشت.. تیریون ِ مست !!
    10 AMAZING

و نگهبانی من آغاز می شود

19. 14 کاربرِ زیر از DixoN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Am i Evil , Am i Good ?
    سپاس
    373
    از این کاربر 2,559 بار در 321 پست سپاس گزاری شده

بلاخره وقتمو جور کردم قسمت دیدم عالیییی بود عالیییی مخصوصا اونجا که تریون جافری رو تهدید کرد که ... رو بکنه عالییی بود : then you,ll be fu ck you own bride withe a wooden cock

اونجا که اقای دهاریس اومد گفت ما به مشکل فلسفی خوردیم با رییسام خیلی خوب بود ..

این تریون خیلی ادم خوبیه به سانسا هم گفت : my father just want someone to be fu cked

ولی از هرچی بگذریم سخن بانو خوش تر است بانو سکانس های عالیی داشت با اینکه به خاطر امیلیا کلارک بعضی قسمت های مشکل دارشو حذف کردن ولی باز هم خوبه الان هم ۱۰۰۰۰ نفر ارتش داره یعنی یک پنجم ارتش لنستر ها ولی خیلی با ابهت شده اونجا هم که Grey worm گفت می خواهید زبونشو در بیارم بزارم کف دستش ولی بانو گفت اینا مهمون مان و مهمونم حبیب خداست و از این حرفا

ارین جان اگه تاپیک رو می خونی یه جواب به من می دی که این خون پادشاه چی داره ؟؟؟؟ اصلا موضوع این زالو ها چی بود ؟؟؟ و الان هرکی دیگه از هر خاندانی پادشاه بشه خونش این قابلیت رو داره ( مثلا الان اگه من ( saeed from the house Nazari ) پارشاه بشم هم خونم می تونه از اون شبح ها درست کنه چون من می خوام چندتا ادم رو بکشم و کسی هم نفهمه ( مثلا معلم هندسه و عربی و ... )

و این چاغو هه از چه جنسی بود که بخرم بزارم تو خونه محض احتیات و چرا این سمویل اوجا ولش کرد شاید به دردش بخوره نه ؟؟؟ ( راستی درباره این تریل ها هم توضیح بدید دمتون غیژ )

کلا قسمت عالی بود راستی دقت کردین اینا مریضن میان یه تو یه سیزن ۱۰ قسمتی ۴ قسمت اول ضعیف بعد ۲ قسمت متوسط و ۱ قسمت خوب و ۳ قسمت هیجانی قرار می دن نمی گن من قلبم ضعیفه ( با باتری کار می کنه ) بیوفتم بمیرم رو قبرم بنویسن جوان ناکام
    من ۱۰ می دم
    The King In The North

21. 7 کاربرِ زیر از S@eeƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین