برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 22
    سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

Question the mentalist | رد جان ( Red John ) کیست؟ | اسپویلرهای رد جانی

اونایی که 5 فصل و کامل دیدن توی این بحث شرکت کنن.

1.برت استایلز (مالکوم مک داول):
    در 4 قسمت حضور داشته است.

- Red All Over (فصل دوم، قسمت 20. نویسنده: کارولاین اینگبر)
    - The Blood on His Hands (فصل سوم، قسمت سوم. نویسنده: تام زنتگیورگی)
    - His Thoughts Were Red Thoughts (فصل چهارم، قسمت شانزدهم. نویسنده جردن هارپر)
    - Red Sails in the Sunset (فصل پنجم، قسمت هشتم. نویسنده دنیل کرون)

2. گیل برترام( مایکل گستون):
    در 12 قسمت حضور داشته است.

- Red Sky at Night (فصل سوم قسمت اول. نویسنده: برونو هلر)
    - Red Carpet Treatment (فصل سوم، قسمت چهارم. نویسنده دنیل کرون)
    - Red Alert (فصل سوم قسمت سیزدهم. نویسنده: جردن هارپر)
    - Red Queen (فصل سوم قسمت شانزدهم. نویسنده: دنیل کرون)
    - Strawberries and Cream: (فصل سوم، قسمت بیست و سوم. نویسنده اشلی گیبل)
    - Strawberries and Cream: (فصل سوم ، قسمت بیست و چهارم. نویسنده: برونو هلر)
    - Scarlet Ribbons (فصل چهارم، قسمت اول. نویسنده: برونو هلر )
    - Little Red Book (فصل چهارم، قسمت دوم. نویسنده: تام زنتگیوروی)
    - The Crimson Ticket (فصل پنجم، قسمت اول نویسندهک برونو هلر)
    - Not One Red Cent (فصل پنجم، قسمت سوم. نویسنده: کن وودراف)
    - Red in Tooth and Claw (فصل پنجم، قسمت چهاردهم. نویسنده: جردن هارپر)
    - There Will Be Blood (فصل پنجم، قسمت شانزدهم. نویسنده: کن وودراف)

3.ریموند هافنر ( رید دایموند)
    در دو قسمت حضور داشته است.

- Little Red Book (فصل چهارم، قسمت دوم. نویسنده: تام زنتگیوروی)
    - The Red Barn (فصل پنجم، قسمت سیزدهم. نویسنده: تام زنتگیوروی)

4.رید اسمیت ( درو پول):
    در یک قست حضور داشته است.

- The Crimson Ticket (فصل پنجم قسمت اول. نویسنده: برونو هلر)

5.باب کرکلند ( کوین کوریگان):
    در 6 قسمت حضور داشته است

- Red Dawn (فصل پنجم، قسمت پنجم. نویسنده: تام زنتگیوروی)
    - If It Bleeds, It Leads فصل پنجم قسمت ششم. نویسنده: اوگان ماهونی))
    - Red Sails in the Sunset (فصل پنجم، قسمت هشتم. نویسنده: دنیل کرون)
    - There Will Be Blood (فصل پنجم، قسمت شانزدهم. نویسنده: کن وودراف)
    - Behind the Red Curtain (فصل پنجم، قسمت هجدهم. نویسنده: اریکا گرین)
    - Red Letter Day (فصل پنجم، قسمت نوزدهم. نویسنده: مایک وایس)

6.کلانتر توماس مک الیستر (زندر برکلی):
    در یک قسمت شاهد خضور وی بوده ایم.

- Red Hair and Silver Tape (فصل اول قسمت دوم. نویسنده: برونو هلر)

7.برت پارتریج(جک پلوتنیک):
    در 4 قسمت حضور داشته است.

- Pilot (فصل اول قسمت اول. نویسنده: برونو هلر)
    - Red Sky in The Morning (فصل دوم قسمت بیست و سوم. نویسنده: برونو هلر)
    - Red Lacquer Nail Polish (فصل پنجمف قسمت پانزدهم. نویسنده: اوگان ماهونی)
    - Red John's Rules (فصل پنجم، قسمت بیست و دوم. نویسنده: برونو هلر)

منبع لیست: cinemacenter.ir

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

این تاپیک و برای طرفدارای منتالیست می زنم تا بیاید با هم یکم راجب این رد جان بحرفیم.
    می دونم که شما (طرفدارا) هم مثل من این خوره افتاده به جونتون که این رد جان کیه آخه؟ (البته خداییش خیلی کم این سریال و تحویل می گیرید نسبت به سریالای دیگه! با این وجود سریالیه که توی سایتای محبوب بیشتر ستاره هاش پر رنگه!)
    تا میگیم رد جان لابد اسم خیلی ها توی ذهنتون میاد! یا کلا به این فکر می کنید که هیچ نظری ندارید رد جان کیه! خب اول خودم شروع می کنم.

بعضی وقتا این حس و دارم که رد جان یه زنه! ولی خب توی خود سریال مدام اینطوری به بیننده نشون میدن که یه مردِ! اما معمولا اونا چیزایی و به ما نشون میدن که با دیدنشون مارو از اصل موضوع گمراه کنن. حالا نه اینکه واقعا زن باشه کلا میگم، اینکه هفتا شخصیت بهمون معرفی کردن که آره یکی از اینا رد جانه، بیشتر مثل یه رد گم کنی می مونه! حالا شاید واقعا یکی از اون هفت نفر رد جان باشه یا شاید هم هر هفت نفرشون جزو دارو دسته های رد جان باشن یعنی زیر دستش باشن یا کلی یاها و شایدهای دیگه!

یه چیزی بگم فصل اول همون قسمت اول من فکر کردم رد جان یه زنه چون آخه فکر می کردم به خاطر اینکه پاتریک بهش گفته یه مردِ ناراخت شده و بهش برخورده نتونسته از روی قتلای مثلا تمیزش بفهمه کار یه زنه بعد دیدم که نه بابا سوتی دادم. این اصلا کی قتلای اون و دیده!

توی فصل دوم بود گمونم به اون یارو نفر هفتم لیست برت پارتریج شک کرده بودم اونم فقط چون صداش شبیه اون صدایی می زد که جای رد جان می حرفید! اینکه میگم جای رد جان چون به نظرم تا الان هر کی جای رد جان نشون دادن یا صداش و پخش کردن همون باقی دار و دسته ش بودن!

خصوصا تو فصل آخر اون صدایی که پشت تلفن با جین حرف می زنه اصلا تابلو بود صدای خودشه (سایمون بیکر)، کدوم بازیگری تا الان توی سریال انقدر صداش شبیه به جین بوده! اونم صدای سایمون که انقدر خاصه!
    اینا همش برای گمراه کردن بیننده س تا آخر سر یکی و بیارن نشون بدن بعد همه کف کنن بگن آآآ این بود! عجب!

من بین زنای سریال به اون دختر مو قرمز نابیناهه روزالین شک کرده بودم که خودِ رد جان هست و بقیه هم زیر دستش کار میکنن! بعدش به کریستینا و اون پلیسه بازرس دارسی و سارا هارگین و... البته اینارو بیشتر از هر چی به همدست بودنشون شک داشتم تا اونجا که یادمه! حالا بعضیاشونم هر چی سریال جلوتر رفت شک و شبه م بر طرف شد مثلا! (از بین گروه خودشون هم به دختره ون پلت شک کرده بودم که سر و سری با رد جان داره که بعدا رفع شد)

خلاصه تا اینجای هر کی و یه جوری نشون دادن که آره این می تونه رد جان باشه به نظرم نیست! مثل همین یارو نفر پنجم لیست باب کرکلند! همچین تابلو نشون می دادن که آره جین بعد کلی زور زدن به هر چی رسید اون یه شبه همونو پیاده کرد! شاید همدستش باشه اما فکر نمی کنم خودِ رد جان باشه!

خیلی ها میگن برت استایلز رد جانه اما به نظر من کسیه که نقش داشته توی این جهت گیری های فکری شخصیت رد جان! یعنی به نظرم رد جان یه شخصیت شاید افسرده بوده یا شاید کسی که هدفی نداشته و حالا توسط این یارو دیدش کلا نسبت به دنیا و آخرت و همه چی عوض میشه تا جایی که مطمئنه جهنمی وجود نداره که حالا بخواد توش بسوزه یا مجازات قتلای کثیفش و ببینه!

اصلا شاید اون قتلی که 20 یا 30 سال پیش اتفاق افتاده بود و نشون دادن کار همین برت استایلز بوده و بقیه ی قتلا با تفکر این و کار یه بدبخت دیگه باشه! یا کار گروهی که زیر دستشه! وااااااااااای من اصلا خودم می تونم راجب این قضیه شصتا داستان بنویسم انقدر که این نویسنده ها قضیه رو پیچوندن. دارن اعصابم و خرد میکنن.

ولی اینکه خیلیا میگن رد جان پیر هست و همسن همین یارو من قبول ندارم، بابا رد جان می تونه از دوران نوجوونی کشتن آدمارو شروع کرده باشه والا! بعید نیست از این نویسنده ها! نمیشه سن خاصی براش تعین کرد اما حسم میگه هم سن و سال خود جینِ!

اون شعر ببر ببر که رد جان گیر داده بود بهش... این یارو پیریه واقعا ته چهره ش شبیه ببر میمونه!

اون یارو میلیاردره والتر که مثلا عاشق تریسا شده بود و بعدشم که اصلا معلوم نی چی شد، به اونم شک کرده بودم چون معمولا رد جان کسایی و میفرستاد تا خودشون و به این نزدیکای پاتریک جین بچسبونن و ازشون استفاده کنن. حالا پیش خودم میگفتم شاید اصلا خود رد جان خواسته اینطوری یکی از عزیز ترین نزدیکای جین یعنی تریسا لیزبن و توی دستای خودش داشته باشه اما بعد اون نظریه ی دست دادن و اینکه خوشش نیومده از طرف پیش اومد که خب به نظر نمیومد جین از والتر بدش اومده باشه وگرنه تریسارو تو دهن شیر و آدمی که ازش بدش میاد که هُل نمی داد بره باهاش قرار بذاره!

شایدم این قضیه ی دست دادن دروغیه که خود رد جان از اون دختره خواسته بوده تا به جین بگه و گمراهش کنه!

اما واقعا چرا رد جان با تریسا کاری نداشته تا اینجای سریال! در حالی که مطمئنا می دونه یه حس خیلی نزدیک و تقریبا عشقولی ای بین این دوتا شخصیت بوجود اومده که بیشتر از دوستی نشون میده! شاید قرار تو فصل بعدی یه همچین اتفاقی بیفته. به نظر میاد رد جان برای این شخصیت یه سری نقشه هایی داره اما فعلا رو نشده برای بیننده!

اینم خیلی وسوسه برانگیزه که جین هیچ وقت به تریسا لیزبن به عنوان یه مظنون شک نکرده و نمی کنه و اصلا نمی تونه شک کنه! چون فعلا توی لیست کسایی که زنده هستن و دوستشون داره اینطوری که نشون میدن شماره یکه!

ولی بازم میگم حس می کنم اینا آخر کار می خوان یکی و بیارن بکنن رد جان که همه انگشت به دهن بمونن، مثلا اگه گفتن چو یا ریگزبی رد جانه نباید زیاد تعجب کنیم.

حالا فعلا بقیه هم بیان یه نظری بدن منم بقیه حرفام و بعدا می تایپم.

یکی میشه به من بگه اینجا رد جان دقیقا چی نوشته؟

2. 20 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

نقد کنیم نه تخریب
    سپاس
    170
    از این کاربر 102 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : the mentalist | رد جان ( Red John ) کیست؟ | اسپویلرهای رد جانی

من شدیدا طرفتار منتالیست هستم
    توی یک قسمت بود که دختر شرو بر اثر مصرف ناخواسته مواد روانگردان توهم میزد که بزرگ شده و توی اون توهم دخترش بهش گفت که اداره پلیس و کسانی که با هات کار میکنن میدونن کی هستی و داری چیکار میکنی؟
    یک لحظه یک جرقه به ذهنم زد و یه حدسی زدم که نکنه
    ردجان خود جین باشه و بیماری دو شخصیتی داشته باشه چون در مواقع قتلهای رد جان در بیشتر مواقع غیبش میزنه و همچنین یک قسمت بود
    بر اثر حادثه به صحنهای قتلی رفتن که ماله 30 سال پیش اینا بود که ارم مرگ رد جان رو اونجا دید که یعنی ماله دوران کودک
    ی ردجان بود یکم به فکر فرو رفت ولی اصلا بهش نپرداخت البته اینا دلیل نمیشه که خودش باشه اما اگر باشه چی میشه بنظرم باحالترین پایان رو میتونه با این روند داشته باشه البته این نظر من هست شاید چرت بنظر بیاد ولی تنها حالت ناباورانه که میتونه بیننده رو شکه همین خواهد بود
    به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن !...
    تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است
    که هرچه بیشتر بهم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.

4. 6 کاربرِ زیر از .:'PΞJMΔП':. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

نقل قول نوشته اصلی توسط .:'PΞJMΔП':. نمایش پست ها
    من شدیدا طرفتار منتالیست هستم
    توی یک قسمت بود که دختر شرو بر اثر مصرف ناخواسته مواد روانگردان توهم میزد که بزرگ شده و توی اون توهم دخترش بهش گفت که اداره پلیس و کسانی که با هات کار میکنن میدونن کی هستی و داری چیکار میکنی؟
    یک لحظه یک جرقه به ذهنم زد و یه حدسی زدم که نکنه
    ردجان خود جین باشه و بیماری دو شخصیتی داشته باشه چون در مواقع قتلهای رد جان در بیشتر مواقع غیبش میزنه و همچنین یک قسمت بود
    بر اثر حادثه به صحنهای قتلی رفتن که ماله 30 سال پیش اینا بود که ارم مرگ رد جان رو اونجا دید که یعنی ماله دوران کودک
    ی ردجان بود یکم به فکر فرو رفت ولی اصلا بهش نپرداخت البته اینا دلیل نمیشه که خودش باشه اما اگر باشه چی میشه بنظرم باحالترین پایان رو میتونه با این روند داشته باشه البته این نظر من هست شاید چرت بنظر بیاد ولی تنها حالت ناباورانه که میتونه بیننده رو شکه همین خواهد بود
    نه اتفاقا توی 99 درصد از نظرسنجی های سایتای خارجی که رد جان کی می تونه باشه پاتریک جین اول شده!
    حتی خیلی از طرفدارا دیگه زیادی اغراق میکنن و میگن که تریسا لیزبن هستش!
    ولی همین چند وقت پیشا با نویسنده ی اصلی فیلمنامه یعنی برونو هلر مصاحبه کردن و پرسیدن آیا این نظریه ای که بین طرفدارا باب شده که پاتریک جین یه آدم دو شخصیتی هست و خود رد جانه، می شه اینطور باشه یا نه؟
    بعد طرف هم گفته قطعا جین رد جان نیست!

برنو هلر: من قطعا و تاکیدا میگویم: جین، ردجان نیست.

ولی بازم با وجود این مصاحبه خیلی از طرفدارا از رو نرفتن و همچنان میگن پاتریک جین رد جان هستش اینکه برونو هلر میگه پاتریک جین نیست شاید فقط داره این نیمه از شخصیتش و رد می کنه نه اون شخصیت دومش و!
    یه سریه دیگه هم میگن رد جان پدرشه! یا برادر دوقلو (دیگه خیلی هندی شد)
    من خودم شخصا نمی تونم با این قضیه که پاتریک جین رد جان باشه ارتباط برقرار کنم حتی از همون فصل اول هم بهش فکر کردم اونم فقط به خاطر این بود که می گفتن شباهت هایی با دکستر داره خب باعث شد این قضیه توی ذهنم بیاد اما هر چی جلوتر می رفتم و بیشتر از جین می دیدم بیشتر به این نتیجه می رسیدم که با این شخصیت پردازی حداقل برای من یکی ممکن و قابل باور نیست! مگه اینکه بخوان تمام مدت مارو مثلا به خیال خودشون گمراه کنن و یهو آخر کار یه چیز دیگه ای نشونمون بدن.

راستی ظاهرا فصل پایانی سریال فصل شش نیست و سریال تا فصل هفت ادامه داره و احتمالا فصل هفتم میشه همون پایان کار! ولی ای کاش انقدر کش ندن اگه قضیه رو تو همین فصل شش و توی مثلا 24 قسمت جمع می کردن سریال یه ریتم خوب روبه طوفانی پیدا می کرد و خیلی برای پایان کارش عالی بود چون یه پایان تاثیر گذار موجب موندگاری اثر میشه و خیلی از ضعف هاش و می پوشونه! نگرانم این اتفاق توی فصل هفتم نیفته با ریتم کند و اینا پایان فصل ششم و نتونن خوب دربیارن! اما خب واقعا نویسنده های خوب و باهوشی دارن!

6. 7 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

نقد کنیم نه تخریب
    سپاس
    170
    از این کاربر 102 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima-b021 نمایش پست ها
    راستی ظاهرا فصل پایانی سریال فصل شش نیست و سریال تا فصل هفت ادامه داره و احتمالا فصل هفتم میشه همون پایان کار! ولی ای کاش انقدر کش ندن اگه قضیه رو تو همین فصل شش و توی مثلا 24 قسمت جمع می کردن سریال یه ریتم خوب روبه طوفانی پیدا می کرد و خیلی برای پایان کارش عالی بود چون یه پایان تاثیر گذار موجب موندگاری اثر میشه و خیلی از ضعف هاش و می پوشونه! نگرانم این اتفاق توی فصل هفتم نیفته با ریتم کند و اینا پایان فصل ششم و نتونن خوب دربیارن! اما خب واقعا نویسنده های خوب و باهوشی دارن!
    مرسی از اطلاعاتی که دادی نمیدونستم ممنون
    با اینکه عاشق این سریالم مخصوصا میمیک های صورت پاتریک جین موقعی که با لیزبن یا بقیه شوخی میکنه ولی این رو پایم که خیلی دارن کشش میدن اگر تو همین فصل 6 از داستان اپیزودیکشون دور بشن و بیشتر به ردجان بپردازن عالی میشه مثل قسمتهایی که لورالای بود و هیجان زیاد داشت امیدوارم تو همین فصل ششم به پایان برسونن که سریال کلاس و محبوبیتش رو حفظ کنه
    به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن !...
    تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است
    که هرچه بیشتر بهم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.

8. 5 کاربرِ زیر از .:'PΞJMΔП':. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

اون سوالِ قبلیم و که کسی جواب نداد یه سوال دیگه هم دارم

یادم نمیاد، اون دختر نابیناهه از کجا می دونست موهای رد جان چه رنگیه؟ یعنی حس کرده بود موهاش مشکی و تیره س یا خود رد جان بهش گفته بود؟ (خب صاف و لَخت بودنش با لمسِ دست مشخص میشه اما رنگ...)
    یعنی میشه این دختره نقش اومده باشه و واقعا نابینا نباشه و حتی اگه باشه هم یه جورایی از همدستای نزدیک رد جان باشه؟ واقعیتش با این نابینایی و مظلوم نمایی (یعنی شاید یه جورایی برانگیختن حس دلسوزی بیننده، هر چند حسی توی دل من یکی که ایجاد نمی کنه و ازش خوشم نمیاد چون بهش بدبینم، حتی اگه مشخص بشه مثبت ترین شخصیته سریاله بازم ازش خوشم نمیاد) آدم بیشتر بهش شک می کنه. بعد من کلا هر زنی که موهاش به قرمزی می زنه بهش شک می کنم. دست خودم نیست نمی دونم چرا...
    از طرفی خیلی راجب این دختره بهمون اطلاعات ندادن! فقط اینکه پیانو می زنه و خودش تنهایی توی اون خونه زندگی می کنه و یه چیزای محدود دیگه!

بعد راجب اون جمله (که کلمه آخرش دقیقا معلوم نیست چیه مثلا: man , mai , mak , mar یا هر چی...) اگه معنی اینکه طرف یه مَرد هست و نده میشه به این اشاره کنه که طرفمون یکی هست که یه نقصی توی وجودش (چه ظاهری و باطنی) هست (نقص، عیب، معلولیت، آسیب دیدگی، چه بدونم حالا هر اسمی می خواید روش بذارید) یا کسیه که به بقیه آسیب می زنه به خاطر اون آسیبی که خودش دیده!
    هر چند شاید بگید چطوری به این نتیجه رسیدی توضیح نمیدم چون می ترسم ضایع بشم آخه خیلی زبانم خوب نیست.
    ولی با این ایده میشه دنبال اشخاصی گشت که چه ظاهری و چه درونی چیزی از زندگیشون می دونیم، چیزی که ندارن خیلی زیاد توی چشم می زنه. مثالمم همین دختر نابیناهه س که البته نمیشه خودش رد جان باشه اگه واقعا نابینا باشه اما شاید یه ربط خیلی خفنی به کارایی که رد جان میکنه داره... چیزی که رد جان و رنج و عذاب میده!

اینم یادم نمیاد دختره چطوری نابینا شده بود؟ بعد آخرش تو سریال چی میشه! آلزایمر گرفتم یادم نمیاد چه بلایی سرش میاد... گمونم یه چیزی تو مایه های کریس شده بود که مات مونده بود... (مثلا رد جان با اینا چی کار میکنه که یهو خُل میشن!)

یه چیز دیگه اگه خواسته با اون سه تا کلمه اسم رد جان و برسونه، توی لیست هفت نفره تقریبا میشه همون کلانترِ ، مک ... Sheriff McAllister یا اینکه بگه marshal!!!!!! یعنی پلیس...
    ولی این کلانتره تا اونجایی که من یادم میاد بیشتر از یه قسمت بازی کرده و توی اون قسمتی که دختره رو دزدیده بودن هم بود گمونم یه سه قسمتی بوده یا حداقل دو قسمت، بعدشم هیچ وقت اولین دست دادنشون و نشون ندادن یعنی توی شروع قسمت دوم فصل اول همچین چیزی نبود. از طرفی بهش نمیاد رد جان باشه ولی بهش میاد جزو دارو دسته ش باشه! مثل اون دوتا پلیس دیگه ای که جزو دارودسته ی رد جان بودن و یکیشون سوخته شد و اون یکی و جین به خاطر تریسا لیزبن کشت! و یکیشون می خواست رد جان و لو بده و شعر ببر ببر و زمزمه کرد...
    حالا شاید هیچ کدوم از اینا درست نباشه چون فقط حدس و گمانه

و اگه اون کلمه یه همچین چیزی باشه یعنی mai معنیش این میشه که رد جان یه دخترِ تقریبا جوونِ!

آها یه چیز دیگه هم یادم اومد اسم اون دختر مو قرمزه رزالین... Rosalind Harker یه جورایی به گل رز یا همون گل سرخ اشاره داره. حالا نه اینکه بخوام دختره رو هر جوری شده بچسبونم به رد جان ، به صورت کلی دارم میگم اینارو...

این اسم جان John هم گمونم یه جورایی همون یحیی یا یوحناس ... نمی دونم مطمئن نیستم! یوحنا که بعضیا میگن نویسنده ی انجیلِ... شاید رد جان داره انجیلِ عقایدِ خودش و اینطوری ثبت میکنه... شاید همون عقایدی که برت استایلز یا هر خُل دیگه ای بهش داده!

10. 6 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 5 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سلام

من عاشق این سریالم.به نظرم فوق العاده است.
    من با این موافقم که نوشته می خواسته بگه he is marshal.که یعنی همون مک آلیستره.ولی رد جان باید توانایی های بالا توکنترل افراد و هیپنوتیزم و... داشته باشه و خیلی هم جوان نباشه خیلی هم پیر نباشه.قدرتش در هیپنوتیزم از پاتریک بیشتره چون دیدیم که تو سریال فکر کنم فصل 4 بود با اون زنه که روح احضار میکرد چیکار کرد که دیگه پاتریک هر کاری میکرد به حالت عادی برنگشت پس رد جان از کار خودش خیلی مطمئن هم هست و حتی پاتریک رو یه جاهایی راهنمایی هم می کنه انگار این براش یه بازیه ولی مشکل اینه کلانتره این قدرت و نفوذ رو نداره که حتی تو fbi هم نفوذی داشته باشه ولی یه نظر دیگم دارم شاید فرد می خواسته برعکس اسم فامیل رو بنویسه که در این صورت میشه گیل برترام.به هر حال خیلی سخته وقتی پاتریک این همه سال داره دنبالش میگرده من چی بگم...
    100درصد هم میگم خود جین نیست چون آدم با خودش دست نمی تونه بده یا اون دختر نابینا حداقل صدای رد جان رو می شناخت اگه پاتریک رد جان بود می شناختش.

ممنون

12. 5 کاربرِ زیر از holiday بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 4 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه

من فکر میکنم رد جان کسی نیست جز برادر دوقولوی کرکلند که دو قسمت پیش کشته شد.

اون فکر میکرد که رد جان اونو کشته اما من فکر میکنم که برت استیلز اونو پیدا میکنه و بعد ازش استفاده میکنه تا براش آدم بکشه و کم کم میشه رد جان.

اگر توجه کرده باشید توی فصل گذشته توی قسمتهای آخر وقتی جین بالاخره کسی رو پیدا میکنه که رد جان رو میشناخته و بعد اون دوست دخترش شکنجه اش کرده بود . توی بیمارستان وقتی از کما میاد بیرون ، کرکلند ازش میپرسه منو میشناسی اونم بعد یک مدت که توجه میکنه میگه آره و... بعد کرکلند اونو با آمپول هوا میکشه.

به نظر من اون کرکلند نبود بلکه برادر دوقولوی کرکلند بود که همون رد جان هست.

14. 4 کاربرِ زیر از farshidmassumi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    101
    از این کاربر 377 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

به نظر من ویرجیل مینلی (رییس اسبق CBI) ردجانه! :دی

برت بارتریج هنوز هم یکی از کاندیداهاس... بعید نیست مرگ خودش رو جعل کرده باشه!

16. 4 کاربرِ زیر از maani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

چه تئوری های جالبی رو می کنید!
    الان که به بعضی از حدسیات قبلی خودم مینگرم حسابی خنده م میگیره از دستِ خودم!

18. 3 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    148
    از این کاربر 50 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

برادر دو قلوی کرکلند رد جانه چون مشخصاتی که اون دختره نابینا گفت فقط با کرکلند میخونه ولی منم با اینکه تو این سیزن تموم بشه موافقم

20. 3 کاربرِ زیر از aliabad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین