برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
  1. #1
    Israel Hands
    تاریخ عضویت
    Sep 2011
    ارسال ها
    6,451
    سپاس
    26,401
    از این کاربر 85,413 بار در 9,064 پست سپاس گزاری شده

    Ccta 2013 | اعلام برندگان سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا



    بیگ بنگ تئوری و امریکن هارور استوری در بین برنامه ها بیشترین نامزدی را داشته اند.
    مجری برنامه بازیگر سریال پارک و تفریحات و استند اپ کمدین معروف ریتا ـست.

    امروز BTJA یا همان انجمن روزنامه نگران تلویزیون لیست نامزدهای سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا رو اعلام کردند، که در روز 10 ژوئن در هتل بورلی هیلز برگذار میشود.
    HBO بیشترین نامزدی رو با 21 نامزدی در بین شبکه های دیگه داشت، بعد از HBO با فاصله ی نزدیک شبکه ی FX با 19 نامزدی قرار دارد. بیگ بنگ تئوری و امریکن هارور استوری با 6 نامزدی بیشتر تعداد نامزدی بین سریال ها را دریافت کردند. در رده ی بعد با 5 نامزدی سریال پارک و تفریحات و Top of lake قرار دارند. لیست کامل نامزد ها:

    بهترین سریال کمدی
    • The Big Bang Theory – CBS
    • Louie – FX
    • The Middle – ABC
    • New Girl – FOX
    • Parks and Recreation – NBC
    • Veep – HBO

    بهترین بازیگر مرد در سریال کمدی
    • Don Cheadle (House of Lies) – Showtime
    • Louis C.K. (Louie) – FX
    • Jake Johnson (New Girl) – FOX
    • Jim Parsons (The Big Bang Theory) – CBS
    • Adam Scott (Parks and Recreation) – NBC
    • Jeremy Sisto (Suburgatory) – ABC

    بهترین بازیگر زن در سریال کمدی
    • Laura Dern (Enlightened) – HBO
    • Zooey Deschanel (New Girl) – FOX
    • Lena Dunham (Girls) – HBO
    • Sutton Foster (Bunheads) – ABC Family
    • Julia Louis-Dreyfus (Veep) – HBO
    • Amy Poehler (Parks and Recreation) – NBC

    بهترین بازیگر مرد مکمل در سریال کمدی
    • Max Greenfield (New Girl) – FOX
    • Simon Helberg (The Big Bang Theory) – CBS
    • Alex Karpovsky (Girls) – HBO
    • Adam Pally (Happy Endings) – ABC
    • Chris Pratt (Parks and Recreation) – NBC
    • Danny Pudi (Community) – NBC

    بهترین بازیگر زن مکمل در سریال کمدی
    • Carly Chaikin (Suburgatory) – ABC
    • Kaley Cuoco (The Big Bang Theory) – CBS
    • Sarah Hyland (Modern Family) – ABC
    • Melissa Rauch (The Big Bang Theory) – CBS
    • Eden Sher (The Middle) – ABC
    • Casey Wilson (Happy Endings) – ABC

    بهترین بازیگر مهمان در سریال کمدی
    • Melissa Leo (Louie) – FX
    • David Lynch (Louie) – FX
    • Bob Newhart (The Big Bang Theory) – CBS
    • Patton Oswalt (Parks and Recreation) – NBC
    • Molly Shannon (Enlightened) – HBO
    • Patrick Wilson (Girls) – HBO

    بهترین سریال درام
    • The Americans – FX
    • Breaking Bad – AMC
    • Downton Abbey – PBS
    • Game of Thrones – HBO
    • The Good Wife – CBS
    • Homeland – Showtime

    بهترین بازیگر مرد در سریال درام
    • Bryan Cranston (Breaking Bad) – AMC
    • Damian Lewis (Homeland) – Showtime
    • Andrew Lincoln (The Walking Dead) – AMC
    • Timothy Olyphant (Justified) – FX
    • Matthew Rhys (The Americans) – FX
    • Kevin Spacey (House of Cards) – Netflix

    بهترین بازیگر زن در سریال درام
    • Claire Danes (Homeland) – Showtime
    • Vera Farmiga (Bates Motel) – A&E
    • Julianna Margulies (The Good Wife) – CBS
    • Tatiana Maslany (Orphan Black) – BBC America
    • Elisabeth Moss (Mad Men) – AMC
    • Keri Russell (The Americans) – FX

    بهترین بازیگر مرد مکمل در سریال درام
    • Jonathan Banks (Breaking Bad) – AMC
    • Nikolaj Coster-Waldau (Game of Thrones) – HBO
    • Michael Cudlitz (Southland) – TNT
    • Noah Emmerich (The Americans) – FX
    • Walton Goggins (Justified) – FX
    • Corey Stoll (House of Cards) – Netflix

    بهترین بازیگر زن مکمل در سریال درام
    • Jennifer Carpenter (Dexter) – Showtime
    • Emilia Clarke (Game of Thrones) – HBO
    • Anna Gunn (Breaking Bad) – AMC
    • Regina King (Southland) – TNT
    • Monica Potter (Parenthood) – NBC
    • Abigail Spencer (Rectify) – Sundance

    بهترین بازیگر مهمان در سریال درام
    • Jim Beaver (Justified) – FX
    • Jane Fonda (The Newsroom) – HBO
    • Martha Plimpton (The Good Wife) – CBS
    • Carrie Preston (The Good Wife) – CBS
    • Diana Rigg (Game of Thrones) – HBO
    • Jimmy Smits (Sons of Anarchy) – FX

    بهترین فیلم تلویزیونی یا مینی سریال
    • American Horror Story: Asylum – FX
    • Behind the Candelabra – HBO
    • The Crimson Petal and the White – Encore
    • The Hour – BBC America
    • Political Animals – USA
    • Top of the Lake – Sundance

    بهترین بازیگر مرد در فیلم تلویزیونی یا مینی سریال
    • Benedict Cumberbatch (Parade’s End) – HBO
    • Matt Damon (Behind the Candelabra) – HBO
    • Michael Douglas (Behind the Candelabra) – HBO
    • Toby Jones (The Girl) – HBO
    • Al Pacino (Phil Spector) – HBO
    • Dominic West (The Hour) – BBC America

    بهترین بازیگر زن در فیلم تلویزیونی یا مینی سریال
    • Angela Bassett (Betty & Coretta) – Lifetime
    • Romola Garai (The Hour) – BBC America
    • Rebecca Hall (Parade’s End) – HBO
    • Jessica Lange (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Elisabeth Moss (Top of the Lake) – Sundance
    • Sigourney Weaver (Political Animals) – USA

    بهترین بازیگر مرد مکمل در فیلم تلویزیونی یا مینی سریال
    • James Cromwell (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Peter Mullan (Top of the Lake) – Sundance
    • Zachary Quinto (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Sebastian Stan (Political Animals) – USA
    • David Wenham (Top of the Lake) – Sundance
    • Thomas M. Wright (Top of the Lake) – Sundance

    بهترین بازیگر زن مکمل در فیلم تلویزیونی یا مینی سریال
    • Ellen Burstyn (Political Animals) – USA
    • Sienna Miller (The Girl) – HBO
    • Sarah Paulson (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Lily Rabe (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Imelda Staunton (The Girl) – HBO
    • Alfre Woodard (Steel Magnolias) – Lifetime

    بهترین برنامه ی واقع نمای تلویزیون (REALITY SERIES)
    • Duck Dynasty – A&E
    • The Moment – USA
    • Pawn Stars – History Channel
    • Push Girls – Sundance
    • Small Town Security – AMC
    • Wild Things with Dominic Monaghan – BBC America

    بهترین برنامه ی واقع نمای تلویزیون (REALITY SERIES) - مسابقه
    • Chopped – Food Network
    • Face Off – Syfy
    • Shark Tank – ABC
    • So You Think You Can Dance – FOX
    • Survivor – CBS
    • The Voice – NBC

    بهترین مجری برنامه ی واقع نمای تلویزیون (REALITY SERIES)
    • Tom Bergeron (Dancing With the Stars) – ABC
    • Cat Deeley (So You Think You Can Dance) – FOX
    • Gordon Ramsay (Hell’s Kitchen/Masterchef) – FOX
    • RuPaul (RuPaul’s Drag Race) – Logo
    • Ryan Seacrest (American Idol) – FOX
    • Kurt Warner (The Moment) – USA

    بهترین تاک شو
    • Conan – TBS
    • The Daily Show with Jon Stewart – Comedy Central
    • The Ellen DeGeneres Show – Warner Brothers Television Distribution
    • Jimmy Kimmel Live! – ABC
    • Late Night with Jimmy Fallon – NBC
    • Marie – Hallmark Channel
    بهترین سریال انیمیشین
    • Adventure Time – Cartoon Network
    • Archer – FX
    • Phineas and Ferb – Disney Channel
    • Regular Show – Cartoon Network
    • The Simpsons – FOX
    • Star Wars: The Clone Wars – Cartoon Network



  2. #2
    There's a storm coming
    تاریخ عضویت
    Aug 2011
    محل سکونت
    How The F-ck Should I Know
    ارسال ها
    2,232
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 28,721 بار در 3,607 پست سپاس گزاری شده

    پاسخ : Ccta 2012 | اعلام نامزد های سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا

    کمدی های ما تسخیر کردن لیستو، بیگ بنگ، لویی، ویپ، پارکز :
    خواهر دنیل هم که نامزد شده، حقش بود واقعا خوب بازی میکنه
    این امی پولر بدبخت هم که همیشه نامزده ولی هیچ وقت جایزه نمی بره
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me


    One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

    Friedrich Nietzsche

  3. 7 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


  4. #3
    تاریخ عضویت
    May 2012
    محل سکونت
    ج.ا.ایران
    ارسال ها
    4,264
    سپاس
    34,739
    از این کاربر 57,668 بار در 4,671 پست سپاس گزاری شده

    پاسخ : Ccta 2012 | اعلام نامزد های سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا

    نقل قول نوشته اصلی توسط chandler bing نمایش پست ها
    بهترین فیلم تلویزیونی یا مینی سریال
    حضور tol هم جالبه
    من باقی رو اصلا نه میشناسم در حد حتی خبر و نه دیدم! ولی "tol" سریال خوبی بود.
    اشکان و علیرضا هم که فکر کنم خوشحال باشن به خاطر اینکه فعلا مینی سریالی که زحمت ترجمش رو کشیده بودن داره خودی نشون میده.

  5. 7 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


  6. #4
    تاریخ عضویت
    Nov 2012
    ارسال ها
    560
    سپاس
    5,902
    از این کاربر 5,995 بار در 569 پست سپاس گزاری شده

    پاسخ : Ccta 2012 | اعلام نامزد های سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا

    نکات منفی:عدم حضور و کم توجهی سوال برانگیز سریالهای banshe ,modern family ,walking dead ,downtown abbey
    نکات مثبت:بدون شک حضور سریال top of the lake که به همت بچهای انجمن زود برای ما کشف شد،big bang که با ینکه فصل متوسطی بود بازم درخشیدو دو کار جدید انجمن veep , parke که هنوز فرصت دیدنشون نداشتم ولی رفتند تو لیست دانلودم

  7. 7 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


  8. #5
    Israel Hands
    تاریخ عضویت
    Sep 2011
    ارسال ها
    6,451
    سپاس
    26,401
    از این کاربر 85,413 بار در 9,064 پست سپاس گزاری شده

    پاسخ : Ccta 2012 | اعلام نامزد های سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا

    خب همون جور که بچه ها گفتن، خوشحالم که سریال هایی که ترجمه میکنیم اینقدر جایزه میبرن، کار انجمنمون درسته اینم لیست برنده ها از دید من:

     محتوای اسپویلر



  9. 10 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


  10. #6
    how YOU doin' ?
    تاریخ عضویت
    Jun 2012
    محل سکونت
    Central Perk
    ارسال ها
    763
    سپاس
    14,363
    از این کاربر 13,390 بار در 830 پست سپاس گزاری شده

    پاسخ : Ccta 2013 | اعلام نامزد های سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا



    مراسم ساعاتی پیش در هتل بورلی هیلز برگزار شد و برنده ها مشخص شدند. عنوان بهترین سریال درام به طور مشترک به سریال های "Breaking Bad" و "Game of Thrones" رسید و بهترین بازیگر مرد نقش اصلی درام کسی جز "برایان کرنستون" نبود. در حالی که "لویس سی. کی" به عنوان بهترین بازیگر مرد نقش اول سریال کمدی انتخاب شد، عنوان بهترین سریال کمدی از آن "The Big Bang Theory" شد و دو بازیگر این سریال "سایمون هلبرگ" و "کیلی کوکو" (مشترک با Eden Sher) موفق به دریافت جایزه ی بهترین بازیگر مکمل مرد و زن سریال کمدی شدند. لیست کامل برنده ها :




    BEST COMEDY SERIES
    Winner: The Big Bang Theory – CBS

    Nominees:
    • The Big Bang Theory – CBS
    • Louie – FX
    • The Middle – ABC
    • New Girl – FOX
    • Parks and Recreation – NBC
    • Veep – HBO



    BEST ACTOR IN A COMEDY SERIES
    Winner: Louis C.K. (Louie) – FX

    Nominees:
    • Don Cheadle (House of Lies) – Showtime
    • Louis C.K. (Louie) – FX
    • Jake Johnson (New Girl) – FOX
    • Jim Parsons (The Big Bang Theory) – CBS
    • Adam Scott (Parks and Recreation) – NBC
    • Jeremy Sisto (Suburgatory) – ABC



    BEST ACTRESS IN A COMEDY SERIES
    Winner: Julia Louis-Dreyfus (Veep) – HBO

    Nominees:
    • Laura Dern (Enlightened) – HBO
    • Zooey Deschanel (New Girl) – FOX
    • Lena Dunham (Girls) – HBO
    • Sutton Foster (Bunheads) – ABC Family
    • Julia Louis-Dreyfus (Veep) – HBO
    • Amy Poehler (Parks and Recreation) – NBC



    BEST SUPPORTING ACTOR IN A COMEDY SERIES
    Winner: Simon Helberg (The Big Bang Theory) – CBS

    Nominees:
    • Max Greenfield (New Girl) – FOX
    • Simon Helberg (The Big Bang Theory) – CBS
    • Alex Karpovsky (Girls) – HBO
    • Adam Pally (Happy Endings) – ABC
    • Chris Pratt (Parks and Recreation) – NBC
    • Danny Pudi (Community) – NBC



    BEST SUPPORTING ACTRESS IN A COMEDY
    Winner: TIE
    Kaley Cuoco (The Big Bang Theory) – CBS
    Eden Sher (The Middle) – ABC


    Nominees:
    • Carly Chaikin (Suburgatory) – ABC
    • Kaley Cuoco (The Big Bang Theory) – CBS
    • Sarah Hyland (Modern Family) – ABC
    • Melissa Rauch (The Big Bang Theory) – CBS
    • Eden Sher (The Middle) – ABC
    • Casey Wilson (Happy Endings) – ABC



    BEST GUEST PERFORMER IN A COMEDY SERIES
    Winner: Patton Oswalt (Parks and Recreation) – NBC

    Nominees:
    • Melissa Leo (Louie) – FX
    • David Lynch (Louie) – FX
    • Bob Newhart (The Big Bang Theory) – CBS
    • Patton Oswalt (Parks and Recreation) – NBC
    • Molly Shannon (Enlightened) – HBO
    • Patrick Wilson (Girls) – HBO



    BEST DRAMA SERIES
    Winner: TIE
    Breaking Bad – AMC
    Game of Thrones – HBO

    Nominees:
    • The Americans – FX
    • Breaking Bad – AMC
    • Downton Abbey – PBS
    • Game of Thrones – HBO
    • The Good Wife – CBS
    • Homeland – Showtime



    BEST ACTOR IN A DRAMA SERIES
    Winner: Bryan Cranston (Breaking Bad) – AMC

    Nominees:
    • Bryan Cranston (Breaking Bad) – AMC
    • Damian Lewis (Homeland) – Showtime
    • Andrew Lincoln (The Walking Dead) – AMC
    • Timothy Olyphant (Justified) – FX
    • Matthew Rhys (The Americans) – FX
    • Kevin Spacey (House of Cards) – Netflix



    BEST ACTRESS IN A DRAMA SERIES
    Winner: Tatiana Maslany (Orphan Black) – BBC America

    Nominees:
    • Claire Danes (Homeland) – Showtime
    • Vera Farmiga (Bates Motel) – A&E
    • Julianna Margulies (The Good Wife) – CBS
    • Tatiana Maslany (Orphan Black) – BBC America
    • Elisabeth Moss (Mad Men) – AMC
    • Keri Russell (The Americans) – FX


    BEST SUPPORTING ACTOR IN A DRAMA SERIES
    Winner: Michael Cudlitz (Southland) – TNT

    Nominees:
    • Jonathan Banks (Breaking Bad) – AMC
    • Nikolaj Coster-Waldau (Game of Thrones) – HBO
    • Michael Cudlitz (Southland) – TNT
    • Noah Emmerich (The Americans) – FX
    • Walton Goggins (Justified) – FX
    • Corey Stoll (House of Cards) – Netflix



    BEST SUPPORTING ACTRESS IN A DRAMA SERIES
    Winner: Monica Potter (Parenthood) – NBC

    Nominees:
    • Jennifer Carpenter (Dexter) – Showtime
    • Emilia Clarke (Game of Thrones) – HBO
    • Anna Gunn (Breaking Bad) – AMC
    • Regina King (Southland) – TNT
    • Monica Potter (Parenthood) – NBC
    • Abigail Spencer (Rectify) – Sundance



    BEST GUEST PERFORMER IN A DRAMA SERIES
    Winner: Jane Fonda (The Newsroom) – HBO

    Nominees:
    • Jim Beaver (Justified) – FX
    • Jane Fonda (The Newsroom) – HBO
    • Martha Plimpton (The Good Wife) – CBS
    • Carrie Preston (The Good Wife) – CBS
    • Diana Rigg (Game of Thrones) – HBO
    • Jimmy Smits (Sons of Anarchy) – FX



    BEST MOVIE OR MINI-SERIES
    Winner: Behind the Candelabra – HBO

    Nominees:
    • American Horror Story: Asylum – FX
    • Behind the Candelabra – HBO
    • The Crimson Petal and the White – Encore
    • The Hour – BBC America
    • Political Animals – USA
    • Top of the Lake – Sundance



    BEST ACTOR IN A MOVIE OR MINI-SERIES
    Winner: Michael Douglas (Behind the Candelabra) – HBO

    Nominees:
    • Benedict Cumberbatch (Parade’s End) – HBO
    • Matt Damon (Behind the Candelabra) – HBO
    • Michael Douglas (Behind the Candelabra) – HBO
    • Toby Jones (The Girl) – HBO
    • Al Pacino (Phil Spector) – HBO
    • Dominic West (The Hour) – BBC America



    BEST ACTRESS IN A MOVIE OR MINI-SERIES
    Winner: Elisabeth Moss (Top of the Lake) – Sundance

    Nominees:
    • Angela Bassett (Betty & Coretta) – Lifetime
    • Romola Garai (The Hour) – BBC America
    • Rebecca Hall (Parade’s End) – HBO
    • Jessica Lange (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Elisabeth Moss (Top of the Lake) – Sundance
    • Sigourney Weaver (Political Animals) – USA



    BEST SUPPORTING ACTOR IN A MOVIE OR MINI-SERIES
    Winner: Zachary Quinto (American Horror Story: Asylum) – FX

    Nominees:
    • James Cromwell (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Peter Mullan (Top of the Lake) – Sundance
    • Zachary Quinto (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Sebastian Stan (Political Animals) – USA
    • David Wenham (Top of the Lake) – Sundance
    • Thomas M. Wright (Top of the Lake) – Sundance



    BEST SUPPORTING ACTRESS IN A MOVIE OR MINI-SERIES
    Winner: Sarah Paulson (American Horror Story: Asylum) – FX

    Nominees:
    • Ellen Burstyn (Political Animals) – USA
    • Sienna Miller (The Girl) – HBO
    • Sarah Paulson (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Lily Rabe (American Horror Story: Asylum) – FX
    • Imelda Staunton (The Girl) – HBO
    • Alfre Woodard (Steel Magnolias) – Lifetime



    BEST REALITY SERIES
    Winner: TIE
    Push Girls – Sundance
    Duck Dynasty – A&E


    Nominees:
    • Duck Dynasty – A&E
    • The Moment – USA
    • Pawn Stars – History Channel
    • Push Girls – Sundance
    • Small Town Security – AMC
    • Wild Things with Dominic Monaghan – BBC America



    BEST REALITY SERIES – COMPETITION
    Winner: The Voice – NBC

    Nominees:
    • Chopped – Food Network
    • Face Off – Syfy
    • Shark Tank – ABC
    • So You Think You Can Dance – FOX
    • Survivor – CBS
    • The Voice – NBC



    BEST REALITY HOST
    Winner: Tom Bergeron (Dancing With the Stars) – ABC

    Nominees:
    • Tom Bergeron (Dancing With the Stars) – ABC
    • Cat Deeley (So You Think You Can Dance) – FOX
    • Gordon Ramsay (Hell’s Kitchen/Masterchef) – FOX
    • RuPaul (RuPaul’s Drag Race) – Logo
    • Ryan Seacrest (American Idol) – FOX
    • Kurt Warner (The Moment) – USA



    BEST TALK SHOW
    Winner: The Daily Show with Jon Stewart – Comedy Central

    Nominees:
    • Conan – TBS
    • The Daily Show with Jon Stewart – Comedy Central
    • The Ellen DeGeneres Show – Warner Brothers Television Distribution
    • Jimmy Kimmel Live! – ABC
    • Late Night with Jimmy Fallon – NBC
    • Marie – Hallmark Channel



    BEST ANIMATED SERIES
    Winner: Archer – FX

    Nominees:
    • Adventure Time – Cartoon Network
    • Archer – FX
    • Phineas and Ferb – Disney Channel
    • Regular Show – Cartoon Network
    • The Simpsons – FOX
    • Star Wars: The Clone Wars – Cartoon Network



    MOST EXCITING NEW SERIES
    Honorees:
    • The Bridge – FX
    • Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. – ABC
    • Masters of S*x – Showtime
    • The Michael J. Fox Show – NBC
    • Ray Donovan – Showtime
    • Under the Dome – CBS



    CRITICS’ CHOICE TELEVISION ICON AWARD
    Recipient: Bob Newhart



    THALO’S CRITICS’ CHOICE INSPIRATION AWARD
    Recipient: “Bunheads” – ABC Family

  11. 21 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


  12. #7
    تاریخ عضویت
    Jan 2012
    ارسال ها
    17
    سپاس
    114
    از این کاربر 112 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

    پاسخ : Ccta 2013 | اعلام نامزد های سومین دوره ی جایزه ی منتقدان امریکا

    دوستان لینکی برای دانلود این مراسم هست ؟

 

 

موضوعات مشابه

  1. پاسخ ها: 38
    آخرين ارسال: 02-25-2013, 03:19 PM
  2. معرفي برنده های جوایز جشنواره بفتا 2013
    By Hesam in forum مراسم جوایز تلویزیون , سینما و موسیقی
    پاسخ ها: 11
    آخرين ارسال: 02-15-2013, 04:24 AM
  3. پاسخ ها: 5
    آخرين ارسال: 02-08-2013, 01:48 AM
  4. لینکلن در صدر فهرست نامزاد های بفتا 2013(اسپیلبرگ نامزد نیست)
    By kiasheen in forum مراسم جوایز تلویزیون , سینما و موسیقی
    پاسخ ها: 3
    آخرين ارسال: 01-09-2013, 11:26 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
  • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.3
  • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
  • طراحی و اجرای قالب : نوژن
  • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.