برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 77
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

بحث پیرامونِ فصل پنجمِ Big Bang Theory

سلام دوستان .
    بعد از مدتی انتظار، بامدادِ امروز اپیزودِ اول و دومِ فصلِ پنجمِ نظریه ی انفجار بزرگ هم پخش شد .
    صحبت هامون راجع به فصل پنج این سریالِ زیبا رو در این تاپیک انجام خواهیم داد .

برای دانلود اپیزودهای جدید با لینک مستقیم پرتالِ سایت و یا برای دانلود کیفیت های مختلف به این تاپیک . و برای دانلودِ زیرنویسِ فارسی اختصاصی TvWorld این تاپیک رو چک کنید .

.

2. 17 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    من دو قسمت رو همین الآن دیدم.
    من خودم بیشتر ازهمه از قسمت دوم خوشم اومد تا اول.قسمت دوم سوژه جالب تر بود.واکنش ها و حرکات جالب تر بودن.و صدالبته صحنه های طنز به نظرم بیشتر بود.
    قسمت اول انگار بازیگر داشتن دوباره خودشون رو پیدا میکردن.به غیر از صحنه پیت بال که اونم ایده اش تکراری بود دیگه صحنه ی زیاد جالبی نداشت.یه چیز جالب که من تو قسمت اول دیدم ونظرم رو دوباره در مورد شلدون جلب کرد اونجا بود که داشتن با لئونارد داخل رستوران راجع به حرف پنی که گفته بود "اون جور که به نظر میاد نیست" حرف میزدن شلدون یک درصد احتمال نمیداد که پنی دروغ گفته باشه.این روح پاک شلدون رو دوباره به یاد من انداخت.چون خودش هیچ وقت اهل دروغ نیست اگه دیگران هم دروغ بگن اصلا احساس نمیکنه که طرف شاید داره دروغ میگه.ای کاش تو این جور مسایل ما هم مثل شلدون بودیم.
    بهترین افتتاحیه فصل رو از دید من فصل سوم داشت و حتی قسمت اول فصل سوم شاید از یکی از بهترین قسمت های کل سریال باشد.اما این قسمت اول من رو تا حدی ناامید کرد.یه مشکلی که داره برای سریال به وجود میاد مشکل تکراری شدن و به نوعی منفعل شدن بازیگر های سریال منهای شلدونه که اینم تقصیر نویسنده های سریال هست.این پنی واقعا از جهاتی داره آزار دهنده میشه و به دل آدم نمیشینه .هوارد که هیچ انگار نه انگار که توی سریاله.سازنده ها دو راه دارن یا باید بازیگر های جدید اضافه کنن یا داستان و کارهای شخصیت ها رو یه سرو سامونی بدن.یه سریال وقتی فصل جدیدش شروع میشه باید یه تغییراتی درش دیده بشه ولی بعد از چند ماه انتظار جذابیت سریال بهتر که نشده بود هیچ جاهایی هم بدتر شده بود.اگه کسی میخواد بگه که تازه فصل شروع شده و از این حرف ها قانع کننده نیست چون بیننده انتظار خوب بودن هر قسمت رو داره نه یکی خوب دو تا بد.باید دید تغییری میدن یا نه.
    از نوژن هم دوباره برای زیرنویس خوبش تشکر میکنم.

4. 8 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده
    قسمت اولش واقعا باحال بود....
    من از سکانسی که شلدون از پناهگاه اومد بیرون بدون اصلحه و گفت:
    زمین شناسی علم نیست
    واقعا از خنده روده بر شدم
    هنوز قسمت دوم رو ندیدم....زیرنویس هم عالی بود.

پ.ن:راج بدبخت رو بگو

6. 7 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    21
    از این کاربر 22 بار در 6 پست سپاس گزاری شده
    من هر دوتا قسمت رو دیدم قسمت دوم بهتر بود و خیلی خندیدم بیشتر تیکه ها رو شلدون میندازه و بقیه بازیگرا زیاد از خودشون حرکتی ندارن

8. 3 کاربرِ زیر از arminkh23 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    در کل به نظر من شروع ِ خیلی خوبی داشت سریال
    توی قسمت دوم این تیکه کشنده بود

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

10. 8 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    منم با نظر امین جان موافقم شروع انچنان خوبی نداشت یک سریال باید بازگشت باشکوهی داشته باشه مخصوصا بیگ بنگ با طرفدارهای زیادش شخصیت ها به شدت تکراری دارن بازی می کنند که باید از نویسندگی گلایه کرد ولی هنوز زوده که بخوایم جبهه گیری کنیم به نظر من خود دست اندرکاران متوجه این نکته هستند و در قسمت های بعد حتما شاهد تغییرات هستیم نمیشه که یکدفعه تو دو قسمت اول این کار انجام بگیره و نیاز به مقدمه چینی داره در کل قسمت دوم نسبت به قسمت اول برتری داشت. امیدواریم که با شدت به کار خودشون ادامه بدن و اشکالهای کوچیکی وجود داره در قسمت های بعد حل شه

12. 5 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    در کل به نظر من شروع ِ خیلی خوبی داشت سریال
    توی قسمت دوم این تیکه کشنده بود

آره این اگه ندیدین بین دو تا جونور! یه جرقه عشقی بخوره!!

14. 2 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط batlaghi نمایش پست ها
    منم با نظر امین جان موافقم شروع انچنان خوبی نداشت یک سریال باید بازگشت باشکوهی داشته باشه مخصوصا بیگ بنگ با طرفدارهای زیادش شخصیت ها به شدت تکراری دارن بازی می کنند که باید از نویسندگی گلایه کرد ولی هنوز زوده که بخوایم جبهه گیری کنیم به نظر من خود دست اندرکاران متوجه این نکته هستند و در قسمت های بعد حتما شاهد تغییرات هستیم نمیشه که یکدفعه تو دو قسمت اول این کار انجام بگیره و نیاز به مقدمه چینی داره در کل قسمت دوم نسبت به قسمت اول برتری داشت. امیدواریم که با شدت به کار خودشون ادامه بدن و اشکالهای کوچیکی وجود داره در قسمت های بعد حل شه
    حامد باید توقعت از یک سریال رو بالانس کنی . چون روال ِ داستان ِ این سریال همین بوده .. یه قسمتایی ضعیف تر شده و یه قسمتهایی هم خیلی قشنگ از آب درومده (مثلا به نظر خودم قسمت آخر فصل چهارم) . و با همین روال هم خیلی ها عاشقشن. خلاصه بعید می دونم تغییر چشم گیری تو سریال ببینیم.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

16. 5 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده
    منم همین چند دقیقه پیش قسمت دوم رو دیدم بالاخره . شروع نسبتا خوبی داشت سریال . درسته مثل اپیزود ابتدایی فصلِ سه فوق العاده نبود اما نمیشه خیلی هم بش ایراد گرفت . باید وایسیم ببینیم تو دو، سه قسمت دیگه نویسنده ها قراره چه بلایی سرِ این نابغه های ما بیارن .
    دسوتان به صحنه های جالب اشاره کردن . منم دو تا سکانس جالب از اپیزود یک رو بگم ... جایی که لئو تو دانشگاه داشت ماکارونی میخورد و شلدون کوفتش کرد . و البته سکانس پینت بال و کاری که شلدون کرد و دیالوگی که بعدش گفت هم فوق العاده بود انصافا ...

حالا باید منتظر باشیم ببینیم بعد از اینکه پدر و مادر پیریا متوجه رابطش با لئو شدن، چه اتفاقی قراره براشون بیفته .

.

18. 5 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    375
    از این کاربر 448 بار در 89 پست سپاس گزاری شده
    شاید این اواخر که قسمت ها جالب تر میشدن توقعمون از سریال بالا رفت و انتظار یه چیز خیلی عالی رو از قسمت 1و 2 داشتیم ... به نظرم قسمت های بدی نبودن ... باید منتظر قسمت های بعد بود ببینیم چیکار میکنن ! + ... نقش شلدون رو خیلی پر رنگ کردن تو این 2 قسمت ... یه خرده زیاده روی بود ...

20. 4 کاربرِ زیر از haniii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع