برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 48
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم

یک سال از وقایع فصل قبل گذشته، سارا حضانت پسراش را از دست داده و از نیروی پلیس کناره گیری کرده است. در یک بندرگاه کار میکند و از زندگی اش راضی ـه، و بازگشت به نیروی پلیس میتواند مشکل ساز شود.
    هولدر کاراگاه بهتری شده و سویت شرت کلاه دار خود را با کت شلوار عوض کرده. هولدر به کمک سارا برای حل یک پرونده احتیاج داره، پرونده ای که با قتل یک دختر بچه ی 14 ساله ی بی خانمان اغاز میشود.

در این تاپیک میتواند نظرات خود درباره ی فصل سوم سریال قتل را به اشتراک بذارید.

2. 21 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    584
    از این کاربر 3,800 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم

فصل سوم سریال کشتن
    نقد بهنام ناطقی

این سریال بعد از فصل دوم علیرغم تحسین منتقدهابه خاطر کمبود تماشاگر تعطیل شده بود، ولی نتفلیکس آن را احیا کرد

فصل سوم همان کارآگاه ها بازمی گردند به سیاتل و تحقیق درباره قتل های زنجیره ای دخترهای فراری و خیابانی است

Download SD

4. 4 کاربرِ زیر از brad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

They're only as good as the world allows them to be
    سپاس
    1,860
    از این کاربر 1,592 بار در 278 پست سپاس گزاری شده

6. 9 کاربرِ زیر از [JOKER] بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

چی بگم والا، من هیچ وقت سعی نمی کنم تعصبی به چیزی نگاه کنم و نظر بدم، ولی این چند قسمت رو که دیدم اون ذهنیتی که از این سریال داشتم برام از بین رفت و پشیمونم که تمدیدش کردن، کاش همون خاطره دو فصل اول رو میزاشتن برامون و اینجوری خرابش نمیکردن.
    اصلا این فصل قابل مقایسه نیست با دو فصل قبلی، مخصوصا فصل اول، خانواده رزی لارسون یه چیز دیگه بودن.
    الان یه جورایی مسخره بازی شده، یه مشت بچه رو جمع کردن درست مثل گیم آو ترون(حتما به خاطر اینه که بچه باز تو دنیا زیاده و آمار بیننده میره بالا)
    قاتل هرکی هم باشه، انصافا اصلا پرونده جالبی نیست، باید تا آخر صبر کنیم ببینیم بچه کی رو دیده، اصلا با یخ نقاشی چهر تا درخت اونجارو پیدا کرد سارا، اونم مسخره بود، به خاطر اینکه دو تا خونه کشید اضافی کنارش، اصلا پسره تز کجا میدونست؟ شاید در ادامه بهتر بشه، تنها امید ما همینه.
    دیگه امرکایی ها دارن تر میزنن باید بریم همون سریال های انگلیسی امثال لوثر و فال ببینیم. عیب کم نداشته این فصل که بازش نمی کنم.
    امتیاز تا حالا به سریال 7 هست.
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

8. 6 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    545
    از این کاربر 508 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

بنده هم نظرم مشابه اقا حامد هست..توی این 6 قسمت کاری خاصی نکردن..باازی لیندن عالیه و موزیک 1 دقیقه پایانی هر اپیزود..دو فصل اول خدا بوذد به نظرم..قضیه نامزد های شهردار شهر و خانواده رزی لارسون کجا این فصل کجا..

10. 5 کاربرِ زیر از saeedbahari بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

معصومیتی که در قتل رزی وجود داشت در قتل این 15 نفر وجود نداشته! داستان دو فصل گذشته خیلی بهتر و پخته تر بود. وقتی خبر این رو خوندم که این فصل درباره ی یه قاتل سریالیه، واقعا امیدوارم شدم، چون به خودیه خود موضوع خیلی جالبیه. اما اصن اون چیزی نشد که فکر میکردم. بسیار ضعیف. همه چیز سر جاشه، موسیقی، بازی، کارگردانی، اما داستان خوبی نداره.
    وقتی قاتل رزی مشخص شد یادتونه؟ گریه های مادر و پدر و خاله اش!!! این فصل تاثیر گذاری اون دو فصل رو نداره متاسفانه

12. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

They're only as good as the world allows them to be
    سپاس
    1,860
    از این کاربر 1,592 بار در 278 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط chandler bing نمایش پست ها
    معصومیتی که در قتل رزی وجود داشت در قتل این 15 نفر وجود نداشته! داستان دو فصل گذشته خیلی بهتر و پخته تر بود. وقتی خبر این رو خوندم که این فصل درباره ی یه قاتل سریالیه، واقعا امیدوارم شدم، چون به خودیه خود موضوع خیلی جالبیه. اما اصن اون چیزی نشد که فکر میکردم. بسیار ضعیف. همه چیز سر جاشه، موسیقی، بازی، کارگردانی، اما داستان خوبی نداره.
    وقتی قاتل رزی مشخص شد یادتونه؟ گریه های مادر و پدر و خاله اش!!! این فصل تاثیر گذاری اون دو فصل رو نداره متاسفانه

به نظر من این فصل با فاصله ی زیاد بهترـه! درسته کاراکتر ها معصومیت ندارن ولی معصومیت از دست رفته که دارن! دقت کنید رزی هم تقریبا داشت همین روند رو طی می کرد. معلوم نبود که اگه یکم بیشتر زنده میموند تبدیل به یکی از این بچه های کنار خیابون نمی شد. خونواده های از هم گسیخته، بچه های کنار خیابون (وحشتناک تر از فیلم راننده تاکسی) و شخصیت های داغونی که به هیچ وجه تلاش نمیشه حس فرشته بودن رو بهت القا کنن.

بند اعدامی ها که فکر میکنم بعد از سریال oz بهترین لحظات رو به تصویر کشیده. هم پلیس ها هم زندانی ها و خصوصا ری سووارد عالی به تصویر کشیده شدن.

تنها ضعف سریال اینه که ما ایتقدر تو دو فصل اول رودست خوردیم که اینبار دیگه گول نمی خوریم و تا لحظه ی آخر راجع به قاتل حدس نمی زنیم

این سریال رو فقط به چشم یه سریال معمایی نگاه نکنید چون درامش چند برابر بهتر ـه

14. 4 کاربرِ زیر از [JOKER] بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    287
    از این کاربر 220 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

درسته داستان به پختگی و طراوت فصل 1و 2 نیست ، اما یه چیزی راجع به The Killing هست که من خیلی می پسنم اونم اتمسفر سیاه ، کثیف و تیره ای که از سیاتل ارائه می ده ... تمام تایمی که داری سریالو می بینی این اتمسفرو حس می کنی
    و این تیرگی به این سادگی به دست نمی یاد ... استفاده از نماهای بسته و نیم کوب به همراه استفاده از فیلتریزاسیون خاکستری فضای باور پذیر و در عین حال مسموم شهر رو که کاملا با داستان همخونی داره اصلی ترین عامل جذابیت The Killing ه .
    یه جوری تیم سازنده انگار می خواستن این فضای حاکم بر شهرو دلیل قتل ها بدونن نه قاتل رو

16. 8 کاربرِ زیر از destinycalling بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

اینجا مثلا پسره رو اورده اردو داره اطلاعات بهش میده که به درد زندگیش بخوره!!!

این دفعه با گناهکار بودن متهم حداقل من رو قافلگیر کرد

اشکان لااقل دیگه داستانش به کندی فصل های گذشته پیش نمیره من به شخصه اینطوری دوست دارم و این فصل رو بیشتر میپسندم.
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

18. 7 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

قسمت نهم

مشاهده محتوا اسپویلر

خب خیلی معمولی قاتل هم پیدا کردن و داستان تموم شد! موندم تو این 4 قسمت اخر، اگه 13 قسمتی باشه، قراره چیکار کنن. حتما میرن سراغ پرونده ی سووارد.
    واقعا سریال ضعیف شده! اصلا اون تاثیر گذاری دو فصل گذشته رو نداره. تا الان اگه نمره ی سریال برام 9 بود، بعد از دیدن فصل جدید امده زیر 8!
    حیف...

20. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

این یارو دوس پسر مامانه قاتل دختراس؟ من هنوز منتظرم یه اتفاق دیگه بیفته ... من فکر نمیکنم این یارو قاتل اصلی باشه از یه طرفم جسد بولت تو ماشینش بود .. اون یادگاریا... اکه این قاتله پس چرا اون دختره انجی که فرار کرده بود چیزی راجبه اینکه با تاکسی سوارش کرده نگفت

اضافه شده در : 3 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    قسمت نهم

مشاهده محتوا اسپویلر

خب خیلی معمولی قاتل هم پیدا کردن و داستان تموم شد! موندم تو این 4 قسمت اخر، اگه 13 قسمتی باشه، قراره چیکار کنن. حتما میرن سراغ پرونده ی سووارد.
    واقعا سریال ضعیف شده! اصلا اون تاثیر گذاری دو فصل گذشته رو نداره. تا الان اگه نمره ی سریال برام 9 بود، بعد از دیدن فصل جدید امده زیر 8!
    حیف...

یعنی انقدر این سریال افت کرده من باورم نمیشه انقدر راحت قاتل پیدا شه

22. 5 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین