برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 از مجموع 48
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم

یک سال از وقایع فصل قبل گذشته، سارا حضانت پسراش را از دست داده و از نیروی پلیس کناره گیری کرده است. در یک بندرگاه کار میکند و از زندگی اش راضی ـه، و بازگشت به نیروی پلیس میتواند مشکل ساز شود.
    هولدر کاراگاه بهتری شده و سویت شرت کلاه دار خود را با کت شلوار عوض کرده. هولدر به کمک سارا برای حل یک پرونده احتیاج داره، پرونده ای که با قتل یک دختر بچه ی 14 ساله ی بی خانمان اغاز میشود.

در این تاپیک میتواند نظرات خود درباره ی فصل سوم سریال قتل را به اشتراک بذارید.

2. 21 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم

من 3 قسمت سریال دیدم من که عاشق این شهرم فضاسازی بارونی +شیشهای که همیشه خیسند +زمینهای پر اب +اسمانی که همیشه اماده گریه کردن هست همه خبر از تلخی ماجرایی می دهد که یک انسان پدید اورنده ان است و یک لشکر بدنبال حل کردن این معما و رازهای سر به مهری که تلخی راز قلبهای رو به درد می اورد.اوج لذت سریال یک دقیقه پایانی هر قسمت با اهنگهاو یک تدوین هوشمندانه و بایک ریتم تندو قابهای که کم کم باز می شوند تا بیشتر عمق فاجعه را نشان دهند
    این سریال مثل یک چای تلخ شیرین است امیدوارم فصل بعدیم بسازند

4. 9 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921

سارالیندون دوست داشتنی هم گریه میکنه بیصدا و یک نمای خیس و سرد و تاریک به مانند تقدیر محتوم خودش
    پیرنگ عالی سریال که سرچشمه از هوش بی نظیر فیلم نامه نویسان هست من رو به تحسین وا میدارد هر قسمت سرنخهای می دهد که انگار قاتل این شخصیت هست و درست در قسمت بعد پازل رو طوری طراحی می کند که شخص جدیدی به مظنونین قاتل سریالی اضافه می کند. همین تفاوت به نظر من وجه تمایزبا سریالهای مانند منتالیست یا رنگ سفید یا.. است اینکه یک پیرنگ داستانی قوی در پس زمینه هر قسمت هست که باعث کشش تماشاچی برای پیگیر شدن سریال می شود این سریال زیبا رو از دست ندید من 6 قسمت دیدم واقعن ناراحتم که 6 قسمت دیگه این سریال تموم می شود

6. 9 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم هم 10 اپیزوده؟؟من اولین سریالی که دیدم همین بود...

8. 5 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    فصل سوم هم 10 اپیزوده؟؟من اولین سریالی که دیدم همین بود...
    فصل یک دو هر کدوم فکر کنم 12 یا 13 قسمت بود ولی بهم ربط داره این فصل داستانش جداست 12 قسمت داره

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

10. 7 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921

خداحافظ سارا لیندن
    1-درسریالهای که به قتلهای زنجیره ای میپردازند دست فیلمنامه نویسان برای تاثیر این قتلها در خانواده قربانیان تا حدودی بسته است در حالیکه در فصلهای قبلی بار درام و کشش سریال بر تاثیرات قتل رز بر خانواده شو بخوبی نشون می داد و همین باعث ماندگاری بیشتر سریال شد.
    2-با توجه به اینکه اکثر تماشاچیهای سریال دو فصل قبلی رو دیده بودند و هر قسمت با نشون دادن دلایلی برای انجام دادن قتل توسط یک فرد و مبرا شدن ان فرد در قسمت بعدی روبرو شده بودند تکرار این ترفند در این فصل باعث شد که تماشاچی دیگه گول نخوره و جذابیت سریال از بین بره .
    3-نکته جالب و تکراری در برخی سریالها و فیلمهی که به قاتلهای سریالی می پردازند این است که معمولن قاتل یا ریس پلیس یا پلیس از اب در می اید مثل سریال پل که الان داره پخش میشه باز هم قاتل سریالی که یکجورایی طرف پلیس هست
    4-فضاسازی بارونی ابری و تلخ فیلم به تماشاچی هشدار می دهد که سریال پایان تلخ و گزنده ای دارد و شلیک نهایی سارا شلیکی بود به رویا تلخش و اروزهاش از دوست داشتن و عشقهای نافرجام

خداحافظ سارا زمین جای قشنگی نیست

12. 9 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    147
    از این کاربر 754 بار در 77 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم بهترین فصل این سریال بود به نظرم.
    از نظر داستانی شاید دو فصل اول بهتر و اورجینال تر بود ولی پر از درام هایی کلیشه ای و خسته کننده بود, بازیگرها هم تعریفی نداشتن ولی فصل سوم هم از نظر دیالوگ, محتوای و مخصوصا کارگردانی خیلی خاص تر بود, بازیگر نقش "سووارد" هم که معرکه بود, جوری که دوربین صورتش رو نشون میداد با اون رنگ و فضای سریال, معرکه بود.
    در کل از نظر ساختاری فصل سوم خیلی کمتر کلیشه ای بود. واقعا توی دو فصل اول از اون همه آه و ناله و سکانس های رمانتیکی و درام خسته میشد آدم.
    بکوب منتظر فصل چهارم که 1 آگوست پخش میشه. نکته ای هم که جالبه مدرک خاصی علیه "اسکینر" ندارن و فقط یه جنازه مونده رو دستشون. "کلی" هم هنوز پیدا نشده.

14. 7 کاربرِ زیر از Papa Emeritus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

من فصل 1 و 2 رو ديدم ، الانم دارم فصل 3 رو ميبينم ، در كل سريال خوبه ولي اشكالات هم داره، يكي اينكه تو خيلي از جاها اصلا از مضنون اونجور كه بايد سوال نميپرسن

اصلا تو فصل يك و دو تابلو بود اين خاله هه يك چيزايي ميدونه نميدونم چرا اصلا بهش فشار نمي اوردن، دوم ااينكه خيلي بي جهت و بيخود طولانيش كردن ،فصل يك ودو رو ميشد تو يك فصل

تمومش كنن ولي كارگردان بيش از حد بال و برگ به سريال ميده،ولي در كل سريال خوش ساختيه ،موزيك و تصاوير بسيار زيبا هستن.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

16. 6 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114
    از این کاربر 2,809 بار در 357 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم دیدم بلاخره.این ری سووارد عالی بازی کرده بود .مخصوصا وقتی داشت میرفت برای اعدام عالی بود
    داستان کلی قشنگ بود ولی پایانش واقعا آب دوغ خیاری بود.داخل ماشین قاتل خیلی سعی کرد قصدشو بگه ولی نتونست چیزه منطقی بفهمونه.
    اون انگشتر که داده بود به دخترش خیلی دیگه مسخره بود.
    نمیدونم چرا انقد رو سیگار این سریال تاکید داره دقت کردید.
    اقیانوسم مرد کشتی کجایی ؟بندرم بازار فروش کلک شد...رخ نشون بده د لعنتی چوبت...ترکه ی شک شد باورم فلک شد
    اگه نیای امشب وسط دریام...با این که سرده می لرزه دستام...اقیانوسم مرد کشتی کجایی……

18. 3 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345