برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 48
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

Ray Donovan | هیچ کس نباید خبردار شود [معرفی سریال،بحثِ کلی]

.

.
    .

شوتایم دوباره دست به کار شد. شبکه کابلی محبوب آمریکایی ها این بار سریال دیگه ای در آستینش داره. "ری داناوان" اسم این سریال هست. سریالی که شوتایم حساب ویژه ای روش باز کرده و میخواد در کنار فصل آخر "دکستر" از همه شبکه های رقیب جلو بزنه. شوتایم قصد داره از 30 ژوئن، آخر هفته آمریکایی ها رو به خودش اختصاص بده. به این معنی که فصل آخر دکستر و فصل اول ری داناوان رو توی یک روز و اون هم یکشنبه انداخته که مهمترین روز هفته برای همه شبکه هاست. به این ترتیب دیگه کمتر کسی یکشنبه ها رو سراغ شبکه دیگه ای میره. تدبیری جالب از سوی شوتایم برای پیشی گرفتن از رقبا.

...NO ONE CAN EVER KNOW...

IMDB
    Wiki
    |
    |
    |
    ژانر: درام
    شبکه: Showtime
    سازنده: Ann Biderman
    زمان هر اپیزود: 50 دقیقه
    کشور: آمریکا
    تاریخ شروع رسمی: 30 ژوئن (9 تیر)
    بازیگران:
    Liev Schreiber, Paula Malcomson
    Jon Voight, Eddie Marsam, Katherine Moennig
    |
    |
    |

لس آنجلس... یکی از شلوغ ترین و پر زرق و برق ترین شهر های دنیا... محل زندگی خیلی از ثروتمند های آمریکا... در یه کلام، قلبِ تجارت آمریکا... هالیوود... بزرگترین مرکز فیلم سازی دنیا... محل زندگی پردرآمد ترین بازیگران جهان... در یه کلام، مهم ترین عامل پیشرفتِ لس آنجلس... مسلما زندگی توی همچین شهری برای ثروتمندان و بازیگران معروف مشکلات خاص خودش هم داره. مشکلاتی که باید به طریقی حل بشه. مشکلاتی که برای حل و فصلشون دوست ندارید دست خودتون رو کثیف کنید. پس چی کار باید کرد؟ مطمئنا چاره ای باید اندیشید!
    و این چاره کسی نیست جز: "ری داناوان". حلال مشکلات. کار چاق کنِ حرفه ای. فقط کافیه مشکلتون رو به ری داناوان بگین تا توی سه سوت حلش کنه. چه اون مشکل کوچیک باشه چه بزرگ. به دست های توانای ری بسپرید و خیالتون راحت باشه. میپرسید مثلا چه مشکلاتی؟ من جواب میدم هر چی که فکرشو بکنین.
    اگه بازیگرِ معروفی هستید و با یه فاحشه رابطه داشتید و بعدش که مست بودید یه اسلحه برداشتید و یه گلوله توی مخش خالی کردید، نگران نباشید. با ری تماس بگیرید خودش جسد فاحشه رو گم و گور میکنه و تمام رد های شما رو هم پاک میکنه. مشکل حل شد! اگه یه تاجر و سرمایه دار موفق هستید و رقیبتون براتون مشکل درست کرده و داره جا پای شما رو توی بازار میگیره، نگران نباشید. با ری تماس بگیرید خودش اون رقیبتون رو سر به نیست میکنه. به خاک سیاه مینشونش.
    .....................................و مشکل حل شد!

فصل اول "ری داناوان" مثل بقیه سریال های شو تایم دوازده قسمتی هست. دوزاده قسمت نفس گیر. و اگه به گروه سازنده و بازیگری سریال نگاهی بندازید، متوجه میشید که با اثری گردن کلفت طرفید.
    سازنده سریال برنده جایزه امی، "Ann Biderman" هست. "بیدرمن" سازنده سریال Southland هم هست و یکی از نویسنده های فیلم موفق Public Enemies هم بوده.
    بازیگر نقشِ ری کسی نیست جز "Liev Schreiber". موفقیت ها و جوایز دوران بازیگری او بسیار بوده. پس سرتون رو درد نمیارم و به گفتن همین که نامزد گلدن گلوب بوده بسنده میکنم.
    و اما نقشِ پدر ری رو "Jon Voight" کارکشته عهده دار هست. برنده جایزه اسکار برای فیلم "Coming Home". او برای همین فیلم جایزه کن و گلدن گلوب رو هم از آنِ خودش کرده. بارها هم نامزد اسکار، گلدن گلوب و کن برای نقش های مختلفی شده که همین به بزرگی نام او در عرصه سینما صحه میذاره.

بعد از معرفی دست اندرکاران بی نظیر سریال سراغ داستان میریم که خودش به تنهایی برای جذب همه مخاطبین کافیه.

..

سریال، داستان "ری داناوان" رو دنبال میکنه. کسی که شغلش حل کردن مشکلات افراد پولدار و معروف هست. با مهارت های ویژه و هوش بالاش، هیچ مشکلی نیست که نتونه حل کنه. اما حتی او هم ممکنه وارد بازی های خطرناکی بشه که نتونه به همین راحتی ها ازش بیرون بیاد. خصوصا با آزاد شدن غیرمنتظره پدرش از زندان، مشکلات او بیشتر هم میشه. زخم های کهنه ای بین رابطه ری با پدرش وجود داره که به مرور مشخص میشه. ری برخلاف زندگی حرفه ایش، توی زندگی خانوادگی با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم میکنه. باید دید به همون اندازه که در حل کردن مشکلات دیگران موفقه، در حل کردن مشکلات خود و خانواده ش هم موفق خواهد بود یا خیر.

...اما معرفی شخصیت ها:
    ری داناوان: دارای شخصیتی چندگانه. بسیار باهوش و جنتلمن اما از طرفی تبهکاری خطرناک و حرفه ای. شغلش به عنوان حلال مشکلات بزرگان هالیوود، اون رو به ثروت و قدرت زیادی رسونده. اما کت شلوار های شیک، ماشین های اسپورت و خونه های میلیاردیِ ری، هیچ کدوم نمیتونن جنبه تاریک شخصیت اون رو پوشش بدن. خانواده برای ری بسیار اهمیت داره تا جایی که میشه بهش گفت مردِ خانواده. باید دید برادر های دردسر سازش، پدر تازه از زندان بیرون آمده ش، مشکلات زندگی خصوصیش و همچنین مشکلات مربوط به کارش رو چطور میتونه سر و سامون بده.
    میکی داناوان: پدرِ ری. بعد از بیست سال حبس، از زندان آزاد میشه تا چیزی که فکر میکنه حقشه رو به دست بیاره. همیشه با ری مشکل داشته. میکی هیچ وقت یه پدر مهربان نبوده. اما بعد از آزاد شدنش برادر های ری طرف پدرشون میرن و از ری فاصله میگیرن. میکی تصمیم میگیره خانواده ش رو با خود متحد کنه و بعضی از اهدافِ قدیم که دنبالش بوده رو دوباره به دست بیاره. اهدافی که میتونه همه چیز هایی که ری برای خودش درست کرده رو نابود کنه.
    اَبی داناوان: همسرِ ری. بسیار جاه طلب. شیفته پول. همیشه دوست داره ثروت خودش رو بیشتر کنه. ثروتی که ری براش فراهم کرده. به شدت دوست داره در پارتی ها و مجالس بازیگران هالیوودی شرکت کنه. نه ابی و نه بچه هاش تا حالا پدرِ ری رو ندیدن. وقتی میکی از زندان آزاد میشه و به شهر میاد، اَبی با علاقه خاصی سعی در شناخت بیشتر میکی داره، که این اصلا به مذاقِ ری خوش نمیاد.
    بریجت داناوان: بزرگترین فرزند ری. همه اسرار تاریک خانواده ری، از اون و برادر کوچیکترش مخفی شده. به همین خاطر بریجت علاقه داره تا از این اسرار سر در بیاره و پدر بزرگش رو بیشتر بشناسه. بریجت با پسر یکی از همسایه ها دوست شده، پسری که پدرش از مشتریان ری بوده و یک خواننده رپ معروف هست.
    کانر داناوان: پسرِ ری. کانر نسبت به پدر بزرگش کنجکاوه و دوست داره بیشتر ازش بدونه. میکی هم از همون ابتدا با آغوش گرم سمت کانر میره و سعی داره با دیدگاه های خودش از زندگی تربیتش کنه. که این هم اصلا به مذاقِ ری خوش نمیاد.
    آوی: دستِ راستِ ری. از معدود کسایی که ری بهش اعتماد داره. همیشه هواش رو داره و کاراش رو راست و ریس میکنه. به شدت به رئیسش وفاداره، حتی اگه با تاکتیک و روش هاش موافق نباشه.
    دریل: پسر غیر قانونی میکی از یک رابطه نامشروع. خانواده داناوان به تازگی از وجودش باخبر شدن. میکی معمولا از او برای انجام دادن کار های کثیفش استفاده میکنه. کار هایی که به شدت دریل رو به خطر میندازه. ری خیلی وقتا به کمکش میاد و سعی در برقراری رابطه ای خوب باهاش داره.
    تری داناوان: برادر ری. قبلا بوکسور بوده ولی به دلیل ضربات مهلکی که به سرش وارد میشه بیماری پارکینسون میگیره. این بیماری مشکلات زیادی براش درست میکنه. او بسیار خجالتیه و به همین دلیل در مقابل زن ها رفتار های عجیبی از خودش نشون میده. یه باشگاه بوکسینگ در لس آنجلس داره که پدر و برادر هاش اکثرا در اونجا اوقات خودشون رو میگذرونن. جایی که ری تا میتونه ازش دوری میکنه.
    ..

با اثری رو به رو هستیم که سرمایه گذاری زیادی روش شده. از شبکه ای پخش میشه که طی چند وقتِ اخیر تونسته اعتماد زیادی بین بیننده ها به دست بیاره. تیم فوق العاده ای روی این پروژه مشغول کار هستند. داستانی داره که حسابی روش فکر شده و شخصیت هایی که حسابی ساخته و پرداخته شدن.
    مسئولان شبکه اینقدر به این سریال امید دارن که اعلام کردند ری داناوان، دکسترِ بعدی شوتایم است. ما هم امید داریم همینطوری باشه. خداحافظی از دکستر بدون یه جایگزین مناسب خیلی سخته.
    ری داناوان رو از دست ندید. خودتون رو به دست سوپرایز های بزرگ سریال بسپارید و مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. نگران کنسلی هم نباشید. شوتایم این اعتبار رو در دل ما به دست آورده که تا حدودی مطمئن باشیم تمدید خواهد شد.
    امیدوارم از دیدن این سریال لذت ببرید و دقایق خوب و نفس گیری رو تجربه کنید.
    تی وی ورلد هم با افتخار اعلام میکنه که کار ترجمه این سریال بر عهده این انجمن خواهد بود.
    پس بیاین با هم به پیشواز "ری داناوان" بریم.

.

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Ray Donovan | هیچ کس نباید خبردار شود [معرفی سریال،بحثِ کلی]

نقل قول نوشته اصلی توسط mas5oud281 نمایش پست ها
    دوستان چرا قسمت 10 نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این هفته به یه دلیلی نه دکستر پخش شد نه ری داناوان. اما از هفته ی بعد به طور منظم سریال پخش میشه

3. 10 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

آقا من بدجوري وسوسه شدم اين سريال رو بزارم برا دانلود
    اين داستانش از اوون داستان هايي كه بدجوري حذبم كرده

نظرات رو كه ميخوندم كسي كه ديده باشتش نبود كه نظري بده،كسايي كه ديدن چجوري!؟ مي ارزه برا وخ گذاشتن!!؟

5. 6 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Léon نمایش پست ها
    آقا من بدجوري وسوسه شدم اين سريال رو بزارم برا دانلود
    اين داستانش از اوون داستان هايي كه بدجوري حذبم كرده
    نظرات رو كه ميخوندم كسي كه ديده باشتش نبود كه نظري بده،كسايي كه ديدن چجوري!؟ مي ارزه برا وخ گذاشتن!!؟
    بیشتر دوستان توی بحث اپیزودیک سریال شرکت داشتن اونجا من تا قسمت فکر کنم "دهم" پیش رفتم و دیگه ادامه ندادمش. داستان اصلی برام اصلا جذابیت نداشت و سریال هم خیلی یکنواخت بود ولی بازی‌ها و سر و شکل سریال (خوش‌رنگ) خوب بود ولی با این وجود باز به نظرم این کافی نبود و دیگه ادامش ندادم. (+) نظر آخر این قسمت هم برای منه!

7. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    بیشتر دوستان توی بحث اپیزودیک سریال شرکت داشتن اونجا من تا قسمت فکر کنم "دهم" پیش رفتم و دیگه ادامه ندادمش. داستان اصلی برام اصلا جذابیت نداشت و سریال هم خیلی یکنواخت بود ولی بازی‌ها و سر و شکل سریال (خوش‌رنگ) خوب بود ولی با این وجود باز به نظرم این کافی نبود و دیگه ادامش ندادم. (+) نظر آخر این قسمت هم برای منه!

دقيقا،ايرج!!!
    از هركي پرسيدم گف سريال يكنواخت فضاش!(خيلي ها هم مث تو ديگه ادامش نداده بودن!!)
    معمولا سريال هايي كه تو imdb ريت بالاي ٨ دارن معمولا سريال هاي حداقل ديدني هستن تعجب ميكنم اينم كه برا شبكه ي Show Time هست!!! نميدونم چرا اينجوري از اب درومده!!!!

9. 6 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

باز هم شرم به من که این سریال رو موقع پخش نتونستم ببینم تا توی بحث های اپیزودیک شرکت کنم ...
    این سریال یه شروع مناسب داشت و پایان فصل اولش هم خیلی خوب بود به دل من نشست! شوربختانه ** ** هنوز فصل دوم رو ندیدم برای همین زیاد نظر نمیدم در مورد سریال ولی :
    به نظر من ری یا قشنگ تر هستش بگم ریموند یه شخصیت قوی و نسبتا خاکستری هستش که خانواده خودش براش مهم هستن از برادرش تا پسرش ، روابطش با برادر هاش رو دوست دارم ، ترنس و بانچی خوب ایفای نقش میکنن ، برگردم به خانواده خود ریموند یعنی ابی همسرش که به نظر من درگیر شک هستش و قدر زندگی که همسرش براش تداریک دیده رو نمیدونه دنبال اره اوره شمسی کوره هستش! دخترشون بریج توی اوج عصبانیت پدرش رو حیوون خطاب میکنه و پسرشون هم که کلا از مرحله پرت هستش! من از دست این خانواده کلی حرص خوردم ولی قسمت آخر فصل اول رو که دیدم وقتی خانواده فهمیدن که وجود ریموند براشون یه پشتوانه هست حالا هرکس که میخواد باشه به دلم نشست! بریم سراغ شخصیت بعدی که میخوام در موردش صحبت کنم آقای مایک و یا میکی داناوان پدر این خانواده! امام اعتماد به نفس فکر میکنه هنوز بیست سالش هستش هرکاری میخواد میکنه بعد از گندی که به خانواده زده میتونه درستش کنه! نظر خوب و مساعدی روش نداشتم تا قسمت آخر فصل اول رو دیدم ...
    فصل دوم رو هم شروع میکنم امروز فردا و امیدوارم جذابیت داشته باشه برای من ...
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

11. 11 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پوستر، تیزر و تاریخ شروع فصل چهارم Ray Donovan

پوستر فصل چهارم

Ray Donovan Season 4 (2016) I Have Sinned Tease

تاریخ شروع فصل چهارم: 26 ژوئن (6 تیر)

13. 20 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    46
    از این کاربر 290 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

تقریبا یک فصل و خورده ای دیدم . چند اپیزود اول یکم هیجان داشت ... بعدش دیگه از تب و تاب افتاد و خیلی یکنواخت دنبال شد .
    دیگه ادامه ندادم چون همون وقت رو میشه گذاشت واسه سریال های بهتر.
    تعجب میکنم چرا امتیاز +۸ داره و تمدید میشه

15. 9 کاربرِ زیر از deathpoint2002 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط deathpoint2002 نمایش پست ها
    تقریبا یک فصل و خورده ای دیدم . چند اپیزود اول یکم هیجان داشت ... بعدش دیگه از تب و تاب افتاد و خیلی یکنواخت دنبال شد .
    دیگه ادامه ندادم چون همون وقت رو میشه گذاشت واسه سریال های بهتر.
    تعجب میکنم چرا امتیاز +۸ داره و تمدید میشه

تقریباً همه همینطور بودن و حتی خودمم بعد از پایان فصل اول ، ولش کردم . اما فصل دوم که قسمت اولش زودتر پخش شد ، وسوسه شدم و دیدم و خوشم اومد و هفتگی تا آخرش دنبال کردم . فصل اول معمولی بود ، ولی فصل دوم و سوم عالی بود .

17. 21 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Ray Donovan Season 4 Official Trailer

I'm Gonna Get Retribution

19. 15 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

کمتر از دو هفته دیگه فصل چهار شروع میشه ، فوق العادست بازیگرا یکی از دیگری بهترن تو این سریال ، یکی از کلاس بالا ترین و بهترین سریالای تلوزیونیه ، بعضی سریالا مثل این سریال تو انجمن خیلی Underrated نشون داده شدن در حالی که اصلا اینطور نیستن!
    Farewell

21. 12 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین