برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 7.14%
  • 6

1 7.14%
  • 7

1 7.14%
  • 8

6 42.86%
  • 9

4 28.57%
  • 10

1 7.14%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

True Blood | بحث اپیزودیک | فصل ششم، قسمت دوم

Season 6 , Episode 2 , The Sun
    فصل ششم , قسمت دوم , خورشید

خلاصه ی داستان : سوکی اریک به خانه ی فرماندار لوییزیانا میرود تا فرماندار را هیپنوتیزم کند تا دست از نقشه های خود بردارد اما فرماندار که لنز های محافظ به چشم گذاشته گاردها رو صدا میکند و اریک را دستگیر میکنند اما....

2. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Blood | بحث اپیزودیک | فصل ششم، قسمت دوم

چه رودستی خوردیم این که وارلو نبود جدشون بود.فعلا که همه چیز رو هوا معلقه این شخصیت های جدید (بازیگرها) هم که اومدن یکی ازیکی بدتر هستند.بخصوص اون دختر گرگینه با این صدای خوفناکش.

عشق من شده فقط اریک. 10 دفعه اونجا رو دیدم که گفت try again

4. 3 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

همه حق دارند و این یکی از خصیصه های بارز این سریال به شمار میاد.
    بیل حق داره، چون که انسانها میخواند خوش آشامها رو نابود کنند و اون موظفه از قومش دفاع کنه.
    انسان های، حق دارند چون خوش آشامها براشون یه تهدید به حساب می آیند و دوست دارند نابودشون کنند.
    بر خلاف دو گروه بالا، یک گروه محافظه کار هم هستند که میگند این دو میتونند در کنار هم همزیستی داشته باشند.
    مخالفین ادعا دارند تاریخ ثابت کرده که همچین چیزی ممکن نیست.
    این وسط همه حق دارند، حتی راسل هم حق داشت
    | سه چیز پایدار نماند

| ملک بی سیاست

| مال بی تجارت

| علم بی بحث

6. 6 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

bazinga
    سپاس
    47
    از این کاربر 72 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

من کلا از این جور سریالا خوشم نمیاد! یعنی اسمش هم ایراد داره حتی.... به طور اتفاقی یه بار توی فلش مموری که از دوستم گرفتمtrue bloodهم بود و من هم برای امتحان یکی دو تا قسمتش رو نگاه کردم و به این نتیجه رسیدم که کلا برای............... درست شده و بافت سریال هم بافت خیلی چرتیه البته فقط از نظر من......
    sheldon

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alitannaz نمایش پست ها
    من کلا از این جور سریالا خوشم نمیاد! یعنی اسمش هم ایراد داره حتی.... به طور اتفاقی یه بار توی فلش مموری که از دوستم گرفتمtrue bloodهم بود و من هم برای امتحان یکی دو تا قسمتش رو نگاه کردم و به این نتیجه رسیدم که کلا برای............... درست شده و بافت سریال هم بافت خیلی چرتیه البته فقط از نظر من......

داداش سریال رو ندیدی چرا میایی یک میدهی؟
    هر وقت دیدی و به این قسمت رسیدی بیا یک بده عزیز دلم

9. 5 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

" Enjoy the Silence "
    سپاس
    867
    از این کاربر 1,857 بار در 283 پست سپاس گزاری شده

من اسم این اپیزود رو دیدم قبل دانلود پیش خودم گفتم حتما بیل میتونه تو روز راه بره اگه بشه خیلی جذاب میشه سریال ...
    این پدر بزرگ سوکی از کدوم گوری پیداش شده دیگه ؟
    وارلو این شکلی نبودا ( فصل قبل نشونش داد تو خونه ی سوکی ) یا من اشتباه میکنم ؟

خوشمان آمد 9

اضافه شده در : 2 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط alitannaz نمایش پست ها
    ببین پیشنهاد میکنم منم همین نظرو داشتم ولی دیدم خیلی بی انصافیه با 1 2 تا قسمت نظر داد برای همین فصل رو کامل دیدم پسند کردم نسبت به سریال های اون موقع قابل قبول تر بود ..
    "Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward. So all those warriors out there be encouraged!"

11. 4 کاربرِ زیر از Hmv- بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    105
    از این کاربر 219 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

به نظرم داستان داره خوب پیش میره همین که سوپرایزمون کردن و پدربزرگ سوکی رو نشون دادن که برای مقابله با وارلو به کمک نوه اش اومده داستان رو جالب تر کرد. من فکر کنم لیلیث هم آروم آروم داره قدرت های بیل رو بهش می فهمونه ولی این دیکتاتوری که لیلیث نام برد که در حال قدرت گرفتنه و به بیل هشدار داد که باید مواظب باشه من فکر کنم همون وارلو باشه ولی اگر وارلو همون دیکتاتور باشه چرا لیلیث باید از فرزند خودش بترسه که به بیل بیاد هشدار بده و بگه توباید کار من رو تموم کنی ؟؟؟
    از کلمه خدا هم خوب بهره برداری کردن توی این قسمت و خیلی زیاد درمورد خدا چند پهلو صحبت کردن که زیاد نمیشه به اون دیالوگ ها اعتماد کرد چون از یک طرف لیلیث میگه ** خدایی نیست جز خدا ** بعد از یک طرف دیگه لیلیث میگه من به عنوان یک خدا پرستش میشم و بعد به بیل گفت شاید توهم به عنوان خدا پرستش شوی.این چند پهلو صحبت کردن لیلیث در مورد خدا یکمی ذهن من رو درگیر کرد .ولی همین صحبت ها و هشدارها به نظرم شروع یک جنگ بزرگ بین بیل و اون دیکتاتور رو نوید میده که به احتمال خیلی زیاد سوکی و دارودسته پری ها هم به نظرم به کمک بیل خواهند اومد تا اون دیکتاتور رو از بین ببرند.
    یک مورد دیگه اینکه خدانکنه سوکی وارد داستان عشقی با این پری جدیده بشه چون از اول سریال از بس سوکی عاشق این و اون شده دیگه این مورد فکر کنم واقعا حال بهم زن بشه .
    من به این فصل واقعا امیدوارم و یک حسی بهم میگه از اون فصل های خوب از کار در میاد.

13. کاربر زیر از Amin VampiRe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

در مورد خدا بودن، کاملا جبهه خودشون رو سازندگان مشخص کردند، لیلیث قاطعانه گفت ما خدا نیستیم، اما به عنوان یک خدا پرستش میشیم، این تضادی با حرف قبلیش نداره، به خاطر توانایی ها از دید موجوداتی که رده پایین تری دارند به شمایل یک خدا میرسند اما در حقیقت اون وجود خالق رو ندارند، دارای قدرت خلق نیستند، شاید بتونند مرگ رو باعث بشند اما تولد رو نه.
    در مورد دیکتاتور هم بر عکس نظر شما من تصور میکنم اصلا منظورش به وارلو نیست، چیزی که مشخصه مشکل بیل در حال حاضر با انسانهاست، با توجه به مراجعه نورا به انجیل هم، بندی که خوند شامل این نکته بود که مردم لیلیث رو در برابر خورشید قرار دادند و این بازگشت لیلیث به نظرم انتقام جویانه و برای حمایت از فرزندانش باشه.
    | سه چیز پایدار نماند

| ملک بی سیاست

| مال بی تجارت

| علم بی بحث

15. 2 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

در یک کلام باید بگم، البته اولش معذرت می خوام ولی باید بگم که این فصل "ریدن" اونم اسهالی!
    اصلا قابل قیاس نیست با4 فصل اولش، خیلی کسل کننده و مزخرف شده، اگه بی احترامی به اون وقت هایی که برای 5 فصل قبل گذاشتم نبود عمرا این فصل رو نگاه می کردم. هر چیزی که دیگه شورش در بیاد، مسخره میشه.
    یه دفعه پدربزرگ باسه خودشون پیدا می کنن، نمی دونم جد طلایی پری ها میشن، بعدش میگه اگه از قدرت استفاده کنی دیگه پری نیستس چون دو رگه ای!
    این چرت و پرت ها دیگه چیه؟ مگه میشه یکی از نهایت قدرتش استفاده کنه دیگه خودش نباشه، این دیگه چه قانون مسخره ای هستش؟
    پدربزگه دو دیقه ای رفت تو سوراخ و اومد همه چیو فهمید.
    حالا هم که لیلیث/بیل آینده رو می بینه؟ واقعا حیف 4 فصل اول که کارش به اینجا کشیده شده، حداقل امیدوارم در ادامه بهتر بشه.
    برخورد سوکی با اون پری ـه هم مسخره بود، واقعا hbo این فصلو ساخته؟ آدم انتظارش از این شبکه یه چیز دیگه ست.
    سریالی که توش ده تا داستانی که هیچ ربطی به هم نداشته باشه، باشه، سریال نیست، همیشه این ضعف رو داشته این سریال ولی تو این فصل دیگه به اوج خودش رسیده، مثلا این شخصیت پری که اومد تو داستان اگه موندگار باشه که واقعا باید تاسف خورد و نحوه ورود اون نوجوون ها که میخواستن سم خودشو معرفی کنه به داستان، خیلی بچه گونه بود. اگه بخوایم آبدوخیاری امتیاز بدیم میشه هشت یا نه داد ولی اگه بخوایم به یکی از سریالهای شبکه HBO رای بدیم و تعصبی به قضیه نگاه نکنیم داستان فرق داره.
    به این قسمت با ارفاق 6 میدم.
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

17. 2 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود، از همه بدتر ضدحال این بود که پیرمرد وارلو نیست! استیلش به این کار خیلی میومد! وارلو رو خیلی کر کثیف نشون دادن
    خوبیه این سریال اینکه یه داستان چند شاخه ی وسیع داره! داستان سم و دخترش از اون طرف، داستان السید از اون طرف که الان امده با داستان سم گره خورده! داستان پری ها و گذشته ی سوکی که بلاخره بعد از 5 فصل دارن بهش میپردازن! و اصلی ترین داستان خون اشام ها (البته ارلین و تری و اندی هم هستن)
    بر عکس حامد من کاملا راضی ام، داستان خوبی داره برای این فصل، هنوز طنز خودش هم حفظ کرده! راضی ام دیگه. بهترین قسمتش هم اونجا بود که اریک رو گرفته بود اما پرواز کرد رفت
    8 میدم

19. کاربر زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین