برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این قسمت چه امتیازی در نظر می گیرید ؟

رأی دهندگان
74. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1 امتیاز

1 1.35%
  • 2 امتیاز

0 0%
  • 3 امتیاز

0 0%
  • 4 امتیاز

1 1.35%
  • 5 امتیاز

0 0%
  • 6 امتیاز

2 2.70%
  • 7 امتیاز

7 9.46%
  • 8 امتیاز

26 35.14%
  • 9 امتیاز

21 28.38%
  • 10 امتیاز

16 21.62%
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 33
    how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هشتم، اپیزود اول

Season 8, Episode 1: "A Beautiful Day"

فصل هشتم، قسمت اول: "یک روز زیبا"

تاریخ پخش: 30 ژوئن 2013
    خلاصه ی داستان: 6 ماه از مرگ ماریا لاگوئرتا می گذرد. دب از پلیس جنایی میامی خارج شده و برای یک شرکت تحقیقات خصوصی به مالکیت فردی به نام "الوی" کار می کند. دکس هفته هاست از دب خبری ندارد و دب از او دوری می کند و این موضوع باعث شده دکس کنترل امور از دستش خارج شود. در همین حال پلیس جنایی میامی با قاتل جدیدی روبروست که بخشی از مغز قربانیان خود را بر می دارد. "دکتر اولین وگل" عصب-روانشناسی که سالها پیش برای پلیس جنایی میامی کار میکرده و تخصصش در کار با بیماران روانی جامعه ستیز است، برای همکاری در حل این پرونده برگشته است؛ ولی دلیل اصلی حضور او احتمالا چیز دیگری است. آنطور که پیداست او رازهای زیادی در مورد دکستر و گذشته ی او می داند...

سپاس
    65
    از این کاربر 421 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هشتم، اپیزود اول

من نميدونم چرا دب داره با دكستر همچين رفتاري نشون ميده مگه دكستر دكستر چه بدي در حقش كرده چندبار دكستر جونش ـو نجات داد (حتي همين اپيزود اول اين فصل) و چندبار بهش تو ماموريت ـهاش كمك كرد تا بتونه تو كاش پيشرفت كنه مگه تو فصل 7 دكستر چندين بار از دب خواهش نكرده بود كه خودشو آلوده كارهاش نكنه هي بهش ميگفت بزار من نگران مشكلاتم باشم مگه بخاطر امنيت دب از عشق ـش هانا نگذشت تو كانتينر (آخر فصل 7) هم ازش خواست تا به اون (دكستر) شليك كنه دب بود كه به لاگرورتا رو كشت!!!؟؟
    مشاهده محتوا اسپویلر
    راستي تحقيقات درمورد كشته شدن لاگوئرتا (تو اين اپيزود فصل جديد) خيلي سَرسَري ازش گذشتن تو يكي از اسپويلرها خونده بودم آنجل باتیستا يه كاراگاه خصوصي براي تحقيقات بيشتر درمورد كشته شدن لاگوئرتا استخدام ميكنه البته نميدونم اين اسپولير واقعي يا شايعه است

3. 6 کاربرِ زیر از zzzbj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Tonight's The Night
    سپاس
    1,623
    از این کاربر 551 بار در 58 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzbj نمایش پست ها
    من نميدونم چرا دب داره با دكستر همچين رفتاري نشون ميده
    جفتشون یک ارزش مهمو دارند که نباید آدم بیگناه کشته بشه
    اما حالا کی ارزشاشو شکونده؟"دب " , پس دب باید ناراحت باشه
    این ارزشا به خاطر کی شکسته شده؟"دکستر" , پس دب باید ناراحتیشو سر دکستر خالی کنه
    تازه شخصیت ضعیف و وابسته دب رو هم به این ماجرا اضافه کنید!

5. 4 کاربرِ زیر از nokhbeh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تا ازادی راهی نیست.....
    سپاس
    928
    از این کاربر 713 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

اپیزود واقعا قشنگی بود..من روی این سریال تعصب دارم و همه ی اپیزود هاش به نظرم قشنگه و از دیدنش واقعا لذت میبرم..
    دکستر نسبت به فصول قبلی عصبی تر شده ومن اصلا از این شخصیت در حال حاضرش خوشم نمیاد.باید اروم باشه
    این دکتره هم قطعا یه نسبت فامیلی باید داشته باشه با دکستر(خانم دکتر منو یاد مادر مایکل تو فرار از زندان انداخت)
    بهترین پایان هم مرگ دکستر میتونه باشه..

7. 3 کاربرِ زیر از sajad44 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

اپیزود محشری بود.تو کل سریال دکستر به نظرم بهترین شروع فصل رو داشت.
    از شروعش معلومه که خیلی فصل عالیی خواد بود.
    درباره ی قسمت بهترین قسمتش حرف زدن دب با دکستر بود.واقعا کارپنتر خیلی خوب بازی میکنه و اینو یه بار دیگه اثبات کرد.
    خیلی میخوام بدونم این ووگوله کیه و چی میخواد.بی صبرانه منتظر 11 قسمت بعدی هستم
    یکی از بهترین قسمت های دکستر بود و همم خیلی دلم تنگ شده بود به خاطر همین 10 میدم

9. 5 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Tonight is Coming
    سپاس
    502
    از این کاربر 317 بار در 72 پست سپاس گزاری شده

اولا هه هه هه به همه که اسپویلر ها رو دیده بودن. از دو ماه پیش من توی اتاقم خودم رو حبس کرده بودم برای همین. قسمت بدی نبود ولی برای فصل پایانی یه سریال بی نظیر واقعا کم بود. ولی مطمئنم نویسنده تا آخر فصل ما رو بدبخت میکنن. واقعا پروموی هفته ی آینده اش (اون قسمتی که دبرا رفته بود دفتر و گفت: میخوام اعتراف کنم، یه لحظه مو به تنم سیخ کرد و شدیدا شوکه شدم. ببنیم پی میشه. مرده شور دکستر رو ببرن که این بلا رو سر دبرا آورد. واقعا شدیدا هم برای دکستر و هم برای دبرا نگرانم. یعنی سریال چجوری تموم میشه؟

11. 5 کاربرِ زیر از K3li05 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده

شروع خوبی بود و خوشمان آمد.
    این پیرزنه خیلی شخصیت جالبیه، انتخابش برا فصل آخر عالی بود، دمشون گرم.
    چندتا ضعف هم داشت، یکی اینکه کشتنتو این سریال چیز مقدسی به حساب میاد، حداقل برا دکسترو و همونطور که دکتره گفت باید با کدهای هری جور در بیاد،
    حالا دکستر میاد با یه چاقوی مسخره میزنه اون یارو رو تو متل میکشه؟ ما دیدیم ملت ده تا چاقو میخورن هیچی شون نمیشه، مرغ میکشی پرپر میزنه. این یعنی چی، این سکانس کمی آبروی سریال رو زیر سوال برد. که دیگه بازش نمی کنم.
    یه کی دیگه بچه ها باهشون، و یعنی موقع پیاده شدن باباش ندیده کجا رفت، اون سکانس هم جالب نبود.
    لاگورتا هم نفهمیدم اصلا چی شده، چونتیری که بهش زده بود از اسلجه ی دبرا بود، شایذ یادم نمیاد، تقصیر افتاده گردن اون یارو که مادر دکستر رو کشت؟
    اینم نمی دونم باید تحقیق بیشتری کنم، چون مسخره میاد که گردن اون انداخته باشن.
    ولی در کل خوب بود، نوید یه فصل طوفانی رو میده، بازی دبرا هم فوق العاده بود بر عکس مایکل که مثل همیشه نبود.
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

13. 7 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"WE FIGHT BECAUSE WE BELIEVE"
    سپاس
    2,301
    از این کاربر 1,394 بار در 257 پست سپاس گزاری شده

تقریبا این قسمت چیز جدیدی نداشت برام از بس اسپویلرها رو خونده بودم. میترسم تا آخر فصل همینجوری پیش بره و حتی آخر داستان هم قابل پیش بینی بشه با توجه به چیزایی که اینور و اونور خوندم.
    به این قسمت 7 میدم. هریس جدیده خوب بود. از بس عکسشو دیده بودم راستش احساس غریبی نمیکردم با هریسون جدید و انگار سالها بود تو سریال بازی کرده بود!!!!! اینکه حرف میزد و دوربین روش وامیستاد و مثل هریسون قبلی نبود که همش یه سایه ای ازش تو فیلم باشه یا اینکه دوربین اصلا روش زوم نکنه، خیلی خوب بود. فکر میکنم هریسون بخش مهمی از این فصل باشه.
    این دکتر روانشناس هم خوب بود به نظر من. جذبه داشت و بازیش قوی بود. ممکنه واقعا یه نسبتی با دکستر داشته باشه.
    فقط میمونه دکستر که مثل همون چیزی که تو این قسمت گفته شد انگار گم شده. اصلا کنترلی رو خودش نداره. کلا حس کردم اسم این اپیزود سنخیتی با محتواش نداشت. "یه روز خوب" اصلا نشون داده نشد. به جز همون اولش که گفت مرگ لاگوئرتا مشکلاتشو حل کرده. بعد از اون تنها چیزی که نشون داده شد به هم ریختگی های دکستر بود.
    دب هم که کلا قاطی کرده بود. و تقریبا تو همه ی دیالوگاش از F-Word های خاص خودش استفاده کرد. خوب بازی کرده بود.
    قسمت جالبش هم حدس پسورد دب بود که جالب بود و خندیدم.
    و خب به احتمال خیلی بالا فصل جالبی رو خواهیم داشت و بعدش هم خداحافظی با دکستر...

15. 6 کاربرِ زیر از SaRaL بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,486 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Batlaghi نمایش پست ها
    شروع خوبی بود و خوشمان آمد.
    این پیرزنه خیلی شخصیت جالبیه، انتخابش برا فصل آخر عالی بود، دمشون گرم.
    چندتا ضعف هم داشت، یکی اینکه کشتنتو این سریال چیز مقدسی به حساب میاد، حداقل برا دکسترو و همونطور که دکتره گفت باید با کدهای هری جور در بیاد،
    حالا دکستر میاد با یه چاقوی مسخره میزنه اون یارو رو تو متل میکشه؟ ما دیدیم ملت ده تا چاقو میخورن هیچی شون نمیشه، مرغ میکشی پرپر میزنه. این یعنی چی، این سکانس کمی آبروی سریال رو زیر سوال برد. که دیگه بازش نمی کنم.
    یه کی دیگه بچه ها باهشون، و یعنی موقع پیاده شدن باباش ندیده کجا رفت، اون سکانس هم جالب نبود.
    لاگورتا هم نفهمیدم اصلا چی شده، چونتیری که بهش زده بود از اسلجه ی دبرا بود، شایذ یادم نمیاد، تقصیر افتاده گردن اون یارو که مادر دکستر رو کشت؟
    اینم نمی دونم باید تحقیق بیشتری کنم، چون مسخره میاد که گردن اون انداخته باشن.
    ولی در کل خوب بود، نوید یه فصل طوفانی رو میده، بازی دبرا هم فوق العاده بود بر عکس مایکل که مثل همیشه نبود.
    توضیحاتی در خصوص مواردی که حامد جان مطرح کردن :

1. سکانسی که دکس در متل طرف رو میکشه دقیقا از همین جهت که با ساختار قتلهای دکس جور نبود جالب بود. حرکتی که کاملا درماندگی، از هم پاشیده شدن و خشم دکس رو از اینکه دب دیگه کاری به کارش نداره به شکلی عالی نشون داد. در مورد اینکه با یک ضربه ی چاقو کسی در جا میمیره یا نه، از دید تئوری بستگی به محل ورود چاقو داره و کاملا ممکنه، حالا کافیه این رو در کنار مهارت دکس بذاریم که "میدونه دقیقا داره چی کار میکنه" (این دیالوگی بود که باتیستا در فصل پنجم پس از پیدا شدن جسد لیدی در اون ماشین -که در اونجا هم دکس با یک ضربه ی چاقو کار را تمام کرد- در مورد قاتل لیدی به شکل سوالی از دکس پرسید و دکس تایید کرد.) این سکانس دوست داشتنی ترین سکانس این اپیزود برای من بود؛ صحبت های دکس و دب قبل از درگیری، نهایت خشم و درماندگی دکس که روی طرف خالی کرد، دیالوگهای بعدی بین دکس و دب در این صحنه. عالی بود عالی.

2. هریسون موقع خروج دکس از ماشین خوابش برده بود. دکس هم خیال میکرد با توضیح دادن شرایط خطرناکی که وجود داره دب سریع میاد و با هم میرن. غافل از اینکه دب دیگه حتی براش مهم نیست که بمیره و خودشو سزاوار هر بلایی میدونه که سرش بیاد.

3. این که دکس چطور در اون کانتینر دوباره صحنه ی جرم رو طوری در میاره که انگار استرادا و لاگوئرتا به هم شلیک کردن و هر دو کشته شدن، توضیح داده نمیشه و فقط میتونیم موضوع را به حساب مهارت بالای دکس بذاریم و بگیم راه حلی برای این موضوع پیدا کرده.

17. 11 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

اپیزود خوبی بود . بسیار تشنه خون شده بودیم اصن حالی داد بس عالی

فقط دیالوگای اول کار یکم تو ذوق میزد و زیاد جالب نبود،نوع بازی بازیگرا سر نیمکت ،دیالوگای ناپیوسته و خیلی ابتدایی.... . در ضمن بازی دبرا واقعا ترکوند .

و اینکه با رسیدن به آخرای سریال یک غمی همیشه تو دل آدمه موقع دیدن دکستر هم روی فصل آخر تاثیر میزاره .
    9 میدم .

قضیه کویین مشکل ساز میشه در آینده . چون دقیقا میدونسته که دکس میخواسته کجا بره

19. 9 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Live Free Or Die
    سپاس
    40
    از این کاربر 62 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

فک نکنم نقاشی ها ماله بچگی دکستر بود برداشت من این بود که اولن وگل خودش نقاشی ها رو کشیده بود که به دکستر بفهمونه از رازش خبر داره.
    متاسفانه خیلی از داستان قسمت اول اس‌پویل شده بود،نمیدونم چرا اینکارو میکنن برای مثال اصن چیزی از فصل جدید بریکینگ بد اسپویل نشده

21. 6 کاربرِ زیر از Sub Master بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین